Za všechno může ta hra

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 2 příspěvky ]
Autor Zpráva
Zuck
Předmět příspěvku: Za všechno může ta hra
Napsal: 11 úno 2011, 00:59
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 2
4poziom.slask.pl
Registrován: 11 úno 2011, 00:57
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Všechno to začalo v sedmé třídě. Kamarádi ze třídy začaly hrát hru, která se jmenuje World of Warcraft a nalákali Alexe, aby ji hrál také. Zezačátku nechtěl, ale po chvilce přemlouvání ji začal také hrát. Tato hra mu změnila mnohé.

Bylo třetího listopadu a Alex stával na sedmou do školy, protože měl hodinu němčiny. Když přišel do školy, zaslechl kamarády jak si povídají o hře World of Warcraft. Chvilku je poslouchal a pak, když se ho Tomas zeptal, jestli by to taky nezačal hrát, řekl že ne, že už ji zkoušel a nebavilo ho to (což nebyla pravda). Celý den ve škole se o tom kamarádi bavili. Když přišel Alex domu, koukl se na internet na nějaké video o této hře. Celkem se mu to zalíbilo a tak si ji chtěl sehnat, ale aby o tom jeho kamarádi nevěděli. Když ji nikde nemohl sehnat, zeptal se tedy Tomase jestli by mu ji nepůjčil. Tomas byl rád že to chce Alex začít také hrát a proto se k němu hned po škole s hrou stavil aby mu ji mohl nainstalovat. Vysvětlil mu základní věci a odešel domu. Alex hrál hru celý den a příští den ve škole se začal také bavit s kámošema, co všechno dokázal a zeptal se jich, co nevěděl. Od té doby hrál World of Warcraft skoro furt a začal flákat učení. Jeho rodičům se to moc nelíbilo a proto mu zakazovali hrát na počítači, ale když odešli do práce, sedl ke hře a hrál dál. Byl na tom závislí.

Jednoho večera, když mu Tomas napsal že je příští den doma, aby zůstal taky a hrály WoW, se Alex rozhodl že zůstane a vymluvil se rodičům že mu je zle a bolí ho v krku. Rodiče ho nechali doma a odešli do práce. Celý den hrály s Tomasem WoW a úplně se vykašlaly na školu. Nakonec zůstali doma celý týden a pořád jen hráli a hráli a hráli. Když jim v pátek přinesl jejich spolužák Ross úkoly, vůbec nic si neopsali a nic se nenaučili. V pondělí ve škole zrovna psali písemku z Biologie, a oba dostali pětku. Ross jim sice donesl otázky a odpovědi, které se mohli naučit a dostat z pásemky jedničku, ale oni se na to ani nepodívaly. Bylo jim to jedno, a takhle to šlo až do konce pololetí. Když bylo vysvědčení a Alex měl pět čtyřek a jinak samé trojky, zavolala třídní učitelka Alexovím rodičům. Alex byl u toho rozhovoru také, a po chvilce vyptávání se učitelka a rodiče dozvěděli co může za zhoršení jeho známek.

Příští pololetí donutili Alexe rodiče aby přestal hrát tuto hru. Alex ji opravdu přestal hrát a jeho známky se hodně zlepšily. Tomas to ale nepřestal hrát a pořád přemlouval Alexe, aby to zase začal hrát. Alex se ale nedal. Na konci sedmé třídy měl nejhůř dvojku ale Tomas měl zase čtyřky.Alex byl rád, že poslechl rodiče a přestal hrát tuto vysoce návykovou hru.

Byl to krátký příběh, který ukazuje, že poslechnout rodiče se vyplácí. ;)


Zuck


Nahoru
Profil Citovat
Zuck
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 úno 2011, 16:13
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 úno 2011, 00:57
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Prominte, nevedel sem ze se sem pisou veci, jen se souvislosti s Angelikou. Toto kratke dilo sem vytvoril a chtel sem se dozvedet, co si o tom myslite. Jestli chcete, vymazu to.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 2 příspěvky ]
Zpět na „Čtenářské výtvory“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti