Právě je 11 črc 2020, 20:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 10:52 
Královská rodina
Královská rodina

moirra píše:
Skype sa da instalovat velmi jednoducho:

Softmania.sk Články a tipy » Ako nainštalovať Skype Ako nainštalovať Skype

https://softmania.sk/magazin/ako-nainstalovat-skype

https://www.skype.com/cs/get-skype/

Skype je jeden z najlepších programov na telefonovanie a videohovory cez internet. Celkové spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a používanie programu je preto veľmi intuitívne. Väčšina služieb vrátane videohovorov a klasického telefonovania cez internet je v Skype zadarmo.
Skype podporuje skupinové telefonáty a videohovory. Do jedného telefonického hovoru sa môže zapojiť naraz až 25 užívateľov. Pri využití videohovoru sa odporúča zapojiť maximálne 5 užívateľov. Program Skype podporuje aj štandardné funkcie chatovacieho klienta ako je písanie, pridávanie užívateľov do skupín a pod. Jednotlivé funkcie je možné využívať simultánne. Naraz môžete telefonovať, posielať textové správy (instant message) a zdieľať multimediálne alebo iné súbory.

Skype umožňuje posielanie súborov akejkoľvek veľkosti. Bez akýchkoľvek poplatkov alebo obmedzení. Posielať môžete fotografie, hudobné súbory, dokumenty, prezentácie alebo akékoľvek iné súbory. Skype taktiež podporuje hlasovú schránku. Neprihláseným užívateľom môžete zanechať hlasový odkaz, ktorý si vypočujú po prihlásení.

Zdieľanie kontaktov je veľmi jednoduché a intuitívne. Okrem vašich priateľov na Skype sa môžete spojiť tiež s užívateľmi, s ktorými sa priatelíte na Facebooku. Program podporuje integráciu s najpopulárnejšou sociálnou sieťou a okrem chatovania a telefonovania môžete tiež pridávať statusy a kontrolovať vašu nástenku na Facebooku. Plnú verziu programu Skype si môžete stiahnuť zadarmo.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 12:30 
Site Admin
Site Admin

moirra píše:
moirra píše:
Skype sa da instalovat velmi jednoducho:

Softmania.sk Články a tipy » Ako nainštalovať Skype Ako nainštalovať Skype
Skype je jeden z najlepších programov na telefonovanie a videohovory cez internet. Celkové spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a používanie programu je preto veľmi intuitívne. Väčšina služieb vrátane videohovorov a klasického telefonovania cez internet je v Skype zadarmo.
Skype podporuje skupinové telefonáty a videohovory. Do jedného telefonického hovoru sa môže zapojiť naraz až 25 užívateľov. [color=#BF00FF][b]Pri využití videohovoru sa odporúča zapojiť maximálne 5 užívateľov..

Miriam, nešpekuluj, a radši si nás tam přidej do skype kontaktů, přidáme tě do už existující skupiny ;)
A neboj, hádám, že nás reálně bude cca 6.

PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 15:02 
Královská rodina
Královská rodina

jeanne píše:

Miriam, nešpekuluj, a radši si nás tam přidej do skype kontaktů, přidáme tě do už existující skupiny ;)
A neboj, hádám, že nás reálně bude cca 6.

ja nespekulujem ale som chela dat sancu aj tym co skype este nemaju :la-polak-fun:

ja som ho napriklad uz roky nepouzivala lebo vsetci moji kamarati maju messenger - ten sa da tiez nainstalovat aj bez Facebooku

Apropos "přidáme tě do už existující skupiny" tak si mohla poslat pozvanie na skype

PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 20:01 
Královská rodina
Královská rodina

Sraz "na nečisto" se docela vydařil, citátů mám založených tolik, že jsem rovnou zapomněla, jakým začít, a doufám, že zítra bude stretko stejně fajn jako jeho demo verze :-).

PříspěvekNapsal: 03 dub 2020, 22:46 
Vévodové
Vévodové

[quote="moirra"]

ja som ho napriklad uz roky nepouzivala lebo vsetci moji kamarati maju messenger - ten sa da tiez nainstalovat aj bez Facebooku /quote]
už sa nedá , od konca roku 2019 je messenger zavislý na FB, tí čo ho mali predtým takto nainštalovaný bez Fb, funguje messenger stále, ale pre nových užívateľov od 2020 musí byť registrácia podmienená Fb.

PříspěvekNapsal: 04 dub 2020, 13:37 
Královská rodina
Královská rodina

PenelopaW píše:
Sraz "na nečisto" se docela vydařil, citátů mám založených tolik, že jsem rovnou zapomněla, jakým začít, a doufám, že zítra bude stretko stejně fajn jako jeho demo verze :-).

super :ok: Pan Clopot nikdy nesklame

eleo ja som nestihal pripravit nic :P zabudla som ze som nanovo nahadzovala pocitac a je v tom chaos teraz

utekam do obchodu pre chleba a mlieko a potom sa pripojim tak zatim uz sa na vas tesim! :la-polak-fun:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]