Právě je 17 říj 2018, 18:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 bře 2008, 21:40 
Markýzové
Markýzové

Alex píše:
Důležité je, abyste se shodli v názorech na svět a na společnou budoucnost 8) - kdo koho/co volí je úplně nepodstatné :wink:

Tak tak. I když možná je lepší se v případě jiných politických názorů diskuzi o politice vyhýbat nebo být alespoň dost opatrná :D .

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 bře 2008, 13:15 
Rytíři
Rytíři

Já bych tomu jestli se panna hodí ke střelci nebo ne nějak velkou pozornost nevěnovala.
Jsem narozena 24.2 - ve znamení ryby, můj přítel byl/je štír, podle astrologie se tyhle znamení k sobě skvěle hodí.
Ale z vlastní zkušenosti? Rozhodně ne! Štír je až moc necitelný na přecitlivělou rybu. :x

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 bře 2008, 13:44 
Moderator
Moderator

Záleží na spoustě věcí, ascendent, ve které dekádě je člověk narozený, ale v ideálním případě by to chtělo podrobný partnerský horoskop podle okamžiku narození, a ne ty, co jsou zdarma na internetu.
A stejně má člověk tendenci věřit tomu, čemu věřit chce a není nad vlastní zkušenost 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 bře 2008, 18:25 
Baroni
Baroni

Isabel píše:
Já bych tomu jestli se panna hodí ke střelci nebo ne nějak velkou pozornost nevěnovala.
Jsem narozena 24.2 - ve znamení ryby, můj přítel byl/je štír, podle astrologie se tyhle znamení k sobě skvěle hodí.
Ale z vlastní zkušenosti? Rozhodně ne! Štír je až moc necitelný na přecitlivělou rybu. :x

Isabel, tak sem dostala poradnej sok... teda v dobrym.... rok ma 365 dni a my dve sme se narodily ve stejnej...:D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 bře 2008, 19:39 
Rytíři
Rytíři

:shock: :shock: :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 dub 2008, 10:08 
Královská rodina
Královská rodina

Dáška, tak na toto Tvoje znamenie som mohla prísť už skôr než som si to tu prečítala, mám totiž sestru-Pannu a niektoré vaše črty ako trebárs už spomínaný perfekcionizmus sa na vás obe skvelo hodí!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008, 14:58 
Rytíři
Rytíři

Andrej píše:
Alex píše:
Důležité je, abyste se shodli v názorech na svět a na společnou budoucnost 8) - kdo koho/co volí je úplně nepodstatné :wink:

Tak tak. I když možná je lepší se v případě jiných politických názorů diskuzi o politice vyhýbat nebo být alespoň dost opatrná :D .

To jsem také už zjistila. Lidi to docela děsí, když jím říkám, že volím ČSSD a že můj otec je aktivní ve straně.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 dub 2008, 15:00 
Rytíři
Rytíři

Isabel píše:

To já se mám také hodit ke Štíru a zatím se mi z třech líbil jen jeden. Ostatní byli něčím trochu úchylný.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 črc 2008, 22:53 
Moderator
Moderator

Napadlo mě, že bych sem mohla vypsat charakteristiku střelce jako Angeliky. (Omlouvám se, dnes ne, protože už je pozdě. Ale časem by mohlo klidně přibýt i astrologické okénko... :) )
Zatím jen nadhodím otázku: Znáte nějakou střelkyni ve svém okolí? A má nějaký rys z Angeliky?
Střelec je moje babička a ta je tak dokonale prdlá, že by na ni snad měli vymyslet 13. znamení zverokruhu, takže pro srovnání s Angelikou je to irelevantní :lol: :P :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2008, 12:03 
Markýzové
Markýzové

No přeci já jsem střelkyně :lol: :lol: ale, že bych se podobala Angelice??...po velkém výbuchu smíchu stále nevím.. :D
Vzhledově nemluvně http://www.spoluzaci.cz/photoScreen?classmateId=7204130
Povahou jsem taková, že nerada riskuji, jsem ironická, trochu jiná než lidi mého věku(intelektuál), přátelská, mám trochu své přízraky- poněvadž každý "umělec" je trochu blázen, když mám něco ráda-něco mě baví tak si za tím jdu, když se mi něco nelíbí, tak to neskrývám. Jsem hádavá a občas panovačná ale svému okolí věrná....myslím, že nemám povahu jako A.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 črc 2008, 12:10 
Moderator
Moderator

Simčo, odkazy na spolužáky nefungují, lépe řečeno ti vyskočí přihlašovací formulář.
Mě to nedalo a ještě jsem si včera nastudovala charakteristiku střelce z mé oblíbené knihy Sluneční znamení od Lindy Goodmanové. Ta uvádí jako hlavní rys to, že střelec i střelkyně jsou "roztomile prostořecí". Že vždycky plácnou nějakou impertinenci, aniž by si její účinek uvědomili, ale přesto je musí mít každý rád.
Jistě, že bylo v Angelice pár příkladů, kdy se nechala unést - třeba když řekla Nathanelovi de Rambourg, že bez Florimonda by mu prořízli hrdlo tu noc, jak křičela na krále nebo scéna se Sabine.. ale v několikastránkovém popisu více či méně obecných vlastností se musí poznat každý aspoň v části.
Přesto jsem se pobavila a jestli se k tomu někdy dostanu, uvažuji, že bych připravila srovnání charakteristiky střelce s odpovídajícími příklady z knihy..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 črc 2008, 15:51 
Baroni
Baroni

Já jsem taky střelkyně, ale jestli mám s Angelikou něco společného? No nevím nevím??? Zkusím o tom jetě pouvažovat.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 lis 2012, 00:19 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Malé oživení tohoto tématu. Před dvěma lety jsem narazila na jedny hezké stránky o astrologii, pokud je neznáte, tak bych je ráda doporučila. Registrace není nutná a je to zdarma.

Pokud se chcete dozvědět něco o sobě (případně i o tom, co vás čeká a co vám vesmír určil), nechte si vypočítat osobní horoskop: http://osobni-horoskop.najdise.cz/

Upozorním na 2 věci:
1) jedná se o dost rozsáhlý a náročný horoskop, jehož čtení se všemi odkazy zabere opravdu dost času, jeho pochopení ještě dýl. (Já osobně jsem si všechny texty zkopírovala do wordu a vytiskla, abych si to mohla v klidu přečíst. Drobným písmem mi to vyšlo na 20 stran textu.)
2) čas narození je opravdu důležitý. Ascendent se mění zhruba každé 3 hodiny a na charakter člověka má dost velký vliv. Stejně tak rychle se mění domy, které vám dost napoví o vašem životě a to i co se týká jeho průběhu.

Těm, kdo si není jistý ve vztahu nebo si s něčím v tom vztahu neví rady, může třeba pomoct toto: http://partnersky-horoskop.najdise.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 lis 2012, 12:24 
Královská rodina
Královská rodina

Souhlasím.
Tenhle horoskop je opravdu kvalitní. Samozřejmě nesmíme zapomenout, že ukazuje možnosti, pravděpodobnosti, ale nikoliv přesnou realitu, protože vy se prostě můžete v některých věcech rozhodnout jinak a jít jinou cestou. Proto v některých věcech sedí a některé vás buď minuly nebo jste to už překonaly. Tak je k tomu třeba přistupovat.

Přesto je to až neuvěřitelné, jak o sobě čtete.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 lis 2012, 18:12 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

No, tak u mě se ty "možnosti" staly "realitou". Takže opravdu, je to až neuvěřitelné.

Jinak pro zajímavost, také jsem si vždy typovala, že Joffrey je ve znamení Lva.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]