Právě je 29 kvě 2020, 22:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 led 2008, 22:45 
Vévodové
Vévodové

ted jsem si vzpomela na tu basnicku, co prilozil k dopisu pro Angeliku do Ameriky....on je proste uzasny (stopadesat zamilovanych smajliku)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 led 2008, 22:49 
Markýzové
Markýzové

No je no. Jeeee, já jsem si úplně přivlastnila to Angeličino zvolání kdykoliv on se odněkud vynoří a zas ji zachrání! Příteli Desgrezi! Taky mě to vždycky napadne, když se tu o něm bavíme. Ale zjistila jsem, že ve vnímání Angeliky je pdoobnej Colinovi. Když Colin zjistí, že ji mít vážně nemůže, chová se stejně. Zbožňuje jí, ale nedává to najevo, "jen" ji chrání. Ale Colinovi chybí ten Desgrezův smysl pro humor a sarkasmus, což Desgreze dělá jedinečným.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 led 2008, 22:53 
Hrabata
Hrabata

Naprosto!!! Jak básnička tak přirovnání ke Colinovi. Tady nad tím počítačem se tak hezky sní....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 led 2008, 22:54 
Královská rodina
Královská rodina

Andrej píše:
No je no. Jeeee, já jsem si úplně přivlastnila to Angeličino zvolání kdykoliv on se odněkud vynoří a zas ji zachrání! Příteli Desgrezi! Taky mě to vždycky napadne, když se tu o něm bavíme. Ale zjistila jsem, že ve vnímání Angeliky je pdoobnej Colinovi. Když Colin zjistí, že ji mít vážně nemůže, chová se stejně. Zbožňuje jí, ale nedává to najevo, "jen" ji chrání. Ale Colinovi chybí ten Desgrezův smysl pro humor a sarkasmus, což Desgreze dělá jedinečným.

No, Coline je fajn, ale v americe mě už tak nebere. Nějak to není ono, ale Desgrez - to je jiný kafe :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 led 2008, 23:00 
Hrabata
Hrabata

Tania píše:
Andrej píše:

No, Coline je fajn, ale v americe mě už tak nebere. Nějak to není ono, ale Desgrez - to je jiný kafe :wink:

To je přímo kávička s mlíčkem. Mňam mňam.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 08:19 
Markýzové
Markýzové

Teda vy jste se rozjely! :wink: Souhlasím úplně se vším, co jste tu napsaly. Nenapadá mě, co dodat.

(Jen jsem ráda, že nejsem pokládaná za mimozemšťana, když od začátku prohlašuju Desgreze za svou vůbec nejoblíbenější postavu :lol: .)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 12:56 
Hrabata
Hrabata

To by nás těch mimozemšťanů bylo dost! Už takhle stačí, že si o nás společnost, co Angeliku neznají a mají k ní předsudky, o nás myslí ... své.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 15:35 
Královská rodina
Královská rodina

a nech si myslia, my ho/ich máme rady a je nám to fuk, no nie? :P
Nikita, intímne scény s Desgrezom sú dobre živočíšne, ale keďže som slušná, ďalej sa zdržím komentára :twisted:

trochu ma napadá filmový Desgrez - scéna, keď sa Angelika uňho zastaví pred plánovanou samovraždou. V knihe vieme, že to bolo trochu ináč, ale veľmi sa mi páči, ako si uvedomí, že on je jej priateľ, jediný priateľ ... Až by som plakala!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 17:17 
Královská rodina
Královská rodina

Precious píše:
a nech si myslia, my ho/ich máme rady a je nám to fuk, no nie? :P
Nikita, intímne scény s Desgrezom sú dobre živočíšne, ale keďže som slušná, ďalej sa zdržím komentára :twisted:

trochu ma napadá filmový Desgrez - scéna, keď sa Angelika uňho zastaví pred plánovanou samovraždou. V knihe vieme, že to bolo trochu ináč, ale veľmi sa mi páči, ako si uvedomí, že on je jej priateľ, jediný priateľ ... Až by som plakala!

No, říkáš to pěkně. Doufám, že film plánujete pro starší ročníky. Já osobně bych si nenechala scénu s Desgrezem ujít 8) . Ale je pravda, že natáčet to, aby to nějak vypadalo (a nebylo to p...) asi nebude jednoduché :? :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 17:27 
Moderator
Moderator

No, tak jak to tam AG popisuje, to asi dost dobře natočit nepůjde.. včetně toho, jak se Angelika u Dezgreze probudí... aneb, jak by řekl klasik, "když nahatá ženská, tak vocaď pocaď" :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 17:31 
Královská rodina
Královská rodina

dasha píše:
No, tak jak to tam AG popisuje, to asi dost dobře natočit nepůjde.. včetně toho, jak se Angelika u Dezgreze probudí... aneb, jak by řekl klasik, "když nahatá ženská, tak vocaď pocaď" :?

Záleží kdo to bude točit, například Francouzi s tím problém nemají (s tím vocaď pocaď :wink: ).
Hlavně ne v Americe, tam ty hugenoty vzali až moc doslova :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 led 2008, 17:51 
Moderator
Moderator

Bohužel tak, jak je to napsáno, je to pro charakteristiku postavy určující a těžko to nějak obejít nebo mlžit - pamatuju se, jak mě v tomhle ohledu zklamal třeba Zaříkávač koní. Chápu, že Redford už byl v té době poněkud za zenitem, a tak se omezili na cudný polibek, protože natočit s ním vypjaté erotické scény podle literární předlohy by bylo nevkusné, ale tím pádem natočili úplně jiný film.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 úno 2008, 13:49 
Královská rodina
Královská rodina

Pokiaľ si dobre pamätám, tak podľa polohy, v akej sa Angelika u Desgreza zobudila, by ju mohli nasnímať asi len po hornú polovicu pŕs, ináč by sa to asi fakt poriadne zvrhlo. Ale niekedy je škoda, že takéto podstatné veci, ako milenecký vzťah s Desgrezom či vojvodom de Vivonne sa zamlčia. Ono to častokrát, ako písala Dasha, zmení podstatu filmu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 bře 2008, 18:02 
Rytíři
Rytíři

No jo, tak nejsem jedinej debil, kdo má tuhle postavu rád. Nejhorší je, že tři knihy a zrovna tam, kde je Desgrez, prostě v knihovně nemaj a nikde jinde nejsou k sehnání, to je po placený . :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30 bře 2008, 20:03 
Markýzové
Markýzové

Ty jo, to je zvláštní. U nás v Jablonci máme poměrně mini knihovnu, ale Angeliky tam měli vždycky úplně všechny.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]