Právě je 11 črc 2020, 18:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31 bře 2020, 16:44 
Královská rodina
Královská rodina

Ahoj, také se ráda připojím, ohledně času a data se přizpůsobím. :)

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 01 dub 2020, 16:21 
Site Admin
Site Admin

Z nedostatku konkrétních návrhů usuzujeme, že se všichni umí přizpůsobit, návrh je tedy sobota 4.4. odpoledne, 14h,
Moje uživatelské jméno na Skype je kratkajm (přidejte si mě, přidám vás do skupiny pro nedělní meeting, pak už jen stačí být v domluvený čas online)

(stížnosti mě, Polačce nebo sem). :potapec:

Co vy na to?

PříspěvekNapsal: 01 dub 2020, 16:56 
Královská rodina
Královská rodina

Ahoj, všem.
Já teda se Skypem žádné zkušenosti nemám, ale pokud mi to vyjde, tak se pokusím přidat.

PříspěvekNapsal: 01 dub 2020, 18:05 
Královská rodina
Královská rodina

Skype sa da instalovat velmi jednoducho:

Softmania.sk Články a tipy » Ako nainštalovať Skype Ako nainštalovať Skype

https://softmania.sk/magazin/ako-nainstalovat-skype

https://www.skype.com/cs/get-skype/

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 12:20 
Baroni
Baroni

Ospravedlňujem sa, bola som pracovne veľmi vyťažená.

Takže dohodli sme sa teda na Skype? Alebo chcete predsa skúsiť MS Teams? Dnes som tu, ak treba urobiť pozvánku, nebude problém :)

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 15:06 
Královská rodina
Královská rodina

Maira píše:

Takže dohodli sme sa teda na Skype? Alebo chcete predsa skúsiť MS Teams? Dnes som tu, ak treba urobiť pozvánku, nebude problém :)
Jak znám některé dámy, tak to bude asi přece jen nejsnazší. Doufám, že tedy se sobotou počítají a sejdeme se tam!
Máme email asi na všechny (resp. Polačka je bude mít… věřím, že ti obratem dodá seznam s účastnicemi a můžeš jim poslat pozvánku). Díky!

Z MS Teams skusenosti nemam, ci sa da taky pocet ludi spojit bezplatne.
Ja som pred mesiacom nahadzovala poctitac tak sa obavam ze v mailovych adresach mam trochu chaos.
Poslem ti co mam, az sa k domu dostanem. ;)

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 15:18 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
Maira píše:

Jak znám některé dámy, tak to bude asi přece jen nejsnazší. Doufám, že tedy se sobotou počítají a sejdeme se tam!
Máme email asi na všechny (resp. Polačka je bude mít… věřím, že ti obratem dodá seznam s účastnicemi a můžeš jim poslat pozvánku). Díky!

Z MS Teams skusenosti nemam, ci sa da taky pocet ludi spojit bezplatne.
Ja som pred mesiacom nahadzovala poctitac tak sa obavam ze v mailovych adresach mam trochu chaos.
Poslem ti co mam, az sa k domu dostanem. ;)

Jak znám některé dámy, tak MS Teams bude asi přece jen nejsnazší. Doufám, že tedy se sobotou počítají a sejdeme se tam!
Máme email asi na všechny (resp. Penelopa je bude mít… věřím, že ti obratem dodá seznam s účastnicemi a můžeš jim poslat pozvánku). Díky!

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 16:37 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

Jak znám některé dámy, tak MS Teams bude asi přece jen nejsnazší. Doufám, že tedy se sobotou počítají a sejdeme se tam!
Máme email asi na všechny (resp. Penelopa je bude mít… věřím, že ti obratem dodá seznam s účastnicemi a můžeš jim poslat pozvánku). Díky!

No pan Clopot zapracoval expresne ako vzdy! :writer: Klobuk dole. :ok: Ja som doplnila takze by to uz malo byt komplet. ;-)

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 16:38 
Baroni
Baroni

Takže pošlite mi emaily do ss a ja všetky pozvem na stretko na túto sobotu o 14.00 hod.

Je to takto správne?

Ešte by bolo vhodné doplniť aj tel. čísla, ak by spojenie bolo problematické, aby sme ho mohli riešiť.

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 16:51 
Site Admin
Site Admin

Maira píše:
Takže pošlite mi emaily do ss a ja všetky pozvem na stretko na túto sobotu o 14.00 hod.

Je to takto správne?

Ešte by bolo vhodné doplniť aj tel. čísla, ak by spojenie bolo problematické, aby sme ho mohli riešiť.

Diky moc! Kontakty ti uz poslala penelopa do mailu ale jestli ma i cisla, to netusim, uvidime jestli prekvapi ;) :find:

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 16:57 
Královská rodina
Královská rodina

Maira píše:

Telefonní čísla nemám na všechny, zkus asi prosím napsat hromadný e-mail (aspoň se prověří funkčnost dodaných adres).

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 17:24 
Královská rodina
Královská rodina

Napište mi prosím ještě, jaké technické požadavky musím splnit. Postačí mi připojení k internetu, mikrofon, kamera a repráky?

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 17:27 
Baroni
Baroni

PenelopaW píše:
Maira píše:

Telefonní čísla nemám na všechny, zkus asi prosím napsat hromadný e-mail (aspoň se prověří funkčnost dodaných adres).

Dobrý nápad. Napíšem všetkým, ale zatiaľ mám nejaký technický problém poslať pozvánku z MS Teams, poslala som dotaz nášmu IT správcovi. Je možné, že nakoniec to budeme musieť dať cez Skype.... :(

PříspěvekNapsal: 02 dub 2020, 21:45 
Baroni
Baroni

Takže, je to komplikovanejšie, ako by som chcela - keďže MS Teams sa má používať primárne v pracovnej a školskej sfére, neviem pridať vaše adresy do pozvánky. Najprv by ste sa museli registrovať cez https://products.office.com/en-US/micro ... t-software. Toto sa mi zdá dosť komplikované riešenie, lebo aj tak nie je záruka, že emailové adresy sa budú dať zaregistrovať.

Na tejto stránke sa ďalej uvádza, že ak ide rodinnú, súkromnú konverzáciu, tak si treba stiahnuť si Skype. Mrzí ma to, že to nejde tak, ako som si to predstavovala, ale nedá sa nič robiť... :( V práci je to iné, keďže systém tie adresy úplne inak rozoznáva.

Takže tie, čo Skype nemáte, stiahnite si ho napr. tu: https://www.skype.com/en/ alebo na ďalších stránkach, ak si to zadáte do Googlu. Pošlem to všetkým ešte do emailu, aby sme si tam pozdieľali aj skypové mená, nie tu na verejné fórum.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 10:46 
Královská rodina
Královská rodina

Maira píše:
Takže, je to komplikovanejšie, ako by som chcela - keďže MS Teams sa má používať primárne v pracovnej a školskej sfére, neviem pridať vaše adresy do pozvánky. Najprv by ste sa museli registrovať cez https://products.office.com/en-US/micro ... t-software. Toto sa mi zdá dosť komplikované riešenie, lebo aj tak nie je záruka, že emailové adresy sa budú dať zaregistrovať.

Presne toto som si myslela, hned som sa cudovala ze by to malo byt pre skupiny lubovolnych ludi zadarmo,
pretoze ako microsoft poznam, oni zadarmo nic nedavaju. Prinajmensom by museli mat microsoft konto (ja napriklad mam).
Ale sukromne asi na skupinove chatty ani to nepomoze, som sa na to divala, je v tom "Zadarmo" nasledovny hacik: Tento software mas k dispozicii v plnom rozsahu iba ak si platis abo Office 360. A potom je jedno ci si firma alebo sukromna osoba.
:? :|

Takze zostava SKYPE uz som nejake linky na instalaciu pridala, este pridam. :la-polak-fun:

pokial viem n skype ked niekoho pridavas, bud podla telefonneho cisla, coa ale nemusi byt mozes aj podla mailu alebo prezyvky na skype :tongue:

Len sa obavam ci to tie co este instalovane nemaju do zajtra stihnu. :roll: :roll:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]