Outfitologie - Angelikin styl

Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 77 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
Napsal: 04 říj 2014, 12:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Kdo pozná, koho jsem oblékla tentokrát? ;)
Dauphine mi ráno hodila citaci konkrétního outfitu... , tak jsem koupila fixy a pastelky, aby to nedopadlo jako včera :)
Pekne kresby Jeanne.

Velmi sa mi paci zladenie farieb na vrchnom kabatci, obleku pana dokonaleho a pera na klobuku aj ta kosostvorcova vzorka po okrajoch. Je to velmi elegantne. Aj Angelikine saty, ako vyborne ladia z Joffreyovym oblekom. Dokonca si nadherne vystihla tie perletove odlesky v zahyboch Angelikinich siat (tiez sa to da vidiet iba pri väcsom rozliseni)

Ak vsak mam ostat uprimna ta vzorka na spodnom odeve ma tak trochu rozveselila, som si vcera myslela pri tom malom rozliseni ze to ma na sebe tigrovany overal...a dnes som pri väcsom rozliseni zistila ze to je Hashtagova vzorka, co povazujem za velmi zabavne :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
Napsal: 04 říj 2014, 13:01
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
PS: Dasho, nepřeháněj tady a radši taky udělej nějaké omalovánky. Prakticky jsem ověřila, že to na rozdíl od fikcí vezme jen chvilku příjemně stráveného času. A kde jsou návrhy od naší odbornice na převlékání - Mimi? A další kolegyně, ha...?
A co ty krejčovské fikce, moje je připravená, budou i nějaké další konkurenční tematické díly? ;)
Jeanne, odbornice Mimi moc kreslit neumí. Spíše bych se pokusila najít něco na internetu, ale i kdybych něco kreslila, tak nemám doma možnost skenování. Teď mám útlum i v nápadech na psaní. Nějak mi to nemyslí. Jinak jsem procházela díl Baroko od autorky Kybalové a Národní památkový ústav vydal tenkou knížku Metodika datování a interpretace portrétů 16. - 18. století pomocí historické módy, tam je dost inspirace, ale nemám možnost skenovat. Až budu mít více času projdu internet. Je pravda, že tu Joffreyovu módu jsem trochu zanedbávala ve svých fikcích.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
Napsal: 04 říj 2014, 13:28
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, já mám starý mobil, který nemá fotoaparát. A navíc mám nějakou podzimní depku. :twisted:
Tohle jsem našla na internetu, začnu si ukládat nějaké návrhy. Myslím, že tak by mohli být J. a A. na nějakou slavnost. Ale moje fikce jsou někdy kolem roku 1652 ne 1653 a tohle je už pozdější období.

Přílohy
[ attachment ]
barok1.jpg (34.03 KiB) Zobrazeno 14137 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
Napsal: 04 říj 2014, 13:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mimi na podzimni depku je nejlepsi primo zautocit treba angelikovanim, takze ani tento argument nepripoustime! Jinak diky za uzasny tip na knizku uz jsem si tu Metodiku nasla on line ;) jinak je taky dobra kniha Mezi tradici a modou a strihy na vsechny mozne historicke odevy jsou v Patterns of fashion.
A tos kreslila ty?? :shock:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Joffreyov Outfit - Joffreyov Styl
Napsal: 04 říj 2014, 14:02
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, díky za radu. Tak si říkám, že s tím budu muset něco udělat. To jsem nekreslila, ale našla na internetu. Zadala jsem barokní móda a v obrázcích našla toto i jiné další. Nemám možnost to vytisknout, ale příští týden bych něco mohla vytisknout a pak vybarvit. Ženskou postavu bych snad svedla, ale mužskou to teda asi ne. Knížku mezi tradicí a módou neznám. Budu se pídit. Skvělá je také Obrazová encyklopedie módy.


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 04 říj 2014, 15:08
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nejnemožnější šaty pod sluncem! Vážně. Nic, nic takového na portrétech pořádně neexistuje.

Přílohy
[ attachment ]
2014-10-04 15.03.04.jpg (86.69 KiB) Zobrazeno 14616 x


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 04 říj 2014, 18:59
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak jsem zkusila něco nakreslit. Uvědomila jsem si, že mohu fotit tabletem. Zítra si koupím pastelky nebo fixy. :lol:

Přílohy
[ attachment ]
návrh (2).jpg (69.02 KiB) Zobrazeno 14598 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 04 říj 2014, 22:09
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moje verze Angelicinych fialovych taftovych satu s hlubokymi zahyby z 8. dilu, kdyz si jde pro nove pistole :)

Přílohy
[ attachment ]
rsz_img_0878.jpg (57.43 KiB) Zobrazeno 15236 x


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 04 říj 2014, 22:20
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, to je moc pěkné. Máš pravdu, že věnovat se něčemu kolem Angeliky je dobré na podzimní splín. Koupím si nějaké barvičky a pokusím se něco líp namalovat. Asi jen vylepším tu předchozí kresbu. Napadlo mě i k tomu něco napsat. Chtěla bych trochu využít nějaké situace z filmu a předělat je podle sebe. Snad mě zase něco napadne i s panem nedokonalým, Uvidím, jak bude čas a nápady.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 04 říj 2014, 22:58
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já chci k tomu obrázku, až ho vylepším, napsat příběh, tedy spíš přepsat scénu z filmu. Není to ani z kánonu ani z fikcí, co jsem už napsala. Prostě jen takový pokus.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 05 říj 2014, 09:12
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Daphine, to je krása! Dokonce i ten cop kolem hlavy!
Mimochodem, Angelika si u příležitosti převzetí pistolí vybavuje, jak na ně Joffrey ve Wapassu dělal vlastnoruční návrhy - takže pokud je pan dokonalý schopný navrhnout i konstrukci zbraně, jistě je schopen přinést krejčímu vlastní návrh šatů :wink:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 05 říj 2014, 21:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Daphine, to je krása! Dokonce i ten cop kolem hlavy!
Mimochodem, Angelika si u příležitosti převzetí pistolí vybavuje, jak na ně Joffrey ve Wapassu dělal vlastnoruční návrhy - takže pokud je pan dokonalý schopný navrhnout i konstrukci zbraně, jistě je schopen přinést krejčímu vlastní návrh šatů :wink:
neostava mi nic ineho ako suhlasit....nadhera!!! aach :oops:

a tentokrat som mala moznost vidiet "majstra navrhara" pri praci....
a rovnako ako ty Dasha som presvedcena ze Joffrey navrhoval pre Angeliku saty a nepochybujem ze
to robil uz aj v Toulouskych casoch....

iba nedavno som z Dauphine diskutovala o tom ze zrejme navrhoval aj niektore Angelikine sperky ked ich
objednaval.....


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 05 říj 2014, 21:46
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přidávám jeden ze svých vybarvených pokusů. Dnes jsem si koupila pastelky a fixy. Jen se mi to nějak nepodařilo dobře ořezat.

Přílohy
[ attachment ]
Angelika.jpg (33.12 KiB) Zobrazeno 11838 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 05 říj 2014, 21:48
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Damy, jsem rada ze se vam to libi :oops:
Jeanne, krom techto satu byly vsechny dosavadni outfity jiz vymyslene a pouze prekreslovane do koukatelne podoby ;) rychlost s jakou jsem to zvladla ma na vine pobyt v inspirativnim angelikologickem muzeu ve Wapassu ktere spravuje sefka katedry jizvologie ;) ale hodlam v tom pokracovat i ve sve rescatorske kajute ;) :D

A samozrejme, Joffrey pro Angeliku navrhoval saty i sperky, stejne jako pro sebe, rikal snad nekdo neco jineho?! :)

Elaine, nemyslim, ze by tve saty byly nejnemoznejsi pod sluncem, maji peknou dobovou linii, a jestli tam mas neco co se ti do te doby nezda, nevadi, ja osobne mam v PC obrovskou sbirku obrazu satu rozdelenych podle desetileti - pro inspiraci, vzdy kdyz nejaky pekny najdu hodim si ho tam a nejednou se mi stalo, ze jsem objevila nejaky zvlastni outfit s prvky o kterych bych rekla ze se v te dane dobe nepouzivaly, nasi predskove si evidentne s modou hrali stejne jako my, tak proc bychom nemohly popustit uzdu svym predstavam?! :) Byt tebou tak bych ty saty jeste dopracovala - pripsala bych pro koho jsou, na jakou prilezitost z jake doby popripade doplnila odkazem na popis z knih, nejde o to perfektne je nakreslit ale podelit se o svou predstavu. :) Tesim se na pokracko!

Mimi, je fajn, ze si se zapojila :) nechtela bys jeste napsat k cemu se ty saty vstahuji (misto v knize, cast tve fikce - nebo ta teprve prijde?), abychom se lepe orientovaly?? :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 05 říj 2014, 21:56
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, k tomu příběh teprve tvořím. Dnes jsem na tom byla moc špatně s časem, tak snad po večerech příští týden. Vracím se trochu k plánu přepracovat některé scény v novém filmu a vytvořit tu zromantizovanou verzi. Tyhle šaty použiji ve scéně návštěvy arcibiskupa, kdy A. se snaží skrýt zakázané knihy v knihovně. Místo toho, aby manžela zadupala do země tak, to chci pojmout romanticky. Prostě ta moje představa jemnější ženštější Angeliky. Joffreye nechám Lanvena, ale je v mých představách omlazený a má samozřejmě husté a krásné vlasy. :D

P.S.: Z verze o panu nedokonalém a Angeliky v kalhotách bych časem taky snad něco nakreslila. Jen na tu mužskou postavu si teda netroufám. Bude to něco podivného, ale i to časem zkusím.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 18:32
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine, krásne šaty, pozerám, že nás zaujali rovnaké šaty alebo to je rovnaká scéna z knihy? :?: :roll:

"Fialové taftové šaty s honosnými záhybmi a ťažký svetlovlasý uzol, ktorý mala uviazaný na šiji, ju celkom zmenili."

moja verzia je takáto , akurátik sa ospravedlňujem za zlú kvalitu fotky :(
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 19:47
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, to je fakt nádhera. :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 20:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
dauphine, krásne šaty, pozerám, že nás zaujali rovnaké šaty alebo to je rovnaká scéna z knihy? :?: :roll:

"Fialové taftové šaty s honosnými záhybmi a ťažký svetlovlasý uzol, ktorý mala uviazaný na šiji, ju celkom zmenili."
aach....nadhera Errnie :P

...pamätam si ze saty vraj boli tmavofialove avsak zda sa mi ze uzol bol zo zapleteneho
copu... :roll: :roll: ale uz teraz sa stavim ze v kazdom jazyku to bude ine.... 8)

ja si ten fialovy taft predstavujem takto:

[ img ]

takze farba tvojej sukne na satach je takmer identicka :mrgreen:
nuz ked Joffrey tie saty objednaval asi myslel na tie Toulouske fialky :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 20:53
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem, moirra, jeanne, mimi :oops:
moirra píše:
aach....nadhera Errnie :P

...pamätam si ze saty vraj boli tmavofialove avsak zda sa mi ze uzol bol zo zapleteneho
copu... :roll: :roll: ale uz teraz sa stavim ze v kazdom jazyku to bude ine.... 8)
áno, cop (vrkoč) sa tam spomína, mala ho zapletený, teda sama si ho zaplietla po tej noci, keď ošetrovala zranených z lode...(str.359 slovenské vydanie)...
práve tento preklad ma mätie, lebo ja si pod uzlom predstavujem niečo iné, cop je vrkoč, uzol (spanielsky uzol) :?:
http://imworld.aufeminin.com/dossiers/D ... 4835_L.jpg
http://fashionideasfor.me/wp-content/up ... 04x300.jpg


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 21:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach Errnie, krása!!! Ano, je vtipné, jak jsme každá nakreslila stejné šaty jinak. Ty tvoje by klidně mohly jít i do Versailles, já se snažila zůstat na divokém americkém východě. 8)

Co se týče barvy, ano ty šaty mohly být fialkové (je někde takový popis??), já si je představuju spíš do fuchsiova, vždycky jsem si jako předlohu představovala mé oblíbené nádherné fuchsiové šaty s hlubokými záhyby z Hrbáče s Jeanem Maraisem (obrázek najít nemůžu ale snad víte) aach. Takže jsem si je tak trochu ukradla a přepracovala do dobového střihu i prostědí. :)

Cop. No, myslím, že v českém vydání, bylo, že jednou měla cop na temeni a jednou na týle (zatracený překlad), a protože mám slabost, pro copy obtočené kolem hlavy, nareslila jsem si ho tak, vlastně cop stočený na týle by mi moc připomínal Noru a to jsem nechtěla.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 21:22
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ach Errnie, krása!!! Ano, je vtipné, jak jsme každá nakreslila stejné šaty jinak. Ty tvoje by klidně mohly jít i do Versailles, já se snažila zůstat na divokém americkém východě. 8)

Co se týče barvy, ano ty šaty mohly být fialkové (je někde takový popis??), já si je představuju spíš do fuchsiova, vždycky jsem si jako předlohu představovala mé oblíbené nádherné fuchsiové šaty s hlubokými záhyby z Hrbáče s Jeanem Maraisem (obrázek najít nemůžu ale snad víte) aach. Takže jsem si je tak trochu ukradla a přepracovala do dobového střihu i prostědí. :)

Cop. No, myslím, že v českém vydání, bylo, že jednou měla cop na temeni a jednou na týle (zatracený překlad), a protože mám slabost, pro copy obtočené kolem hlavy, nareslila jsem si ho tak, vlastně cop stočený na týle by mi moc připomínal Noru a to jsem nechtěla.
práve to je na tom krásne, že tá predstava každej z nás je iná a originálna... (veď keď sa dá vec robiť dvoma spôsobmi, nájde sa aj tretí :mrgreen: :mrgreen: :twisted:),

a šaty objednal de Peyrac z Európy, tak predpokladám, že museli byť podľa poslednej módy a výnimočné - ako jeho žena :P


myslíš tieto? :wink:
mne sa zdá, že sú zamatové...

Přílohy
[ attachment ]
hrbac.jpg (30.07 KiB) Zobrazeno 11273 x


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 21:26
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie, film Hrbáč s Jeanem Marasem mám ráda a šaty a interiéry se mi moc líbí.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 21:32
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pokusila jsem se nakreslit svou představu z knihy Angelika a Nový svět, kde v pevnosti Katarunku jde Angelika navštívit manžela na hostinu mezi muže.
Str. 76. Oblékla si tedy perlově šedé šaty se stříbrnou výšivkou na rukávech a živůtku, s límcem a manžetami z bílého batistu lemovaného jemnou stříbrnou krajkou. Šedá a stříbrná ty se malují dost špatně, ale zkusila jsem to.
Str. 77. Pomalu se zahalila do starorůžového taftového pláště. Ten má být podšit vlčí kožešinou, ale tu jsem vynechala.

Přílohy
[ attachment ]
dáma v červeném.jpg (47.09 KiB) Zobrazeno 11665 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 22:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach jaj, Errnie, teď jsem se lekla že skočil můj print screen do tvého příspěvku, protože jsem tenhle přesně udělala :D ano tyhle mám na mysli a souhlasím jsou asi sametové ale jako inspirace fajn ne? :)

Mimi, mě se to náhodou moc líbí! Pěkná představa, takhle by jistě mohly vypadat. :)


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 22:22
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ach jaj, Errnie, teď jsem se lekla že skočil můj print screen do tvého příspěvku, protože jsem tenhle přesně udělala :D ano tyhle mám na mysli a souhlasím jsou asi sametové ale jako inspirace fajn ne? :)
:D :D ... no a ešte nech mi niekto povie, že telepatia neexistuje :mrgreen: :mrgreen:
sú krásne a najviac sa mi páči kontrast šiat, vlasov a bielej pleti....
celkovo mám rada tento film :) :P


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 22:26
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dievcata Errnie & Dauphine, pacia sa mi obidvoje saty, teda lepsie povedane vsetky troje,
aj tie z Filmu....a podla mna je dobre ze tie vase su rozdielne a maju aj rozdielne farby a
Angelika ma na kazdej krezbe iny uces!

Mimi, velmi pekna kresba! Nuz jasne ze nieje lahke kreslit otiene striebornej a sedej farby.

Ja a Dauphine sme si kupili sttrieborne a zlate fixky ale po nafoteni moc nieje vidno ze
Dauphine kreslila cipky na Joffreyovom kabatci original striebornou.
Na papieri to vyzera uzasne! Aaaach! :roll:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 06 říj 2014, 22:38
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro a Dauphine, jsem ráda, že se Vám můj výtvor líbí. Budu zase něco zkoušet časem dalšího.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 08 říj 2014, 13:23
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
v týchto sa vylodila v Quebecu, 11. diel
"Vybrala si azúrové šaty. Boli to šaty z ťažkého, temer bieleho saténu, ale keď sa na nich záhyby roztvorili alebo poukladali, pohrávali v nich jasnomodré záblesky, ktoré sprevádzali každý pohyb nádherného lesku a zároveň bolo vidieť nepatrný odblesk ružovej, ktorá pripomínala ranný úsvit.
Živôtik s krátkou sukňou vyšívanou ružami a náprsenka vystužená kosticou len tak menili farby, a akýsi čipkovaný, mierne naškrobený golierik, ktorý obruboval výstrih"
ešte sa tam spomína nejaký saténový uzol - ale to neviem, ako to bolo myslené, tak som tam nenakreslila.


[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 08 říj 2014, 20:28
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
V českém vydání (které teď nemám u sebe, proto bez citace) je totiž, že z toho saténového uzlu vycházel tuhý krajkový límec, který odstával vzadu, že růžemi byl vyšívaný živůtek, a že šaty neměly krinolínu, ale nosil se přes ně plášť stejné barvy, který sahal až po zem. To tedy vysvětluje skoro všechny naše odlišnosti. K rukávům tam nic řečeno není, takže tady jsme si je jen každá představila jinak :)
ďakujem jeanne, áno, je tam spomenuté, "že sa už nenosia alebo menej nosia šatové plášte zdvihnuté do krinolíny na jednej alebo dvoch ďalších sukniach, lebo tento plášť teraz celkom splýval s farbou sukne, na ktorej sa roztváral. Bol na nich saténový uzol a akýsi čipkovaný....."
fakt je pravda, že s tými prekladmi to je pekne zamotané :evil: :| ...
preštudovala som veľa obrázkov na googli, aké asi by tie šaty mohli byť, a keďže boli privezené z Paríža v r. 1677, našla som pár z toho obdobia, tieto sú z r. 1678 , tak ale myslím, že za ten rok sa toho moc nezmenilo , len som si ich trošku prispôsobila


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 08 říj 2014, 23:58
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach Errnie, moc pěkné! Hrozně se mi líbí ta spodní sukně - jak se měňavě leskne, ty záhyby... nemůžu od ní odtrhnout oči. :)
Jinak mi ty šaty připomínají takové ty ranně barokní a la Marie Medicejská, možná to tak Anne Golon zamýšlela, když psala o zdvyženém límci... každopádně musím tedy také nakreslit svou verzi, ať to máme komplet :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 09 říj 2014, 00:09
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Errnie nadhera ako vzdy! :roll: :P

S tymi prekladmi je to vzdy zamotane.

Myslim ze prave to je zaujimave ze ste ich kazda nakreslila inac. A obidvoje su pekne.
Uz sa tesim na tretiu verziu od Dauphine.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Angelikin Outfit - Angelikin Styl
Napsal: 09 říj 2014, 13:53
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ďakujem moirra, dauphine, :oops:
áno dauphine, aj mne to podľa popisu sedelo na ranný barok, ale zase keď som si uvedomila a predpokladala, že Joffrey bol moderný človek, tak snáď (či určite :mrgreen: ) objednal šaty podľa poslednej módy,
našla som pár obrázkov z obdobia cca 1678-80, tak som si to prispôsobila, teda aspoň ten škrobený golierik
už sa teším na tvoju kresbu...
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 21 lis 2014, 05:23
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Strašně moc bych chtěla všem dodatečně pochválit vaše úžasné, nádherné a překrásné výtvory. :applaus: :applaus: :applaus: A moc se omlouvám za pozdní komentáře :oops:
Nevím, která z těch vašich kreseb se mi líbí víc, protože všechny jsou prostě úchvatné a je radost se na ně dívat :agree: :P :P

A abyste neřekli, že akorát do všeho kecám a nic nedělám, přikládám tentokrát i já svůj nepochybně neodborný výtvor.
Rozhodně nikdy nedosáhnu takové kvality a nádherné duhové barvy šatů jako Errnie, ale snažila jsem se zvěčnit svoji představu o „krajkovém límci“ na quebeckých azurových duhových šatech (šaty podle popisu v českém překladu). Možná to neodpovídá době, ale snad to Dauphine překousne :mrgreen: :mrgreen:
Protože mé malířské a kreslířské umění zakrnělo někdy v dětství, neb od školky kreslím pořád ty samé princezny, odpovídá tomu i tato kresba. Tak doufám, že se alespoň pořádně pobavíte :lol: :lol: :lol:
A protože jsem asi tisíckrát gumovala, je výtvor jaksi ušmudlaný, tak se nedivte. Jo, a taky postavička nemá ruce, protože ty jsem gumovala asi stokrát a nakonec to vzdala, dokreslila ještě jeden „balónek“ rukávu a vy si třeba představujte, že má ruce „v kapsách“ :twisted: :twisted: :twisted:

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 21 lis 2014, 13:14
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ale to jsi si je představovala asi správně. Jsou popisovány "z těžkého, téměř bílého saténu" .... "měly perleťový odstín". Já jsem jen nakreslila víc azurové ;) :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 21 lis 2014, 13:48
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
FaNtina, krasny vytvor. :ok:

ja si tie saty tiez predstavujem zo zdvihnutym limcom. mozno este vyssim ako na tvojom obrazku.

Zhŕkli sa ľudia, prekvapení, že ju vidia kľačať pred jedným z chovancov seminára, a dojatí obrazom, aký sa núkal ich očiam: ona vo veľkom bielom kožušinovom plášti s modrým ligotavým golierikom na šatách, ktorý pripomínal korunku kvetu.

Mozno nema ruky, ale zato sa ti vydarila povabna tvaricka.

Jeanne, ze by takyto krejčovský smajlík ??

[ img ]


Alebo skor rucne sitie?

[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 21 lis 2014, 20:13
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, to je moc hezké. :P

Já se teď pokouším nakreslit Angeliku v její čokoládovně. Jak drží v ruce podnos s šálkem čokolády a vychází mi z toho zatím zvláštní výtvory. Ty ruce jsou problém. No jsem sama zvědavá, co se mi nakonec podaří. :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 21 lis 2014, 23:57
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach Fantino, ani nevíš jak jsem ráda, že ses mezi nás konečně zapojila se svými výtvory!! Tvůj návrh šatů se mi moc líbí, ta duhová sukně je náhodou nádherná a řekla bych, žes vystihla i dobovou linii. A koukám, žes změnila tvar límce...
Měla jsem snad někdy s nějakým výtvorem problém?! Ne, vždycky kritizuju jen "profesionály" kostýmní designery, kteří to občas nádherně prasí. :evil:, navíc nejde o to vystihnout přesně dobový střih, ale pokusit se vymyslet šaty tak, aby pasovaly k charakteru postavy ;) :idea:. No, takže až přijedeš, dám ti barvičky a budeš povinně outfitologovat, tímto ses připravila o jakékoliv výmluvy :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

A jsem zvědavá na verzi Angeliky-kavárnice od Mimi... ;)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 22 lis 2014, 01:17
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Díky všem za přijetí do kroužku nadšených stylistů :lol:

Moirro, ty krejčovské smajlíky jsi našla úplně super :ok: :D
dauphine píše:
Měla jsem snad někdy s nějakým výtvorem problém?!
:P Ne, vím že ne .... vždyť víš, že jsem tě chtěla jen poškádlit ;) :D
dauphine píše:
A koukám, žes změnila tvar límce...
:agree: :agree: Ano, změnila ... vždyť jsem psala, že jsem hodně gumovala :lol: Původně byl límec ze špičaté krajky. Ale změnila jsem to, protože si nejsem jistá, zda bylo vůbec možné, aby dobové šaty vysoké šlechty měly tak malý výstřih. V podstatě moje první vize tak trochu i odpovídá popisu, který tady cituje Moirra.

Takže tady je ta první verze:
[ attachment ]
Quebecké_limec.jpg (18.82 KiB) Zobrazeno 11294 x


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 22 lis 2014, 14:34
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mně se ten stojatý límec líbí více :-)

Nevím, proč by nemohly mít malý výstřih. Koneckonců, nejde o oděv pro formální příležitost na královský dvůr.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 22 lis 2014, 21:21
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přikládám návrh setkání A. a J. v čokoládovně. Angeliku jsem u namalovala stejně vysokou jako Joffreye, to budu muset změnit. ale je to návrh, jak by to mohlo proběhnout.

Přílohy
[ attachment ]
čokolada.jpg (37.21 KiB) Zobrazeno 12968 x


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 22 lis 2014, 21:27
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jé, to je hezký :!: :applaus: A i s interiérem :!: :D :D :D
Moc se ti to povedlo, mimi :P :P ... to jsem zvědavá, co to bude příště ;)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 22 lis 2014, 21:34
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, jsem ráda, že se ti to líbí. Jak píšu A. je stejně vysoká jako J., to bych měla změnit. Já původně chtěla nakreslit jen Angeliku. Mužskou postavu jsem si netroufala, už jsem ji strašně dlouho nekreslila. Joffrey je opravdu hodně štíhlý a vypadá menší a křehčí, ale to vidím až teď. Pak mě napadlo nakreslit i trochu toho interiéru .

Příště bych chtěla nakreslit k fikci o předčasně oženěném panu dokonalém A. a J. v oblečení na prvním večeru slavností v Toulouse.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 12:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moje přibližná představa šatů z Quebeku. Vzhledem k tomu, že tu máme už tři verze, rozhodla jsem se nejít úplně přesně podle popisu ale spíš se pokusit nareslit svojí představu, já ty šaty totiž vidím spíš jako hladké a splývavé než vyšívané květy a s těmi několikařadovými balónkovými rukávy, které se tenkrát nosily. A pak jsem tu zahlédla obraz Judity z roku 1678 a řekla jsem si, že je to přesně ten typ šatů, které si na Angelice v Quebeku představuji! (pro připomenutí: http://33.media.tumblr.com/18f72528a1f8 ... o1_500.jpg - Judith, Detail. (1678) by Eglon Hendrick van der Neer). Mám takovou teorii: Joffrey jí možná nakonec nechal dovést spíš teatrální kostým než vyloženě dvorské šaty, celé to jejich vylodění bylo majestátní divadlo, lahodící oku, takže k tomu klidně mohl i přizpůsobit šaty, které se inspirovaly třeba v dřívějších dobách - gotice, ranném baroku a přitom šly tak nějak s dobovou linií.

Ještě pro úplnost shrnutí popisů v českém vydání:
Vybrala si azurové šaty. Byly z těžkého, téměř bílého saténu, ale když se sklady sukně rozevřely rozvlnily se jí kolem nohou, hrála nádherná lesklá látka najednou do modra a do růžova jako nebe při východu slunce. (str.5)
Důležitá byla barva látky, z níž byly šaty ušity. Její jemné duhové odstíny musely oslnit i ty nejrafinovanější oči. Živůtek s krátkými šůsky, na němž byly vyšité růže, a vyztužené náprsenka měly stejný perleťový odstín. Ze saténového uzlu na ňadrech vycházel jakýsi krajkový, poměrně tuhý límec, který lemoval celý výstřih a vzdy tvořil stojáček, jehož lesklý podkld zvýrazňoval půvabnou křivku bělostné šíje. (...) Obrátil se ke šperkovnici, kterou mu podával jeho černý sluha Kouassi-Ba. Vybral třířadový perlový náhrdelník. (str. 9)
...obléct ten plášť nebylo tak jednoduché. Byl z bílé kožešiny, podšitý bílou vlněnou látkou se saténovou vložkou a široká kapuce byla lemovaná zlatem a stříbrem vyšitými květy. (str. 10)
Dotkla se jedné visací náušnice, aby viděla odlesk diamantu na své tváři. (...) Jejich lidé se objevili s bílým pláštěm, nesli ho za čtyři cípy jako vlajku. Hrabě de Peyrac ho vzal a sám ho položil Angelice na ramena a urovnal záhyby, rozprostřel jí nádhernou kapuci kolem zářivých vlasů. Vypadalo to, jako by jí krášlil na nějaké rytířské klání, jako by jí ten plášť stejně jako brnění měl chránit, ale také byl znamením, že jde do boje. (str. 11)

Mimochodem šaty se stojáčkem můžeme vidět na jednom z outfitů mme de Maintenon ve filmu Králova alej.

větší rozlišení: http://media-cache-ec0.pinimg.com/origi ... e7c162.jpg

Přílohy
[ attachment ]
rsz_img_1467.jpg (50.45 KiB) Zobrazeno 12935 x


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 12:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ještě jezdecké šaty ze 3. dílu:
Přiměla krejčího, aby jí ušil perlově šedý sametový kabátec pánského střihu, který dá patřičně vyniknout jemným ženským tvarům. Na velkém bílém mušketýrském klobouku se skvěla pštrosí péra. Nejkrásnější ale byla kravata. Angelika se spoléhala, že tenhle nejnovější módní výstřelek přiláká všeobecnou pozornost a vzbudí zvědavost urozených dam u dvora. Byla to vlastně široká stuha z naškrobeného linonu, pošitá maličkými perličkami, několikrát ovinutá kolem krku a pak uvázaná do tvaru motýla. Ten nápad dostala včera večer. Dlouho váhala před zrcadlem, zmačkala nejméně deset přepychových kravat, jež jí poslal obchodník od Zlaté vázanky, a nakonec se rozhodla uvázat si jakýsi „mušketýrský“ uzel, ale větší, než nosí muži. Ženské tváři by podle jejího názoru jen tvrdý límec loveckého kabátce neslušel. Ten bílý obláček pod bradou dodá oblečení ženskost.

ale zatím, si nejsem jistá barevnou kombinací, takže klidně pište, jak byste ty šaty dolepšily :)

nedodělaná verze v odstínech které bych si představovala: http://media-cache-ak0.pinimg.com/origi ... f40a2c.jpg
[ img ]

verze s tmavějšími odstíny, kterou jsem zavrhla: http://media-cache-ak0.pinimg.com/origi ... 1c806f.jpg
[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
ada1987
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 14:36
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ještě jezdecké šaty ze 3. dílu:
Přiměla krejčího, aby jí ušil perlově šedý sametový kabátec pánského střihu, který dá patřičně vyniknout jemným ženským tvarům. Na velkém bílém mušketýrském klobouku se skvěla pštrosí péra. Nejkrásnější ale byla kravata. Angelika se spoléhala, že tenhle nejnovější módní výstřelek přiláká všeobecnou pozornost a vzbudí zvědavost urozených dam u dvora. Byla to vlastně široká stuha z naškrobeného linonu, pošitá maličkými perličkami, několikrát ovinutá kolem krku a pak uvázaná do tvaru motýla. Ten nápad dostala včera večer. Dlouho váhala před zrcadlem, zmačkala nejméně deset přepychových kravat, jež jí poslal obchodník od Zlaté vázanky, a nakonec se rozhodla uvázat si jakýsi „mušketýrský“ uzel, ale větší, než nosí muži. Ženské tváři by podle jejího názoru jen tvrdý límec loveckého kabátce neslušel. Ten bílý obláček pod bradou dodá oblečení ženskost.

ale zatím, si nejsem jistá barevnou kombinací, takže klidně pište, jak byste ty šaty dolepšily :)

nedodělaná verze v odstínech které bych si představovala: http://media-cache-ak0.pinimg.com/origi ... f40a2c.jpg

verze s tmavějšími odstíny, kterou jsem zavrhla: http://media-cache-ak0.pinimg.com/origi ... 1c806f.jpg
moc pekné saty! :ok: :ok:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 15:09
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Přikládám návrh setkání A. a J. v čokoládovně. Angeliku jsem u namalovala stejně vysokou jako Joffreye, to budu muset změnit. ale je to návrh, jak by to mohlo proběhnout.
Mimi pekna pracicka, :agree: vo väcsom rozliseni to nemas?

Ak potrebujes poradit ako to riesit aby si to sem dala/ linkla napis PN. ;)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 15:23
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Mám takovou teorii: Joffrey jí možná nakonec nechal dovést spíš teatrální kostým než vyloženě dvorské šaty, celé to jejich vylodění bylo majestátní divadlo, lahodící oku, takže k tomu klidně mohl i přizpůsobit šaty, které se inspirovaly třeba v dřívějších dobách - gotice, ranném baroku a přitom šly tak nějak s dobovou linií.
Dauphine, aach! nadhera! :ok:

Co sa tyka toho horeuvedeneho citatu 100% suhlasim :agree: ...Joffrey mal rad okazalost a teatralne gesta...bolo to akoby sa tym tak trochu ostatnym posmieval.... :twisted: :twisted:
A okrem toho vieme dobre ze Joffrey miloval Reensancny styl. ;)

iba mam tak trochu pocit ze sa mi hackujes do pocitaca, :shock: :shock: lebo ja uz dlhsiu dobu mam na plane poslat Joffreya v Montfortov den v zastaralej rovnosate Toulouskych grofov a Akvitanskych kralov.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 15:38
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ještě jezdecké šaty ze 3. dílu:
Přiměla krejčího, aby jí ušil perlově šedý sametový kabátec pánského střihu ........

ale zatím, si nejsem jistá barevnou kombinací, takže klidně pište, jak byste ty šaty dolepšily :)
No ja si ho predstavujem skor perlovo sedo-modry, inak by bol moc nevyrazny.

Ako ta sedomodra pestovana perla tuto na obrazku:

http://www.perlenpassion.de/perlenfarbe ... farbe.html

Asi takato farba latky:
http://picture.yatego.com/images/48fca2 ... u-blau.jpg


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 19:26
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach :ach: Dauphine, velmi zdařilé modely, všechny :!: :applaus: :applaus:
Vždyť víš, jak už jsem nad nimi vzdychala před tím, ty duhové šaty jsou prostě nádherné a musím říct, že se mi tento jednodušší střih a splývavé rukávy líbí daleko víc, než ty nařasené, co jsem nakreslila třeba já ;) A máš k tomu opravdu skvělou teorii - divadelní talent pana hraběte ovlivňuje módu - to se mi fakt líbí :agree: :twisted:

Ten jezdecký oblek se mi strašně líbí, nevím, proč jsi s ním nespokojená :roll:
Ale samozřejmě návrh napsat můžu, že? .. tím, že kromě zmínky, že byl šedý, tam není žádný bližší popis, tak bych ho klidně ozdobila stříbrnou a perlově růžovou výšivkou. Mohlo by se to hodit k té bílé lesklé kravatě vyšívané drobnými perličkami ;) :D :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Outfitologie - Angelikin Styl
Napsal: 25 lis 2014, 20:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dámy, mnohokrát děkuji za kladné ohlasy :oops: :oops:

Co se týče jezdeckého obleku: Moirro, vidíš, tmavá barva mě vůbec nenapadla, vlastně jsem si je nikdy tmavé nepředstavovala a nějak se mi na to tmavá nehodí :roll: - tmavé šaty jsou vlastně ta zavrhlá verze, takže tak. Fantino, ano souhlasím - stříbrná nebo perlově růžová výšivka by byla dokonalá, jenže bohužel tyhle světlé barvy na obrázku prostě moc nevypadají a v tom je ten problém, přijít na to, jak ty šaty vybarvit v požadovaných odstínech, aby to vypadalo pěkně :)


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 77 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské výtvory“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti
cron