Právě je 09 črc 2020, 10:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Joffrey de Peyrac
PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 20:13 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
Tereza píše:
Milá Moirro, v řešení této hádanky jsi obstála na výtečnou. Vyzvedávám tvé znalosti několika cizích jazyků a co se týká práce s textem, byla jsi opět nejlepší. Je vidět, že se distančnímu vzdělávání věnuješ opravdu velmi poctivě. Doufám, že si při vší píli s plněním úkolů na dálku najdeš čas i na sportování a procházky na čerstvém vzduchu.

čiže dámy myslím že sme sa zhodli na tej verzii kde mali Joffrey a Colin 187 cm, alebo? :la-polak-fun:

no mohli by mať, môj švagor má 190 cm a veru mám pocit že sa pozerám do neba na neho :lol: , takže vysoko dosť :slzici:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2020, 20:48 
Královská rodina
Královská rodina

errnie píše:
moirra píše:
čiže dámy myslím že sme sa zhodli na tej verzii kde mali Joffrey a Colin 187 cm, alebo? :la-polak-fun:

no mohli by mať, môj švagor má 190 cm a veru mám pocit že sa pozerám do neba na neho :lol: , takže vysoko dosť :slzici:

no ja som mala partnera ktorý mal výšku 186 alebo tak nejak - ale vtedy som pri mojej výške 162 nosila črievičky na 12 cm opätkoch - takže to šlo - ale bez topánok som mu bola akurát tak pod bradu - ale tých asi 25 sm rozdiel nieje u chlapa a ženy až tak hrozné

nepomôžem si ale pri informácii že má niekto výšku 214 cm sa mi zjaví vždy jedna scéna z filmu Smlouva s ďáblem

toto: :slzici:

https://www.youtube.com/watch?v=9A76qePV7GY

PS: Aby ste si nemysleli že som nejaký super-výkonný zázrak - ja už som mala dosť toho uloženého o tých mierach, čo som dneska pridávala na fórum - akurátik som trochu doplnila.

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2020, 10:55 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
nepomôžem si ale pri informácii že má niekto výšku 214 cm sa mi zjaví vždy jedna scéna z filmu Smlouva s ďáblem

toto: :slzici:

https://www.youtube.com/watch?v=9A76qePV7GY

Je to off topic, ale doporučuji původní verzi tohohle filmu, kde ďábla hraje chlap. Po shlédnutí kdysi dávno v tv jsem se rozhodla už navždy nosit červené ponožky.

https://www.csfd.cz/film/2405-okouzleny/komentare/

PříspěvekNapsal: 03 čer 2020, 21:48 
Baroni
Baroni

187 cm je presne výška, pri ktorej normálna žena nevyzerá pri mužovi ako trpaslík. Určite vyšší nebol, ja skôr si myslím,že bol o pár cm nižší, ale bol štíhly, so správnou chôdzou mohol vyzerať vyšší.

Inak Moira, skvelá matematická práca :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 199 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]