Právě je 02 dub 2020, 19:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Jak jste se dostali k http://www.angelique.cz?
témeř náhodným vyhledáváním na Internetu 80%  80%  [ 35 ]
odkazem z jiné stránky 14%  14%  [ 6 ]
doporučením známého 5%  5%  [ 2 ]
jiným způsobem 0%  0%  [ 0 ]
odkazem z obalu knihy 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 44
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2008, 15:14 
Rytíři
Rytíři

Ja túto stránku navštevujem asi pol roka,veľmi sa mi páči,tak som sa zaregistrovala... Našla som ju náhodou, keď som hľadala úplne všetko o knihe, histórii tohto obdobia, hľadala som si rôzne mapy (tie milujem).

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 srp 2008, 19:48 
Site Admin
Site Admin

Ano, mapy jsou jedna z věcí zatím stále v pozici plánu, ale měli bychom se zlepšit, tj. udělat si čas a vyrazit do knihoven a naskenovat/nafotit mapy z konkrétních období, zvlášť z Nové Francie toho bude hodně, jak se hranice stále měnily. Možná bych sem pro tuto chvíli mohla dát, co mám k dispozici (např. mapy z některých starých vydání Angeliky)...
Jestli někdo disponujete jinými mapamy z doby Ludvíka, dejte vědět...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 kvě 2009, 13:26 
Hrabata
Hrabata

Já jsem na stránku narazila v době, kdy měla mít Anne Golon autogramiádu v Praze. Sestřenka mi o tom řekla a tak jsem zadala její jméno do vyhledavače a jedna z prvních stránek kterou to našlo byla tato :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 21:44 
Rytíři
Rytíři

Dnes jsem náhodně narazila na toto fórum a mám z toho velkou radost.Angelika je moje nejoblíbenější hrdinka od mého mládí,což je již téměř 35 let.Filmy o ní i knížky znám téměř zpaměti...Pro mne neexistuje romantičtější a krásnější dílo,ani hezčí herečka....A i když to spousta lidí považuje za červenou knihovnu,tak je nechme,je to jejich názor.Ale spousta událostí a postav v tomto díle se zakládá na historických faktech.Tak ať žije Angelika,nejbáječnější,nejkrásnější a nejschopnější žena pod sluncem...(a je mi fuk,že právě ona byla zřejmě vymyšlená autory díla)!!! Všechny její fanynky i fandy zdraví Arozénka.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 18:52 
Královská rodina
Královská rodina

Taky zdravíme :lol: :lol: :lol:
Už by to tu chtělo trochu provětrat novými příspěvky :wink: , takže nová fanynka se rozhodně hodí :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 zář 2012, 10:27 
Rytíři
Rytíři

Občas, když mám trochu času kouknám na net, co nového pod heslem "Angelika". Děkuji za krásné stránky, příspěvky a za ujištění, že takto "zasažena" nejsem jenom já. Jednou náhodnou návštěvou letního kina v roce 1986 to u mě začalo a knížky, které mám všechny, neustále pročítám znovu. Někdy popořadě, někdy si vybírám a nejraději mám asi tu, kde se setkají a znovu oba poznají na lodi, když přeplouvají Atlantik. Všem krásné chvíle s Angelikou přeje Marcela.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 zář 2012, 10:40 
Královská rodina
Královská rodina

Marcela píše:
Občas, když mám trochu času kouknám na net, co nového pod heslem "Angelika". Děkuji za krásné stránky, příspěvky a za ujištění, že takto "zasažena" nejsem jenom já. Jednou náhodnou návštěvou letního kina v roce 1986 to u mě začalo a knížky, které mám všechny, neustále pročítám znovu. Někdy popořadě, někdy si vybírám a nejraději mám asi tu, kde se setkají a znovu oba poznají na lodi, když přeplouvají Atlantik. Všem krásné chvíle s Angelikou přeje Marcela.

´
Ahoj,
vítám novou přispěvovatelku :D .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 zář 2012, 21:07 
Moderator
Moderator

Také zdravím, moc rády Tě uvítáme na podzimním srazu v České Lípě -viz info ve volné diskuzi. Mohu zaručit nabitý angelikovský program :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 zář 2012, 21:05 
Správkyně časové osy
Správkyně časové osy

Krásná náhoda nebo osud? :D Minulý týden mě v TV zaujal film Vatel. Shodou okolností jsem během prázdnin (také na popud opakování filmové Angeliky v TV během července) opět po dlouhé době sáhla po knize a přečetla všechny díly odzadu dopředu a odpředu dozadu. :) Na filmu Vatel mě zaujala mimo jiné výprava a hlavně kostýmy a účesy, které se dost lišily od filmové Angeliky i od popisů AG v románu. Nedalo mi to a šla jsem na net hledat, jak v té době vypadala skutečnost.
Po zadání "móda 17. století" do vyhledávače Google se jako první objevily tyto nádherné stránky. Okamžitě mě zaujaly a naprosto nadchly. Již týden zde pročítám Vaše krásné příběhy, názory a zkušenosti a stále nejsem u konce.
Jsem absolutně nadšená, že tento "nadčasový" román stále žije.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 zář 2012, 10:31 
Site Admin
Site Admin

Vítáme a děkujeme ;)

PříspěvekNapsal: 01 srp 2014, 15:06 
Site Admin
Site Admin

Tak mě napadá, nevíte někdo, jestli letos o prázdninách nedávají v TV zase Angeliku? Já jsem po přestěhování se televizi doma ani nezavedla, takže vůbec nevím, co se "tam" děje. Ale z dřívějška je známo, že se nám pak vždycky zvedne návštěvnost..., a snad i daří plnit cíl v odstraňování mýtů. :D

PříspěvekNapsal: 01 srp 2014, 17:22 
Královská rodina
Královská rodina

No zatím jsem to nezaznamenala. Ani v časopisech s televizními programy jsem nic neviděla.

PříspěvekNapsal: 01 srp 2014, 18:06 
Královská rodina
Královská rodina

Týjo, taky mě to před pár dny napadlo... no, tvůrci televizního programu, zdá se, chtějí nechat fanoušky filmové Angeliky řádně vyhladovět, třeba jí budou dávat až příští léto a v té době už budem na novou mega vlnu hladových fanoušků řádně vyzbrojené s cizojazyčnými stránkami, nejlepší časovou osou na světě, mapami a milionem fikcí k tomu :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: 04 zář 2014, 23:12 
Královská rodina
Královská rodina

Tak za dva dny začnou promítat na slovenské televizi Angeliku, jsem zvědavá, jestli se to projeví na návštěvnosti webu a tak...

PříspěvekNapsal: 21 zář 2014, 19:56 
Site Admin
Site Admin

dauphine píše:
Tak za dva dny začnou promítat na slovenské televizi Angeliku, jsem zvědavá, jestli se to projeví na návštěvnosti webu a tak...

Tak se to neprojevuje, průměrně máme stále 3,5 tis. unikátních návštěv/měsíc a jediné navýšení (netuším důvod) byl leden a červenec na 4,5 tis unikátních návštěv/měsíc.

Jinak jsme i teď v září stále na průměrných 250 návštěvách/den.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]