Právě je 15 čer 2019, 23:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Peyrak vs. Lidožrout
PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 17:40 
Moderator
Moderator

Vážení,
naše oddělení filozofie pana Dokonalého oficiálně zahajuje svou činnost, pravda, poněkud potupným seznamem, který nevyznívá pro p.D. nejlépe. :roll:
Nicméně, rádi bychom uvedli na pravou míru rozšířený blud, že kdo nemá doma pana Dokonalého, je navždy ztracen! :mask: (tímto apeluji zejména na nezadané členky našeho spolku... :ach: )

23 důvodů, proč je lepší Lidožrout v hrsti, nežli Peyrak na střeše:

1. Nemá jizvu.
2. Je mu úplně šumák, jestli se Země točí nebo netočí.
3. Nebude vypouštět z úst žádná sofistikovaná moudra, kterým nerozumíte.
4. K církevním představitelům bude vzhlížet s posvátným respektem.
5. Nemusíte trpět přílišnou žárlivostí.
6. Nebudete muset pracně vymýšlet dárky k Vánocům či narozeninám, vždy ho potěší soudek piva.
7. Nebude to nijak náročný milenec.
8. Když se vám do "toho" nebude chtít, jen mu řeknete, aby si vytáhl některou ze zástupu vězeňkyň.
9. Když ho navštívíte v práci, budete tam zaručeně ta nejatraktivnější žena.
10. Můžete tam rovnou absolvovat gynekologickou prohlídku u vězeňského felčara. Bezplatně!
11. Když přijde z práce a řekne, že jste to nejkrásnější stvoření, co ten den viděl, nebude to planá lichotka.
12. Každý večer vám bude vykládat nejnovější drby z práce.
13. Nebudete se muset obávat, že by rozuměl dámské módě lépe než vy.
14. Když budete potřebovat příčesek, nebude nutné nechávat krvavé peníze u holiče.
15. Pokud se vás zeptá, co vám je a vy odpovíte "nic", plně mu to stačí jako odpověď.
16. Pokud mu budete chtít něco zatajit, pravděpodobně se vám to povede.
17. Když ho budete chtít zkulturnit, je velká naděje na úspěch. Pokud vám například nevyhovuje trend středověké hygieny, snadno ho přeučíte na vanu s horkou vodou. A ještě tu po vás :).
18. Pokud se zvládnete podepsat jinak než třemi křížky, bude vás považovat za nedostižnou intelektuálku a všude se vámi bude chlubit.
19. Ohledně nároků na výchovu mu bude stačit, pokud si děti nebudou hrát s jeho halapartnou.
20. Jako otec bude přirozená autorita - stejně jako v práci.
21. Při nákupech bezpečně pozná staré maso od nového - profesní zkušenost forenzního vyšetřovatele.
22. Nepotáhne vás do žádné díry, jako je Amerika.
23. Nebude vás rozčilovat pohledem "a la psí oči."

Přílohy:
Poznámka: Psí oči - never more!
HosseinF.jpg
HosseinF.jpg [ 31.26 KiB | Zobrazeno 5432 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Peyrak vs. Lidožrout
PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 19:35 
Královská rodina
Královská rodina

Hahahaha to je naprosto genialni!!! :lol: :D :D :ok: :slzici: Oddeleni pro filozofii odvadi skvelou praci, vida jak nam to na nasi univerzite klape. 8)

Prvni bod je ale dost diskutabilni zvlast pro jedince kterym pripada jizva sexy a pro polosilene jizvology takze nevim no. A s poslednim bodem souhlasim na 100% :twisted: ale prepsala bych to na lepsi Lidozrout nez Hossein :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 20:01 
Královská rodina
Královská rodina

zabavne :lol: :lol: :lol:
Ale ani Ludozruta by som az tak neidealizovala :disagreement: , ani ten si po sebe celkom istotne neuprace ponozky a psie oci bude robit aj Ludozrut ked bude chciet dalsi sud piva.

Jeho opitemu zvatlaniu tiez nebudete rozumiet rovnako ako Peyracovym sofistikovanym hlaskam.
Ze sa zem toci zisti najneskorsie ked spadne podgurazeny na papulu, nebude narocny milenec ale treba si ho predtym vydezinfikovat a pre istotu zhasnut svetlo. :agree: :agree:

Teda ja osobne tiez radsej Peyraca na streche ako Ludozruta v posteli. :scar:

Naposledy upravil moirra dne 25 lis 2014, 20:06, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 20:05 
Markýzové
Markýzové

Ja rozhodne budem radsej kukat na Peyraca (a moze to byt aj Hossein) :mrgreen: na streche ako mat doma ludozruta :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 20:31 
Královská rodina
Královská rodina

Krásně jsem pobavila. Ale není ten lidožrout trochu životu nebezpečný? Hlavně, když bude mít hlad? :cook:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 20:45 
Site Admin
Site Admin

Taky chválím výkonnost oddělení filozofie pana dokonalého a asi jsem úplně mimo a něco jsem vynechala, ale docela mi pořád uniká, proč právě Lidožrout? :? :shock:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 20:54 
Královská rodina
Královská rodina

Protože "pan Dasha" vymyslel citát dne "Lepší Lidožrout v hrsti než-li Peyrak na střeše" - viz fb stránka. A oddělení filozofie pana dokonalého nemohlo nerozvinout tak hlubokou myšlenku, že ano. :twisted:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 21:16 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Protože "pan Dasha" vymyslel citát dne "Lepší Lidožrout v hrsti než-li Peyrak na střeše" - viz fb stránka. A oddělení filozofie pana dokonalého nemohlo nerozvinout tak hlubokou myšlenku, že ano. :twisted:

ha-ha :lol: :lol:

Takze pan Dasha sa povazuje za Ludozruta? Obrázek

Pardon, kym som ja pisala svoju odpoved ty si napisala tu horeuvedenu. Takze za Ludozruta ho povazujes ty? :slzici:
Ale stale si asi natom lepsie ako keby bol ako Arcibiskup alebo nebodaj Conan Becher.

To uz bol Ludozrut ked si si ho brala, alebo prislo k nejakej "zamene manzelov"?

PS: Ach teraz uz len najst vhodneho smajlika na Ludozruta! :roll:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 21:27 
Vévodové
Vévodové

Jak to že jsem se dožila věku zralé ženy, když mě obklopují po celý život samí lidožrouti?

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 22:09 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Jak to že jsem se dožila věku zralé ženy, když mě obklopují po celý život samí lidožrouti?

asi si z Ludozrutmi dobre rozumies a vychadzas :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 22:15 
Site Admin
Site Admin

dasha píše:
Ještě to upřesním, můj pan nedokonalý, jemuž neušlo mé nadšení pro p. D. a afektované sdílení všech novinek a obsahu nových fikcí, jednou vyslovil záludnou otázku, které postavě z kánonu je nejvíc podobný:
:king: :scar: :priest: :turban: :maur: :mask: :fail-cook:
Ach tak, já v rámci sdílení nadšení pro naše výtvory občas čtu vaše nové fikce i nahlas, naštěstí bez odezvy záludných otázek (pokud se nepočítají ty "jaktože pan dokonalý může a u mě je to špatné?"). :)

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 22:51 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

jeanne píše:
Ach tak, já v rámci sdílení nadšení pro naše výtvory občas čtu vaše nové fikce i nahlas, naštěstí bez odezvy záludných otázek (pokud se nepočítají ty "jaktože pan dokonalý může a u mě je to špatné?")
Tak to si piš, že počítají :lol: Zrovna takováhle otázka je teda pěkně záludná :twisted: ... moc by mě zajímalo, co na to odpovídáš ;)
Podívej na Dashu, ta svou odpověď pak musela obhájit 23 důvody ... a myslím, že se jí to podařilo a své rodinné štěstí tak zachránila :agree: :D :D :D

PříspěvekNapsal: 25 lis 2014, 22:57 
Markýzové
Markýzové

moirra píše:
zabavne :lol: :lol: :lol:
Ale ani Ludozruta by som az tak neidealizovala :disagreement: , ani ten si po sebe celkom istotne neuprace ponozky a psie oci bude robit aj Ludozrut ked bude chciet dalsi sud piva.

Jeho opitemu zvatlaniu tiez nebudete rozumiet rovnako ako Peyracovym sofistikovanym hlaskam.
Ze sa zem toci zisti najneskorsie ked spadne podgurazeny na papulu, nebude narocny milenec ale treba si ho predtym vydezinfikovat a pre istotu zhasnut svetlo. :agree: :agree:

Teda ja osobne tiez radsej Peyraca na streche ako Ludozruta v posteli. :scar:

absolutný suhlas! Tiez radsej beriem Peyraca. (ale ak si mam vybrat medzi Hosseinom a Lanvinom, tak beriem Lanvina)

PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 10:13 
Site Admin
Site Admin

fantina píše:
jeanne píše:
Ach tak, já v rámci sdílení nadšení pro naše výtvory občas čtu vaše nové fikce i nahlas, naštěstí bez odezvy záludných otázek (pokud se nepočítají ty "jaktože pan dokonalý může a u mě je to špatné?")
Tak to si piš, že počítají :lol: Zrovna takováhle otázka je teda pěkně záludná :twisted: ... moc by mě zajímalo, co na to odpovídáš ;)
Podívej na Dashu, ta svou odpověď pak musela obhájit 23 důvody ... a myslím, že se jí to podařilo a své rodinné štěstí tak zachránila :agree: :D :D :D

Přesunula jsem téma do zábavy, kam asi takové srovnání lidožroutů a Peyraků víc patří :) Koho srovnáme příště? Proč chtít doma Polačku místo paní de Peyrac? :lol:
Fantino, nekompromisní odpověď zní, "protože, vy nejste pan dokonalý, pane...", ty širší dodávají, že "tohle dělá před tím, než potká tu pravou a proto se stává panem dokonalým, a že ty ženy ve skutečnosti zachránit vůbec nepotřebují" (samozřejmě problém nastává u Rescatorovských a dalších fikcí, kde to odnáší paní Angelika) :roll: :agree:

PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 16:18 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Jeanne, tvoje "nekompromisní" odpověď se mi velice líbí, jen nevím, jestli se líbí i pánům nedokonalým ... :lol:

A možná by důvody, "proč chtít doma Polačku ....", měli sepsat oni :mrgreen:

Nicméně, když jsem si to tak znovu pročítala a opětovně si vybavila knižního Lidožrouta, tak jsem si říkala, že pro mě by snad byli horší než on pánové Audiger a Bardagne :?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]