Právě je 23 zář 2020, 10:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Philippe du Plessis-Bellière
PříspěvekNapsal: 22 srp 2020, 09:58 
Královská rodina
Královská rodina

U mne vede obálka japonské knihy :).

This is my favourite one: https://www.pinterest.de/pin/384635624429554057/

A pak tenhle... And this is second one: https://cz.pinterest.com/pin/388787380315709441/

Profil Poslat soukromou zprávu  

PříspěvekNapsal: 27 srp 2020, 07:48 
Rytíři
Rytíři

U mnoha postav jsem byla tak trochu zklamaná jejich filmovou podobou. Nejprve nejvíc asi u Filipa. Blond vlasy mi chyběly, naštěstí to jeho představitel "dohnal" zpracováním charakteru. Nepitvořil se, nepřeháněl, je to skvělý herec a dodal mu na uvěřitelnosti. Horší to měl Colin. Tomu jsem nevěřila nic. Připadal mi starý, nezajímavý...nemastný neslaný. Filip měl mít blond vlasy určitě. A v novém filmovém zpracování dopadl ještě hůř. Nejen, že se jeho příběhová linie neodvíjela vůbec nebyl podle knihy, ačkoliv mám tohoto herce ráda, sem se absolutně nehodil. Nevím, koho taková pitomost napadla...

PříspěvekNapsal: 27 srp 2020, 18:48 
Královská rodina
Královská rodina

Sofinava1 píše:
U mnoha postav jsem byla tak trochu zklamaná jejich filmovou podobou. Nejprve nejvíc asi u Filipa. Blond vlasy mi chyběly, naštěstí to jeho představitel "dohnal" zpracováním charakteru. Nepitvořil se, nepřeháněl, je to skvělý herec a dodal mu na uvěřitelnosti. Horší to měl Colin. Tomu jsem nevěřila nic. Připadal mi starý, nezajímavý...nemastný neslaný. Filip měl mít blond vlasy určitě. A v novém filmovém zpracování dopadl ještě hůř. Nejen, že se jeho příběhová linie neodvíjela vůbec nebyl podle knihy, ačkoliv mám tohoto herce ráda, sem se absolutně nehodil. Nevím, koho taková pitomost napadla...

Já nejdříve viděla filmy. Po přečtení knih jsem došla ke stejnému názoru na filmového Filipa jako tým. Škoda, že ve filmu úplně vynechali vývoj vztahů mezi Filipem a Angelikou.
Colin se mi také nelíbil a jsem ráda, že nedošlo na milostné scény.

PříspěvekNapsal: 27 srp 2020, 23:15 
Rytíři
Rytíři

Já nejdříve viděla filmy. Po přečtení knih jsem došla ke stejnému názoru na filmového Filipa jako tým. Škoda, že ve filmu úplně vynechali vývoj vztahů mezi Filipem a Angelikou.
Colin se mi také nelíbil a jsem ráda, že nedošlo na milostné scény.[/quote]

:) Možná by ty scény působily směšně. Kdyby hrál Lidožrouta, měl by aspoň jiskru :lol:
Filipa jsem měla v hlavě tak trochu jako pohlednějšího Paula Bettany...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]