Právě je 08 pro 2019, 08:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 lis 2007, 23:16 
Markýzové
Markýzové

Já si naštěstí ten film vůbec nepamatuju. Viděla jsem filmy sotva dvakrát, takže postavy vnímám jen skrz knihu. U Filipa jsem často přemýšlela, jak by se asi choval, kdyby Angeliku našel tehdy na Plessis, když jim bylo těch 16... A úplně mi rve srdce to, že spáchal víceméně sebevraždu. Kdyby ho Anne nechala umřít náhodně, tak mě možná tak nebere, takhle je pro mně takový mučedník lásky :D .

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2007, 08:08 
Markýzové
Markýzové

Holky vy jste se nějak rozjely! :lol:
Philipa nemám ráda, i když je jeho vztah s Angelikou dost zajímavý. (jejich vztah ve filmu mě vážně dostává! :mrgreen: V některých chvílích jsem měla nutkání brečet smíchy :oops: )
Nicolase také nemusím (to samý s Valentinem). Buranští sedláci mě fakticky neberou (ale zase Nicolas ve flmu je sympaťák :lol: )
Colin je v pohodě chlápek, ale doma bych ho mít nechtěla :-) (tady zase musím říct, že ve filmu mě neoslovil :evil: )
Jak už tady bylo řečeno dost dobrý je i náčelník Piksaret... Molines je takové spojení mezi Starým a Novým světem.
A Villedavray? Toho nemůžu vystát, protože tyhle lidi nesnáším.
_____
No a pak jsou tu ti dva, s kterými se ti ostatní nemohou rovnat. Peyrac je strašně chytrý a vzdělaný... a dalo by se pokračovat až do nekonečna s chvalozpěvy na něj, jenže... občas mám chuť s ním zatřást, aby se probral. Takže podle mě je prostě nejlepší Desgrez, který si na nic nehraje... :roll:

Naposledy upravil Alex dne 20 zář 2009, 21:17, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2007, 11:23 
Site Admin
Site Admin

och, chudák Villedavray a co Nicolas de Bardagne? Ten tu ještě nepadl... :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2007, 13:11 
Hrabata
Hrabata

Nicolac de Bardagne? Ten mi přijde jako takový tichý zamilovaný pavouček...
Stejně se mi zdá, že těch sympatických chlapíků je tam více než žen a jsou výraznější a snadno se zapamatují.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2007, 16:38 
Markýzové
Markýzové

Taky si myslím, že s těma ženskýma hrdinkama se to tak nepovedlo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2007, 18:41 
Markýzové
Markýzové

Bardagne není špatnej, ale nemůžu než ho litovat! Chudáček :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 lis 2007, 11:47 
Moderator
Moderator

Nevím, čím to je, ale asi mě jako jedinou okouzlují v Angelice starci - po Molinesovi mám ještě ráda starého Savaryho, ten se mi líbil i ve filmové podobě, i když tam to byl spíš takový pološílený skřet. Ten knižní byl asi víc vědečtější. I když nevím nevím - třeba při česání koz nebo jak vylezl z podpalubí umazaný od pinia... :lol:

Předmět příspěvku: Ten naj
PříspěvekNapsal: 14 lis 2007, 15:25 
Královská rodina
Královská rodina

Budem sa opakovat, ale asi Desgrez. Priznavam vsak bez mucenia, ze mi ho takym sympatickym pomohol "urobit" aj Jean Rochefort. On jediny zo vsetkych hercov z filmovej verzie mi prisiel prirodzeny, nenasilny a fakt dobry herec. Ten pohlad, ktory hodi na Angeliku na konci druhej casti, ked Angelika sa bezi nachystat na stretnutie s kralom a on sa za nou pozrie ... Alebo celkovo jeho posledny filmovy vystup v tretej casti ... A keby ste ho este poculi v slovenskom dabingu, ktory bol inac velmi neprirodzeny, ale prave slovensky herec Lubo Roman sa na Desgreza velmi hodil!
A este - aj ked je to cudne - hlasujem za Filipa. Vzdy mi ho prislo luto, aky bol zanedbavany, citovy mrzak a prave ked nasiel stastie, musel umriet. Castokrat som rozmyslala, ako by to bolo, keby ...

Předmět příspěvku: Re: Ten naj
PříspěvekNapsal: 14 lis 2007, 18:39 
Markýzové
Markýzové

Precious píše:
Budem sa opakovat, ale asi Desgrez. Priznavam vsak bez mucenia, ze mi ho takym sympatickym pomohol "urobit" aj Jean Rochefort. On jediny zo vsetkych hercov z filmovej verzie mi prisiel prirodzeny, nenasilny a fakt dobry herec. Ten pohlad, ktory hodi na Angeliku na konci druhej casti, ked Angelika sa bezi nachystat na stretnutie s kralom a on sa za nou pozrie ... Alebo celkovo jeho posledny filmovy vystup v tretej casti ... A keby ste ho este poculi v slovenskom dabingu, ktory bol inac velmi neprirodzeny, ale prave slovensky herec Lubo Roman sa na Desgreza velmi hodil!
A este - aj ked je to cudne - hlasujem za Filipa. Vzdy mi ho prislo luto, aky bol zanedbavany, citovy mrzak a prave ked nasiel stastie, musel umriet. Castokrat som rozmyslala, ako by to bolo, keby ...

Tak vidím, že alespoň na mužských postavách se shodnem :wink: . Ač je film pro mě něčím cizím, Jean Rochefort to tam rozhodně pozvedá :twisted: , takže je jeden z mála na koho se ve filmu koukám ráda (když na film ovšem koukám, že :oops: )

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 lis 2007, 16:56 
Rytíři
Rytíři

Shoduji se na trojici de Peyrac, Desgrez, Ludvík XIV. Filip mi ale nikdy nebyl sympatický, nafoukané blonďáky s andělskou tváří, tak ty opravdu ne.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 lis 2007, 00:58 
Markýzové
Markýzové

Já si právě nemyslím, že byl nafoukaný... Spíš se mi to jeho nafoukané chování zdálo jako maska.

Předmět příspěvku: Filip
PříspěvekNapsal: 18 lis 2007, 15:07 
Královská rodina
Královská rodina

Myslím si, že mme Golon naschvál urobila z Filipa krásavca, aby ešte väčšmi vynikol rozdiel medzi oboma Angelikinými manželmi. Je to vlastne zdôraznenie skutočnosti: krása môže a zrejme aj zaujme väčšinu ľudí, ale ak má ísť o dlhodobý vzťah, podstatná je povaha a nie výzor. A Filip bol v podstate chudák. V iných románoch by sa jeho "ľadové srdce" na konci rozpustilo, v Angelike mu táto šanca nebola dopriata.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 lis 2007, 21:24 
Markýzové
Markýzové

Já scény s ním ale prostě miluju. Jiskří to tam tak úžasným napětím, až to je k zbláznění :). Dnes jsem přidala k mým oblíbeným postavám i Colina Paturela... Nevím, dřív mě nějak nezaujal, asi ho v 21 vnímám jinak než ve 13 nebo v 16. Je prostě charakter, tou svou nesobeckou láskou k Angelice mi připomíná Desgreze.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 pro 2007, 20:58 
Královská rodina
Královská rodina

Ani nevíte, jak moc mě těší, že nemám vůbec špatný vkus, když se mi vždycky líbil Desgrez (možná proto trochu "žárlím" na Angeliku a nechci jí ho nechat ... :D ).
Měla na muže opravdu štěstí. No, řekněte: kolik super chlapů jste v životě potkaly vy?
Je vidět, že si to psaní Anne opravdu užívala :wink: .

Vždycky jsem si v životě připadala trochu jako marťan, a tak jsem se k Angelice raději moc nehlásila. Teď vím, že marťan fakt nejsem (díky vám všem :D ).

PS: můj oblíbenec (jako starší - pochopitelně :D ) je také Cantor. Moc se mi líbil ve Francii, trochu naháněl strach.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 led 2008, 18:53 
Rytíři
Rytíři

Andrej píše:
Nicolase já nemůžu vystát. Vyloženě jsem si oddychla, když už od něj byl definitivně pokoj. A docela nesympatický mi byl Rakoczi.... ten románek s Angelikou mi přišel hrozně překotný a nepochopitelný...nějak navíc.

:P naprosto souhlasím. je nechutnej, slizskej a otravnej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]