Právě je 15 říj 2019, 07:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 úno 2008, 12:00 
Site Admin
Site Admin

Hurááá, je neděle a Grey´s anatomy je konečně zpět, i když už netuším, kde to vůbec skončilo. :)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 úno 2008, 12:09 
Markýzové
Markýzové

:) Mno já čekám, až to zase rozjedou v USA, ta stávka scénaristů mi večery s Greys Anatomy zastavila na dlouhou dobu.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 úno 2008, 18:22 
Baroni
Baroni

no já mám štěstí... Jsem strávila týden na lyžích v Itáliia a byla sem na**aná... zrovna kdzž jsem měla konečně čas jít do kina na Eastern promiss je přestali dávat... Ale počítačoví hackeři jsou všude a kámoš to samo měl už na dvd...
takže jsem musela přehodnotit svuj zebricek filmu... hadejte co jsem dala na prvni misto? :D :D :D
teda ne ze bych uz nevidela jedlejsi filmy, ale to bylo uzasny.... :D :D
videl jste to nekdo???

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 úno 2008, 18:52 
Markýzové
Markýzové

Jo tak to já jsem byla nemocná, když to u nás dávali :lol:, ale už se těšim :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 úno 2008, 20:21 
Markýzové
Markýzové

No já to viděla. Herecký koncert Vigga Mortensena a skvělá atmosféra. Taky se mi to moc líbilo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 úno 2008, 17:00 
Rytíři
Rytíři

Ahojte, som tu nová, ale som rada, že som Vás našla, okrem Angeliky, sledujem 3 sérku Prison Breaku, 4 sérku Lostu, a 3 sériu Elisy di Rivombrosa pod názvom Ritorno di Rivombrosa, neviem, či viete, že ju nazvali mladšou Angelikou :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 bře 2008, 15:40 
Markýzové
Markýzové

Pozor našla jsem pěkný film Amazing Grace
to jsem zvědavá kdy ho budou dávat tady v CZ. Doufám, že se ho dožiju :lol:
...............myslím, že až ho uvidím, tak budu řvát............
http://www.youtube.com/watch?v=frD0yIIp ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=2v65mj4i ... re=related

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 bře 2008, 22:24 
Baroni
Baroni

Já miluju Poirota se Suchetem, takže pokud běží, snažím se aspoň nahrávat a pak skouknu, když je čas. Teď dávají ixtou řadu To je vražda, napsala, předtím běželi Profesionálové, takže já jsem na detektivkách :) .

Předtím jsme kukali se synkem na Lovce pokladů (ale NE ten film s kýmže? Nicolasem Cagem?). Dempsey a Makepeaceová, jo, to bylo prima, taky jsem je znala ještě ve slovenském dabingu, ten byl perfektní, a český dabing byl šok :cry: , ale zvykla jsem si.

Se synkem se postupně vracím do dětství, takže když byl maličký, s nadšením jsem si opakovala všechny Boby a Bobky, Zvířátka pana Krbce, Krtečka atd. :D . Pak s ještě větším nadšením jsem si se synkem vychutnávala klasiku typu S tebou mě baví svět a Jak vytrhnout velrybě stoličku. A loni jsem si opravdu zgustla na opakování - po mnoho letech - seriálů Rychlé šípy a Návštěvníci.

Ale jsou lahůdky, kterých se možná ani nedočkám. Ať už pro děti (Skippy, Příběhy lvice Elsy, Daktari), nebo pro dospěláky (angl. seriál Jana Eyrová s Timohty Daltonem /hrál mj. i Bonda/, sci-fi seriál Lovná zvěř).

A pak si hodně vychutnávám oblíbené filmy, počínaje Eva tropí hlouposti :) přes třeba Drahé tety a já, Psa Baskervillského s Glynis Barber ailas Makepeaceovou a konče třeba Koljou, Tmavomodrým světem nebo Maharalem.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 dub 2008, 21:17 
Královská rodina
Královská rodina

Pěkně jsi to tu vypsala :D , zdá se, že máme společné filmové zájmy i co se týká detektivek.
Jinak, napiš nám něco o Tvém zlatíčku (do přísluš. fóra), ať jsme také v obraze :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 dub 2008, 01:00 
Markýzové
Markýzové

Když už jsme se dostaly na jedné diskuzi k mé oblíbené herečce Kate Winslet, tak vám rovnou doporučím tři filmy s ní, které jsou úžasné. Věčný svit neposkvrněné mysli, který můžu vidět prostě pořád - je to neuvěřitelně originálně zpracovaná romance, prostě skvělý film, který má velice rád i můj přítel, kterého samozřejmě na romatické filmy moc neužije (no mě taky ne), ale tohle je vážně senzační. Pak Jako malé děti, což je takový komorní film o krizi v manželství, ale taky moc působivý a konečně Hledání Země Nezemě, takový pohádkový film, kde hraje Kate s Johnym Deppem. Na konci tohodle filmu jsem se rozbrečela :D .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 dub 2008, 10:07 
Královská rodina
Královská rodina

vidíš, Andrejka, ja som nevidela ani jeden z tých, čo si uviedla, mne sa Kate páčila ako Marianne v "Rozume a cite". A mám dojem, že Jeanne sa o nej vyjadrila ako o tlstej preto, lebo v Titanicu boli s Leom trochu nesúrodý pár: on, hoci vo veku mladého muža, mal postavu ako chalan, a ona už bola riadna zrelá žena. Takže podľa môjho názoru to Jeanne myslela takto :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 dub 2008, 10:21 
Rytíři
Rytíři

Věčný svit neposkvrněné mysli a Hledání Země Nezemě jsem viděla a moc se mi to také líbilo. Ještě doporučuji s Kate Winslet romantickou komedii Prázdniny :arrow: http://www.csfd.cz/film/222523-prazdniny-holiday-the/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 dub 2008, 14:01 
Rytíři
Rytíři

Tania píše:
A co teprve Johnyho Deepa , což? :wink:

Johnny je opravdu moc krásný, ale Brad je hezčí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 dub 2008, 23:21 
Markýzové
Markýzové

Teď jsem viděla moc pěkný film- VLKODAV z kmene šedých psů, nádherně provedená legenda...Ach, kéž bych měla taky takového muže, který by mě ochraňoval, jako ten z filmu. Je rus, ale moc moc pěkný. Doporučuju, dokonce i krásně natočený.

http://www.youtube.com/watch?v=Hrcv7kaS ... re=related

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 kvě 2008, 19:34 
Rytíři
Rytíři

Tak já sleduje serialy, hlavně Přetelé, Krok za krokem a taky Ajtáky, prostě takovýhle pitomé seriály mám ráda a vždycky se mi zvedne nálada :D Mezi filmy teď dost muzikálů, hlavně Faantom Opery, ten mě vždy dostane:) Jelikož mám docela ráda anime a mangu, tak jsem rozkukala teď zrovna Love hinu, vcelku pěkný, ale oproti manze slabý odvar :(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]