Krkolomná cesta

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 1 příspěvek ]
Autor Zpráva
Richenza
Předmět příspěvku: Krkolomná cesta
Napsal: 01 říj 2008, 19:58
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 9
4poziom.slask.pl
Registrován: 26 zář 2008, 22:10
Bydliště: Hodonínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já taky přispěju svou troškou do mlýna. MOžná bych měla s touto diskuzí na chvilku počkat, protože jsem teprve u dílu Angelika v pokušení, ale nemůžu odolat :) V každém případě moje cesta k Angelice je už jasná.
Jako holka na základce jsem byla taková, jak píše o sobě Dasha. Vysoká, všude jsem byla vidět, což mi tehdy moc sebevědomí nepřidalo. Četla jsem neustále, už od 4 let, což je mým absolutně největším koníčkem. Kolem 15 jsem četla Reise, Světlou atd.. Mamka mě jednou lákala ke sledování Angeliky, chtěla si udělat něco na způsob holčičí romantiky bez tatky a bráchy, ale já jí po scéně se sochou utekla. Prohlásila jsem, že je to největší kravina pod sluncem a hotovo. Dneska už vím, co mě tehdy popadlo. Byla jsem v celkem dravém kolektivu, kde se nějaké takové "sladkosti" moc nenosily, a když jsem se dívala na první díl, naprosto mě vyděsila síla těch emocí, ta krása, prostě to nádherné, co dělá Angeliku Angelikou :lol: NEustále jsem se oháněla tím tvrzením o braku atd., ale někde v koutku se mi to strašně líbilo, jen jsem to nechtěla přiznat :oops: Pak jsem byla nemocná sama doma, tak jsem sjela celou řadu na videu :lol:
Pak mě A hodně dlouho míjela a další velké setkání proběhlo asi před měsícem. Nejlepší kamarádka začala o knížkách Anne Golon básnit. Že čte do pěti do rána, strašně ji to nadchlo, právě atmosférou, romantikou. Tak mě navnadila, že jsem klusala do knihovny zjistit, jak to teda je :) Tak teď už to vím. Sice víc mě oslovuje Angelika ve Francii, ale ani "americké"díly nejsou vůbec špatné. Jediný požadavek, který mám, je, aby to dopadlo dobře - jsem zatížená na dobré konce, protože těch jiných je v realitě víc než dost. Takže jsem ponořená a moc se mi to líbí :wink: Myslím že oblíbenost těch knížek je taky v tom, že působí hodně opravdově, něžně, přitom silně...vnímám to jako něco, co je dnes pasé a je to škoda. Takže asi tak se mnou :)


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 1 příspěvek ]
Zpět na „Čtenářské příběhy“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host
cron