Právě je 21 lis 2018, 17:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 bře 2008, 13:25 
Královská rodina
Královská rodina

Aha, také jsem netušila, ale perfektně to pak sedí :lol:

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 bře 2008, 23:27 
Baroni
Baroni

Yenn, nejsi v tom sama. Mám to samé jméno... Nikdy se mi moc nelíbilo. Moje mamka si tak nějak zakládá na takové, řekla bych, formální formě společenských styků, tak trochu ji slyším říkat tím svým obřadným způsobem "Miroslava". Grrr. Zajímavý, že mužská verze mi nevadí. Pochopitelně mám jméno podle taťky, takže díky němu :) a snad i možná díky Pyšné princezně :D se mi mužské "Miroslav" líbí.
Ale naše jmenovkyně Šafránková byla jako mladá moc hezká, zvlášť jako Malá mořská víla...
Přezdívku jsem tedy volila jinou. Elis, podle jména, které bychom dali holčičce, kdyby se nám nenarodil kluk :) . Podotýkám, že několik let nato byla Eliška jedno z nejoblíbenějších holčičích jmen, ale před deseti lety tak časté ještě nebylo.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 08:13 
Královská rodina
Královská rodina

Elis, pokiaľ si pamätám, tak toto krásne meno nosila aj jedna grécka otrokyňa na lodi Hermes :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2008, 13:01 
Markýzové
Markýzové

U mě je to taky jasný.Na své jméno nedám dopustit-vždycky se mi líbilo(i když mě docela štve, že mé okolí si stále hledá slova tomu podobná a říkají mi tak- Siam, Slim Jim, Simír.......a dál to nebudu rozvádět)Dříve jsem tyhle lidi měla chuť zabít, ale teď si toho nevšímám, ať si říkaj co chtěj, mě se mé jméno líbí a nenechám si ho zošklivit. Na úřadech atd. často komolí i moje příjmení(zní jim rusky a nedokážou ho ani vyslovit)přitom je pouze slovenského půvou a mě se zdá jednoduché. A když někdo začne naschvál komolit mé celé jméno, tak mám chuť vytáhnout mačetu a dát mu co proto

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 kvě 2008, 17:51 
Královská rodina
Královská rodina

Simonamafia píše:
Na úřadech atd. často komolí i moje příjmení(zní jim rusky a nedokážou ho ani vyslovit)přitom je pouze slovenského půvou a mě se zdá jednoduché. A když někdo začne naschvál komolit mé celé jméno, tak mám chuť vytáhnout mačetu a dát mu co proto

moje priezvisko získané vydajom neznie tiež typicky slovensky, už mi ho párkrát skomkolili :) na to je jediná obrana: pri diktovaní zdôrazniť osobitosti svojho mena :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2008, 11:05 
Markýzové
Markýzové

Já si někdy myslím, že to umí přečíst, jen si z člověka dělají srandu a zkoušejí ho.....většinou mě nakonec požádají, abych jim to napsala na papír-to už mi nezbývá nic než se jen smát :D ....toto máme těžký, co :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 srp 2008, 10:34 
Rytíři
Rytíři

Tak moje přezdívka je taky celkem jednoduchá vzhledem k tomu, že se jmenuju Alexandra ,prostě jsem odtrhla konec a vznikla andra,protože na stránce,kde jsem se tenkrát registrovala už jedna byla zdvojila jsem n a r od té doby jsem všude anndrra.Jinak mně asi neznáte.Dlooooho jsem tu nebyla.Naposled,když nové stránky začaly fungovat,pak jsme se přestěhovali-půl roku trvalo o2 než nám zavedli net a pak jsem porodila holčičku a ta mi nějak nedává moc příležitost v klidu si sednout k PC i teď se mi snaží pomoct napsat příspěvek.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 srp 2009, 23:04 
Hrabata
Hrabata

Moje přezdívka nemá překvapivě nic společného s Angelikou. Jednou, v době kdy jsem začínala kamarádit s internetem, jsem se chtěla někde zaregistrovat, někde zřídit účet apod. jenže má tehdejší představa přezdívky "Nikita" byla už skoro všude obsazená. A tak jsem si vzpomněla na jeden seriál o filmových efektech, už ani nevím jak se jmenoval, kde to jedna holka uměla výborně s počítači a jmenovala se Angie. Já to s nimi taky docela zvládám a tak jsem si ji už nechala, používám ji všude, kde to jde. Pokud už existuje, přídávám ještě SHY, protože jsem ve skrytu plachá (nebo jsem alespoň bývala :-) ). Takže Angie, nebo Angie.shy. To jsem já.
BTW mé skutečné jméno je Petra.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 08:33 
Rytíři
Rytíři

Tak moje pžezdívka vznikla podle jména mého oblíbeného koně. Jmenovala se zatie, tak jsem tu přezdívku začala používat. Z počátku ale měli lidé problém uhodnout, zda jsem muž nebo žena, tak jsem to poženštila na "zatinka" (vyslovováno s Y) a už mi to zůstalo, používám to všude. Dokonce mě tak oslovují i někteří přátelé v přímé konverzaci :-)

Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 10:37 
Markýzové
Markýzové

zatinka píše:
Jinak moje jméno je Míša. Nemám ráda oslovení Michalo ani Michaelo, používám spíše Míša a nejraději Miška :-)

Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 13:47 
Královská rodina
Královská rodina

Alex píše:
zatinka píše:

Tak to máme společné :lol:. Ale zas lepší Michaelo, než Michalo - nejsem žádná Michala! :D

Vzhledem k Alexině averzi, tak určitě nepřipadá v úvahu ani Michele :wink: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009, 20:18 
Markýzové
Markýzové

Tania píše:
Alex píše:
zatinka píše:

Vzhledem k Alexině averzi, tak určitě nepřipadá v úvahu ani Michele :wink: :lol: :lol:

Hhh :lol: Jak jsi to uhodla? :lol: :lol: Ne, ve mně jméno Michele nevyvolává averzi :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009, 11:42 
Královská rodina
Královská rodina

Alex píše:
Tania píše:
Alex píše:
zatinka píše:

Hhh :lol: Jak jsi to uhodla? :lol: :lol: Ne, ve mně jméno Michele nevyvolává averzi :wink:

:lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 lis 2010, 23:54 
Hrabata
Hrabata

Monika je moje krstné meno, Janka som preto, lebo starí rodičia ma takto občas volajú. :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina