Právě je 19 čer 2018, 18:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 srp 2008, 19:14 
Site Admin
Site Admin

Dášo, jsi výborný prototyp osvětu-činící čtenářky! Takhle využít vlastní svatbu by snad nenapadlo ani mě!
Budiž to vzorem a inspirací nám všem ;)

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 srp 2008, 20:58 
Markýzové
Markýzové

To je vážně dobrý Dasho! Mně se u mých nejbližších kamarádů už podařilo dosáhnout jakéhosi respektu konečně a už velmi dobře vědí, že kniha není totéž, co film, ba naopak. Nedávno jak dávali Angeliku v TV to dokonce zcela s pochopením přepli s tím, s ironickou poznámkou, že tohle je můj oblíbený film :D . Posunujeme se pomalu, ale jistě :) .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 srp 2008, 11:21 
Baroni
Baroni

jeanne píše:
Nirak: budu hádat, že máš tu novou fotku ze stejného místa jako já tu!? :wink:
Asi bychom si je měli pořídit všichni, namísto stejnokrojů :)))

To je výborný nápad, uděláme skupinový výlet a rovnou bychom mohly udělat i skupinovou fotku.
Jeanne: Promiň, ale ty zahrady jsou tak nádherné, že jsem neodolala a tu fotečku jsem tu dát musela (a to jich mám ještě několik).

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 srp 2008, 07:56 
Královská rodina
Královská rodina

milé moje Angeliky,

na takmer dva týždne budete mať odo mňa pokoj, konečne odchádzam na dovolenku (Pirovac, Chorvátsko), takže s hádaním citátu sa poponáhľajte do obeda :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2009, 20:32 
Markýzové
Markýzové

Tak zas tu máme léto! Takže kam se která z vás chystáte tentokrát a co budete podnikat? Já mám před sebou můj milovaný Berlín, takže se těším moc!!! Jedu na koncert U2, pokračuju tak ve svých hudebních prázdninách, před týdnem jsem byla na Rock for People v Hradci. Ale snad se víc než na ty U2 těším na Berlín :D .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 črc 2009, 20:50 
Rytíři
Rytíři

A me zitra ceka Pariz, a Versailles. Bohuzel, mame na to jen 2,5 dne cca, ale i tak to urcite bude stat za to. Ze se tak rychle dostanu do Francie, to jsem sama necekala.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2009, 11:57 
Královská rodina
Královská rodina

Andrej píše:
Tak zas tu máme léto! Takže kam se která z vás chystáte tentokrát a co budete podnikat? Já mám před sebou můj milovaný Berlín, takže se těším moc!!! Jedu na koncert U2, pokračuju tak ve svých hudebních prázdninách, před týdnem jsem byla na Rock for People v Hradci. Ale snad se víc než na ty U2 těším na Berlín :D .

ideš na U2 do Berlína? Mňa to čaká v pondelok v Amsterdame :wink: Ešte som však vôbec nepočula ich posledný album, skúsim to nejak dohnať.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 črc 2009, 16:18 
Markýzové
Markýzové

Precious píše:
Andrej píše:

ideš na U2 do Berlína? Mňa to čaká v pondelok v Amsterdame :wink: Ešte som však vôbec nepočula ich posledný album, skúsim to nejak dohnať.

No vida! :D No já ho také poslechnuté nemám, asi si ho vezmu do autobusu na cestu :) .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 črc 2009, 15:12 
Markýzové
Markýzové

Tak co Precious, jaké jsou dojmy z U2? :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 11:23 
Královská rodina
Královská rodina

Andrej píše:
Tak co Precious, jaké jsou dojmy z U2? :)

ako spieva Bono myslím v "City of blinding lights": "The more you see, the less you feel". Isteže boli dobrí, v ich veku hrať s takým nasadením a spievať dve hodiny vkuse chce odvahu, disciplínu, talent a neviem čo ešte. Páči sa mi, že hrali čisto (aj keď pri "One" som mala dojem, že The Edge hral v inej stupnici :P ) a mali dobrú svetelnú šou. Ale už ma tie koncerty tak nedokážu oslniť ako kedysi. Možno to bolo v tom, že U2 je obľúbená skupina môjho muža, ja poznám skôr tie staršie a hitovejšie veci, nový album som ešte nepočula - a z toho dôvodu mi prvé tri pesničky úplne splynuli, pripadali mi nemelodické a na jedno kopyto. Na pódium som kvôli svojej výške nevidela, ešteže sú tie veľké obrazovky :) Čo ma irituje na zahraničných koncertoch je, že je dovolené fajčiť. Smrdela som ako po diskotéke :twisted: :evil: Ale zasa organizácia bola dobrá, ukočírovať 50 tisícový dav v hale plus zvládnuť metro a cesty, klobúk dolu.

Ktorá skladba sa Ti najviac páčila? Mne asi "Vertigo", malo to riadny "drajv". A Ty máš aký názor na celý koncert?

Ale Amsterdam celkovo som si bohovsky užila :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 13:24 
Markýzové
Markýzové

No já musím přiznat, že taky nejsem úplně ten zarytý fanda U2, takže třeba tu novou desku taky neznám a ty písničky se mi až na jednu nelíbily. No hráli taky asi jen 4, čímž trošku přiznali, že to album není žádná sláva. Jinak v Berlíně bylo 100 tisíc lidí, což jsem nikdy nezažila. To byl pro mě ohromný zážitek, baví mě síla davu a davová psychoza jako taková, takže mi celou dobu běhal mráz po zádech. Atmosféra byla úžasná už před koncertem, mexické vlny asi hodinu v kuse, kdy si dav vzájemně tleskal pokud se povedla a naopak bučel, pokud ne, to byla bomba. Měla jsem trošku strach, protože my měly sezení na tribuně, v kotli bychom neviděly nic, a vím, že u nás, když se sedí, tak se sedí, lidé jsou tu v Čechách v tomhle hrozně neakční, takže jsem se trošku bála, že to bude také tak, ale vůbec ne. Začal koncert, všichni si stoupli a tančili a atmosféra byla skvělá, což bylo super. U2 jako takoví předvedli to, co jsem čekala, byla jsem na tom 3D koncertě v Imaxu, takže jsem měla očekávání, které splnili. Bono jen hlasově občas trošku ujel, ale minimálně. Musím říct, že světelná show byla ohromná, to jsem ještě neviděla naživo. No a nejvíc se mi líbila asi Stay, ale tu nevím, jestli v Amsterdamu hráli, v Berlíně ji hráli prý poprvé po 8 letech živě, věnovali ji Berlínu, protože tam natočili album Achtung Baby. Pak určitě I still havent found what Im looking for, to byla moc silná věc, u ní asi lidi nejvíc zpívali, je to na youtube a je to vážně úžasné, Sunday Bloody Sunday, to je moje oblíbená a Angel of Harlem, ale ne kvůli těm Čechům, co tam hráli s nima, to jsme ani nezaregistrovaly :D .[/quote]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 13:37 
Královská rodina
Královská rodina

v Amsterdame bolo tiež 100 000 ľudí, mali totiž koncerty dva. Mne sa tiež páči, keď je také davové nadšenie, na I still haven´t found to bolo vidieť, tiež všetci spievali, ale na predchádzajúcich koncertoch, čo som bola (napr. Coldplay, Bryan Adams) sa mi zdal ten feedback väčší. Ani akustika nebola 100 percentná. Tiež nemám rada slovenské publikum, vždy sa rozhýbe až na konci a ja mám chuť sa baviť od začiatku, hlavne keď idem na svojich miláčikov ako bol Bryan :wink: Ale ten bol dobrý, aj slovenské konzervatívne publikum mu kričalo "bravo" a dalo "standing ovations". To bol môj prvý koncert veľkej hviezdy a z neho som bola nadšená ešte mesiac. Preto som písala o tom pocite, že čím viac vidím, tým som otrlejšia a už ma hocičo tak nerozpáli. Na U2 sme boli v kotli asi kvôli cene lístkov, ja keď chodím na svojich obľúbencov, čo prídu na Slovensko, vždy si kupujem na sedenie. Boli sme partia dva manželské páry a zhodli sme sa, že štvorhodinové státie zanechalo na nás následky a už to nie je vhodné pre náš vek :wink: Alebo si to radšej pozrieť na DVD v pohodlí a relatívnom tichu domova. Ináč Stay nehrali.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 črc 2009, 14:54 
Markýzové
Markýzové

U Stay je škoda, že ji nehrají, je to krásná věc...je tam ta pasáž, kde jmenují města a mezi nimi i Berlín, takže to byla úplná bouře :D . No je pravda, že člověk už je zvyklejší. Já byla na The Cure, Gwen Stefani a Placebo ze zahraničních, ale tady u nás to samozřejmě není tak velké, 100 tisíc lidí se k nám nevejde nikam. Musím říct, že velký zážitek je samotný Olympijský stadion v Berlíně. Je na něm tolik vidět, v jaké éře byl postavený, že je to až fascinující. No a jinak pobyt v Berlíně jsem si též užila, já ho miluju, byla jsem tam potřetí a vracela bych se pořád :D .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 srp 2009, 21:35 
Baroni
Baroni

Právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu po Podkarpatské Rusi (dnes Zakarpatské Ukrajiny). Sice jsem původně měla strach, co mě tam čeká, ale byla jsem velmi přímějmně překvapená. Je to země velkých rozdílů a s nadsázkou se dá říct, že tam je možné všechno, ale tak nádherná příroda se hned tak nevidí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2009, 11:23 
Moderator
Moderator

n.i.r.a.k píše:
Právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu po Podkarpatské Rusi (dnes Zakarpatské Ukrajiny). Sice jsem původně měla strach, co mě tam čeká, ale byla jsem velmi přímějmně překvapená. Je to země velkých rozdílů a s nadsázkou se dá říct, že tam je možné všechno, ale tak nádherná příroda se hned tak nevidí.

Taky jsem slyšela, škoda, že už netvoříme jeden státní celek :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina