Právě je 19 čer 2018, 18:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 pro 2008, 13:57 
Rytíři
Rytíři

Naposledy mě nejvíce dostal Twilight, příští týden jdu na to do kina znovu, tak se už těším a doufám, že z toho budu mít stále dobré dojmy. :)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 pro 2008, 17:52 
Site Admin
Site Admin

Isabel píše:
Naposledy mě nejvíce dostal Twilight, příští týden jdu na to do kina znovu, tak se už těším a doufám, že z toho budu mít stále dobré dojmy. :)

Přesně tak, tento týden vyrážíme znovu a snad to bude ještě lepší zážitek! Rozhodně doporučuji stihnout v kině, na obrazovce to asi bude dost zklamání, jako např. letos i Sex and the City, který na sebevětší obrazovce vůbec nevynikne...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 pro 2008, 12:19 
Moderator
Moderator

Právě jsem si přinesla z Tesca Mandolínu kapitána Corelliho a nejradši bych si jí šla hned pustit. Máme moc rádi původní román, jak zaznělo na srazu, tak doufám, že mě film nezklame. Kromě Penelope Cruz a Nicolase Cage tam hraje Christian Bale, náš kandidát na Dezgreze, tak si ho konečně prohlédnu :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 pro 2008, 15:15 
Markýzové
Markýzové

dasha píše:
Právě jsem si přinesla z Tesca Mandolínu kapitána Corelliho a nejradši bych si jí šla hned pustit. Máme moc rádi původní román, jak zaznělo na srazu, tak doufám, že mě film nezklame. Kromě Penelope Cruz a Nicolase Cage tam hraje Christian Bale, náš kandidát na Dezgreze, tak si ho konečně prohlédnu :D

Na prohlédnutí Balea doporučuju Temného rytíře, Batman začíná a Equilibrium - nevím, jestli je Mandolína ten nejlepší film pro tenhle účel :lol: (ale jo, není tam špatnej)

Tak jsem byla dvakrát v kině:
na Vicky Cristina Barcelona - to bylo moc pěkný (i když jsem čekala něco trošku jiného), ale vidím to tak, že si Oscara za vedlejší roli letos odnese Penélope Cruz :wink:
a na Tropické bouři (na to by určitě neměl chodit někdo, koho pobuřuje South Park, jelikož tohle bylo ještě horší) - ale královsky jsem se bavila... určitě doporučuju všem, kdo chtějí vidět až do extrému dovedenou parodii na Hollywood a hollywoodské herce... :lol: Čím víc toho o Hollywoodu víte (a čím víc jste toho viděli), tím více si to užijete.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 pro 2008, 11:57 
Markýzové
Markýzové

Tropická bouře mě taky neskutečně bavila. A Tom Cruise tam...no tohle bych od něj nečekala :D .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 pro 2008, 16:13 
Markýzové
Markýzové

Andrej píše:
Tropická bouře mě taky neskutečně bavila. A Tom Cruise tam...no tohle bych od něj nečekala :D .

To jo - kdyby letos tak neexceloval Ledger, možná bych to viděla i na Oscara pro Cruise (a to ho fakt nemám ráda :lol:), ale bohužel/bohudík proti Heathovi nemá šanci :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 led 2009, 22:08 
Markýzové
Markýzové

Dnes jsem koukla na Vicky, Cristinu, Barcelonu a musím říct, že to je příjemný film. A jak se mi Penelope moc nelíbí, tak tady je opravdu krásná. Strašně jí sluší španělština a vůbec ten španělský temperament :D . A musím říct, že teď se těším hned na několik filmů. Podivuhodný případ Benjamina Buttona s Cate Blanchett a Bradem Pittem, to mě nadchnul už trailer, Revolutinary Road s mými oblíbenci Kate Winslet a Leem (ne, nemám je ráda jen kvůli Titanicu :) ) a docela mě zaujal i Changeling s Angelinou Jolie. No konečně je zas na co koukat a jít do kina.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2009, 07:20 
Markýzové
Markýzové

Andrej píše:
Těším se hned na několik filmů. Podivuhodný případ Benjamina Buttona s Cate Blanchett a Bradem Pittem, to mě nadchnul už trailer, Revolutinary Road s mými oblíbenci Kate Winslet a Leem (ne, nemám je ráda jen kvůli Titanicu :) ) a docela mě zaujal i Changeling s Angelinou Jolie. No konečně je zas na co koukat a jít do kina.

Tak na tyhle se taky těším...
Jinak letos se ještě těším na Po přečtení spalte, Austrálii (ale ta je v kinech už minulého roku), Valkýru (trailer se mi moc líbil, a to nemám ráda Cruise), X-Men Origins: Wolverine, Andělé a démoni (taky moc pěkný trailer), a pak Terminator Salvation (Christian Bale jako John Conor - no nebrat to, že? :lol: ) a mnoho mnoho dalších, ale ty přijdou do kin nejdřív na konci léta...
A doufám, že konečně bude v kinech Imaginarium dr. Parnasse - (definitivně) poslední film, ve kterém se objeví Heath Ledger :cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2009, 10:33 
Moderator
Moderator

Přiznám se, že někdy trochu závidím vám bezdětným, co zvládnete jít do kina častěji než 1x do roka :cry:
Na druhou stranu jsem ráda, že vás mám, protože pak aspoň vím, na co jít, abych tu jedinou příležitost nepromrhala na nějakou blbost :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2009, 13:48 
Markýzové
Markýzové

dasha píše:
Přiznám se, že někdy trochu závidím vám bezdětným, co zvládnete jít do kina častěji než 1x do roka :cry:
Na druhou stranu jsem ráda, že vás mám, protože pak aspoň vím, na co jít, abych tu jedinou příležitost nepromrhala na nějakou blbost :lol:

Ono většina filmů, na které jdu, by klidně stačila na DVD (jen to vždycky z nějakého důvodu toužím vidět, co nějdřív :lol: - většinou kvůli mužskému obsazení :oops: a jsem v zásadě proti stahování kinoripů). Ale pak jsou filmy (jako třeba Temný rytíř), které v televizi vůbec nevyniknou... a vyplatí se je vidět v kině i vícekrát (já například byla na TDK čtyřikrát, protože Heathovy "drobné emoce" i velká gesta je třeba si vychutnávat na plátně :lol: :lol:).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2009, 16:58 
Site Admin
Site Admin

Alex píše:
Ono většina filmů, na které jdu, by klidně stačila na DVD (jen to vždycky z nějakého důvodu toužím vidět, co nějdřív :lol: - většinou kvůli mužskému obsazení :oops: a jsem v zásadě proti stahování kinoripů). Ale pak jsou filmy (jako třeba Temný rytíř), které v televizi vůbec nevyniknou... a vyplatí se je vidět v kině i vícekrát (já například byla na TDK čtyřikrát, protože Heathovy "drobné emoce" i velká gesta je třeba si vychutnávat na plátně :lol: :lol:).

Ony na sebevětší obrazovce obvykle nevyniknou ani a priori "televizní" filmy, u kterých by to člověk nečekal, dodnes lituji, že jsem v létě byla jen dvakrát na Sex and the City, který se na obrazovce proměnil v barevný guláš namísto vizuální žranice sladěných scén... pro jistotu jsem tedy o Vánocích byla 6krát po sobě na Twilight, že ani nemám odvahu posčítat, kolik nás to stálo, no alespoň snad nezkrachuje další multiplex :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 led 2009, 23:18 
Markýzové
Markýzové

Já si také vybírám filmy, na které podle mého má cenu jít do kina a pak jsou ty, které stačí doma. Do kina chci určitě jít na Benjamina Buttona, očekávám od něho dost emocí a to si myslím, že si člověk také lépe vychutná v kině, ale třeba Changeling asi postačí na počítači...no Austrálii bych taky chtěla vidět, na tu zrovna chci jít do kina, Luhrmann je v kině vždycky lepší.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 led 2009, 15:09 
Královská rodina
Královská rodina

Alex, môžeš hodiť odkaz na trailer na Angels and Demons? Našla som len taký nemastný-neslaný.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 led 2009, 15:41 
Markýzové
Markýzové

Precious píše:
Alex, môžeš hodiť odkaz na trailer na Angels and Demons? Našla som len taký nemastný-neslaný.

Koukala jsem na youtube a nemůžu najít ten, co jsem viděla v kině...
Byl podobný, jako tady tenhle, ale bylo tam víc věcí (tady to, co chtějí sdělit propukne až ke konci... :lol:):
http://www.youtube.com/watch?v=28xbCvfOcQI

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 led 2009, 23:39 
Markýzové
Markýzové

Tak holky dnes jsem viděla jeden z nejsilnějších filmů, co jsem asi vůbec viděla. Dlouho mě něco tak nedostalo. Revolutionary Road nebo taky Nouzový východ. Úžasné, mrazivé, děsivé, šíleně depresivní, brečela jsem půlku filmu, ale ne dojetím, ale bezmocí, celou dobu jsem se bála a vykřikovala u monitoru :D . Je to podle mého film hodně ze života, ještě né úplně z mého, ale občas ten průběh pozoruju kolem, o to hůř. Ale je to prostě neuvěřitelnej film. Leonardo Di Caprio a především Kate Winslet holt ne nadarmo patří k mým top hercům (Kate je vůbec mou nejoblíbenější herečkou).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina