Právě je 25 úno 2020, 17:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 11 črc 2014, 18:08 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 09:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Tábor
Protože máme v timeline v anglické verzi webu uvedený i datum narození Cantora, napadlo mě, se podívat na jeho numerologický rozbor. Budu zjednodušovat, protože nic dlouhého nechce stejně nikdo číst. Ale můžeme se pokusit, jak moc nám to na Cantora sedí nebo ne :D
Převážně vycházím z knihy Numerologie od Robin Stein, pokud nebude uvedeno jinak.

Kvalita čísel vytváří neviditelnou sílu či vibraci, podobnou neviditelnému elektrickému náboji. Nemůžeme ji vidět, jen projevy daných vibrací.

Cantor - 28. 1. 1661

Když si dokreslíte mřížku mezi uvedená čísla, pochopíte, jak je ta mřížka myšlena.


--/66/--
2 -/--/ -8
11 /--/--Součtem celého data narození dojdeme k číslu 6, které je podle Stein znakem Harmonie.

Životní číslo 6 (celoživotní vliv vibrací)
představuje lásku, harmonii + tvořivost, ale její vibrace nese v sobě i prvek pokušení!!! Odhaluje stále přítomnou možnost volbby mezi uplatněním vlastních znalostí a schopností v destruktivním směru k využívání druhých, a v konstruktivním směru ve prospěch lidstva.
6, jako životní číslo umožňuje získat velkou slávu nebo moc, klade důraz na materiální stránku života. Často si musí projít nějakou zkouškou, aby prokázal zda je hoden toho, co mu bylo svěřeno. Měl by si ujasnit co je dobré a co špatné - i v souvislosti s příčinou a následkem.
Po celý život potřebují ve velké míře lásku, náklonnost a uznání, které jim pomáhájí tvořit sebedůvěru. Pak mohou dospět k přirozené rovnováze a harmonii. Cítí velkou odpovědnost za svou rodinu a za širší společenství.Tři jedničky v mřížce znamenají dva typy lidí, ale jak znám Cantora, tak on patří do skupiny lidí (méně časté), kteří jsou rezervovaní a velmi uzavření. Těžko vyjadřuje své pocity, ale uvědomují si svojí uzavřenost. Situace dlouho zkoumají ze všech stran.

Ale zase na druhou stranu má v datu narození číslo 2 - a tak dobře chápe lidi i život obecně. Je citlivý, intuitivní, s pronikavou silou uvědomění. Sami od sebe rozumějí životu a vědí, že se mohou do značné míry spolehnout na svůj vnitřní hlas, pokud jde o první dojem z druhých lidí. Ale občas může být i dost paličatý.

Dvě šestky říkají, že je inteligentní a tvořiví, ale může mu scházet sebedůvěra, aby plně využil své schopnosti. Není to slabý člověk, ale citlivý a zranitelný. Často je čeká v životě těžký zvrat, který je donutí postavit se světu a prokázat, že je s nima třeba počítat. Je to romantický milenec, který si cení něžných chvil v životě.

Ročník 66 svědčí o tom, že se všichni zrozenci potýkají silně s nástrahami hmoty (J. M. Mašek).

Jediná osmička svědčí o výrazné schopnosti odhadu, vynikajícím smyslu pro humor a postřeh pro detaily. Je logický a musí svojí přebytečnou mentální energii vybíjet. Stále přehodnocují svůj život a jakoby neustále upravují svojí osobnost. Jsou nejkritičnější sami k sobě. Mají nevyčerpatelnou zásobu energie.

Osmička v datu narození znamená, že plán je plně karmický (J.M. Mašek).

Dál má Cantor prázdnou rovinu vize - to znamená, že má schopnost vidět dopředu víc, než je normální. Stanoví si za cíl ideály. Má neobyčejnou emocionální sílu a odvahu. Pro uměleckou tvorbu je tato rovina nesporným přínosem.


1 jako číslo měsíce narození svědčí o potřebě samostatnosti, úspěchu a volnosti v životě. Mezi ostatními lidmi si často připadají osamocení. K ničemu se nedají donutit. Rádi rozhodují sami.

Číslo dne 28 - Když za mírumilovným číslem 2 následuje silná a schopná 8 - dochází ke konfliktu. Půlka povahy chce žít s partnerem, druhá půlka povahy se chce osamostatnit a žít pro sebe. Obě čísla dají dohromady nezávislou, nespoutanou vibraci 1, jež navyšuje potřebu nepodléhat žádným omezením. 28 trvá větší část života než se naučí nejdříve myslet a pak jednat. Mají fantastický smysl pro humor, ale dokáží být nesmírně tvrdohlaví. K ničemu na světě se nedají přinutit a nejhorší, co můžete udělat, dát jim vybrat mezi vámi a jejich nesčetnými zájmy, nebo je jinak omezovat (mohli by si vybrat zájmy :shock: ). Ve skutečnosti jsou to dobráci a nechtějí vyvolávat konflikty. Jsou-li ohrožení, nebojí se hlasitě ozvat. Nenechají se nikým zastrašit, nebojí se vystoupit na obranu svých práv i práv druhých a nepřestanou, dokud jim nebude učiněno zadost. Měli by se naučit jednat méně impulzivně. Mají zájem o druhé. Měli by vyvažovat svojí energii konstruktivně. V milostném vztahu je 28 něžná a milující. Klade důraz na komunikaci. V destruktivní pozici může 28 vyvolávat agresi. Karmický vliv 8 často narušuje jejich život v ranném věku a pak si musí dávat pozor, aby v sobě nestřádali hněv či zášť - ovlivnilo by to jejich zdraví. Pak by také obtížněji hledali partnera.


5 jako číslo roku (vznikne součtem 1661) - má veškeré kouzlo, odvahu a energii lidí s 5. dnem narození, ale v nenápadnější a méně okázalé podobě. Možná si ani tolik nepotrpí na vlastní svobodu - ale nepodceňovat! Má velikou emocionální a mentální sílu. Mnozí jsou rození vůdci. Často se ujímají vedení. Ale musíte s nima jednat rovnoprávně, pak jsou přístupní konstruktivním návrhům. Nenecháte-li si nic líbit, budou si vás vážit, ale nesmíte mít přilišné nároky, jinak se vzepřou. Když tito lidé ví, že si mohou dělat co se jim zlíbí, zřídka toho využijí. Budou-li omezováni, budou se chtít závazku zbavit. Vyhovuje jim takové povolání, kde udávají tón a pravidla. Nemají rádi, když jim někdo při práci příliš dýchá za krk. Pracují lépe, když pracují sami a když je práce baví, udělají dvojnásobek. Přejí si co nejdokonalejší výsledky své práce a nesnesou závislost na druhých. Mohou být občas i náladoví, mají však neuvěřitelnou emocionální sílu a když jim o něco jde, jdou si s úžasnou energií a vytrvalostí za svým cílem.


Chybějící čísla mohou způsobovat tyto potíže (ale mohou si v průběhu života osvojit):

Chybějící 3 - těžko si dovede představit abstraktní pojmy, neschopnost orientace, neschopnost poradit si s jednoduchým a logickým mechanismem. Lidé s chybějící 3 nemají být rozptylováni, mají-li se na něco soustředit.

Chybějící 4 - musí se naučit větší praktičnosti, trpělivosti a toleranci k druhým. Čtyřka drží lidi při zemi. Když chybí 4 a 7 lidé mají sklon k příliš emocionálnímu jednání, snadno se rozpláčou pro malichernost. Může si ublížit při manuální práci :) .

Chybějící 5 - chybí vytrvalost, aby započaté věci dotáhli do konce. Jsou talentovaní, ale často nedovedou své nadání tvořivě uplatnit. Měli by si stanovit realistické cíle a soustavně se snažit o jejich dosažení.

Chybějcí 7 - daleko více váhají, než se do něčeho pustí. Problém s prosazením se a sebeprezentací. Trvá dlouho než se naučí vystačit si sami, samota v nich vzbuzuje pocit paniky. Absence 7 soustředí pozornosta na sebe samé, na jejich pocity a obavy.

Chybějící 9 - technický pokrok se zaměřuje více na ekologii, planetu a zdraví lidstva. Umělecký a kulturní rozvoj dosáhne nebývale vysoké úrovně a vytvoří šťastnější a vyváženější životní podmínky.

_________________
Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 11 črc 2014, 19:00 
Offline
Vévodové
Vévodové

Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Příspěvky: 594
Tania píše:
Protože máme v timeline v anglické verzi webu uvedený i datum narození Cantora, napadlo mě, se podívat na jeho numerologický rozbor. Budu zjednodušovat, protože nic dlouhého nechce stejně nikdo číst. Ale můžeme se pokusit, jak moc nám to na Cantora sedí nebo ne :D
Převážně vycházím z knihy Numerologie od Robin Stein, pokud nebude uvedeno jinak.


milujem Robin Stein a ešte aj Linda Goodman - úúúžasné veci napísali... :D

a sedí to... vo veľkej podstate až veľmi :wink:

myslím, že aj na Cantora,

na Florimonda sme tipovali dátum narodenia 3.5., v jeho "statuse" som pridala charakteristiku jeho dátumu narodenia, myslím, žeby to na neho aj celkom dobre sedelo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 11 črc 2014, 19:05 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 09:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Tábor
Pravda - Linda Goodman - ta taky :) .

_________________
Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 12 črc 2014, 12:42 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
Dobry rozbor Tania,

ja napriklad na nie datumy narodeni idem trochu inak.
Ak som napriklad uviedla Angelikin datum narodenia ako 17.12

Vezmem den narodenia ako 17 - prvotne cislo, cislo pyramidy,
teda stoji pre prapociatok vsetkeho
ale obsahuje scitanim 8-cku co znamena nekonecno
cize od prapociatku az do nekonecna

Angelika v sebe obsahuje vsetky zeny
zenu neznu i amazonku
slabu i silnu
neznu i tvrdu

12 je tiez mysticke cislo
jednicka stoji pre celok, dvojka pre dualizmus, a scitanim vyjde trojka
ktora zasa upozornuje na to ze sme trojedina bytost ktora sa sklada
z individualneho ducha, vecnej duse a tela ;-)
Angelika teda vie pouzivat vsetky tieto 3 aspekty.

kde sa stretavaju dvojka a sedmicka v jednom datume upozornuje to
na predurceny karmicky osud a osoba s tymito dvomi cislami v datume narodenia
ma vlohy na chapanie mystickych zalezitosti ale napriek tomu je aj zmyselna
pretoze 2.7 znamena naviazanie na planetu zem

a ma tam este aj dve jednicky, ktore ukazuju ze viackrat v zivote bude musiet zacinat celkom od znovu ;-)

PS: Toto nieje podla niekoho ineho, ale "podla Miriam"


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 12 črc 2014, 13:18 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 26 lis 2007, 09:50
Příspěvky: 926
Bydliště: Tábor
To je zajimave :D . Karmicke predurceni u 2 a7 neznam, ale moc se tim nezabyvam a tak vim jen o te 8.
Plati to jen pro den a mesic, nebo i rok? Myslim ta 2 a 7?

To jsi mi jeste pripomnela jiny zpusob a autora, zase jiny pohled. Zkusim to doplnit.

_________________
Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 12 črc 2014, 14:23 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
Tania píše:
To je zajimave :D . Karmicke predurceni u 2 a7 neznam, ale moc se tim nezabyvam a tak vim jen o te 8.
Plati to jen pro den a mesic, nebo i rok? Myslim ta 2 a 7?


V roku to nieje s tou 2 a 7 vobec nejake extra dolezite iba ak sa znasobuju 2 a 7 v datume narodenia.

Rok je dolezity len v spojeni z datumom narodenia, sam osebe nic nemoze vyjadrit o osobe ktora
sa v nom narodila, to by inak vsetci narodeny v jednom roku boli rovnaki, ci nie???? :twisted:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor - numerologický rozbor
PříspěvekNapsal: 12 črc 2014, 17:10 
Offline
Vévodové
Vévodové

Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Příspěvky: 594
moirra píše:
Tania píše:
To je zajimave :D . Karmicke predurceni u 2 a7 neznam, ale moc se tim nezabyvam a tak vim jen o te 8.
Plati to jen pro den a mesic, nebo i rok? Myslim ta 2 a 7?


moirra píše:
Tania píše:
To je zajimave :D . Karmicke predurceni u 2 a7 neznam, ale moc se tim nezabyvam a tak vim jen o te 8.
Plati to jen pro den a mesic, nebo i rok? Myslim ta 2 a 7?


