Knihomolka

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 12 příspěvků ]
Autor Zpráva
Tania
Předmět příspěvku: Knihomolka
Napsal: 28 lis 2007, 18:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
4poziom.slask.pl
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Můj příběh ani není příběh, a tak se nedá s některými vašimi příspěvky vůbec porovnávat.
Jako dítě jsem četla, neustále... Kdo mě zná se vůbec nediví :roll: . Začala jsem Vinnetouem, který byl opravdu má velká láska (kupodivu Old Shatterhand to opravdu nebyl :D ). Potom jsem četla Tři mušketýry (ovšem bez lásky k D´Artagnanovi :cry: ). A jak jsem četla, tak jsem se pročetla k Angelice (trochu "kecám", ve skutečnosti jsem získala inspiraci filmy o ní :wink: ).
Abych pravdu řekla, doopravdy měl Angelika zaujala až na střední škole, kdy se mi dostala do rukou slovenská verze dalších dílů. Ty už zfilmovány nebyly, vzbudily mou zvědavost a tak jsem se o Angeliku začala více zajímat. Postupně jsem získala všech 14 dílů. Mou nejoblíbenější se stal díl Nový Svět (má to snad souvislost s mým "indiánským mládím" :wink: ? A samozřejmě díl Angelika a její láska, a dále Quebec, kde Joffrey "zhřeší" se Sabine ( konecků, kdo by si nepřál být alespoň na chvíli na jejím místě) :wink: ?
Teď bych položila otázku, představovali jste si sebe, ve svých snech o Angelice, na Angeličiným místě? Nebo místo některé jiné postavy, či jste si pro sebe stvořily úplně jinou roli?
Já osobně byla někým úplně jiným, jakoby pozorovatelem zvenčí, který ví jak to dopadne :wink: .
Jinak se zdá, že si Angeliku prožiju ve skutečnosti až teď, prostřednictvím tohoto fajn webu, a díky vám všem si o ní budu moci opravdu poprvé pořádně popovídat. A za to stvořitelce těchto stránek opravdu ze srdce děkuji :P .


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 19:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, Ty už jsi v pořadí druhá uživatelka z Tábora, nevím, jestli se třeba s Alex neznáte, ale můžete si udělat čtenářský večírek ve stylu Angeliky :lol: ... aspoň tak bych to udělala já! Tímto tedy zvu Andrej, která to má ke mně nejblíž, kdybys někdy měla cestu do Mimoně, dej vědět :) ..


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 19:58
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Pěkný "příběh". Já jsem také taková ta "pozorovatelka zvenčí" a ať to čtu po kolikáté chci, vždycky fandím (ač samozřejmě vím jak to bude :wink: ). No jo, jsme tady tři z Tábora a okolí... :lol: já bydlím na Pražáku v Táboře. A bohužel se neznám ani s jednou z vás - no ale popravdě, máte chuť poznat 16ti letou studentku, která chodí do druháku na gymplu, který je plný neuvěřitelných exotů? :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 20:30
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj Tanio... Tos opravdu měla štěstí, sehnat je bez problémů. Já je dávám teď do kupy. Zdraví třetí táboračka....

Pro Jeanne: ty jo, to zajímavé... Jak by sis to představovala?


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 20:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Pro Alex
Já jsem v Táboře čerstvá 3 měsíční přistěhovalkyně, bydlím v Čekanicích, a srazu se v žádném případě nebráním :D .


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 20:36
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak pro úplnost...já jsem mladá maminka, takže kdyby vám nevadila roční holčička... A bydlím na píseckém, to je kousek od tebe, co Alex? Jinak myslím, že by jsme to mohli probrat soukromejma zprávama, ať nerušíme ostatní...


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 lis 2007, 21:15
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já momentálně spíš žiju v Praze než v Jablonci a zdá se, že to tak bude i v budoucnu, takže se do Mimoně nechystám :( Ale už jsem tam byla! Jeli jsme s nějakými studenty z Mimoně na nějaký zájezd na střední, tak jsem tam zastavovali :). Jeanne, ten tvůj projekt zní opravdu velice zajímavě!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 bře 2010, 15:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
To, co sem chci napsat, by se dalo dost dobře napsat i do diskuze "co děláme", ale myslím, že sem se to bude hodit víc. Víc to odpovídá tématu, jak mě Angelika ovlivnila.

Začalo to asi před rokem, kdy jsme s dashou měli plán na článek o bylinách (a asi i esoterice) v Angelice. No, z plánu sešlo :( , ale zbytečný to fakt nebylo :D

Postupně mě začala zajímat esoterika, a hlavně Léčivé kameny. Když jsem si chtěla koupit nějaký náhrdelník nebo náušnice s kameny, tak zrovna nic moc výběr (v podstatě nic, jeden druh šperků s jinými kameny :? ), tak mě to přivedlo k myšlence - prostě si vyrobit vlastní (pro sebe, jak jinak). Lidem okolo se to líbilo, že prý bych to mohla prodávat (jenže, já jsem se jich nechtěla vzdát :roll: , a číňan nejsem, abych je kopírovala furt dokola :wink: ). Od náhrdelníků s krystaly jsem postupně přešla i k jiným kombinacím. Pro všední den, plesy, večírky, rande - atd. Baví mě Svatební a Společenské kolekce, kolekce pro Břišní tance.

Jenže prodávat, jak? A když už, tak pořádně :o .
Takže teď mám živnosťák a "firmu" :lol:

Proto ani poslední dobou nestíhám chodit právě sem -. na Angeliku, ale na svých webovkách jí věnuji celou podstránku s odkazem právě sem :D

Takže si teď tady vlastně dělám reklamu :shock: , jak zaznělo v nějakém filmu (nevím jakém) - "v Čechách se stejně všechno rozkecá", tak doufám, že se "rozkecá" i tohle :lol: Mé webovky jsou: www.taniassecret.cz (jak jinak :wink: )


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 bře 2010, 00:32
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio si vážně šikovná, moc hezké to máš! :) Tak ať se daří!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 bře 2010, 10:21
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Děkuji :D


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 bře 2010, 21:02
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Moc krásný stránky sis udělala :-). A věci co tam nabízíš jsou nádherný :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 bře 2010, 22:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Děkuju za podporu, právě teď do začátku se fakt moc hodí.

Stránky jsou přes "byznysweb", mají to přímo jako program pro e-obchod ( pro Preciousku - jsou to většinou Slováci, a ten, co mi radí je fakt moc fajn). Jenom si vybereš design (jak chceš, aby vypadaly), kam dáš menu atd. Jinak si to dál vedeš sama jako administrátorka (prostě co kde chceš mít si už taky děláš sama).

Teď to postupně plním. Plánů s tím mám hodně, ale zabere to dost času (fakt práce na plný úvazek - někdy mi připadá i víc :roll: :wink: , ale baví mě to :lol: )


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 12 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské příběhy“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti
cron