Právě je 19 črc 2019, 08:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 zář 2008, 22:53 
Rytíři
Rytíři

Tak co se týká místa, určitě by se mi líbilo v Toulouse. Občas bych zaskočila na Versailes, ale tam bych nevydržela dlouho. Tak nějak střídat tu klidnou pohodu a akci, i trochu riskantní, každopádně zajímavou. Prostě cokoliv co je variabilní, časné změny :) Na moři bych ale rozhodně být nechtěla, to už tím dobrodružstvím zavání trochu víc, než se mi líbí. Asi bych dala dohromady ty části, kdy Angelika žíla ve Francii.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2009, 09:39 
Rytíři
Rytíři

Nejspíše bych chtěla být Angelikou v tom jejím "čokoládovém" období, i když takové poklidné soužití v Quebeku by také nebylo k zahození. Svým způsobem mě láká i Versailles, ale nevím, jak bych se asi vypořádala s intrikami a falešností královského dvora.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 pro 2011, 22:37 
Rytíři
Rytíři

Já bych volila asi Toulouse, to je pro mě taková nejideálnější varianta...Nebo pak Versailles, docela by mě bavily neustálé změny, bavilo by mě stoupat po společenském žebříčku...Quebec bych nepřežila, jsem tak trošku rozmazlená, ta věčná zima by mě zabila...a co se týče dvorských intrik, člověk si prý zvykne na všechno :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2012, 14:41 
Královská rodina
Královská rodina

Hmm tak sem si myslela, že sem také přispěju, ale vidím, že Dasha už řekla všechno 8) Taky bych si chtěla prožít všechno. Příjemné čokoládové období, oslňující Versailles, močály Poitou, Wapassu, Québec... Snad jen Dvůr zázraků bych vynechala. Žít mezi hrdlořezy a všelijakými individui to by se mi nechtělo. Jenom to volné, svobodné pobíhání po Paříži...áách. Určitě by mě zajímal i život na moři, učit se pracovat se sextantem, pozorovat hvězdy, číst v mapách a to vše s charizmatickým, maskovaným Rescatorem... Nakonec ale u mě také vítězí bezstarostný, bezpečný život v Toulouse.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 srp 2012, 00:07 
Rytíři
Rytíři

Nejvíce bych chtěla být tou Angelikou ve Versailles. :)
Amerika mě příliš nevábí,na můj názor moc práce. Ne, že bych byla líná... spíše nešikovná. :D Ale líná také. Ale jak to jen říct? S Rescatorem, Žefa-el-Chaldunem, Tekonderogou, s Peyracem kamkoliv! :lol: :oops: :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 pro 2012, 20:02 
Rytíři
Rytíři

ja by som určite chcela byť Angelikou na mori a v Amerike. Cítim to podobne ako Angelika, že mi more dáva nekonečnú slobodu. mám k nemu akýsi intímny vzťah. každý rok, keď ideme do Chorvátska a prvýkrát sa nám naskytne pohľad na more, tak mne niečo stisne srdce a do očí mi vstúpia slzy. neviem to ovplyvniť, ani sa tomu ubrániť. každý rok to isté. dokážem donekonečna hľadieť na more a počúvať ho, sledovať, ako sa mení, ako dokáže z minúty na minútu zmeniť farbu, tvar, vôňu. teda určite more. V tej Amerike by som asi veľmi často po vnútrozemí nechodila (predsa len, vlky a medvede - to nie je nič pre mňa), ale v Gouldsboro by som bola určite šťastná.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]