Právě je 20 říj 2020, 10:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DISKUSE : Výročí
PříspěvekNapsal: 20 zář 2020, 21:14 
Královská rodina
Královská rodina

Děkuji Moirro za obsáhlý komentář. Jsem ráda, že tě kousek romantiky potěšil.
moirra píše:
ešte k tomuto:

co jsi mi o svatební noci vmetla do tváře a co jsem pak řekl já Tobě, když jsi byla má, ale co jsem Ti neřekl, když jsem byl Tvůj

myslíš že by Joffrey, ktorý sa vždy odlišoval od iných chlapov neuhádol???? :roll:

Myslím, že na první ťuk ne. Zažili toho spolu v životě tolik, že spojit si hned neřekl = napsal na záda, není ve chvíli, kdy už myslí na letohrádek, kde přichystal manželce k výročí neotesanou postel s kožešinami, zrovna jednoduché. Zase takového pana dokonalého bych z něj nedělala. A za tu dobu, kdy nebyl s Angelikou, měl ženských určitě dost na to, aby občas nevěděl, co, kdy a s kterou se dělo. Ve vší úctě k jejjich lásce, byl to taky jenom chlap.

moirra píše:

PS: Teraz si ma navnadila a Joffrey bude musieť dorozprávať ten príbeh ktorý mu Borderie vložil do úst vo Filme!!! :la-polak-fun:

Na břehu potoka seděla jednou jedna dívka. Docela nahá. Náhle k ní přistoupil mládenec . „Neotáčej se,“ zašeptal tajemným hlasem a poklekl těsně k jejímu tělu. Shrnul dívčiny dlouhé vlasy na stranu a……"

už sa neviem dočkať pokračka

Potěšilo mě, že jsi zaregistrovala narážku na film. Ale pokračování nebude, je docela zřejmé, že by mladík dívce psal na záda A určitě něco velmi romantického.
Už jen to, že by Joffrey začal Na břehu potoka seděla jednou jedna dívka. Docela nahá., by všichni zírali na Angeliku a představovali by si ji u bazénu. A psaní na zádech, to by byla tutovka, kdy by všichni věděli, že ona je tou dívkou a on ten mládenec. A kdyby k tomu vyprávění opravdu došlo, pak by se v noci v Toulouse psalo na zádech jako o život. Ale to už by nebylo to pravé ořechové, když takovou "aktivitu" musí někdo vlastně druhým napovědět. A proto Angelika mlčela - aby si psaní na zádech objevila třeba takoví Sophie a Florimond sami.

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 20 zář 2020, 21:29 
Královská rodina
Královská rodina

Z nějakého mě neznámého důvodu se mi nedaří ten nedopsaný předposlední příspěvek odstranit.

PříspěvekNapsal: 20 zář 2020, 21:41 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Z nějakého mě neznámého důvodu se mi nedaří ten nedopsaný předposlední příspěvek odstranit.

neviem ako sa ti to podarilo ale podala si sama na seba nasledovne oznamenie:

Warez » Zpráva obsahuje odkaz na nelegální nebo pirátský software. :applaus: :slzici: :slzici:

akoze vobec nechapem - ja mam moderatora a mam v nastaveniach "Nemůžete vložit oznámení" a ty mozes?

alebo to spravila omylom nejaka z moreratoriek (ja urcite nie lebo som tu dnes este nebola a okrem toho to moje nastavenie nedovoluje)

ale zato sa mi podarilo to zmazat :la-polak-fun:

PříspěvekNapsal: 20 zář 2020, 22:22 
Královská rodina
Královská rodina

Tereza píše:
Pokud Moirro chceš, pošlu Ti fikci ve Wordu během zítřka.

:ok:

PříspěvekNapsal: 21 zář 2020, 08:57 
Královská rodina
Královská rodina

Narážku na film jsem samozřejmě odhalila taky 8) . Když jsem ho totiž viděla poprvé pořádně jako náctiletá, tak mi Hossein při vyprávění lechtivých historek přišel hrozně slizký :mrgreen: .

PříspěvekNapsal: 21 zář 2020, 17:59 
Královská rodina
Královská rodina

Citátu z filmu jsem si všimla i já, ale zapomněla jsem to komentovat. V Terezině vyprávění je to hezky zakomponované. :trubadur:

PenelopaW píše:
Narážku na film jsem samozřejmě odhalila taky 8) . Když jsem ho totiž viděla poprvé pořádně jako náctiletá, tak mi Hossein při vyprávění lechtivých historek přišel hrozně slizký :mrgreen: .

Penelopo, Slizký Hossein, to mě teda pobavilo :slzici: :slzici: :slzici:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 171 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]