V roku to nieje s tou 2 a 7 vobec nejake extra dolezite iba ak sa znasobuju 2 a 7 v datume narodenia.

Rok je dolezity len v spojeni z datumom narodenia, sam osebe nic nemoze vyjadrit o osobe ktora
sa v nom narodila, to by inak vsetci narodeny v jednom roku boli rovnaki, ci nie???? :twisted:


7 je karmická (aj 8) a dosť ovplyvňuje osoby, ktoré ju majú v dátume narodenia...
- či nie je tak, že kým prehovoríš, ak ťa niekto nahnevá, narátaj najskôr do 7 a potom povedz? :shock:
- či nie je tak, že každých 7 rokov sa obmieňa krv?
- či nie je tak, že ak sa chceme zbaviť nejakého zlozvyku, treba 7 (dní, mesiacov, rokov) si od toho odvykať? :shock:

a ešte je toho oveľa viac


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 11:15 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
Myslím dámy že cantor de Peyrac si zaslúži vlastnú rubriku v postavách ;)

Začneme tým ako Cantor prišiel k menu:

(Joffrey) ..... řekl, že chce, aby dítě, které se narodí, se jmenovalo Cantor, pokud to bude chlapec, a
Clémence, pokud to bude dcera."
Cantor de Marmont, trubadúr z Languedoku, Clémence Isaure, múza básnických soutěží v Toulouse..
Jak to bylo všechno daleko. Jak to všechno bylo neskutečné v těchhle příšerných hodinách,
které prožívala.......Cantor sa narodil v deň domnelej otcovej popravy.
28. ledna Narozen Cantor de Peyrac

Dátum narodenia sme už rozoberali v časovej osi, a v postavách je aj numerologický rozbor.

„Jak se bude jmenovat, děvenko?"
„Cantor."
„Cantor? To není křesťanské jméno."
„To je mi fuk," řekla Angelika. „Podejte mi mé dítě."
Převzala z rukou porodní báby malou, rudou a ještě vlhkou bytůstku, kterou ta mužatka, jež
ho přijala na téhle smutné zemi, zabalila do kusu špinavého prostěradla.
Den ještě neskončil: ještě neodzvonili liliemi zdobené věžní hodiny Justičního paláce půlnoc
a čarodějovo dítě spatřilo světlo světa.Joffrey mu vybral jednoznačne správne meno po slávnom trubadúrovi, pretože tento jeho syn zdedil po ňom
hudobný talent. :trubadur:

Pokusila se ovládnout, překonat bolest, která ji zaplavila. Dítě se v ní pohnulo. Když Joffrey
zpíval, doslova nadskočilo, až zasténala bolestí


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:21 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
errnie píše:
som vedela, že to niekde je... :idea:
v 6.dieli , str. 185
keď sa stretol Cantor s otcom, Cantor hovorí, že
Príde aj Florimond, lenže neskoršie!


No Cantor mal dar predvídavosti, také menšie bosorácke nadanie podobne ako jeho matka, po ktorej teda nezdedil iba zelené oči :witch: :eyes: (niekde sa o tom hovorí v knihe). Takže niekedy sqa mu miešali sny zo skutočnosťou a potom tomu čo sa vraj má určite stať skalopevne veril. :agree: Ale napokon aj Florimondovi sa snívalo že sa stretnú.
Mnohé z nás zažili takéto prorocké sny na vlasnej koži. ;)

Clara píše:

No, já nevím, brát za fakt doufající prohlášení devítiletého chlapce, jehož plánem bylo vypravit se na moře a v každém přístavu zpívat složenou písničku o svém otci, aby ho našel... To se mi nezdá zrovna jako moudré. A zvlášť od muže jako Joffrey de Peyrac. Ale tak zase víme, jak zareagoval na Cantoro naivní a z klepů sebrané prohlášení, že Angelika je královou milenkou, a pokud ještě není, tak se jí brzy stane. A kam to pak vedlo...To že je Angelika kráľovou milenkou, považoval za samozrejmosť dokonca aj Florimond - otvorene o tom z matkou hovorí
v 4tom aj 5 diely. Také boli časy. Takže by som sa nečudovala keby aj Florimond porozprával po svojom príchode do nového sveta otcovi nejednu tláchaninu. Úbohý Joffrey-Rescator! :scar: :mask: :slzici:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:28 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
errnie píše:
nesmieme zabudnúť, že v tej čase bola iná doba, vojny, križiacke výpravy, od chlapov sa očakávali iné hrdinské činy, očakávalo sa od nich bojovnosť a hlavne dospievali oveľa skôr, v porovnaní s dnešnou dobou, keď 13-ročné deti pokladáme ešte stále za deti, v stredoveku to už boli spoly dospelé deti...


Clara píše:


A o té dospělosti ve třinácti... oni je tak nejspíš chtěli vidět, a ano, souhlasím, že vzhledem k době, byly ty děti určitě vyspělejší, než v naší, ale sotva pochybuju, že většina těch náctiletých, byla schopná dělat stejná uvážlivá rozhodnutí, jako skutečně dospělí té doby. Koneckonců, vidíme jak se Florimond a Cantor chovají při setkání po letech odloučení. Hlavně Cantorovo chování vůči Honorině i Angelice v Novém světě ukazuje, že to s tou dospělostí nebylo zas tak horké. Cantor se choval jako fracek, a to mu bylo patnáct. Stejně se divím, že s ním Joffrey nepromluvil, i když asi byl toho názoru, že si to s Cantorem musí vyříkat Angelika.


V tých časoch sa v skutku považovali v 14 tich už za dospelých. la Vallierka sa stala kráľovou milenkou keď mala 15násť. ;)

Cantor bol však jasný puberťák, čo vidno podľa toho ako strašne na Honorine žiarlil.

A tiež podľa toho ako sa spýtal Angeliky toto:


Cantor doširoka otevřel zelené oči, jako by sbíral veškerou odvahu.
„Mami, chcete poslouchat mého otce ve všem a vždycky?“
Nezatvářila se nad otázkou udiveně.
„Jisté,“ prohlásila, „váš otec je můj manžel a já se musím podřídit jeho vůli.“
„No, dnes ráno to nevypadalo, že byste se mu nějak podřizovala,“ mínil Cantor. „Otec má
silnou vůli a nemá rád protesty. My, Florimond a já, se bojíme, že to skončí špatně a že nás zase
opustíte.“
Angelika při té výčitce skoro zrudla.


Ha ha ha ha :lol: :lol: :lol: :slzici:

Chudera Angelika! Celý otec! :mask: Teda tá prevrátená logika je celkom Rescatorovská (a typicky chlapská)

Takže nie oni opustili ju, ale ona ich!!!!!

Oplatí sa to prečítať si celé, je to rozkošný rozhovor. :twisted: :twisted:


Naposledy upravil moirra dne 28 srp 2016, 14:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:34 
Offline
Markýzové
Markýzové

Registrován: 08 úno 2008, 06:03
Příspěvky: 373
Bydliště: Bratislava
Detska logika pomiesana s chlapskou ... tohoto sa dockala prave Angelika, ktora sa kvoli svojim detom predavala ... :budu_zvracet:


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:36 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
Katra píše:
Ako cela ta situacia ako sa Cantor choval k Angelike a Honorine .... urcite to Joffreyovi neuslo a ze by to neprebral s Cantorom ? .... to sa mi zda dost zvlastne :?


errnie píše:
ono v tomto prípade zrejme platí ;) žiarlivosť syna, to je jedno koľko má rokov, v akej dobe žil, niektorí si matku dajú na piedestál a odpúšťať takéto životné nazvem ich "veci" nie každý dokáže, a to aj v dnešnej dobe....
myslím si že Joffrey naozaj nechal takúto situáciu, nech si to vybavia s Angelikou...


Nuž Errnie, niekde sa píše že Cantor plakával keď ako malý čakali na matku, alebo niečo podobné.
Keďže bol ešte stále pubertiak, žiarlil zrejme aj preto lebo Angelika sa na rozdiel od nich keď boli malí,
Honorine veľmi veľa venovala.

Veď aj Barbe jej po domnelej Cantorovej smrti vyčítala že ho nemala tak rada ako ona.

PS: Ja sa tiež nazdávam, že Joffrey, ktorý už Angeliku medzičasom znovu začal spoznávať,
si bol istý že Angelika to bude z ich mladším synom schopná vybaviť sama.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:46 
Offline
Královská rodina
Královská rodina
Uživatelský avatar

Registrován: 09 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 4207
Bydliště: Wien
Katra píše:
Detska logika pomiesana s chlapskou ... tohoto sa dockala prave Angelika, ktora sa kvoli svojim detom predavala ... :budu_zvracet:


Chlapi! Spomínam si že aj Rescatorovi :mask: sa zdalo že najv§čšej potupe sa na ňom dopustila podstúpeným znásilnením.

Nedá sa očakávať od detí aby mali toľko životných skúsenosti ako dospelí, ktorí už prežili kus života.

No veď si to napokon vyjasnili. Angelika mu vynadala a Cantor sa na kolenách ospravedlnil.

Jsou však i ženy, které to dítě porodí, vychovají a milují ho a chtějí mu zajistit šťastný život, protože je to dítě. Chápeš? Chápeš to?“ Opakovala: „Chápeš to?“ a upřeně mu hleděla do očí.
Angelika se pak vrátila pohledem k něžnému šumícímu údolí před nimi.
Tím hůř, napadlo ji, jestli neporozumí, jestli je tvrdý jako kámen. Tím hůř pro něj. Ať
odejde, ať se z něj stane člověk bez srdce, tvrdý a nelítostný… Ať odejde. Udělala jsem, co jsem
mohla. Čekala, pak se opovážila na něj znovu pohlédnout. Viděla, že se rty jejího syna chvějí.
„Jestli je to tak,“ řekl Cantor chraplavě, „jestli je to opravdu tak… ach, mami, odpusť, odpusť mi,
nevěděl jsem…“
Padl před ní na kolena, skryl tvář do dlaní a hlasitě se rozplakal.


Tuto vidno že ho to muselo predtým veľmi trápiť že sa k Honorine chová tak nežne.

Angelika si všimla, že Cantor přestal Honorinu provokovat a občas byl na ni dokonce
hodný. Proběhal celé dny, ba i noci po horách se svým malým tmavým rosomákem v patách. Otec
ho nechával. O svých nočních vycházkách pak zajímavě vyprávěl a sliboval Honorině, že ji jednou
vezme v noci s sebou a za úplňku jí ukáže párek vlků s mláďaty.
Byl hovornější, snadněji říkal, co si myslí.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 14:55 
Offline
Markýzové
Markýzové

Registrován: 08 úno 2008, 06:03
Příspěvky: 373
Bydliště: Bratislava
moirra píše:
Katra píše:
Detska logika pomiesana s chlapskou ... tohoto sa dockala prave Angelika, ktora sa kvoli svojim detom predavala ... :budu_zvracet:


Chlapi! Spomínam si že aj Rescatorovi :mask: sa zdalo že najv§čšej potupe sa na ňom dopustila podstúpeným znásilnením.


Uznaval ze jeho pocity su postavene na hlavu ale nevedel si pomoct ... :?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cantor de Peyrac
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 16:49 
Offline
Rytíři
Rytíři

Registrován: 10 dub 2016, 14:48
Příspěvky: 79
Já si vzpomněla ještě na jednu takovou perličku, která mě praštila do očí v Cantorově pasáži v posledním díle...

A to jak narážel, na Angeličin věk, na to, jak je pořád energická a aktivní, a přitom, když odjížděli z Quebeku do Francie, tak Angelice ještě snad ani nebylo čtyřicet... Tak jakýpak věk, proboha. :shock: :disagreement:

Taky je to na hlavu postavené v souvislosti s tím, že si začal madame de Chaulnes. Kdo byl vlastně starší Angelika, nebo ona?

Co mě hodně pobavilo, bylo jak v Novém světě, se Cantor utrhne na Angeliku v Katarunku, a ta ho zleje vědrem vody. U toho jsem se hodně nasmála :slzici: Chlapec byl evidentně dlouho pryč od svojí matky, když zapomněl, jaká je, a myslel si, že by mu takové chování u ní prošlo.

Vždyť v Nezkrotné Angelice sám Florimond říká, jak před ní měli respekt, a jak se zuby nehty snažili před ní skrývat, co všechno vyváděli, protože oba moc dobře věděli, že by si to pěkně slízli. :D


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz