Právě je 19 črc 2019, 08:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Okomentuj filmovou fotografii
PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 10:48 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
Všechny tyto momenty Desgreze nutily být neustále ve střehu, v noci spát s jedním okem otevřeným, a neustále si hlídat záda.

ha ha :lol: :lol: ako sa dá spať z jedným okom otvoreným?

Právě že nedá :) .

moirra píše:
aj keď aj čislo 2 má premňa svoj highlight:
návrh Brinvillierky aby sa aj doma objavil preoblečený za mnícha ... tú scénku by trebalo spísať ....

Však ty dobře víš, že můj fikční Desgrez je veselá kopa a manželku škádlil svými převleky :mrgreen: . Ale pro jeho návrat z Liege mám připravenou jinou scénku ;) .

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 10:50 
Královská rodina
Královská rodina

Jak jsem se tam pořád snažila naroubovat policistovo pozadí, dala jsem stranou svoji fikční představu, jak se zatčení odehrávalo. Protože nejsem nelida, tak bych Brinvilliersce dopřála trochu té akce v podobě příjemné muchlovačky vleže v trávě, než by se Desgrez demaskoval :) .

A mám pro Vás úkol, dámy: Která postava z kánonu také označila Desgrezova ústa za vulgární???

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 19:17 
Vévodové
Vévodové

Penelopo, klobouk dolů. Tohle čtení (obě verze) je skutečně parádní a náramně jsem si ho užila.
Desgrez byl vždycky takový "konverzační" typ - viz jeho výslechy vynervované Angeliky. Takže to, že má chuť si během cesty popovídat a propojit nezávaznou konverzaci s výslechem bylo naprosto uvěřitelné stejně jako to, že ona dáma rovněž ovládala různé konverzační fígle.
Výsledek byl :ok: :ok: :ok: .
P.S. Když už tady teda velmi odborně rozebíráte ten Desgrezův zadek(např. odkazy na dobové rytiny nebo popis průvodu, který vedl travičku na popraviště), mám si jako vzorný čtenář představovat něco takového jako je zadek Rafy Nadala,Jamieho Dornana nebo navrhujete jinou předlohu?

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 19:23 
Královská rodina
Královská rodina

Penelopo, přidávám se k Terezinu hodnocení. Obě verze byly svižné, vtipné a vtáhly mě do děje. :ok: :applaus:
Začala jsem sepisovat tu svou představ u o setkání se žárlící manželkou. :find: :love:

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 19:38 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Penelopo, klobouk dolů. Tohle čtení (obě verze) je skutečně parádní a náramně jsem si ho užila.

Óóó, děkuji! :oops:

Tereza píše:
P.S. Když už tady teda velmi odborně rozebíráte ten Desgrezův zadek(např. odkazy na dobové rytiny nebo popis průvodu, který vedl travičku na popraviště), mám si jako vzorný čtenář představovat něco takového jako je zadek Rafy Nadala,Jamieho Dornana nebo navrhujete jinou předlohu?

Zas tak podrobně jsme s Moirrou jeho zadek ještě neprobíraly (i když s Jeanne jsme si dopisovaly o jeho výbavičce, stejně jako o (ne)obdařenosti jiných mužů v Angelice :lol: ). Nadalovo pozadí jsem nahé neviděla a ani kvůli Dornanovi se nehodlám znovu vystavit utrpení a koukat na 50 odstínů :| , takže přirovnáním nemohu sloužit :( . Ale představ si tuze hezký, pevný zadek (samozřejmě chlupatý, ostatně jako zbytek) - a jsi doma :agree: .

Ale je to zajímavé téma pro novou verzi Castingu snů ;) :mrgreen: .

mimi píše:
Začala jsem sepisovat tu svou představ u o setkání se žárlící manželkou. :find: :love:

Tak to se moc těším! :applaus:

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 19:52 
Vévodové
Vévodové

PenelopaW píše:
. Nadalovo pozadí jsem nahé neviděla....

Tuto hozenou rukavici prostě musím zvednout,ze studijních důvodů se s Vámi podělím :agree: . Asi to tu nepatří, smažu to večer. Do té doby si užijte (shlédnout až do poslední sekundy):
https://www.youtube.com/watch?v=_Gcy31SJHUc

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 20:12 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
PenelopaW píše:
. Nadalovo pozadí jsem nahé neviděla....

Tuto hozenou rukavici prostě musím zvednout,ze studijních důvodů se s Vámi podělím :agree: . Asi to tu nepatří, smažu to večer. Do té doby si užijte (shlédnout až do poslední sekundy):
https://www.youtube.com/watch?v=_Gcy31SJHUc

Nebudu spoilerovat ostatním, ale já se pobavila! A osobně se mi nejvíce líbily ty jemné chloupky na vnitřní straně stehen ;) . O Nadalově káravém pohledu ve stylu "i ty jedna nemravo" nemluvě :mrgreen: .

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 20:18 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Desgrez byl vždycky takový "konverzační" typ - viz jeho výslechy vynervované Angeliky. Takže to, že má chuť si během cesty popovídat a propojit nezávaznou konverzaci s výslechem bylo naprosto uvěřitelné stejně jako to, že ona dáma rovněž ovládala různé konverzační fígle.

Ráda si počtu pokračování či jinou verzi od dalších autorek ;) . Jak jednou řekla Mimi, :desgrez: není nikdy dost :) .

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 22:01 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Ale je to zajímavé téma pro novou verzi Castingu snů ;) :mrgreen: .

hleda se body double do Filmu ako casting na Desgrezov zadok HA HA HA :slzici: :slzici:

PS: kto su tito pani? Rafy Nadal,Jamie Dornan :la-polak-fun: musim ich zgooglovat :oops:

Aha chapen Rafa Nadal - tenista je v castingu na zadok

http://www.tennisworldusa.org/imgb/2089 ... gazine.jpg

http://www.ilmattino.it/photos/HIGH/39/ ... adal00.jpg

50 odstinu sedi nemusim :P

PříspěvekNapsal: 27 úno 2018, 22:39 
Vévodové
Vévodové

moirra píše:
hleda se body double do Filmu ako casting na Desgrezov zadok HA HA HA :slzici: :slzici:

PS: kto su tito pani? Rafy Nadal,Jamie Dornan :la-polak-fun: musim ich zgooglovat :oops:

50 odstinu sedi nemusim :P

Nelobuji za film :disagreement: , ale za zadek :agree:

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 11:00 
Site Admin
Site Admin

S pobavením jsem si vás dámy dočetla. Super, že Penelopy zasazení do tématu travičské aféry vede k odlehčenému pátrání po pozadí pana policajta. Osobně k tématu dokonalosti však nic nedodám (možná si vzpomenete na první listy markýzy du Plessis a pana perfektního když loni začínaly kvést narcisy... o perfektních pozadích). :oops: #bubblebutt

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 12:25 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
(možná si vzpomenete na první listy markýzy du Plessis a pana perfektního když loni začínaly kvést narcisy... o perfektních pozadích).

ha-ha :lol: to ano! :lol:

Tereza píše:
Nelobuji za film :disagreement: , ale za zadek :agree:

ano chápem 8) ... pripečený film ale skvelé pozadie :ok: :potapec:

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018, 12:55 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:
(možná si vzpomenete na první listy markýzy du Plessis a pana perfektního když loni začínaly kvést narcisy... o perfektních pozadích). :oops:

Já si nevzpomínám, neb jsem nečetla, lze napravit alespoň prostřednictvím soukromé korespondence??

Tereza píše:
Ta dáma vypadá velmi nevinně. Jak se Desgrez vlastně dostal k Brinvilliersce? Bylo to z její strany vzplanutí k převlečenému Desgrezovi hned na první ťuk? Co když Desgrez nejdřív sbalil nějakou naivku z kláštera, aby v Travičce vzbudil nejdříve žárlivost?

Uvažovala jsem nad tím, a co když to všechno bylo jinak? Co když Desgrez nikdy Brinvilliers neviděl (vzpomeňme na jeho snahy se s ní seznámit, aby se jí dostal na kobylku, jak Angeliku opakovaně přemlouval, aby je seznámila, jak na Brinvilliersovou čekal v čokoládovně apod.)? Co když ji poprvé šmíroval až za tou zídkou, jak popsala Moirra? A pak po poloslepém, polohluchém poloidiotovi, který v klášteře fungoval jako zahradník, poslal "oné krásné dámě, kterou jsem měl tu čest uzřít u studny" psaníčko, v němž ji lákal za klášterní zdi. A zahradník, který ke studně chodil šmírovat jinou, než Brinvilliers (která už přece jen byla 40+), předal lístek zcela jiné dámě? Ta pak v podvečer dorazila na místo schůzky zahalená v plášti, a Desgrez, který markýzu ještě neměl tak v oku, ji ihned popadl, naložil do kočáru a práskl do koní nach Paříž. A až v kočáře zjistil, že veze úplně jinou slečnu! Potupně se vrátil zpátky do Liege, dámu vyexpedoval zpátky k abatyši, oblékl se jako abbé a rozhodl se vzít věci raději do vlastních rukou, když ani zahradníkům dnes není možno věřit!

Ovšem o čem se s dotyčnou klášterní chovankou bavili, když zjistil svůj omyl, to už nechám na fantazii a tvůrčím pnutí někoho jiného. Třeba to bylo něco ve smyslu: "A už sklapla klec, ty bestie! Moc dobře vím, cos udělala svému otci!" - "Jak to víte? Neřekla jsem živé duši, že jsem mu tehdy kanape v pracovně polila inkoustem já!"

moirra píše:
Co tu vyvádza Desgrez s Lorňonom? :desgrez: že by ho stratila Katarína :katarina: keď mu ubzikla pred nosom
s toho kláštora? :tongue: Alebo je v tom nejaký celkom iný príbeh? :mrgreen:

Obrázek

Co se týče Desgreze :desgrez: na tomto obrázku, inspirace zatím nula nula nic... Napraví to někdo? :prayer:

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018, 00:01 
Královská rodina
Královská rodina

Přidávám svou verzi rozhovoru mezi manželi Desgrezovými v kočáře. Dosud nemají děti. Také Marie-Claire nemá žádné sourozence, takže mu neohrozí otrávení panem švagrem. Přidala jsem tam postavu jiného detektiva z 18. století.
Pokud se bude moje verze líbit, tak ještě něco připíši.

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018, 00:05 
Královská rodina
Královská rodina

A o čo asi ide pri tejto manželskej hádke v koči? :twisted: :twisted:

Obrázek[/quote]

Poručík Desgrez uskutečnil svůj sen. Konečně se mu podařilo zatknout nebezpečnou a rafinovanou travičku markýzu de Brinvilliers. Teď je pěkně v kočáře s pouty na rukou obklopena ozbrojenou stráží. On si může chvíli odpočinout. Teprve nyní si uvědomil, jak je unavený. Celé tělo ho bolí. Nasedne do kočáru a možná si malinko zdřímne. Je tak na jedno oko. Ne, nesmí se poddat únavě. Musí vydržet on i jeho muži až do Paříže. Každé malé pochybení by mohla ta strašná osoba využít ve svůj prospěch. Všichni už jsou připraveni k odjezdu. Desgrez otevřel dveře kočáru a nastoupil.
V rohu u okna uviděl sedět mladého muže v klobouku a zahaleného do pláště. Neznámý se k němu otočil, rozhalil plášť a sundal klobouk. Desgrez s překvapením zjistil, že v kočáře nesedí muž. Byla to jeho žena Marie_Claire oblečená v kalhotách a pánském cestovním kabátci.
François si sedl vedle ní a teprve po krátké chvilce vyhrkl:
"Co, co tady děláš? Jak to, že nejsi doma v Paříži? Jak jsi se sem dostala? Co to máš na sobě?
Mladá žena se na něho podívala a pak řekla:
"Zdravím Vás, pane choti. Nejste rád, že mě vidíte? Přijela jsem právě tímhle kočárem. To by se Vám hodilo, abych seděla doma opuštěná a poslušně na Vás čekala."
Desgrez si uvědomil, že mu jeho žena vyká. To dělala vždy, když na něho žárlila. Jemu to vlastně lichotilo. Byli sezdáni už několik let, ale dosud nemají děti. Marie-Claire to trápí. On bývá často dlouho mimo domov. Jeho žena si pak představuje, že ji podvádí. Naštěstí ví, jak si ji udobřit.
"Marie-Claire, já tu nejsem pro zábavu. Kdo Vám řekl, kam jsem jel?" Zeptal se přísně.
"To je otázek, jak u výslechu. Uprosila jsem pana de la Reynie, abych mohla jet za Vámi. Dal mi s sebou několik ozbrojených mužů. Přidali se k těm Vašim, to jste si ani nevšiml. Doprovázel mě Váš nový kolega pan Nicolas le Floch. Před Liege se rozloučil a odjel zpět do Francie.
"Nicolas le Floch. Ten naparáděný hejsek, který nenechá jednu sukni na pokoji. Naštěstí ho povýšili a posílají až do Rouanu." Vybuchl Desgrez.
"Pan le Floch je mladý, sympatický a elegantní muž. Celou cestu sem mi dělal společnost a choval se jako pravý kavalír." Namítla Marie-Claire.
"Pche, mladý. Já jsem tedy podle Tebe starý?" Zeptal se Desgrez a poposedl si k manželce, co nejblíže. Vtom mu celým tělem projela ostrá bolest. Zasténal a opřel se o vypolstrované opěradlo.
"Bolí?" Zeptala se ho starostlivě Marie-Claire a naklonila se k němu.
Desgrez si všiml změny v jejím chovaní a snažil se toho využít. Zároveň pocítil i fyzickou touhu. Během odloučení mu chyběla. Rozpuštěné kaštanivé vlasy jí splývaly na ramena. Přiléhavý kabátec zdůrazňoval její ladné křivky těla. Vztáhl ruku a pohladil ji.
"To bude dobré. Teď musím vydržet. Už se že těším domů, až mi připravíš dobré jídlo, potom koupel a já si odpočinu v naší čisté posteli s povlečením provoněným sušenými fialkami." Zasnil se Francois.
"A ještě jsem zapomněl na masáž." Dodal a spiklenecky na ni zamrkal.
"Chápu, to dobře, že jsem pro Tebe jen kuchařka, lazebnice a holka na zahřátí postele?" Zeptala se rozlobeně Marie-Claire.
"Proč se zlobíš, to nechápu. Všechno umíš moc dobře." Zasmál se Desgrez a naklonil se k ní. Bolest mu zkřivila tvář.
"Nedivím se, že máte bolesti, pane manželi, když lezete na zdi, abyste se mohl dívat do cizích zahrad. Co jste tam viděl?Domlouval jste si schůzku, že." Pronesla chladně manželka.
"To Vám nemohu říci, to je služební tajemství." Odpivěděl s vážnou tváří Desgrez a zavřel oči.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 161 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]