Florimond a Cantor vo filme

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 3 příspěvky ]
Autor Zpráva
Precious
Předmět příspěvku: Florimond a Cantor vo filme
Napsal: 24 čer 2022, 09:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
V druhom dieli ma neprestáva fascinovať :D , ako Florimond a Cantor rastú. Na začiatku filmu, keď ich Angelika kúpe v Nesleskej veži, obaja stoja a vyzerajú, že sú tak vo veku škôlkarov. Potom, keď Cantora zachránia pred Cigánmi a Angelika si ho tisne k sebe, je to bábätko, ktoré má tak podľa môjho odhadu do jedného roku. No a keď sa zjavia v scéne, kde sa Angelika rozhodne predávať čokoládu, je záber na malého Florimonda, ktorý sa kŕmi čokoládou, je to ešte batoľa a vedľa stojí (asi) Rosine, ktorá drží v náručí do perinky zavinutého Cantora :monkey_blind: Všimli ste si, ako toto filmári nezvládli, či len ja som tá, čo musí vo všetkom hľadať chyby? (Prosím Moirru, ak bude mať čas, aby doplnila obrazovú dokumentáciu :D)

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Zuzanka62
Předmět příspěvku: Re: Florimond a Cantor vo filme
Napsal: 24 čer 2022, 23:14
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 356
Registrován: 07 říj 2021, 20:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše: *  24 čer 2022, 09:13
V druhom dieli ma neprestáva fascinovať :D , ako Florimond a Cantor rastú. Na začiatku filmu, keď ich Angelika kúpe v Nesleskej veži, obaja stoja a vyzerajú, že sú tak vo veku škôlkarov. Potom, keď Cantora zachránia pred Cigánmi a Angelika si ho tisne k sebe, je to bábätko, ktoré má tak podľa môjho odhadu do jedného roku. No a keď sa zjavia v scéne, kde sa Angelika rozhodne predávať čokoládu, je záber na malého Florimonda, ktorý sa kŕmi čokoládou, je to ešte batoľa a vedľa stojí (asi) Rosine, ktorá drží v náručí do perinky zavinutého Cantora :monkey_blind: Všimli ste si, ako toto filmári nezvládli, či len ja som tá, čo musí vo všetkom hľadať chyby? (Prosím Moirru, ak bude mať čas, aby doplnila obrazovú dokumentáciu :D)
Na to se určitě opět podívám,
Také jsem si všimla, ze v prvním díle je Florimond blonďate dite :ach:


Nahoru
Profil Citovat
Sob
Předmět příspěvku: Re: Florimond a Cantor vo filme
Napsal: 25 čer 2022, 11:51
Hrabata
Offline
 
Příspěvky: 299
Registrován: 15 pro 2020, 21:44
Kontaktovat uživatele: SZ
 
V prvním filmu už Florimond začíná chodit ještě před návštěvou krále v Tolouse. Chůvy přináší Florimonda na zahradu, aby rodiče viděli, jak chodí a ve stejném okamžiku přináší posel zprávu o návštěvě Ludvíka XIV.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 3 příspěvky ]
Zpět na „Filmy a muzikály Angelika“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti