Lucielle - čtenářský příběh

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 6 příspěvků ]
Autor Zpráva
Lucielle
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 lis 2011, 18:36
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 41
4poziom.slask.pl
Registrován: 30 lis 2011, 17:55
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj!
Teď jsem se tu registrovala, a myslím, že se mi tu bude líbit. Angelika mě chytla už před relativně dlouhou dobou, to mi mohlo být tak deset (teď je mi 16, no dobře, možná to tak dlouho není :D ) V televizi jsem tenkrát viděla závěr druhého dílu, a ty pohádkové šaty, co má Angelika na sobě, mě upoutaly tolik, že jsem neváhala běžet do knihovny alespoň pro první tři díly...A od té doby měly všechny princezny utrum. Pro mě už existovala jedině Angelika. Postupně jsem si přečetla prvních pět dílů Angeliky (víc jsem zatím nesehnala), koukla se na všechny filmy, představovala si sebe samu jako Angeliku.
Od té doby jsem byla "ztracená". Chtěla jsem mít všechno jako Angelika, do školy jsem chodila v loknách(naštěstí mám vlasy od přírody světlé, jinak by mamku asi kleplo, kdybych se odbarvila :D ), začala jsem se učit francouzsky, na kytaru se naučila vybrnkávat soundtrack k filmům, jezdila jsem na koni...A začala si více prosazovat svou, neustupovat, trochu přibyl mi také jistý šarm a elegance...Celá rodina mi tehdy říkala "naše malá Angeliko", a babičce to zůstalo doteď :D . Časem jsem na "svojí" Angeliku pozapoměla, ale asi před půl rokem jsem se náhodou dostala k pár písničkám z muzikálu Angelika...a mánie tu byla znova. V září jsem se znovu koukla na všechny filmy, dávali je na čt 1 vždycky v sobotu odpoledne, a já šla večer potom do tanečních, takže jsem měla prvotřídní inspiraci, co se týkalo účesů a líčení :D
Takže moc Vás všechny zdravím, doufám, že Vás můj příběh neuunudil :) a že se s vámi třeba jednou setkám i osobně.... :)


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 lis 2011, 19:39
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Ahoj Luciellko,

vítám Tě na webu :D

Děvčata, šla by Luciell přesunout do vlastní kapitoly? Koneckonců děvče, které se zabývá Angelikou takhle vážně si rozhodně zaslouží vlastní příspěvek :D

Luciellko když budeš chtít přidat téma, stačí když klikneš na ikonu vlevo dole - "Nové téma", téma můžeš vkládat volně, a kdyby se náhodou nezadařilo a téma se zopakovalo (mě se to už také stalo), tak nám to děvčata porovnají :wink: .

A k Tvému příspěvku, moc se mi líbí jak to všechno bereš - jezdit na koni a učit se francouzky? To je prostě úplně skvělé !!! A každá nová Angelikoložka je tady rozhodně vítána :D . Doufám, že až příště uspořádáme sraz, tak nebudeš chybět :D .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Lucielle
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 pro 2011, 14:50
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 30 lis 2011, 17:55
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Díky za vřelé přivítání, i za technické rady...já a technika, to není právě dobrá kombinace :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 pro 2011, 19:39
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj :lol: máš moc pěkný příspěvek (koneckonců jako všichni ostatní). Je hrozně příjemný zjišťovat, že je víc lidí kteří propadli Angelice.
Moc se mi líbí, že ses začala učit francouzsky, taky jsem díky Angelice začala zbožňovat (a učit se)francouzštinu :D dokonce si myslim, že kdyby mi někdo nadával ve francouzštině že by mi to nejen nevadilo, ale ještě bych mu za tu frájinu dala pusu... no ale to trochu odbočuju asi bych sem teda taky měla hodit svůj příběh... :D

Přeju ti aby ti nadšení pro Angeliku vydrželo co nejdéle :D


Nahoru
Profil Citovat
Lucielle
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 pro 2011, 16:53
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 30 lis 2011, 17:55
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Děkuju za přivítání... I mě potěšilo, že se o Angeliku zajímá tolik lidí, a že někdo vede takovýhle skvělý stránky... :D


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 pro 2011, 16:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
vitaj, Lucielle, a cíť sa tu ako doma!


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 6 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské příběhy“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti