Filmová Angelika Ariela Zeitouna

Odpovědět   Stránka 4 z 5  [ 247 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Francuzke kritiky k filmu
Napsal: 26 kvě 2014, 21:06
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Francuzi sa tiez v podstate zhodli na tom
ze Lanvin hral vynikajuco, len je moc stary
a tiez ze Nora bola pekna Angelika
len tych zvysnych predstavitelov Filmu
a ten ostatny dej povazovali tiez za katastrofu.

Link je tuto:

http://www.allocine.fr/film/fichefilm-2 ... ectateurs/

Aj ti co nerozumeju jazyku si mozu pozriet kolko hviezdiciek kto filmu dal. ;-) :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 kvě 2014, 19:56
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
http://www.stream.cz/odvazne-palce/1000 ... -27-2-2014
Našla jsem video, kde filmoví kritici hodnotí nový film. Je to cca od 30. minuty, tak si to kdyžtak přetočte :) V zásadě s nima souhlasím: dvě věci - za prvé, špatně vybraní herci. Takoví mdlí, bez charismatu a všichni (muži) jak přes kopírák (tmavovlasý, rozcuchaný, zarostlý - ať je to bandita nebo šlechtic) a druhá věc neprosto nejasný důvod, proč tento film byl natočen - pro jakou skupinu, proč... . Dále samozřejmně děj zmatený a po režiserské stránce taky ne příliš kvalitní.

Jediné, co mě trochu zamrzelo byl zas a znova problém jak je na Angeliku pohlíženo - přihlouplá červená knihovna. Už jen při vyslovení názvu se všichni chápavě šklebí a kroutí, naprosto to odsuzují a zlehčují, panu moderátorovi ani nestojí za to aby si zjistil, zda je to na motivy knihy nebo komiksu (to všechno je bohužel pochopitelné, protože ti lidé znají pouze film z 60. let a teď ten nový, který situaci snad jen zhoršuje). Škoda no. Jsem zvědavá, jestli se názor na Angeliku někdy změní, nebo zda už knížky navždy budou ve stínu filmů z 60. let. A nejvíc je mi to líto kvůli AG, čím víc se tu v těch knížkách pitváme, tím víc si uvědomuji, jak strašnou práci jí muselo dát je napsat - obrovský historický rešerš aby byly knihy seriózní atd. atd. ...a nakonec je to dílo odsuzováno právě za povrchnost... :(


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 kvě 2014, 23:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Haha takhle jsem na to nikdy nepohlížela :D tajné bratrstvo, něco jako zednáři, měly bychom si založit lóži, tajnou svatyni... :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 čer 2014, 14:42
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Já vím, je moc smutné, že tak velké a naše nejoblíbenější dílo bude možná navždycky neodhalené... ale nepřipadáte si v té sitauci jako setkání spiklenců, co jediní znají tajemství jeho dokonalosti? 8)
Jeanne,
Ja si myslim tiez ze je to velmi smutne, ale kto vie? Mozno to dielo zasa jedneho dna bude znovuobjavene.

Bohuzial sa nazdavam ze ten druhy film uskodil Angelike este viacej ako ten prvy.
Po tom prvom Filme sa aspon ludia vrhli na knihy, zacali sa v obrovskych mnozstvach predavat.
Po tomto filme, z ktoreho clovek ktory necital Angeliku vobec nepochopi o co vlastne ide
pochybujem ze by niekto dostal chut citat knihu. :( :(


Dauphine " tajné bratrstvo, něco jako zednáři, měly bychom si založit lóži,tajnou svatyni"

Ze by tajne spolocenstvo "Slobodo-Angelikarov" ???? :roll: :lol:

PS: Veru ze dej toho filmu je absolutne chaoticky, v tom maju ti kritici vo videu absolutnu pravdu.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 čer 2014, 15:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
(to všechno je bohužel pochopitelné, protože ti lidé znají pouze film z 60. let a teď ten nový, který situaci snad jen zhoršuje). Škoda no. Jsem zvědavá, jestli se názor na Angeliku někdy změní, nebo zda už knížky navždy budou ve stínu filmů z 60. let. A nejvíc je mi to líto kvůli AG, čím víc se tu v těch knížkách pitváme, tím víc si uvědomuji, jak strašnou práci jí muselo dát je napsat - obrovský historický rešerš aby byly knihy seriózní atd. atd. ...a nakonec je to dílo odsuzováno právě za povrchnost... :(
To je to co aj mna velmi mrzi. Ten novy film situaciu este zhorsuje.

Ked robim reserse na jednotlive diely fikcie Toulsouske casy, cim dalej tym viac
si uvedomujem, aku uzasnu pracu vykonala pani AG svojimi resersami.
Angelikou by sa naozaj dala vyucovat historia Francuzka, Europy a Ameriky
v druhej polovici 17 storocia, ale i ine veci ako historia liecitelstva, bylinkarstvo,
Indianske zvyky, psychologia
vedecke vyskumy toho casu, historia tazenia zlata....

Len hlupak moze toto dielo zaradit do kategorie "cervena kniznica", i ked nam to "vyucovanie"
pani AG okorenila nadhernym romantickym pribehom lasky ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 čer 2014, 21:19
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Ked robim reserse na jednotlive diely fikcie Toulsouske casy, cim dalej tym viac
si uvedomujem, aku uzasnu pracu vykonala pani AG svojimi resersami.
Angelikou by sa naozaj dala vyucovat historia Francuzka, Europy a Ameriky
v druhej polovici 17 storocia, ale i ine veci ako historia liecitelstva, bylinkarstvo,
Indianske zvyky, psychologia
vedecke vyskumy toho casu, historia tazenia zlata....

Len hlupak moze toto dielo zaradit do kategorie "cervena kniznica", i ked nam to "vyucovanie"
pani AG okorenila nadhernym romantickym pribehom lasky ;-) :D
ohh, moirra, ty mi čítaš myšlienky :wink: ... ja som na základe Angeliky excelovala na hodinách dejepisu z histórie Francúzka, a to sa mi všetci smiali :cry: že odkiaľ mám také znalosti, smutné.... mnohí to bohužiaľ nechápu, myslím že to je pre zlú reklamu a pár "priaznivcov" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: napíše nejaký priblblý článok a čitatelia si neurobia vlastný názor...
to čo urobila pani AG je niečo tak nezaplatiteľné, má takú veľkú hodnotu, čo si dala námahy a všetko prelistovať, keďže nie hodíme čosi do uja gúgla a je, ale ona to robila ručne, ako wau.... ale si myslím, že raz to svet ocení


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Predpremiery a Premiara v Nemecku
Napsal: 07 čer 2014, 11:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Takze uz v Pondelok budu predpremiery noveho Filmu Angelika v Nemecku
v niektorych velkych mestach

https://www.facebook.com/AngeliqueDerFi ... n=timeline

Oficialne premiery zacinaju vo stvrtok 12.06.2014

Filmu dali v Nemcine podtitul Eine große Liebe in Gefahr - v preklade
jedna velka laska v nebezpecenstve

Dali tomu uz dopredu ocenenie - Specifickou znackou kvality ktora oznacila film
BESONDERS WERTVOLL
ako mimoriadne hodnotny :shock: :shock: :shock:

Die Deutsche Film- und Medienbewertung: Filmen die Prädikate WERTVOLL oder BESONDERS WERTVOLL.
(Nemecke Film a medien Hodnotenie: Filmy hodnotenia: Hodnotny a mimoriadne Hodnotny)
Uvidime co si bude mysliet publikum. 8) 8)


Na moje pocudovanie sa objavili aj pozitivne kritiky k Filmu
teda uvidime, ako Nemecke publikum, ktore Angeliku velmi dobre pozna
pretoze ked stare filmy prisli do kin stali sa podobne ako v byvalom Cesko-Slovensku
rady na listky ;-) a predal sa tam nespocet knih
Toto su len cisla prveho vydania - 1956: "Angélique" 1 a 2 diel (ADo roku 1963: 300 000),
1959: "Angélique und der König" (250 000) 3 diel Angelika a Kral

Nasla som o tom clanok z roku 1963 ;-) :
http://www.spiegel.de/spiegel/print/d-46172664.html

Po tom co film prisiel Film do Kin, museli Angeliku, ani nie po 10 rookoch
samozrejme vydat znovu. :twisted: :twisted:

Nuz nechajme sa prekvapit ako zareaguje Nemecke publikum, ktore takisto miluje
knihy Angelique a ako som vravela aj tie stare filmy ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku: interview
Napsal: 09 čer 2014, 11:03
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Narazila jsem náhodou na interview s režisérem, scénáristou, AG a herci - třeba vám odpoví na některé otázky a připomínky. Nebo přidá více otázek ???
http://en.unifrance.org/movie/35256/angelique
je to v sekci PRESS BOOK v angličtině a francouzštině.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: interview
Napsal: 09 čer 2014, 13:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jitka píše:
Narazila jsem náhodou na interview s režisérem, scénáristou, AG a herci - třeba vám odpoví na některé otázky a připomínky. Nebo přidá více otázek ???
http://en.unifrance.org/movie/35256/angelique
je to v sekci PRESS BOOK v angličtině a francouzštině.
Super objav, ale bohuzial porovnavanim roznych Interview pani AG som zistila ze si tie
rozhovory vzajomne odporuju. raz sa jej Film velmi pacil, inokedy zasa bola zhrozena
takze fakt neviem.
Citala som Kanadske recenzie k filmu (po francuzky) a Kanadania vravia ze ten film vobec nezodpoveda
predstavam ktore o Angelike a Joffreyovi mali citatelia v Kanade a ze su sklamani....

Nuz poviem ze mi to vskutku len pridalo VIAC OTAZOK. :roll: :idea:

PS: Ten Press Book vo Francuztine ma super Fotky & Design

PS: Lanvin by bol byval super Peyrac ak by mu ubrali 20 rokov veku a pridali 20 centimetrov na vyske
hral velmi dobre, ale ten scenar ! mal sice par svetlych chvil...ale inak...
Ta Angelika je sice krasna ale nieco jej chyba aby naozaj bola Angelikou..... :mrgreen: :evil:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: interview
Napsal: 09 čer 2014, 13:56
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:

PS: Lanvin by bol byval super Peyrac ak by mu ubrali 20 rokov veku a pridali 20 centimetrov na vyske
hral velmi dobre, ale ten scenar ! mal sice par svetlych chvil...ale inak...
Ta Angelika je sice krasna ale nieco jej chyba aby naozaj bola Angelikou..... :mrgreen: :evil:
Presna tak ... mne sa tam Lanvin páčil ... ale fakt tých 20 rokov menej a 20 cm navyše ... alebo nájsť nižšiu Angeliku k nemu :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 čer 2014, 13:58
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mě by se Nora třeba moc líbila na roli Abigail...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: interview
Napsal: 09 čer 2014, 14:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
moirra píše:

PS: Lanvin by bol byval super Peyrac ak by mu ubrali 20 rokov veku a pridali 20 centimetrov na vyske
hral velmi dobre, ale ten scenar ! mal sice par svetlych chvil...ale inak...
Ta Angelika je sice krasna ale nieco jej chyba aby naozaj bola Angelikou..... :mrgreen: :evil:
Presna tak ... mne sa tam Lanvin páčil ... ale fakt tých 20 rokov menej a 20 cm navyše ... alebo nájsť nižšiu Angeliku k nemu :lol:
Ani Hossein nebol na muza vysoky, ale kedze Mecierka bola drobna, posobil vyssie.
PS: Lanvin ma aspon Charizmu, ktora vsak Nore chyba.

PS2: Ano Nora by bola dobra na Abigail


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 čer 2014, 14:35
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ako pri novej Angelike sa človek pýta čo ten Joffrey na nej vidí ... a to pri starej Angelike nebolo :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 čer 2014, 14:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak ona je půvabná, ale prostě není to žádná femme fatale kvůli které by muži umírali. To charisma prostě nemá... a navíc je to teda spíš taková dívka z nižší třídy, nemá šarm šlechtičny, ani chůzi nebo vznešený postoj, není sofistikovaná nic... je jednoduchá, prostě Abigail :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 11:45
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, mně se sice film dost líbil, ale Nora je sice někde půvabná, ale s Lanvinem k sobě moc fyzicky nesedli. Nevím, jak to říci přesně. Ale dát mu nějakou menší, jemnější Angeliku, to je dobrý nápad. Mně přišel takový drsnější typ muže než Hossein a k němu nějaká jemná, trochu vystrašená křehulka, to by mohlo být zajímavé. Jinak souhlasím, že má charisma. Jen si musím představit, že je mladší. Ale moji představě muže ze 17. Století lépe odpovídá než Hossein. Škoda, že film se tak málo věnoval vývoji jejich vztahu. Tato Agelika prostě je dcera chudého venkovského šlechtice a nic víc.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 13:28
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Holky já furt přemýšlím jestli se na to vůbec podívat, mě stačí knižní podoba kde si Angeliku představuju tak trochu jako Mercierku a nevím jestli v mé hlavě je prostor pro nějaké jiné ztvárnění ... Nedej bože pro moc nepovedené....


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 13:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Angie, klidně na to koukni, ten film ze tak nevýrazný že ti z nej v hlavě stejně nic nezůstane... :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 13:55
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, kde si nasla srbske titulky? :shock:
sem snimi! Srbsky hovorim, pisem, citam plynule, takmer perfektne! :roll:
aj cyriliku

Vsetky ktore su oznacene ako chorvatske ci srbske 2013, su v skutocnosti tie stare k
staremu filmu !!!

Knihy mam, v byvalej juhoslavii vysli v roku 1969 :wink:

PS: V Nemecku ten film nema az take hrozne kritiky, ked budem mat cas dam sem resume
Ale uz zasa popisali kopu hovadin. Naprilad ze Film v skatke vyjadruje obsah prvych styroch knih.... :evil:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 13:56
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Aj ja som mala obavy ... kukla som a nelutujem beriem to tak ze tento novy film je volne inspirovany Angelikou ... :) a dost ... Nora pre mna nikdy nebude Angelikou ... a Lanvin ? Toho by som mozno tak dala do Noveho sveta/Kralovstva francuzskeho ked uz budu starymi rodicmi ... :)


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 14:01
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ak su tie srbske titulky v latinke tak aj ja sa o ne hlasim :) :) :)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 14:52
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Angie, klidně na to koukni, ten film ze tak nevýrazný že ti z nej v hlavě stejně nic nezůstane... :twisted:
Dauphine, zase jsi mě rozesmála, vypadá to, že máme stejný názor :wink:

Jinak, jak už se tady dříve psalo a jak psali kritici, tak já jsem opravdu ještě nepřišla na to, pro koho byl ten film vlastně určen - příliš mladí se nudí, protože nechápou smysl filmu a ti starší se nudí, protože film nevyvolá žádné emoce.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 17:42
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nová Angelika by měla vyjít na DVD začátkem července a má být i s českými titulky. Ten dabing mě moc neuchvátil a na youtou je to jen ve francouzštině. Sice něco rozumím, ale ne moc. Tak si asi DVD koupím.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 22 čer 2014, 22:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Napriek tomu ze ten film nieje bohvieco, som si ju za 7.99 € objednala, ako povinnost kazdej
"Angelikolozky". Vraj bude dostupne 2.jula.
Tiez velmi dufam ze okrem Cestiny a Francuztiny tam budu aj ceske titulky. :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 23 čer 2014, 11:40
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Nová Angelika by měla vyjít na DVD začátkem července a má být i s českými titulky. Ten dabing mě moc neuchvátil a na youtou je to jen ve francouzštině. Sice něco rozumím, ale ne moc. Tak si asi DVD koupím.
Jak mi oznámila distribuční společnost DVD vyjde 2. 7. a zlevnili ho na 178,- Kč. Je u něj napsáno že bude s českými titulky a tak myslím, že je zbytečné cokoli shánět a překládat.
http://www.film-game.cz/angelika-dvd,0909947.html


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 29 čer 2014, 21:57
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Moc jste mně potěšily a děkuji za podporu. Já si tyhle doplňky začala vysnívat jako reakci na nový film. Ten vývoj jejich vztahu mi chyběl a taky jsem chtěla Angeliku mírně zjemnit. Dát ji trochu koketerie a ženskosti. To mi u Nory chybělo. Mě pořád připadala ve vztahu k manželovi taková trochu chladná. No a ten návrh na zrušení manželství mě přivedl na nápad o obavách, jestli nemá hrabě vyhlédnutou nějakou náhradnici. Také ta anketa, kde jsem hlasovala pro pragmatickou dohodu o naplnění manželství kvůli dětem. Já to pojímám tak trochu jako filozofování hrdinky, co dál. Mně to jejich líčení manželství ve filmu připomínalo nějakou bohatou buržoazní domácnost 19. Století. No byl to sňatek z rozumu a postupně se vyvinul v láskyplný vztah. Zařídím se podle vašich rad ohledně fikce.
Ahoj Mimi, taky chválím rozhodnutí, že napíšeš příběh, který ve filmu chyběl. Hodně Ti fandím, protože máš koukám stejný názor na Noru jako já. Ona mi nepřipadala chladná jen k manželovi, o kterém tvrdila, že ho miluje, ale obecně. Ke všem a ve všem. Jestli se ve filmu usmála jednou, dvakrát, tak je to hodně. O projevu ženskosti ani nemluvím. Když srovnáte knižní slova Angeliky ve chvíli před prvním milováním "Pomsti se", čímž je řečeno úplně vše a člověku při tom přeběhne mráz po zádech, a Nořino "Teď se o Vás postarám já, je čas dostát svým manželským povinnostem", tak to pak opravdu člověk nemůže věřit, že tato žena něco cítí. Takže opravdu se moc těším, až ji trochu vylepšíš :)


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 29 čer 2014, 22:16
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No já s tím teda zatím dost bojuju. Mám napsáno dost jejích úvah, tak jak postupně mění názor na manžela, ale nechci to zavalit samou psychologií. Mně se na začátku její bojovnost docela líbila, ale pak jsem postrádala proměnu v milující ženu. Ale třeba ta scéna, když přijde za Joffreyem do vězení a řekne mu, že ho miluje, tak to jsem jí věřila. Dva ztroskotanci, kterým zbyla jen láska.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 29 čer 2014, 22:30
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ano, ta proměna tam opravdu chyběla. Všechno v tom filmu bylo dost uspěchané a zrychlené. A ta scéna ve vězení by se mi asi taky líbila, kdybych ji vnitřně tolik neodmítala, protože byla v totálním rozporu s dějem v románu. Tohle vyznání lásky se mělo odehrát dřív, ne až ve vězení po 5 letech manželství :roll: Kdyby něco takového zahrnuli ve scénáři před tím, než se jim narodily děti, tak by to bylo fajn a do děje filmu by to líp zapadlo a diváka víc zaujalo. Prostě s tím filmem mám problém, zkoukla jsem ho raději rovnou dvakrát, ale zatím mi k srdci nepřirostl :?


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 29 čer 2014, 23:01
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No mně se film docela líbil, ale beru to spíše tak, že je to knihou inspirovaná, taková moderní, akčnější verze. Ona Nora také nemohla říkat nic jiného, než jí předepisoval scénář. No a ten překlad do češtiny taky není nic moc. Jinak jsem toho názoru, že převést tak dějově a postavami bohatou knihu, snad ani ve filmu nejde. Seriál s bohatou výpravou, který by se držel předlohy, to by myslím byla šance.
Jinak to, že tento Joffrey nechává své ženě čas a prostor, aby dospěla, to není špatné pojetí, ale nebylo to využito a to je škoda.


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 00:00
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
myslím, že pre nás, čo poznáme román je veľmi ťažké sa stotožniť s filmom,
pre mňa osobne, vo filme chýbala romantika, :cry: .... , také jemné šteklenie, chémia medzi nimi dvoma,


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 00:05
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
No mně se film docela líbil, ale beru to spíše tak, že je to knihou inspirovaná, taková moderní, akčnější verze. Ona Nora také nemohla říkat nic jiného, než jí předepisoval scénář.
Ale to ano, s tím souhlasím, já na ten film taky šla s tím, že jsou v něm pouze použity určité motivy z románu a ne že román byl předlohou, podle kterého zpracovali scénář a natočili film. S tím jsem problém neměla, nepočítala jsem s tím, že tam budou osoby a scény známé z románu. Jen mi prostě ten film vůbec nic nedal, nic nepřinesl, hrozně jsem se u něj nudila, nedonutil mě ani k smíchu, ani k pláči, ani k nějakému hlubšímu zamyšlení .. teda až na to, že jsem si položila při odchodu z kina otázku, proč to vlastně natáčeli. Ale říkám, třeba jednou ten film budu chápat jinak a najdu si k němu cestu. Prostě kdyby tam nebyly tak rychlý střihy a přechody mezi scénami, tak by si člověk alespoň mohl užít reálné ztvárnění prostředí, ve kterém se žilo v 17. století, nechat se do té doby vtáhnout, ale takovou možnost divák moc neměl, všechno se měnilo strašně moc rychle.
Scénář pro Noru asi nebyl špatný, ale ona během toho filmu prostě neprošla žádným vývojem. Hrála naštvanou a vzpurnou od začátku do konce filmu. Prostě hrála celou dobu stejně, nebyl rozdíl mezi vzpurností na začátku, kdy to měl být protest proti nechtěné svatbě, a mezi vzpurností na konci, kdy to měl být protest proti ztracené lásce a chuť se pomstít ... No, radši toho už nechám, asi se na ten film kouknu potřetí. :roll:
Hlavně se těším, až napíšeš tu fikci :wink:
errnie píše:
pre mňa osobne, vo filme chýbala romantika, :cry: .... , také jemné šteklenie, chémia medzi nimi dvoma
Jo, proto tolik miluju současné fikce našich skvělých spisovatelek :lol: Z nich stříká chemie a humor všemi směry :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 08:50
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Jinak jsem toho názoru, že převést tak dějově a postavami bohatou knihu, snad ani ve filmu nejde. Seriál s bohatou výpravou, který by se držel předlohy, to by myslím byla šance.
Nieje to celkom tak. Este si nikdy nevidela Odviate vetrom alebo Vojnu a mier ? Mohla by som samozrejme
uviest este viacej prikladov. :idea: :!:
Pravda je tvrda ale hlavne problemy toho filmu boli: Mizerny scenar, mizerny reziser a mizerne dialogy.
My tu vo fore sme amateri a napisali by sme scenar aj dialogy celkom urcite ovele lepsie :!: :idea:

Ten film uz nedokazal zachranit ani charizmaticy Lanvin, ktory hral naozaj vynikajuco. :evil:

Kedze pri tom filme sa jednalo o Rakusku koprodukciu, pozistovala som si viacej. Zda sa ze si par ludi naplnilo
vrecka (poznam ludi co tu pracuju u filmu) EU subvenciami na medzinarodne kulturne projekty a potom nezostali peniaze na jeho poriadne zrealizovanie.

Takze Mimi: Uz sa tesim ako nam tem film "prepises" :mrgreen: :mrgreen:

PS: Odkaz pre Jeanne:
ty nam jednoznacne musis prepisat aspon tu filmovu scenu skoly lasky z tohto filmu.
Vidno ze reziser z Tunisu si tam ako spravny arab musel zabudovat primitivny harem. Nas pan dokonaly by istotne Angeliku neprovokoval takymto primitivnym sbosobom. :evil:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 09:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Fantino, mám na film naprosto stejný názor - žádné emoce ve mě neprobudil, nic jsem si z něj neodnesla, nudila jsem se, kdyby to nebyla Angelika tak bych na něj už dávno zapomněla a vlastně i tak si z něj skoro nic nepamatuju, pro mě vyhořel hlavně na špatném výběru herců, když pominem starého Peyraca tak všichni ve vedlejších rolích byli téměř stejní - zarostlej drsoň :D téměř je nešlo od sebe rozeznat, všichni byli stejní a stejně hráli, jak si má pak divák užít tu pestrou paletu rozličných osobností kterou nám dílo AG nabízí?!! Prostě velký režisér se pozná i podle toho že věnuje pozornost třeba i výběru těch nejmenších rolí - o tomhle mluví třeba Miloš Forman v souvislosti s Amadeem, kde obvolával herce s nabídkou na štěk :) a proto, mimo jiné, si v Amadeovi člověk může vychutnat i ty nejmenší detaily a pokaždé v tom filmu najde něco nového (ne že bych chtěla porovnávat zmršenou Angeliku s Amadeem, to fakt nee). No nic, prostě film je blbej a tím končím, zároveň se těšim jak nám ho Mimi vylepší ;)

PS. proto jsme šly na Angeliku do kina s Dashou společně abychom se u nudného filmu mohly alespoň pobavit sarkastickými poznámkami (viz Desgrez by měl za své služby advokáta dostat odměnu v naturáliích v podobě šamponu na vlasy, protože na ty slepený mastný provazy se opravdu dívat nedalo :twisted: )


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 09:52
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
všichni ve vedlejších rolích byli téměř stejní - zarostlej drsoň :D téměř je nešlo od sebe rozeznat, všichni byli stejní a stejně hráli
Dauphine, úplně přesně :!: Já nevěděla, kdo je kdo. Nerozeznala jsem, s kým se to vlastně Angelika zrovna baví, jestli s Desgrezem nebo Nikolasem :!: Vůbec jsem nepochopila, proč jsou všichni zarostlí, staří, tmavovlasí a úplně stejně oblečení do tmavých laciných kostýmů :(

PS: Oskarový Formanův Amadeus si opravdu nezaslouží srovnávat s hereckými výkony v tomto filmu :wink:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 09:58
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Bůh chraň abych takový skvost světové kinematografie jako je Amadeus srovnávala s odpadem typu Angelika film ;) Jestli je tady někdo mega mega mega fanoušek Amadea tak jsem to já!! Jen jsem si prostě vzpoměla na tenhle detail z filmu o filmu kde Forman povídá o castingu na štěky ;) tak jsem to tu chtěla trošku povzvednou vzpomínkou na Amadea protože se tu bavíme zatím jen o škváru :D ;)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 10:11
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Bůh chraň abych takový skvost světové kinematografie jako je Amadeus srovnávala s odpadem typu Angelika film ;)
Neboj, já vím, jak jsi to myslela, jen to ode mne tak nevyznělo. Chtěla jsem tím říct, že s tebou souhlasím a mám stejný názor, že po shlédnutí těchto filmů člověk jednoznačně pozná kvalitu a katastrofu :wink:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 12:58
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Nieje to celkom tak. Este si nikdy nevidela Odviate vetrom alebo Vojnu a mier ? Mohla by som samozrejme
uviest este viacej prikladov. :idea: :!:
Pravda je tvrda ale hlavne problemy toho filmu boli: Mizerny scenar, mizerny reziser a mizerne dialogy.
My tu vo fore sme amateri a napisali by sme scenar aj dialogy celkom urcite ovele lepsie :!: :idea:

Ten film uz nedokazal zachranit ani charizmaticy Lanvin, ktory hral naozaj vynikajuco. :evil:

Kedze pri tom filme sa jednalo o Rakusku koprodukciu, pozistovala som si viacej. Zda sa ze si par ludi naplnilo
vrecka (poznam ludi co tu pracuju u filmu) EU subvenciami na medzinarodne kulturne projekty a potom nezostali peniaze na jeho poriadne zrealizovanie.

Takze Mimi: Uz sa tesim ako nam tem film "prepises" :mrgreen: :mrgreen:

Moirro, filmy, které zmiňuješ jsem viděla a s tím souhlasím. Také existují ještě další zdařilé filmové přepisy knih. Já si myslím, že seriál, pokud by byl dobře natočený, vystihl charaktery, dobu, prostředí a obsadil vhodné herce, tak by mohl působit i trochu jako osvěta. Diváci by poznali, že knihy paní AG nejsou jenom "taková červená knihovna". No a zároveň by mohla vzniknout i sestříhanější verze pro kina. Já bych docela ráda viděla, jak A. a J. jedou na svatbu Ludvíka XIV. a také jak proběhlo zatčení hraběte. To jak zmizel a A. ho hledala. Ne, že ho příjdou zatkout k němu domů. To by ovšem ve filmu zabralo dost času. Také všechny ty slavnosti a krásné róby, to bych si teda užila. Tenhle film netrval ani dvě hodiny, navíc mi přišlo, že se tam hrdinové mezi všema těma intrikama a akčníma scéna nějak ztrácejí.
Souhlasím s názorem na G. Lanvina. Je škoda, že nebyl využit jeho herecký potenciál.
Co se mi na filmu líbilo, byla snaha o určitou realitu. Nebylo to takové načančané a vymydlené.
No "můj scénář" to jsou spíše jenom takové doplňky myšlení hlavní hrdinky a trochu i Joffreye. Ale člověka lecos napadá a tak si to někde poznamenám a pak to ještě dopilovávám.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 16:06
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Kedze pri tom filme sa jednalo o Rakusku koprodukciu, pozistovala som si viacej. Zda sa ze si par ludi naplnilo vrecka (poznam ludi co tu pracuju u filmu) EU subvenciami na medzinarodne kulturne projekty
Hm, to je zajímavá informace :wink: Já myslela, že tunelování všeho a všude je česká specialita :roll: :D Že by se tato "morová nákaza" rozšířila :?: :roll:
mimi píše:
No "můj scénář" to jsou spíše jenom takové doplňky myšlení hlavní hrdinky a trochu i Joffreye. Ale člověka lecos napadá a tak si to někde poznamenám a pak to ještě dopilovávám.
Že bychom si ten film přece jen nakonec natočily samy? :P S castingem už se tu začalo, s výběrem paláců také, tak ještě ten scénář :wink: :wink:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 16:28
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mě by se třeba líbilo kdyby Angeliku zfilmovali jako Downton Abbey tam je spousta krásných šatů a interiéru, postavy mají čas se projevit je jich tam hodně a hlavně to působí velmi seriózně a divák se seznámí jak to asi chodilo v panském domě.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 18:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Fantino, mám na film naprosto stejný názor - žádné emoce ve mě neprobudil, nic jsem si z něj neodnesla, nudila jsem se, kdyby to nebyla Angelika tak bych na něj už dávno zapomněla a vlastně i tak si z něj skoro nic nepamatuju, pro mě vyhořel hlavně na špatném výběru herců, když pominem starého Peyraca tak všichni ve vedlejších rolích byli téměř stejní - zarostlej drsoň :D téměř je nešlo od sebe rozeznat, všichni byli stejní a stejně hráli, jak si má pak divák užít tu pestrou paletu rozličných osobností kterou nám dílo AG nabízí?!!

PS. proto jsme šly na Angeliku do kina s Dashou společně abychom se u nudného filmu mohly alespoň pobavit sarkastickými poznámkami (viz Desgrez by měl za své služby advokáta dostat odměnu v naturáliích v podobě šamponu na vlasy, protože na ty slepený mastný provazy se opravdu dívat nedalo :twisted: )
Ano! Toto si presne vystihla! my co mame Angeliku nacitanu ako otcenas, sme mali problem rozlisovat
a spoznavat jednotlive postavy, tak potom co ostatni divaci? :roll: :shock:

Ten sampon na vlasy by sa bol zisiel takmer vsetkym hercom a hned aj z premiovym balenim ziletiek
na holenie..... :twisted: :mrgreen:

Ak si Zeitoun myslel ze realisticke vykreslenie bolo aby slachtici v 17 storoci chodili neupraveni tak potom naozaj neviem...ved z toho obdobia sa zachovalo dostatok obrazov :!: :idea:

A na najbohatsieho slachtica Langedocu bol aj ten Joffreyov palac ubohy...ked si len realisticky spomenieme na niektore palace z toho obdobia, napriklad ten Fougetov...


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 30 čer 2014, 19:49
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
dauphine píše:
Fantino, mám na film naprosto stejný názor - žádné emoce ve mě neprobudil, nic jsem si z něj neodnesla, nudila jsem se, kdyby to nebyla Angelika tak bych na něj už dávno zapomněla a vlastně i tak si z něj skoro nic nepamatuju, pro mě vyhořel hlavně na špatném výběru herců, když pominem starého Peyraca tak všichni ve vedlejších rolích byli téměř stejní - zarostlej drsoň :D téměř je nešlo od sebe rozeznat, všichni byli stejní a stejně hráli, jak si má pak divák užít tu pestrou paletu rozličných osobností kterou nám dílo AG nabízí?!!

PS. proto jsme šly na Angeliku do kina s Dashou společně abychom se u nudného filmu mohly alespoň pobavit sarkastickými poznámkami (viz Desgrez by měl za své služby advokáta dostat odměnu v naturáliích v podobě šamponu na vlasy, protože na ty slepený mastný provazy se opravdu dívat nedalo :twisted: )
Ano! Toto si presne vystihla! my co mame Angeliku nacitanu ako otcenas, sme mali problem rozlisovat
a spoznavat jednotlive postavy, tak potom co ostatni divaci? :roll: :shock:

Ten sampon na vlasy by sa bol zisiel takmer vsetkym hercom a hned aj z premiovym balenim ziletiek
na holenie..... :twisted: :mrgreen:

Ak si Zeitoun myslel ze realisticke vykreslenie bolo aby slachtici v 17 storoci chodili neupraveni tak potom naozaj neviem...ved z toho obdobia sa zachovalo dostatok obrazov :!: :idea:

A na najbohatsieho slachtica Langedocu bol aj ten Joffreyov palac ubohy...ked si len realisticky spomenieme na niektore palace z toho obdobia, napriklad ten Fougetov...
júúúuj, dauphine, presne vystihnuté, už to asi ani lepšie nemohlo byť :D

áno, tí chlapi boli rovnako škaredí, podobní a odpudzujúci (aspoň pre mňa :twisted: :cry: :cry: ) takí neokrôchanci

taký pán Binet by sa im hodil :twisted: :D
bohužiaľ pán režisér sa minul o hodne veľa a pomýlil si pojmy s dojmami :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 01 črc 2014, 13:29
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Takže dnes přišlo DVD s novým filmem. České titulky obsahuje, ale jsou to v podstatě až na malé vyjímky přepsané dialogy. Jiné jazykové verze titulků na něm nejsou. Zato je na něm jako bonus rozhovor s herci, režisérem a paní Golon - ta je z filmu nadšená, tvrdí že: "Ano toto je moje Angelika....", tak že bychom to my všechny celé špatně pochopily? :shock: :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 01 črc 2014, 18:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jitka píše:
Takže dnes přišlo DVD s novým filmem. České titulky obsahuje, ale jsou to v podstatě až na malé vyjímky přepsané dialogy. Jiné jazykové verze titulků na něm nejsou. Zato je na něm jako bonus rozhovor s herci, režisérem a paní Golon - ta je z filmu nadšená, tvrdí že: "Ano toto je moje Angelika....", tak že bychom to my všechny celé špatně pochopily? :shock: :D
A ja som zasa nasla rozhovory kde vravi ze film videla z posledneho radu a potom ked ho videla
druhy krat bola zhrozena...takze cert by sa v tom vyznal... :evil: :twisted:

Mam nejasny pocit ze sa ju pokusali cely cas poriadne manipulovat..ved uz ma svoj vek...ked
budem mat cas skusim este popozerat viacej francuzkych interview s nou.... :roll: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 27 srp 2014, 17:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dnes som pocula z ust nasej polskej kamaratky a fanusicky Gadocky
doteraz najlepsi nazov tej haremovej filmovej sceny od Zeitouna:

oznacila to ako "Bunga Bunga Berlusconi" :lol: :lol: :lol:

Ano som si ista ze Ariel Zeitoun a Berlusconi by si rozumeli!

len mi este stale nieje jasne ze sa herec ako Lanvin dal hrat podla takeho scenara.... :roll: :roll:
Ani jeho herecke umenie a charizma Lanvina ani povabna tvaricka Nory a nahe telo, ci onanovacia scena
ten film zachranit nemohli...

uz beztak pristareho lanvina urobili maskeri este ovela starsim..hroza!
dnes som citala ze mu vraj robenie tej "skvelej jazvy" zabralo kazdy krat okolo 3 hodin.... :shock: :roll:

To co mu vsak ti maskerky/maskeri narobili na lici nikdy nemohli byt jazvy po meci,
ale vyzeralo to ako vrasky muza ktory ma 90+ rokov....

Vskutku velmi realisticke, pan Zeitoun :roll: :evil: :evil:

Zaujimalo by ma ake drogy ten cely filmovy stab bral. Pravdepodobne nejake Tuniske. :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 06 pro 2014, 06:56
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Zeitounova Angelika ide dnes večer o ôsmej na HBO :)


Nahoru
Profil Citovat
ada1987
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 06 pro 2014, 22:15
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Zeitounova Angelika ide dnes večer o ôsmej na HBO :)
skoda, ze nemam HBO, hned by som si to pozrela. mne sa tento novy film paci ovela viac ako "stara" Angelika.


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 06 pro 2014, 22:25
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ado, tak si kup DVD. Já myslím, že na Slovensku se snad dá sehnat. Nebo zjistit, jestli je to na uložto.


Nahoru
Profil Citovat
ada1987
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 06 pro 2014, 23:27
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Ado, tak si kup DVD. Já myslím, že na Slovensku se snad dá sehnat. Nebo zjistit, jestli je to na uložto.
ja som to uz videla niekolkokrat, ale je to pekný film. hlavne nora a gerard sa mi pacia.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 12 pro 2014, 14:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ako som uz uviedla na Facebooku, HBO vysiela novu Angeliku.

Ceska HBO:

Novu Angeliku od Zeitouna vysielajú na Českej HBO 18.12.2014 06:00 & 17.12.2014 16:20 ;-)

Davali ju uz aj na Slovenskej HBO, a pojde na Rumunskej a na Madarskej tiez. :agree:

(hoci sa Rakusko podielalo na financovani, nedostala sa Zeitounova Angelika v Rakusku do kin :disagreement: )

U nas v Rakusku a aj v Nemecku je nova Angelika uz vo Videopozicovniach,
aj u vas an Slovensku ci v Cechach dievcata???


[ img ]


Nahoru
Profil Citovat
ada1987
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 12 pro 2014, 17:17
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 375
Registrován: 11 srp 2014, 15:18
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele: SZ
 
zaujala ma obalka stvrtej A. z lava. ten obr. som este nevidela. je to "nasa" Angelika?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Filmová Angelika Ariela Zeitouna
Napsal: 12 pro 2014, 21:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ada1987 píše:
zaujala ma obalka stvrtej A. z lava. ten obr. som este nevidela. je to "nasa" Angelika?
Nie, to nieje "nasa" Angelika. To je nemecky film Angelique, ktory je u nas pod nazvom

Hrdost a vášeň alebo Neskrotné srdce

http://www.csfd.cz/film/175908-hrdost-a ... ie/?type=1

je to sice kostymovy film (myslim ze sa da stiahnut na uloz to)

ale z Angelikou od AG nema nic spolocne.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 4 z 5  [ 247 příspěvků ]
Zpět na „Filmy a muzikály Angelika“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 5 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů