Mal Joffrey milenku?

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 55 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
Tania
Předmět příspěvku: Re: mal Joffrey milenku?
Napsal: 14 lis 2016, 10:12
Královská rodina

4poziom.slask.pl
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW

Děkuju, takhle pohromadě srovnané, to má ještě větší účinek :) . Je to obdivuhodné, to jeho neustálé stoupání na nohy a jistá zarputilost, se kterou žije dál. Prostě umí žít sám, sám se sebou, v jisté osamělosti (protože počítat davy žen nelze). Hm, to mě doteďka nenapadlo, že byl vlastně osamělý po celý svůj život. Osamělý v samotě. Jako vlastně i Angelika, i když ona na tu osamělost není stavěná, je k ní spíš dotlačená okolnostmi.

Koukám na to z homeopatického hlediska, čím vším si musel prožít a jak se s tím popasoval, že to skoro až vypadá, že jeho dětství poznamenané úrazem na něm nenechalo stopu - myslím tím, v tom negativním. Jsem si včera pohrávala s myšlenkou stanovení léčby. Dneska se pro změnu děsím rozsáhlosti úkolu :D .

Prostě jsou oba staré duše, které si tady už mnohým prošli.

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz

Profil Citovat
moirra
Napsal: 14 lis 2016, 23:33
Moderátor

Kontaktovat uživatele: SZ

Tania píše:
Je to obdivuhodné, to jeho neustálé stoupání na nohy a jistá zarputilost, se kterou žije dál. Prostě umí žít sám, sám se sebou, v jisté osamělosti (protože počítat davy žen nelze). Hm, to mě doteďka nenapadlo, že byl vlastně osamělý po celý svůj život. Osamělý v samotě. Jako vlastně i Angelika, i když ona na tu osamělost není stavěná, je k ní spíš dotlačená okolnostmi.
Prostě jsou oba staré duše, které si tady už mnohým prošli.
No toto tvoje zhrnutie to skvele vystihuje. čo mi zasa pripomenulo ako to zhrnul pán sebavedomý
(no ale v každom prípade vedel čo je správny liek na Angelikinu osamelosť)

Kdyby ji tak pevně netiskl, řekla by mu, co si o něm myslí. Ale zdvihl jí tvář a nekonečně
něžně jí utíral slzy z tváří.
„Odpusť mi,“ opakoval potřetí.
A Angelika potřebovala veškerou sílu vůle, aby uhnula před rty, blížící se k jejím.
„Ne,“ řekla tvrdohlavě.
Držel ji v náručí a dobře věděl, že mu nakonec neodolá. Vždyť celý život snila o tomhle
objetí, které ji ochrání před samotou, bude ji bránit, kolébat, laskat. Sen všech žen na světě,
skromný a nezměrný zároveň: láska.
Přijde večer a zpečetí jejich smíření. Večer se znovu octne v jeho náručí, a tak už po všechny
další večery svého života…

Aaaach! :ach: :trubadur:

Profil Citovat
Tania
Napsal: 15 lis 2016, 11:44
Královská rodina

Kontaktovat uživatele: SZ, WWW

:love: :ach: :trubadur:

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz

Profil Citovat
errnie
Napsal: 19 lis 2016, 23:56
Vévodové

moirra píše:
Kdyby ji tak pevně netiskl, řekla by mu, co si o něm myslí. Ale zdvihl jí tvář a nekonečně
něžně jí utíral slzy z tváří.
„Odpusť mi,“ opakoval potřetí.
A Angelika potřebovala veškerou sílu vůle, aby uhnula před rty, blížící se k jejím.
„Ne,“ řekla tvrdohlavě.
Držel ji v náručí a dobře věděl, že mu nakonec neodolá. Vždyť celý život snila o tomhle
objetí, které ji ochrání před samotou, bude ji bránit, kolébat, laskat. Sen všech žen na světě,
skromný a nezměrný zároveň: láska.
Přijde večer a zpečetí jejich smíření. Večer se znovu octne v jeho náručí, a tak už po všechny
další večery svého života…

Aaaach! :ach: :trubadur:
och, v češtine je to zas inak preložené ako v slovenčine... a máte to krajšie... :agree:

Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Mal Joffrey milenku?
Napsal: 11 črc 2022, 23:30
Baroni

Myslím, že po sňatku s Angelikou Joffrey během jejich společného života v Tolouse milenku neměl, protože byl zcela pohlcen bojem o srdce své krásné manželky

Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 55 příspěvků ]
Zpět na „Knihy Angelika“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na: