Informace k fóru Casting filmu snů

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 2 příspěvky ]
Autor Zpráva
dasha
Předmět příspěvku: Návod na vkládání obrázků pro méně internetově zdatné
Napsal: 02 lis 2007, 21:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pokud byste rádi vložili svůj obrázek, ale stále nevíte jak, pokusím se to popsat více laicky, tak, jak bych uvítala, aby to někdo vysvětlil mě, když jsem nad tím seděla a lámala si hlavu:
- aby se obrázek zobrazoval na stránce, musí již být umístěný někde na internetu.
- pokud jste si vybrali např. fotku z jiné webové stránky, zvětšte si obrázek do maximální velikosti, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a dejte "vlastnosti(properties)". Otevře se vám okno a uprostřed bude adresa obrázku, např. http://1.im.cz/super/img/photo/04/11/77-article_v.jpg - tu si zkopírujte.
- na diskusi si otevřete okno, jako když píšete příspěvek a nahoře pod předmětem klikněte na znak Img, bez mezery zkopírujte adresu obrázku, ještě jednou klikněte na img a dejte "odeslat".
- obrázek se bude zobrazovat, jen pokud bude na původním webu (a netuším, zda někde nemají blokování zobrazování jinde či něco podobného..?) Každopádně, pokud nebude něco OK, místo obrázku se vám zobrazí prázdné místo s malým červeným křížkem v rohu.
- Pokud chcete odkázat vlastní fotku, či něco, co máte na lokálním disku, je to trochu problém - opět to předtím musíte dostat někam na internet. Já využívám www.sweb.cz - tam si můžete zdarma založit vlastní schránku a na tu pak odkazovat, bohužel má dost malou kapacitu, ale pro potřeby "Angeliky" to bude určitě stačit. Nebojte se fotku hodně zmenšit.
- Prosím, pokud tomu někdo rozumíte více a našli jste v mém popisu nesmysl, uveďte to na pravou míru, dík!!!


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 bře 2008, 09:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Napadlo mě, proč nevložit k námi navrhovanému kandidátovi do Castingu i příslušnou citaci z Angeliky, kde se píše, jak ta daná postava vypadá?
Samozřejmě, asi ne u všech to jde, u některých nám to třeba umožní až nové vydání. Ale pokud někdo čtete pasáž, kde se píše, jak vypadá Filip, Dezgraz, apod, můžete to napsat pod jejich jméno, pro lepší představu pro nás všechny.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 2 příspěvky ]
Zpět na „Casting filmu snů“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti