Čím přesvědčil Joffrey Colina přijmout místo guvernéra?

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 14 příspěvků ]
Autor Zpráva
Abulienka
Předmět příspěvku: Čím přesvědčil Joffrey Colina přijmout místo guvernéra?
Napsal: 20 lis 2012, 19:40
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
4poziom.slask.pl
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Čím Joffrey presvedčil Colina, aby prijal miesto guvernéra na Gouldsboro?

Nuž, podľ mňa mu povedal asi niečo v tom zmysle, že dobre vie, ako Colin Angeliku miluje a že by za ňu dal aj život. A preto by chcel, aby zostal v jej blízkosti, a ak sa náhodou jemu, Joffreyovi niečo stane, aby sa o Angeliku postaral a chránil ju. Podľa mňa nič iné by nemohlo Colina presvedčiť.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Otázka
Napsal: 22 lis 2012, 10:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Abulienka píše:
Čím Joffrey presvedčil Colina, aby prijal miesto guvernéra na Gouldsboro?

Nuž, podľ mňa mu povedal asi niečo v tom zmysle, že dobre vie, ako Colin Angeliku miluje a že by za ňu dal aj život. A preto by chcel, aby zostal v jej blízkosti, a ak sa náhodou jemu, Joffreyovi niečo stane, aby sa o Angeliku postaral a chránil ju. Podľa mňa nič iné by nemohlo Colina presvedčiť.
Tak nad tím jsem nepřemýšlela, ale Tvoje úvaha mi dává smysl.
Ha, a holky se mi "smějou", že miluju Twilight. Tady mám Jacoba tak trochu jako Colina. Colin je také mou oblíbenou postavou, jen škoda, že ho mám vizuálně spojeného s hercem ze staré filmové Angeliky :( , to prostě není můj typ. Takže za mě, ano!!!! mít takhle Colina u sebe, v blízkosti... A u Joffreye je ta nabídka také pochopitelná, i když žárlí, stejně jí udělá, kvůli Angelice. (Mám se křenit? Podobnou nabídku v podstatě udělal Edward Jacobovi :wink: ).

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2012, 14:46
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Také jsem nad touto otázkou uvažovala, nic moc mě ale nenapado, čekala jsem, že by tam mohla být nějaká zápletka ze Středozemního moře, kde oba ve stejný čas pobývali (ano jsem zaujatá, prostě si nemůžu pomoct, tohle období miluju :lol: ).
Ale je pravda, že Colin by se asi nenechal ničím přinutit a jediná jeho slabost byla Angelika. Takže to, co napsala Abulienka je asi opravdu dost pravděpodobné (podle mého skromného názoru :wink: ).


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 22 lis 2012, 17:54
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, ktovie, či sa to niekedy dozvieme, ako to bolo skutočne, teda či to pani golonová zahrnie do posledného dielu. ale ak nie, mne toto vysvetlenie bude stačiť.


Nahoru
Profil Citovat
Majka371
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2012, 19:08
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 44
Registrován: 18 srp 2008, 15:03
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Abulienka, aj mne Tvoje vysvetlenie úplne stačí :-)) A vo filmovom spracovaní sa mi Colin tiež páčil, hoci trošku menej ako "knižný" - mohol byť vyšší, a tiež ho nemuseli zastreliť. Som zvedavá ako ho oživíme na tejto stránke :-))


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2012, 19:30
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ja Colina zbožňujem, je to taký svetlovlasý protipól Joffreya - rovnako silný a charizmatický. proste osobnosť. okrem Peyraca by bol jedine on hodný Angeliky. A uvedomuje si to aj Joffrey: "Colin!... človek, ktorému venovať povedzme...vašu priazeň...nebolo ničím ponižujúcim".


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 lis 2012, 20:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Abulienka píše:
ja Colina zbožňujem, je to taký svetlovlasý protipól Joffreya - rovnako silný a charizmatický. proste osobnosť. okrem Peyraca by bol jedine on hodný Angeliky. A uvedomuje si to aj Joffrey: "Colin!... človek, ktorému venovať povedzme...vašu priazeň...nebolo ničím ponižujúcim".
Další fanynka, co tahá citáty jako kouzelní králíky z klobouku.. paráda!!! :D

BTW, vysvětlení úžasné. Tuhle otázku jsme probíraly na srazu tuším v Táboře, ale Ty jsi uhodila hřebíček na hlavičku. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 lis 2012, 16:24
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Abulienko, moc hezky jsi to napsala :wink: , přesně takhle jsem si odpověděla, když se na to Colina Angelika zeptala a on jí odpověděl pouze úsměvem. A taky mi to přišlo jako jediný možný důvod.


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 lis 2012, 22:35
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Som rada, že máme na to rovnaký názor. Tuším, že tiež máš vrelý vzťah ku Colinovi. Jedine on je hodný jej a Joffreya.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 lis 2012, 23:04
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, jak by ne? :wink: Moc se mi líbil jejich vztah a pouto "beze slov". Navíc Colin je jeden z mála, který dokázal respektovat jejich manželství a neztrapňovat se nějakými milostnými návrhy nebo nároky. A. s ním klidně mohla sama večet a byla v absolutním bezpečí.

Třeba by se Ti líbil i herec, kterého jsem navrhla do castingu na roli Colina. :wink: :)


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 lis 2012, 00:10
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslíš Gérarda Butlera? Herca ako takého nepoznám, ale ksicht je fajn. Akurát ja by som herca na Colina musela vidieť celého - také riadne uzly tuhých svalov. Potom by som vedela odsúhlasiť. Podľa mňa bol Colin v pôvodnom filme jednou z mála veľmi dobre obsadených postáv. Páčil sa mi. Postavou, pohľadom, všetkým. Zodpovedal výzoru sedliaka (ktorým v podstate bol) a zároveň akéhosi gladiátora.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 lis 2012, 00:17
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ne-e, Chris Hemsworth - zatím je navržen ve fóru Casting filmu snů.


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 lis 2012, 01:04
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
áno, áno a ešte raz áno. Je úžasný. kde to vy na tých chlapov chodíte?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Čím přesvědčil Joffrey Colina přijmout místo guvernéra?
Napsal: 11 dub 2014, 19:45
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Abulienka píše:
Čím Joffrey presvedčil Colina, aby prijal miesto guvernéra na Gouldsboro?

Nuž, podľ mňa mu povedal asi niečo v tom zmysle, že dobre vie, ako Colin Angeliku miluje a že by za ňu dal aj život. A preto by chcel, aby zostal v jej blízkosti, a ak sa náhodou jemu, Joffreyovi niečo stane, aby sa o Angeliku postaral a chránil ju. Podľa mňa nič iné by nemohlo Colina presvedčiť.
99,999999 % to tak bude. A nastastie nieje Colin z tych kto by si potom zacal zelat, aby sa Joffreyovi nieco stalo. Preto je naozaj okrem Joffreya jediny hodny Angeliky. :)


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 14 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů
cron