Právě je 17 říj 2018, 19:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Astrologie (nejen) v Angelice
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 12:04 
Moderator
Moderator

Citace:
Nikita111 napsala:

Ludvík XIV byl tuším znamení Panna. Jako já. A stejně jako on miluje Střelkyni, i já miluji Střelce, kterého nemůžu mít.

A co vy ostatní? Věříte astrologii? Co jste za znamení, sedí na vás charakteristika? Máte partnera, co se k vám podle znamení hodí, nebo jste šáhli úplně jinam? :wink:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 12:08 
Královská rodina
Královská rodina

:P to je dobrá téma. Ja som Vodnár, manžel Váhy, takže to sedí, ale žeby sme sa podľa toho hľadali :? Ale asi na tom niečo bude, keďže som po pár hodinách prvého rozhovoru s ním mala pocit, že ho poznám oddávna...

BTW, Joffrey bol aké znamenie? Nespomínam si, žeby nám to Anne prezradila :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 13:02 
Hrabata
Hrabata

Precious, já jsem také Váha. A můj manžel - byl,je - Štír. Což podle astrologie moc nejde. Ani jako v čínském horoskopu Opice - Drak. Asi na tom opravdu něco bude. Na mě tedy Váhy sedí téměř stopro, ale vše se musí brát s rezervou, že?
Jinak myslím, že nám Anne ani neprozradila, jaké je Joffrey znamení. Nebo že bychom špatně četli?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 14:01 
Rytíři
Rytíři

Já jsem teda Panna jak už jsem řekla a co se týče toho Ludvíka, jsme dokonce narozeni ve stejný den. 5. září.

Miluji jednoho Střelce. jsem do něj úplný blázen a mám pocit, že umřu, když ho nebudu mít. Je to jako nemoc.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 14:13 
Moderator
Moderator

Nikito, jestli Tě to trochu uklidní, tak k Panně se hodí zemská znamení - kozoroh, být, panna a štír je myslím jediné ohnivé? Nebo mě opravte...

S Jofreyem nám to asi musí pomoci zjistit Jeanne... ale předpokládám, že pokud je Angelika střelec jako Anne, tak je nad slunce jasné, že Peyrak bude stejné znamení jako její manžel, a ten byl... letím se podívat!!!! :P

Takže už je mi to jasné, Vsevolod Sergeïvich Goloubinoff se narodil 23. srpna 1903 - to je den, kdy končí lev, 24. už začíná panna, v tom případě je to tak na hranici, že měl určitě hodně z obou znamení a ještě nevíme, v čem měl ascendent. To mohl být precizní jako panna, ale velkorysý, okouzlující a lev salónů jako astrologický lev...

Naposledy upravil dasha dne 22 črc 2012, 17:58, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 16:19 
Vévodové
Vévodové

Dasha skvele vyresila zahadu 8) 8) 8)

Muj manzel je taky panna. A ja jsem beran a nesnesu se s nikym :? :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 16:21 
Markýzové
Markýzové

Tak to já jsem typický tvrdohlavý býk s citem pro umění :lol: a z vlastní zkušenosti musím říct, že znamení udělá s lidským charakterem fakt hodně. Docela by mě zajímalo, proč je tomu tak... :)

Jinak můj přítel je kozoroh - oba stojíme pevně nohama na zemi a musím říct, že se k sobě vážně hodíme. A v "odborných publikacích" je vztah kozoroh-býk popisován jako oboustraně výhodný svazek, o což jde oběma partnerům :oops:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 18:07 
Markýzové
Markýzové

Uáá, cože??Ludvík miluje střelkyni- bože :oops: :D to jsem poctěna, protože já jí jsem :twisted: :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 úno 2008, 18:12 
Site Admin
Site Admin

Ta dedukce o znamení pánů Peyraka a Golona je dobrá, někdy se musíme Anne zeptat, jak moc jsme se trefili :)))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 bře 2008, 12:50 
Rytíři
Rytíři

Já vím, že se ke Střelci nehodím, al eje to silnější než já. Bojím se, že mi příští týden zlomí srdce a já budu moc nešťastná.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 bře 2008, 13:46 
Markýzové
Markýzové

Já jsem na tom skoro stejně jak Joffrey a Angelika :). Až na to, že obráceně. Já jsem lev a můj přítel střelec :). Což jsou znamení, která se k sobě prý hodí naprosto ideálně, narodili se pro sebe :). No už 3 roky se přesvědčuju o tom, že je to pravda, tak snad se to nezmění :).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 bře 2008, 18:57 
Baroni
Baroni

Já jsem taky střelec, ale asi až moc svobodomilovný, protože partnera zatím nemám.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 bře 2008, 23:39 
Královská rodina
Královská rodina

yenn píše:
Dasha skvele vyresila zahadu 8) 8) 8)

Muj manzel je taky panna. A ja jsem beran a nesnesu se s nikym :? :D

Nestraš, já ´mám dceru v beranu - to, abych se začínala bát :shock: Už takhle (10 měsíců si umí říct svůj názor :? )

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 bře 2008, 23:45 
Královská rodina
Královská rodina

Jinak, já jsem rybička a manžel je rak - takže pohoda a ideál. :lol:
(koukám, že jsem tady docela výjimka :wink: )

Pro Alex:
moje mamka je býk. S citem pro umění - to nevím, protože to nedává znát. Spíš stojí nohama pevně na zemi a je až příliš praktická. Tak se trochu neschodnem, ale je to máma, tak se snažím. Jinak ryba s býkem nejde dohromady- a je to moje máma a táta - takže je to jasné :( :cry: :cry: )
Takže, býk co má rád Angeliku je v podstatě vzácnost, a měly bychom si ho hýčkat :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 bře 2008, 00:23 
Markýzové
Markýzové

Alex píše:
Tak to já jsem typický tvrdohlavý býk s citem pro umění :lol: a z vlastní zkušenosti musím říct, že znamení udělá s lidským charakterem fakt hodně. Docela by mě zajímalo, proč je tomu tak... :)

Jinak můj přítel je kozoroh - oba stojíme pevně nohama na zemi a musím říct, že se k sobě vážně hodíme. A v "odborných publikacích" je vztah kozoroh-býk popisován jako oboustraně výhodný svazek, o což jde oběma partnerům :oops:

Kozorohy mám doma dva. Mamku a bráchu a oba jsou dost odlišní... Mamka má prý ascendent ve střelci, což je znát, ale je fakt, že společné mají to stání pevně na zemi, někdy až moc :). A největší záhada je můj táta :). Narodil se na pomezí berana a ryby, takže je bůh ví co :). Nevím čas, tak to asi přesně nezjistíme, ale projevuje se jako typický beran, což je se mnou, se lvem, někdy docela problém... :oops: .

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]