Právě je 26 kvě 2019, 04:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 25 lis 2016, 13:20 
Královská rodina
Královská rodina

Pokiaľ som správne pochopila na stránke jednej Francúzky ktorá vyrábala profesionálne Barbie Angeliky a potom ich popredávala, také niečo ako parochne na Barbie sa predáva.

A kto by mal záujem pozrieť si stánku tej spomínanej Francúzky, tu je:
(Treba sa tam preklikať, má toho tam veľmi veľa)

http://mamaisondepoupee.over-blog.com/

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 lis 2016, 22:03 
Královská rodina
Královská rodina

Cantor a Florimond:
https://www.nejbaby.cz/p/mattel-ken-model-tmave-vlasy/

PříspěvekNapsal: 14 led 2017, 01:32 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Ha ha, Cantor s Florimondem jsou fakt dobrý, ještě by to chtělo nějaké pořádné oblečení :D

Hodně se mi líbí ty Barbíny, co našla Moirra - mají opravdu překrásné šaty (ty bílé a zelené).

Prošla jsem si ty stránky, na kterých Penelopa objevila Montespanku, a líbily se mi tam dva typy.
Tu první bych pasovala na Dáblici Ambroisine - má překrásné "zlaté" oči a skvělý výraz. Dokonce má na ruce náramek ve tvaru hada :D
A tu druhou bych klidně brala jako Angeliku - strašně se mi líbí ta barva vlasů, navíc má příjemný výraz a modrozelené oči (pravda, té zelené je tam málo):

Obrázek Obrázek

Jinak zelené oči jsem viděla jen u těch sběratelských panenek z vánoční kolekce:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázky jsou rozklikatelné na stránku s více fotkami...

No, a protože mě to prohlížení panenek chytlo a protože jsem magor, tak jsem si na stará kolena přece jen koupila tři panenky - takové trio ála Angelika-Montespanka-Scarronka. Jsem zvědavá, kdy si najdu čas na šití :lol:
Obrázek

PříspěvekNapsal: 14 led 2017, 13:49 
Královská rodina
Královská rodina

Ta Ambroisine je dokonalá! :applaus:

A ke koupi gratuluji ;) , já sama bych taky kupovala, kdybych měla za co a kde je skladovat :) .

PříspěvekNapsal: 16 led 2017, 13:28 
Královská rodina
Královská rodina

Penelopa, Florimond a Cantor su božskí. :D

Fantina, skvelá zbierka .... ja už tiež konečne musím zasa začať šiť :P

PříspěvekNapsal: 21 led 2017, 17:02 
Královská rodina
Královská rodina

Aj mňa už to chytilo dámy, najskôr to začalo nevinne keď som zbadala u číňana
dohromady za 5 € v jednej krabici túto dvojicu:

Obrázek

myslela som aha Angelika a Diablica - pri lepšom pohlade sú to skôr Diablica a Montespanka - tie obrovské modré oči
ako Montespanka vo filme od Bordiera

aj tento úlet má samozrejme tiež pokračovanie... dnes som sa vybrala na výlet krížom cez Viedeň aby som si priniesla nové prírastky do Angelikologického múzea.
Polačka sa drží hesla: " Na šťastné detstvo nikdy nieje neskoro" :lol: :lol:

Predstavte si dámy že táto skvelá trojica na mňa čakala na Viedenskom Bazári od roku 2006 -
predávala ich stará babka ktorej ostali po jej vnučke, ktorá z nich medzičasom už vyrástla.

Keďže sú to krásne Barbie Figúrky original od Mattela a ako nové - to že ich dávala po 5 € kus je super cena.

Keď som ich zbadala na fotke, vravím si to je Joffrey-Angelika-Carmencita.

Obrázek

Joffrey má dokonca okrúhlu saracénsku briadku - ibaže potrebuje jazvu a tmavšie oči.
Viem že tie čo vyrábali vlastné modely Barbie mali aj farby ktorými sa dá na figurky maľovať -
musím zistiť kde sa dajú zohnať.

Keď som videla bábiky na živo, potešilo ma čo na fotke vidieť nebolo, je že Angelika má zelené oči - výborne :ok:

a zistila som že som nekúpila Carmenčitu ale Diablicu - dlhé vlasy čierne ako uhoľ a zlatohnedé oči - to mala diablica :twisted: Carmenčitu si ešte budem musieť zohnať - tá mala oči čierne

Nuž posúďťe, i keď vskutočnosti sú naozaj jantárovozlaté, vlasy som jej zatiaľ nerozplietla, ešte sú v cope:

[Obrázek

Nuž Errnie je expertka takže bude musieť prísť primaľovať Joffreovi Jazvu podľa inštrukcií veľkého jazvológa :turban:

tuto má samozrejme krátke vlasy - veď Rescator :mask: ich nosil pod šatkou ostrihané a super okrúhlu saracénsku briadku

Dauphine už môže začať šiť plášť a rozmýšlať z čoho mu vyrobiť masku - inak je to svalovec čo sa Jeanne určite bude páčiť :potapec:

Obrázek

Môj celý nafotený album si môžete pozrieť tuto:

https://www.flickr.com/photos/90236063@ ... 7389678862

Naposledy upravil moirra dne 22 led 2017, 15:04, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 22 led 2017, 13:21 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Ach, moirro, ty nové panenky jsou parádní!! :ok: Úžasná koupě :agree: a ještě víc mě udivuje, že ty panenky na tebe čekaly 11 let (pokud bylo správně nastaveno datum při focení pro inzerát). Je to opravdu radost, když se věci dostávají do rukou těm, pro které mají skutečně nějaký význam ;) A závidím ty kloubové lokty a kolena, které se dají nastavovat do různých póz ;)
Všechny tři typy parádně sedí - Angelika-Joffrey-Ambroisine - dámy mají opravdu nádherné oči. I s tou Montespankou máš naprostou pravdu, i když s jejím příjemným výrazem by se také mohla hodit na Abigail - bude záležet, jak je oblečeš :D
Škoda, že když jsem si v listopadu ustříhla ofinu, že jsem si ty vlasy neschovala - víc jak půl metru dlouhé černé vlasy by se teď hodily na tvorbu paruky pro Joffreye :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Až seženeš informace o barvách na panenky, kterými se dají upravovat, dej vědět. Už jsem si říkala, že se budu muset pustit do hledání, protože bych je také potřebovala :P

PříspěvekNapsal: 22 led 2017, 15:01 
Královská rodina
Královská rodina

fantina píše:
Až seženeš informace o barvách na panenky, kterými se dají upravovat, dej vědět. Už jsem si říkala, že se budu muset pustit do hledání, protože bych je také potřebovala :P
Už som zohnala info - teraz sa budem snažiť zohnať farbu.

Inak parochne pre Barbies majú na predaj za celkom dobré ceny. Napríklad Amazon:

https://www.amazon.de/Puppenper%C3%BCck ... BCcke&th=1

Dauphine už tiež chystá handričky aby mohla Joffreyovi ušiť rescatorovsky outfit.
Rozhodla som sa že z tohoto Joffreya bude pán Rescator, pretože má okrúhlu saracénsku briadku a vytrénované telo.

S babičkou čo Barbie predávala som vykecávala asi hodinu. Problém je ten že sa človek množstvom ponuky na willhaben musí preklikať celou ponukou - a čím vyššie smerovacie číslo vo Viedni tým viac nakonci je ponuka.
Tie bábiky jednoducho čakali namňa, neviem z akého dôvodu som mala včera trpezlivosť preklikať sa až na koniec. :potapec:

Ak by niekto z vás dievčatá našile nejakú barbie vo Viedni čo by chcel kúpiť, dajte vedieť, ak to bude možné zájdem vám preňu. ;) Tuto link na naše "willhaben" (doslovný preklad: mať chcem)

https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen

PříspěvekNapsal: 22 led 2017, 15:12 
Vévodové
Vévodové

Rohatá paneka a blondýnka v modrých šatech od Moirry je dvojice z filmu Zloba- Královna černé magie ( Disney, na motivy pohádky Šípková Růženka, A.Jolie v roli královny)

PříspěvekNapsal: 22 led 2017, 18:50 
Královská rodina
Královská rodina

Vidíte, to jste určitě netušily, kam to povede, když se založí nové téma na panenky podle Angeliky, že? Kdo by to byl tušil, že kromě krásných fotek dojde k dalším investicím a nákupům nikoli pro děti :D .

PříspěvekNapsal: 22 led 2017, 20:01 
Královská rodina
Královská rodina

No veru netušili. :disagreement: :slzici:

tejto niekto skvelo urobil oči:

Obrázek

LINK na všetky fotky:

http://bjdclub.ru/viewtopic.php?f=15&t=67288

pôvodne to je iná figúrka ale sama Autorka vraví že jej teraz pripomína Angeliku

Čo sa týka maľovania tvári - vraj sa pôvodné malovanie tváre dá zmyť dolu acetónom :scientist: -
avšak nesmie sa tým dotknúť zvyšného tela, ktoré je z iného materiálu a roztopilo by sa.

Moje úlovky na pintereste:

https://de.pinterest.com/Moirra48/angel ... rey-dolls/

ďalšie (sú tam nazbieraní aj kandidáti na Honorine, Gloriandu a Raymonda de Peyrac)

ozaj čo poviete na bábiku Raymonda de Peyrac - z ryšavými vláskami a čiernymi očami po Joffreyovi :?:
o ktorom sa nevedeli zhodnúť či je škaredý alebo pekný, až sa nakoniec rozhodli že je pekný ....
(v Slovenčine je zásadný rozdiel medzi ryšavou farbou vlasou a medenou - čiže červenovláskou
ako Honorine, dúfam že aj v Češtine)

Tie bábätkovské bábiky siú tak dokonalé že vyzerajú ako živé:

Obrázek

Link na celý album:

https://de.pinterest.com/Moirra48/barbie-angelique/

súrne však potrebujem Andijosa a Polačku! :mrgreen: :mrgreen:
ak niečo zbadáte, dajte vedieť
mne osobne sa páčil ten filmový od Bordiera lebo bol neustále v dobrej nálade a vysmiaty od ucha k uchu ....

PříspěvekNapsal: 26 led 2017, 15:14 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Opět jsem téma rozdělila - veškeré modely šatů, které jsou tvořeny "podle Angeliky", ať už knižní nebo filmové, jsem dala do Čtenářské tvorby (kam patří).
Tady necháme jen naše hledání panenek, které nám připomínají knižní postavy, nebo naše další "šílené" nákupy... :D :D

PenelopaW píše:
Vidíte, to jste určitě netušily, kam to povede, když se založí nové téma na panenky podle Angeliky, že? Kdo by to byl tušil, že kromě krásných fotek dojde k dalším investicím a nákupům nikoli pro děti :D .
No, to jsme opravdu netušily :lol: :lol: Investice jsou fakt značné 8)

PříspěvekNapsal: 27 led 2017, 00:01 
Královská rodina
Královská rodina

No dámy čo sa týka vlasov som dnes pokusne objedala dve parochne po 3 € - neplatí sa poštovné.

http://www.ebay.at/itm/122175274234?_tr ... EBIDX%3AIT

Sú to vraj také čo sa dajú našívať na Barbie. Skúsim zlatú blond pre filipa a čierne pre Florimonda,
pretože som objavila Bratov Peyracovcov za super cenu:

https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und ... -189094659

Obrázek

Florimond bude musiet dostať nové vlasy a tmavšie oči ale inak majú veľmi pekné tváre.

A tak ako to vieme s knihy, Florimond s usmieva a Cantor je vážny.
Dúfam že sa mi ich podarí kúpiť. :roll: :roll:

Ale aj tak: Peneloppa má naj malého Florimonda - vôbec nechápem kde k takému dokonalému prišla a aj Honorinku.

PříspěvekNapsal: 27 led 2017, 00:55 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Jé, ty jsou nádherní :ok: Máš pravdu, i výrazově se na mladé potomky Peyraků hodí. Mají moc hezké vlasy, takové lesklé a vypadají bohaté. Tak to držím palce, aby koupě dopadla úspěšně :agree:

PříspěvekNapsal: 28 led 2017, 16:23 
Královská rodina
Královská rodina

Já už nikde ani te´d neviděla ty dětičky prodávat, jen blond holčičku a blond chlapečka s účesem podle hrnce. Panenky mám doma od střední školy (což už je hodně dlouho, ehm) a bohužel mne nenapadlo schovat si k nim obal, že bych zjistila, jak se třeba jmenují (ta blond holčička od Barbie je tuším Gracie, všechny hračky mají jména - třeba brunetka Barbie je Tereza apod.) :? .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]