Právě je 17 lis 2018, 14:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2014, 09:33 
Site Admin
Site Admin

Citace:
dauphine: Ještě mě napadá, že teď asi máme nejaktivnější fórum o Angelice ne? Nebo je vůbec nějaké jiné fórum s Angelikou a třeba s fan fikcema??

Naše fórum už kdysi bylo aktivnější, co do množství řešených témat a množství aktivních přespěvatelek, ale nikdy nebylo aktivní v této kvalitě, kam jsme se díky rozsáhlým fikcím dostaly, takže bychom letos rozhodně neměly vynechat - už 6. setkání! Tuším, že letos si ho díky nové hloubce naší zábavy dobře užijeme.

Sem tedy s návrhy na předběžné i konkrétní termíny a místa konání.
Na posledním srazu padl návrh na Plzeň, ale Annie tu už dlouho nebyla, takže asi vypadává ze hry.
Nově aktivní Moirra navrhla Vídeň, k níž se pozitivně vyjádřilo množství z vás na FB.

Naposledy upravil jeanne dne 18 kvě 2014, 12:30, celkově upraveno 1

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 10:31 
Královská rodina
Královská rodina

Jé tak já jsem pro Vídeň :) a jsem od července dál volná, teprv si budu program zařizovat, takže zatím můžu kdykoliv.

Jinak s tím forem jsem to myslela tak, že v současné době asi neexistuje nějaké zahraniční fórum, které by bylo aktivnější?? Teda alespoň já jsem na nic jsem nenarazila, tak mě napadlo že se vás zeptám, jestli třeba vůbec nějaké fórum existuje třeba v angličtině a jestli tam nejsou nějaký fikce :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 12:28 
Královská rodina
Královská rodina

No ja myslim ze s tou Viednou by to bolo pekne, lebo tu mame aj Schönbrunn, napodobneninu Versailles a jeho zmenseninu Belvedere. A mozem samozrejme aj posluzit ako sprievodkyna.
Z Ciech aj zo Slovenska existuju zlacnene spiatocne listky na vlak, ktore platia viacero dni, myslim ze dokonca dva tyzdne (aspon z Bratislavy je to 14 dni)
Byvam pri hlavnej stanici, takze mozem spravit privitacie komando ;-)
Co sa tyka ubytovania vo Viedni sa da zohnat aj velmi lacne, kedze som tu viacej ako 20 rokov, mozem poradit a pomoct.

A najlepsie by to bolo v lete, cez prazniny, aby sme si mohli obliect ako
spravne Angeliky pekne romanticke letne saty, aby boli pekne fotecky :D :D

:mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:

Naposledy upravil moirra dne 18 kvě 2014, 08:31, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 13:14 
Královská rodina
Královská rodina

Téda, vy jste naprosto úžasný!! Obdivuju vás! Stydím se za svou neučesanou angličtinu, která se nevypilovala ani po 3/4 roce stráveném v Londýně :cry: ale kdybyste potřebovaly pomoci ještě nějak jinak než překladem (protože to by to někdo musel hoodně učesat) jsem k dispozici.

PS. Já bych se chtěla oblíct jako Joffrey! :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 14:24 
Moderator
Moderator

dauphine píše:
Jé tak já jsem pro Vídeň :) a jsem od července dál volná, teprv si budu program zařizovat, takže zatím můžu kdykoliv.

Jinak s tím forem jsem to myslela tak, že v současné době asi neexistuje nějaké zahraniční fórum, které by bylo aktivnější?? Teda alespoň já jsem na nic jsem nenarazila, tak mě napadlo že se vás zeptám, jestli třeba vůbec nějaké fórum existuje třeba v angličtině a jestli tam nejsou nějaký fikce :wink:

Souhlasím s Vídní, ideálně v srpnu. Doufám, že se nás sejde co nejvíce a jsem nadšená z toho, že zas budeme trochu víc "mezinárodní."

Dauphine, podle mých zkušeností neznají Angeliku v UK vůbec. Několika lidí jsem se na to ptala a dokonce v jazykovce psala i esej - bez odezvy. Takže jestli tam knížky vyšly, vešly do známost zřejmě jen okrajově.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 14:35 
Královská rodina
Královská rodina

Angláni nevěděj o co přicházej... to je jako s tím jejich jídlem... :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 kvě 2014, 18:11 
Site Admin
Site Admin

Taky bych v létě neměla už nikam jet, takže se budu moct s termínem přizpůsobit. Lepší počasí než posledně s deštníky by bylo příjemné...

PS Překlady ve wordu jsou fajn. Bude pak hromada práce to dát do originálního kódu, protože to dělám klasicky v poznámkovém bloku, ale postupně to zvládneme.
Už jsem viděla několik hotových ikon pro novou hlavní stranu a věřím, že to bude vypadat super. Brzo snad ukážu malý náhled. ;)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2014, 13:06 
Královská rodina
Královská rodina

program na leto máme zatiaľ len veľmi orientačný, takže sa nechcem vyjadriť ku konkrétnemu termínu, ale ak by sa dalo, prijala by som niekedy v druhej polovici mesiaca, buď júl alebo august. To by som si mohla "uliať" aj viac dní, resp. predĺžený víkend.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2014, 12:11 
Královská rodina
Královská rodina

Precious píše:
program na leto máme zatiaľ len veľmi orientačný, takže sa nechcem vyjadriť ku konkrétnemu termínu, ale ak by sa dalo, prijala by som niekedy v druhej polovici mesiaca, buď júl alebo august. To by som si mohla "uliať" aj viac dní, resp. predĺžený víkend.

Jak tak koukam do kalendare, tak se mnou je to bida. Muzes-li Kristi az v druhych pulkach mesicu, tak bych zvladla pouze vikend 16./17. srpna/augusta.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 18:22 
Moderator
Moderator

Dámy, sice vůbec nestíhám číst vaše fikce, natož nějaké psát :shock: , ale vzhledem k tomu, že bych vás v létě ráda viděla, bych potřebovala, pokud bychom mohly co nejdříve naplánovat datum srazu - kdyby to mohlo být 2., nebo 3. víkend v srpnu, bylo by to super! Poslední srpnový týden nemůžu vůbec.
Jelikož bude Moirra zřejmě hlavní organizátorka, napišme všechny, kdo vážně uvažují, že se zúčastní, vhodné termíny a zkusme najít nějaký čas uspokojivý pro všechny. Moirra by měla přinejhorším právo veta, kdybychom se neshodly.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 čer 2014, 18:30 
Site Admin
Site Admin

Zatím to vypadá, že se svými možnostmi nejvíc překrýváte ve víkendu 16.8. Sice bych to radši viděla dřív, ale možná to bude jediná varianta...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 čer 2014, 15:49 
Královská rodina
Královská rodina

Já jsem klidně pro, možná by mi více vyhovoval ten další víkend, ale podřídím se :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 čer 2014, 17:46 
Vévodové
Vévodové

deň s dátumom 16.8. mi vyhovuje aj ten ďaľší víkend....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 čer 2014, 19:50 
Královská rodina
Královská rodina

ja sa budem ako sprievodca snazit prisposobit na akykolvek datum ;-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 čer 2014, 20:20 
Site Admin
Site Admin

Tak to už s termínem vypadá docela jasně. Kdo ještě dorazíte...?
Asi tedy pátek - neděle, společný hotel na společnou zábavu... :) A někteří z nás se pak možná domluví i na společnou cestu vlakem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 172 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina