Právě je 20 črc 2019, 14:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
PříspěvekNapsal: 23 lis 2014, 00:43 
Královská rodina
Královská rodina

Ooo Fantino! Ten je dobrý :!: :!: Akorát mi příjde, že má teď jizev 5 a ne 3 :twisted: :twisted:

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 23 lis 2014, 01:06 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

jeanne píše:
Fantino, urcite ti to dalo hromadu práce
Hi, ani ne, vždyť vidíš ten výsledek :D :D Je to jen plastický obrázek, navíc kreslený na šmíráku, takže při skenování se mi tam objevily i písmenka, co jsou na druhé straně papíru :lol: :lol:

moirra píše:
Fantina, vynikajúca jazvologická štúdia! :ok:
Ó, děkuji velkému :turban: Jizvologovi :scar: za takové ocenění :mrgreen: :mrgreen: a za popis, v čem že teda je ta malá změna :twisted: A pravda, na vlasech jsem si dala víc záležet, protože mám pořád před očima tu děsnou šedivou Lanvinovu trčící paruku a potřebovala jsem si "spravit chuť" :lol: :lol:

dauphine píše:
Akorát mi příjde, že má teď jizev 5 a ne 3 :twisted: :twisted:
:D :D Ha ha, to bude tím, že neumím nakreslit širokou a zároveň hlubokou jizvu, takže to ohraničení, které je špatně vystínované, vypadá jako dvakrát tolik čar :lol: Přivezu Ti originál :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 22:39 
Královská rodina
Královská rodina

Co dokáže při konci pracovního týdne potěšit srdíčko správného jizvologa více než nová jizvologická studie k debatě?! :D :scar: :scar: Rozhodla jsem se razit střední proud - líbí se mi kompozice propagovaná Moirrou, ale zároveň se mi zamlouvá posunutí jizev víc do přední části obličeje, tak jak to razí Fantina. :D

Samozřejmě že se jedná o amatérskou jizvologickou úrovni, nejsem vystudovaný diplomovaný jizvolog, tak to prosím berte v potaz :D

PS. Moirro, ne že tu budou nějaké námitky ohledně zjemělosti zjizvologované předlohy, když si ty můžeš jizvit Hosseina, já si můžu jizvit Daniela :twisted: :twisted:

PS2: asi brzo zavedeme nové pravidlo, že kdo nedodá jizvologickou studii, nesmí se účastnit debaty, jak se o tom tenkrát přemýšlelo u fikcí, to by srdíčko velkého jizvologa zeplesalo nad návalem studií všeho druhu, chrochtal by jak Lidožrout/Germontaz a mohl by se hádat o jejich správnosti do alelujá :mrgreen:

PS3: ta jizva blíž k nosu by měla být méně vlnitá, tak trošku jsem zkoušela, jak by se mohla jizva deformovat při úsměvu a tak

Přílohy:
Jizvologická studie č. 3.jpg
Jizvologická studie č. 3.jpg [ 42.67 KiB | Zobrazeno 4771 krát ]

PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 23:15 
Site Admin
Site Admin

Takhle výrazně cerne na vybledlem pozadi to sice vypadá jako pijavice, ale když se povzneseme nad berevne realizační nedostatky tak je to docela cool. :scar: ;)
Ha! Potřebujeme portrétistu, co da dohromady slavne indiánské stylizace Anthony Delona a Daniela Day Lewise. Bohužel ani jeden nesedí do vkusu naši hlavni portretistky errnie, takže ma tento napad aktuálně smůlu.

PříspěvekNapsal: 28 lis 2014, 00:03 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
Takhle výrazně cerne na vybledlem pozadi to sice vypadá jako pijavice, ale když se povzneseme nad berevne realizační nedostatky tak je to docela cool. :scar: ;)

Hahaha, no fuj :D vidíš to mi vůbec nedošlo, ok budu muset udělat verzi no. 4. Naneštěstí mi právě chybí jedna koruna navíc do tiskárny :roll: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28 lis 2014, 00:04 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Mně se ta jizva moc líbí :agree: :applaus: Myslím, že Daniel je zmasakrovaný dostatečně :!: :lol:
Moc hezká práce, Dauphine, povedlo se ti i to, že jsou ty jizvy dostatečně hluboké :ok: :ok:

PříspěvekNapsal: 30 lis 2014, 20:42 
Královská rodina
Královská rodina

dauphine píše:
Co dokáže při konci pracovního týdne potěšit srdíčko správného jizvologa více než nová jizvologická studie k debatě?! :D :scar: :scar: Rozhodla jsem se razit střední proud - líbí se mi kompozice propagovaná Moirrou, ale zároveň se mi zamlouvá posunutí jizev víc do přední části obličeje, tak jak to razí Fantina. :D

Samozřejmě že se jedná o amatérskou jizvologickou úrovni, nejsem vystudovaný diplomovaný jizvolog, tak to prosím berte v potaz :D

PS. Moirro, ne že tu budou nějaké námitky ohledně zjemělosti zjizvologované předlohy, když si ty můžeš jizvit Hosseina, já si můžu jizvit Daniela :twisted: :twisted:

Dauphine, naozaj vydarena amaterska studia. :scar: Myslim ze si vybrala vhodnou fotografiu Daniela. Len skoda ze ta jazva je v porovnani z pozadim trosku prilis tmava, ale ako studia naozaj vyborne. Velky jizvolog :turban: nema nic proti experimentom ktore razia "stredny prud". :turban:

PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 00:46 
Královská rodina
Královská rodina

Ako dalsi studijny objekt si O velky Jazvolog :turban: vybral herca o ktorom je zname ze s neho
diabolskost prirodzene iba tak srsi.

Urcite spoznate o koho ide:

Pamätate si na Joffreya obcujuceho na terase svojho palaca pri soche boha pana z rozkami na hlave?????

Obrázek

po dokladnom jazvologickom vyskume velky jazvolog :turban: zistil ze ked sa Toulousky grof
usmieva je z pismena V pismeno Y.

Inak jazvu v tvare pismena V ma na lici samozrejme pre Victory = Vitazstvo francuzky victoire. :twisted:

Co znamena Y pri usmeve prezradi O velky jazvolog :turban: v dalsom pokracovani. :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 08 pro 2014, 03:50 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

:mrgreen: Ha ha, Ó Velký Jizvologu :turban: , vybrala jsi si opravdu velmi ďábelsky vyhlížející objekt :ok:
A tvoje zjištění, že z V se při úsměvu pana hraběte rázem stává ypsilon :lol: :lol: :lol: To jsem teda zvědavá, s jakým rozuzlením významu tohoto písmene nás překvapíš :agree: :twisted: :twisted:

A kdybys chtěla, tak tady je ještě jeden obrázek Al Pacina s démonickým pohledem vhodný na tvoje jizvologické pokusy :scar: :scar: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

PříspěvekNapsal: 08 pro 2014, 11:01 
Královská rodina
Královská rodina

Ohh ano! Krásná rohatá jizvologická studie, je prostě hned vidět kdo je tu největší machr přes jizvologii. :twisted: :lol:

PříspěvekNapsal: 26 led 2015, 00:06 
Královská rodina
Královská rodina

Jazvológ nikdy nespí ale uvažuje čo by ešte našiel na zjazvenie. :roll:

Takže tradá ďalšia jazvologická štúdia šitá horúcou ihlou.
Schválne či prídete na to kto to je?

Obrázek

Přílohy:
rsz_peyrac_montfortove_slavnosti.jpg
rsz_peyrac_montfortove_slavnosti.jpg [ 25.69 KiB | Zobrazeno 4280 krát ]

PříspěvekNapsal: 11 úno 2015, 13:27 
Královská rodina
Královská rodina

Nova vlasologicko-jazvologická štúdia Angelika & Joffrey :zachrana: :twisted:

Ó Velký jízvolog :turban: si myslí že aj takto mohli vyzerať:

Obrázek

Naposledy upravil moirra dne 11 úno 2015, 15:28, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 11 úno 2015, 13:32 
Královská rodina
Královská rodina

Hahaha :twisted: :twisted: vlasologicko-jizvologická studie se ti povedla Veliký Jizvologu! :D Zejména se mi zamlouvá jak jsi mu elegantně zakryla obličej za bujnou kštici, zdál se mi původně příliš "kenovský" ;) :evil:

PříspěvekNapsal: 11 úno 2015, 15:00 
Site Admin
Site Admin

:lol: :lol: Tak tahle studie se vám velmi podařila, jizvologu.

PříspěvekNapsal: 06 bře 2015, 12:21 
Královská rodina
Královská rodina

Protože ani maskologické oddělení nikdy nespí a neustále pracuje, a protože maskologie úzce souvisí s jizvologií dovoluji si předložit několik maskologických studií s jizvologickým výkladem a prosím o vaše zhodnocení :twisted: :twisted:

Jedná se o obrázek Joffreye převlečeného za trubadúra, kdy Angelice ukradl polibek, který nám sehnala Moirra :applaus:. Původní obrázek byl s potápěcíma brýlema, proto se maskologické oddělení rozhodlo zakročit!

Nejprve vznikla verze s Rescatorovou maskou. Která byla nejlogičtější neb zakrývá všechny jizvy. Ovšem šéfka maskologického oddělení vyslovila myšlenku, že Joffrey v Toulouse nenosil stejné masky jako Rescator ve Středomoří, to by totiž Angelice rychleji došlo (že Rescator je Joffrey) a tak šéfka zavedla debatu s Velkým Jizvologem a dospěly jsme k závěru, že Joffrey mohl mít klidně masku menší nezakrývala jizvy úplně - v přítmí v zahradách nebyly vidět a když zpíval v paláci měl přece dlouhé vlasy které jizvy částečně také mohly zakrývat (pochopitelně že záleží také na tom, jak si trojjedinou jizvu představujeme - zda vertikálně (Velký Jizvolog) nebo horizontálně (Fantina).

A co si o tvaru a velikosti masky v Toulouse myslíte vy? :twisted:

verze s Rescatorovou maskou:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... f821c7.jpg

verze s menší maskou:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... 59abdf.jpg

verze s větší maskou:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/or ... 000d15.jpg

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]