Právě je 16 pro 2018, 10:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Okomentuj filmovou fotografii
PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 23:17 
Královská rodina
Královská rodina

Haha, já jsem samozřejmě zvědavá, jak bude hádka pokračovat a jak Desgrezovi bude "chutnat" manželčina "držková" :mrgreen: .

V komplimentu, že jeho žena plní své role dobře, jsem slyšela Desgreze z kánonu :) .

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 23:17 
Královská rodina
Královská rodina

Nevím, jak dlouho mohla trvat cesta z Paříže do Liege, ale nechce se mi věřit, že by Desgrezovi coby vůdci výpravy uniklo, že má najednou o pár mužů víc... A M-C cestovala koňmo nebo kočárem? Druhý kočár už by snad nepřehlédl? :disagreement:

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 23:33 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Nevím, jak dlouho mohla trvat cesta z Paříže do Liege, ale nechce se mi věřit, že by Desgrezovi coby vůdci výpravy uniklo, že má najednou o pár mužů víc... A M-C cestovala koňmo nebo kočárem? Druhý kočár už by snad nepřehlédl? :disagreement:

Cha, cha. No psáno horkou jehlou, tak budu muset pokračovat. Několik mužů prostě přehlédl. Soustředil se na zatýkání travičky. Přemohla ho únava. M-C dorazila za ním až, když se soustředil na zatýkání. A s M-C si o cestě ještě promluví. :desgrez:

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018, 11:56 
Moderator
Moderator

mimi píše:
Co jste tam viděl?Domlouval jste si schůzku, že." Pronesla chladně manželka.
"To Vám nemohu říci, to je služební tajemství." Odpivěděl s vážnou tváří Desgrez a zavřel oči.

Naprosto skvělé, Mimi, dokonce bych řekla, že ještě lepší než kdy jindy! Moc se mi líbila hlavně pointa minipříběhu :love: Divím se Dezgrezovi, že dokázal udržet před manželkou vážnou tvář - každý policista ale musí být trochu i herec, takže není divu. :D

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018, 12:03 
Moderator
Moderator

PenelopaW píše:
Protože mi to nakonec nedalo, přidávám ještě druhou verzi, tentokrát v comic stylu :) .

Desgrez a Brinvilliers - verze 2 [/i]

Penelopo, měla jsi pravdu s tou Pandořinou skříňkou :twisted: :applaus: :twisted:

U první verze jsem jen obdivně óchala, ale teprvve tu comixovou jsem si pořádně užila (jen mi k tomu chyběly příslušné obrázky, možná by je mohl nakreslit malý Lauzun...? :courtier: )

Pravdou bylo, že tuhle jedinou košili si nechal ušít sám, aniž by se poradil s manželkou, jestli mu střih nebo barva lichotí. Usuzoval, že červená barva je nová černá, ale jak vidno, střílel vedle.
Vidím, že nejen Peyraka / Rescatora postihla postupná demytizace našeho milovaného hrdiny, ale už i Dezgrez, postrach pařížského podvětí, má svou achillovu patu :mrgreen:

Říkám mu: Pracuješ s chemikáliemi, nejsi žádný Peyrac, co ty víš, co se ti při těch sublimacích a destilacích vypařuje a všechno to dýcháš! No a vidíte to, měla jsem pravdu!
Boha jeho, už jenom za tohle troufalé tvrzení by Brinvierska zasloužila šibenici! Nevzpomínáte si na mnicha Béchera? Nic se nevypařuje, nic nevzniká!

Nu, tak jsem si řekla, když jsi ze mě otrávený, tak budeš otrávený!“
Dezgrez vypadal, že nemá úplně nadhled, ale mně se hříčka moc líbila :) A myslím, že je na čase oprášit naše Activity a přidat tam pár nesmrtelných hlášek z nových fikcí :writer: .

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018, 12:29 
Královská rodina
Královská rodina

Dasho, díky za pochvalu. Jsem ráda, že se Ti moje fikce líbila.

PříspěvekNapsal: 02 bře 2018, 18:11 
Vévodové
Vévodové

Doufám Mimi, že bude ještě pokračování, ráda nakouknu do Desgrezova manželství. Je možné, že je v jeho touhách - jídlo, postel, pečující žena- cítím něco Lidožroutského :idea: :?: V Desgrezovi, který dýchá panu Dokonalém na paty?

Desgrezovi na jeho ženě očividně záleželo, protože takhle profesionálně vykolejeného jsem ho ještě v žádné fikci ani knize nezažila :

"Co, co tady děláš? Jak to, že nejsi doma v Paříži? Jak jsi se sem dostala? Co to máš na sobě?
Mladá žena se na něho podívala a pak řekla:
"Zdravím Vás, pane choti.

:mrgreen:

PříspěvekNapsal: 02 bře 2018, 18:16 
Královská rodina
Královská rodina

Taky se mi líbila ta záplava otázek - a i to, že na žádnou odpověď, která by ho pořádně uspokojila. On vlastně nechtěl slyšet, proč je manželka v pánském přestrojení, on chtěl, aby byla doma, zatápěla v krbu a chystala lázeň :) .
Edit: A rozestlala lože :mrgreen: .

Naposledy upravil PenelopaW dne 02 bře 2018, 21:30, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 02 bře 2018, 18:18 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Je možné, že je v jeho touhách - jídlo, postel, pečující žena- cítím něco Lidožroutského :idea: :?: V Desgrezovi, který dýchá panu Dokonalém na paty?

V tomto ohledu nezklamala Dasha, jejíž glosu jsem nejprve četla se slovem "potupná": Vidím, že nejen Peyraka / Rescatora postihla postupná demytizace našeho milovaného hrdiny

PříspěvekNapsal: 02 bře 2018, 20:00 
Moderator
Moderator

Každá demytizace hrdiny je přece potupná! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 02 bře 2018, 21:01 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Doufám Mimi, že bude ještě pokračování, ráda nakouknu do Desgrezova manželství. Je možné, že je v jeho touhách - jídlo, postel, pečující žena- cítím něco Lidožroutského :idea: :?: V Desgrezovi, který dýchá panu Dokonalém na paty?

Desgrezovi na jeho ženě očividně záleželo, protože takhle profesionálně vykolejeného jsem ho ještě v žádné fikci ani knize nezažila :

"Co, co tady děláš? Jak to, že nejsi doma v Paříži? Jak jsi se sem dostala? Co to máš na sobě?
Mladá žena se na něho podívala a pak řekla:
"Zdravím Vás, pane choti.

:mrgreen:

Terezo, pokračování ještě přidám. Tohle mini vyprávění vzniklo jako komentář fotografie. Desgrez a jeho žena v kočáře.
Psala jsem to narychlo a musím něco malinko upravit.Schválně jsem tam přidala postavu Nicolase le Floch. Já si z toho seriálu vybavuji pro ženy přitažlivého detektiva. Prostě tak trochu Desgrez v dalším století. Manželka tím schválně trochu Desgreze provokuje.
Původně jsem plánovala pokračování fikce o tom, jak se Desgrez oženil. Po zatčení Brinvillierky cestou do Paříže jede v kočáře sám a vzpomíná, jak se s M-C znovu setkal. Pak dojede domů a manželka žárlí. Podezírá ho z nevěry. Ty jeho touhy mu vyčte ona, prostě žárlivá scéna. Ona ví, že je pro ženy přitažlivý, je do něho zamilovaná.
Tohle jsem použila u komentáře fotky. :ach: :desgrez:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina