Právě je 22 zář 2019, 17:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 srp 2008, 19:08 
Site Admin
Site Admin

Co se dá dělat, prostě musíme počítat s tím, že na stránku zabrousí také (nebo možná především) ti, kteří znají jen filmy a ti pochopitelně hlasovali pro filmově idealizovaného Nicolase, než pro postavy, které ve filmu vůbec nevystupují.

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Ankety na webu - jak a proč hlasujeme
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2011, 10:30 
Královská rodina
Královská rodina

Napadlo mě, jak by to s jejich mediálním obrazem vypadalo dneska?

Byl by Joffrey známou osobností (teď to beru v Čechách, ale proč by ne i ve světě)?

Byl by v politice?

A nebo bysme o něm vůbec nic nevěděli, jako například o Petru Kellnerovi (majiteli PPF)?
Na toto téma mě právě přivedl článek o P. Kellnerovi v Reflexu (schopný, tvrdý obchodník, ale s loajálními zaměstnanci, kteří o něm absolutně nic neřeknou, a nikdo pořádně neví, jak dneska vypadá - fakt mi Joffeye dost připomíná).

Myslím spíš, že by v politice nebyl. Má jiné starosti a zájmy a politika by ho od toho odváděla.

U Angeliky je to asi jasnější, ta by se medializaci asi vůbec nevyhnula. Jestli by byla v politice? U ní mi to i připadá možné (její účast byla často při různých jednáních přímo vyžadována).

Myslím, že by to byla úžasná první dáma.
Mohl by Joffrey být prezident?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2011, 11:12 
Moderator
Moderator

AHoj Táni, na tohle téma jsme tu měli nedávno anketu:

Podle 96 (100%) čtenářů Angeliky, kteří na otázku odpovídali v průběhu října 2010 - ledna 2011, by se naše hrdinka nejlépe uplatnila v kombinaci více profesí (např. podnikatelka, modelka, manželka politika atd.). Čtvrtina čtenářů (24%) předpokládá, že by současná Angelika byla úspěšná podnikatelka v oblasti módy, kosmetiky, gastronomie či cestovního ruchu a podle 13% čtenářů by Angelika existovala jako mediálně známá osobnost - modelka, moderátorka, zpěvačka, věnující se aktivně charitě. Pouze 3% četnářů si myslí, že by mohla být jen manželkou politika nebo političkou a stejné množství čtenářů předpokládá, že by mohla pracovat jako léčitelka nebo lékařka. V podobě ozdoby po boku známého sportovce či podnikatele ji spatřují pouze 2% čtenářů.

Když nad tím přemýšlím, ta podoba Joffrey - Kellner není vůbec špatný příměr :twisted: Je to takový uvěřitelný archetyp inteligentního a charizmatického muže, který nevydrží v nečinnosti.
S Angelikou je to v tomhle směru horší, mám pocit, že jí naše drahá AG zidealizovala až příliš - žena s velkým "Ž", absolutní ztělesnění ženského ideálu a "bílé bohyně" (viz můj článek "Angelika jako archetyp), ovšem zároveň i praktická, dobrá obchodnice, diplomatka a někdy až přehnaně racionální.. to jsou vlastnosti, které se spolu moc často nepotkávají.
Proto zřejmě nemáme v Castingu jednoznačnou favoritku, která by mohla Angeliku ztvárnit.
Kdybychom ji našli, mohla by asi dělat cokoli.
(Třeba jako "česká Mena Suvari", politička a doktorka teologie, Kateřina Klasnová...?) :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2011, 15:30 
Královská rodina
Královská rodina

Úplně jsem na to zapoměla :roll: , ale tak mě "pohltil" ten Kellner, že už to šlo tak nějak samo :? .

Také pořád nad tou Angelikou přemýšlím, fakt netuším, kdo by jí mohl hrát.
A snad si ani nepřeju, aby to někdo natočil - myslím, že to není reálné ...

Jestli chceš, tak to můžeš odmazat, ať to tu nemáme dvakrát.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2011, 21:37 
Moderator
Moderator

Tania píše:
Jestli chceš, tak to můžeš odmazat, ať to tu nemáme dvakrát.

Mazat škoda, téma je zajímavé, třeba časem inspiruje nějaké nové přispěvatelky :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2012, 11:19 
Baroni
Baroni

Nevím, kam napsat zajímavosti o současné anketě, tak píšu sem; prosím, jestli Vás napadne lepší umístění, zkuste můj příspěvek přesunout do příhodnější diskuze.
Zajímalo by mě, podle čeho si vybíráte sympatickou upomínku z Angeličiny truhličky. Já si vybrala Savaryho mumie, asi proto, že Savary Angeliku chránil, a navíc měl zájem o vědu podobně jako Joffrey.
Naopak nejsem překvapená, že zatím vítězí náhrdelník Plessisů, jednak jsme ženy parádnice, a navíc tuším, že mnohým je Philip du Plessis prostě sympatický. Já ho na milost vzala až letos, když jsem listovala Cestou do Verssailes a uvědomila jsem si, že Angelika láskou měnila hrubého a tvrdého Filipa v milujícího muže. Do té doby mi byl Filip dost nesympatický... Jak to máte Vy?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2012, 13:35 
Site Admin
Site Admin

Myslím, že sis to vysvětlila docela správně. Příběh s drsným/křehkým Philippem mám(e) moc rádi a k tomu ten náhrdelník... :lol:

Předmět příspěvku: Re: Studie Joffreyovej jazvy
PříspěvekNapsal: 13 říj 2014, 21:33 
Královská rodina
Královská rodina

Drahe priatelky, 8) 8)

dovolujem si vas upozornit ze na hlavnej stranke sa objavila nova anketa
tykajuca sa jazvologie

pre tie ktore to nevedia, anketa sa nachadza v lavom dolnom rohu:
http://www.angelique.cz/cz_angelique_hlavni.php

Pri vzniku ankety doslo k viacerym sabotaznym aktom, urcite separatisticke kruhy
sa dozadovali uplneho odstranenia jazvy z Peyracovho lica :evil: :evil: :evil:
(zrejme velmi precenili dnesnu plasticku chirurgiu, alebo tuzili napisat fikciu "Hrabe de Peyrac v roku 3784"
kde by si bol v skumavke vypestoval nove lico a potom by si ho dal transplantovat. :roll: :roll:

Vyskytol sa dokonca jazvologicky virus, ktory predsedkyni a sefke Angelikologickej univerzity
znemoznil hlasovanie, tym ze ju uz na zaciatku z neho vyradil.

Varovanie separatistickym kruhom, snaziacim sa o uplne odstranenie jazvy z lica pana dokonaleho:

Pokial ide o jazvy Joffreya de Peyrac, de Morens, d'Irristru, grofa Toulouskeho,
nepozna jazvologicka katedra ziadne zarty. :!: :evil: :evil:

Vsetci saboteri, ktori sa tajne snazia namiesto pana dokonaleho vnutit nam ako idol nezjazveneho Kena, kym nasho milacika uz zrejme znovu planuju nechat zmiznut v Bastile budu skor ci neskor dolapeni, a za trest budu sluzit nasej univerzite ako vyskumne objekty na sablologicky-jazvologicke experimenty.
Prajem im uz dopredu vela stastia z dnesnou plastickou chirurgiiou pri odstranovani nasledkov. :twisted: :twisted:

Z pozdravom jazvologii zdar

Hlavna Jazvologicka a ochrankyna jaziev pana dokonaleho
Moirra

PříspěvekNapsal: 13 říj 2014, 21:45 
Site Admin
Site Admin

A jizvologie opět potvrzuje svoji opravnene klicovou úlohu. Hoď to i do oficiální korespondence. ;) Kazdopadne vidím, ze dnes ani není třeba nove fikce, stačí mala anketa. :twisted:

Mimochodem, nedala by se taková operační uprava poradne hluboce preseknute tvare a jeji potencialni vysledek přirovnat k operacim rozstepů...? Protože tam se taky jedna o naprosté díry a výsledky z posledních let uz jsou tak dokonale, ze vůbec nepoznáte, ze se dotycne dite narodilo s deravym obličejem.

PříspěvekNapsal: 14 říj 2014, 12:51 
Královská rodina
Královská rodina

nedalo mi nespytat sa:

Mile damy tie ktore ste v ankete hlasovali za nasledovne:

Jizvu z dětství by měl dávno chirurgicky upravenou, aby nevzbuzoval pozornost mezi ostatními dětmi.

Znamena to ze by sa Joffrey nebol narodil v schudobnelej rodine ale v rodine bohatej,
ktora si mohla dovolit zaplatit chirurgicky zakrok, vsakze??? :twisted: :twisted:

Mozno by aj ten Joffrey zo 17 storocia nemal tie jazvy az take napadne, keby jeho matka bola mala
k dispoziicii viacej financnych prostriedkov....

teda vas vysnivany Joffrey sa nebude musiet popasovat ani z chudobou, ani z nepeknym vzhladom..proste bude to hezoun Kenn, z vyrysovanymi svalmi, (neodvazujem si predpokladat ze by sa odvazil krivat) bohaty, krasny, vzdelany a drzy.....proste dokonala cervena kniznica... :mrgreen:

co sa mna tyka, tu knihu si urcite nekupim 8) 8) :lol: :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]