DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra

Odpovědět   Stránka 5 z 9  [ 436 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 13 4 5 6 79 »
Autor Zpráva
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 20 čer 2014, 22:32
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
4poziom.slask.pl
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Hehe, ale kdyby tam byl klid na psaní fikcí a web... :wink: A pošlete mi tam prosím nějaké ty pány, co mají výstřední koníčky v obléhání klášterů a únosů dam, jako je markýz de Lauzun, markýz de Montespan a další. :lol: :lol:
Tak s tímhle souhlasím! Taky by se mi to hodilo .. mít klid na to, co mě baví, vypadnout ze všedních starostí :wink: No, a s těmi pány? Tak zrovna tímto výběrem bych rozhodně nepohrdla :lol: :lol: :lol:

Moirro, opravdu se mi moc líbilo, že jsi tomu romantickému příběhu vtiskla trochu reality. A věřím, že našim hrdinům to určitě stálo za to a vezmou si z takových zkušeností ponaučení :wink: Moc se těším na pokračování ... ostatně jako vždy a u všech :)

PS: Jo, a moc chválím poezii :P


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 20 čer 2014, 23:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
Moirro, opravdu se mi moc líbilo, že jsi tomu romantickému příběhu vtiskla trochu reality. A věřím, že našim hrdinům to určitě stálo za to a vezmou si z takových zkušeností ponaučení :wink: Moc se těším na pokračování ... ostatně jako vždy a u všech :)

PS: Jo, a moc chválím poezii :P
Dakujem Fantina :oops: :D Aj ja dufam ze sa moji hrdinovia v buducnosti polepsia a z tychto skusenosti
poucia...nuz ale oni potvoraci niekedy ked pisem zacnu zit svojim vlastnym zivotom a potom mi
vyvadzaju hluposti jedna radost.... :roll: :lol:

Jeanne: Ak sa naozaj zavries z webom do klastornej veze, budem ti musiet zohnat dakeho okcitanskeho
trubadura co ti pride spievat pod okno. A ak tam nebudu mat WIFI, budes mi rucne pisane fikcie
spustat na motuziku dolu z okna :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 11:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dočteno. A odpověděla bych nejdřív slovy Chapelaina: "Nejmenší podezření nutí milence myslet na to nejhorší." a pro Joffreye něco na povzbuzení: "Nikdo nemůže skutečně milovat a nemít naději na lásku." kdyby ve chvíli Angeličina odmítnutí neztratil bolestí hlavu a dokázal by myslet na poučky z "Umění milovat" bylo by mu jasné, že Angelika ho nikdy nepřestala milovat, ovšem kdo by takové odmítnutí od své femme fatale v klidu ustál...

To jsem totiž neustála ani já :D bez mučení přiznávám, měla jsem na krajíčku a ruce se mi třásly. Moirro, nejlepší fikce ever! Tolik emocí z při čtení jsem cítila naposledy před pěti lety když jsem poprvé četla citově vypjatou knihu "Angelika a její láska". Tahle fikce by se měla nutně zapracovat do díla! Brilantně napsaný, paradoxně se mi nejvíce právě líbí to strašné odmítnutí nádherná sonda do citů pana dokonalého (a nesouhlasím že ho to oddokonaluje, pro mě je tím ještě dokonalejší) a pak Joffreyův monolog a odchod za recitování Ventadoura - TO je geniální, TO je Joffrey. A zrovna včera jsem tuhle báseň končící slokou o Tristanovi četla, prostě telepatické provázání. Akorát teď nevím jakou variantu souboje si vybrat - jestli tu od AG nebo tu od tebe. Obě jsou stejně dobrý. Plus samozřejmně souhlasím s Jeanne, nádherný výběr trubadúrské poezie a super přebásnění do slovenštiny (přemýšlela jsem, jak si s tím poradíte a vídím že to nebyl žádný problém) a pochopitelně je brilantní i úloha Andijose.

Celkově jsem si uvědomila jak mi moc záleží na Joffreyovi a Angelice - zní to hrozně, jsou to knižní postavy, ale je to tak, za ta léta je už vnímám jako blízké osoby, které miluji, na kterých mi záleží a vždycky mě bolí když vidím, že mají problémy. :D :D jsem pošahaná co :D

Do kláštera bych brala jít! Potřebovala bych tak měsíc, dva nerušeného klidu na psaní fikcí a studium okcitánské literatury a po těch dvou měsících bych pak s radostí uvítala příchod pánů de Lauzun a de Montespan ;)

PS. okamžitě postni pokračování nebo umřu utrpením a napětím zároveň!! :D


Nahoru
Profil Citovat
Artemiss
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 11:56
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 14
Registrován: 09 čer 2014, 22:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Perfektní fikce!!! Určitě se oplatilo na ni počkat a dokonce jsi mě nechala tak napnutou,že budu zase každej den koukat, jestli už je další díl :D Děkuju ti moc za to, jak jsi to napsala, je to úžasné, přesně takhle jsem si nějak představovala tu poslední scénu, kdy si Joffrey myslí, že opravdu prohrál. Už se nemůžu dočkat na to, jak bude Angelika léčit Joffreye..... je to čtivé a vždycky to přehltnu, aniž bych věděla o realitě :D Čte se mi to dokonce líp než originál, jsem totiž spíš na rozhovory a scény, kde se něco děje, než na opisy okolí, takže tvoje fikce je přesně pro moje oči.... :-) a bylo mi jich líto, jak si vykládali chování toho druhýho jinak...... jsem zvědavá na reakci Angeliky až se dozví že šel anulovat manželství :D


PS: i když to nejspíš nejde, tak věřím že kdybys to vydala, tak z toho máš bestseller :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 13:24
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Dočteno. A odpověděla bych nejdřív slovy Chapelaina: "Nejmenší podezření nutí milence myslet na to nejhorší." a pro Joffreye něco na povzbuzení: "Nikdo nemůže skutečně milovat a nemít naději na lásku." ANO.ANO!!!!

Tolik emocí z při čtení jsem cítila naposledy před pěti lety když jsem poprvé četla citově vypjatou knihu "Angelika a její láska". Tahle fikce by se měla nutně zapracovat do díla! Brilantně napsaný, paradoxně se mi nejvíce právě líbí to strašné odmítnutí nádherná sonda do citů pana dokonalého (a nesouhlasím že ho to oddokonaluje, pro mě je tím ještě dokonalejší) a pak Joffreyův monolog a odchod za recitování Ventadoura - TO je geniální, TO je Joffrey..........

......... a pochopitelně je brilantní i úloha Andijose.

Celkově jsem si uvědomila jak mi moc záleží na Joffreyovi a Angelice :D :D jsem pošahaná co :D

PS. okamžitě postni pokračování nebo umřu utrpením a napětím zároveň!! :D
Dauphine velmi pekne ti dakujem :oops:
Myslim ze najviac som sa obaval tvojej reakcie... :shock: ze co som ti to spravila z panom dokonalym...
takze ma tvoje zhodnotenie fikcie pozitivne prekvapilo..

K tomu Angelika a jej laska:
Ked sa to tak zoberie nebolo to Joffreyove odmietnutie Angeliky na lodi este ukrutnejsie? :? ved vedel ze hladala JEHO! inak by sa jej nepytal: "nasla ste manzela ktoreho ste hladala?" a potom aj to ze jej zamlcal ze ich synovia su zivi a zdravi....

a mila Dauphine, "posahane" sme tu asi vsetky :wink: , tak sme sa tu vsetky pekne nasli...vrana k vrane sada rovny rovneho si hlada HA, HA :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 13:29
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mě se bát opravdu nemusíš :) jsem pro realitu takovéhleho druhu, bolí to ale je to krásné :)

No já myslím, že na lodi Joffrey sám nevěděl co se sebou, tušil, že ho Angelika jela hledat ale nechtěl si to přiznat protože kvůli ní příliš trpěl. Myslím, že některá ta slova mu vyletěla z úst aniž je v hloubi duše myslel opravdově, prostě byl tak nějak zmatený a rozbolavělý tím vším...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 13:36
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Artemiss píše:
Perfektní fikce!!! Určitě se oplatilo na ni počkat a dokonce jsi mě nechala tak napnutou,že budu zase každej den koukat, jestli už je další díl :D Děkuju ti moc za to, jak jsi to napsala, je to úžasné, přesně takhle jsem si nějak představovala tu poslední scénu, kdy si Joffrey myslí, že opravdu prohrál.

....... jsem totiž spíš na rozhovory a scény, kde se něco děje, než na opisy okolí, takže tvoje fikce je přesně pro moje oči....

PS: i když to nejspíš nejde, tak věřím že kdybys to vydala, tak z toho máš bestseller :D
artemiss dakujem :oops: :D

Musim sa priznat ze aj ja milujem nekonecne dialogy :mrgreen: a dramaticke sceny....

PS: budes sa cudovat ale uz som citala ze su vydavatelstva co predavaju fikcie k dielam (povazujem to za sialene, ale mozno je to trend) ale ja toto tu pisem z nadejou ze tym par citatelom urobim radost...

Nekoncene obdivujem a vazim si pani Golonovu, a bez nej a jej perfekte pripravenej zivnej pody by tato fikcia nikdy nevznikla....


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 13:58
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

PS: Omouvám se, že ti z vážného tématu dělám zase komedii, ale nemůžu si pomoct. Tak se mi zdá, tenhle rozhovor je nějaký nedokončený. :mrgreen:

- A ja vam mozem slubit, ze toho celkom iste neolutujete.
"A to víte jak?" zakoulela očima Angelika.
"Rozhodně ne tak, jak si myslíte," rozesmál se markýz d'Andijos, "ale je fakt, že jsme už oba měli tu čest, setkat se s těmitéž dámami. A řekněme, že jsem se pak setkal s jejich docela vysokými nároky...," tentokrát nad sebou obrátil oči v sloup sám d'Andijos a Angelika se navzdory situaci rozesmála.

:twisted:
V prvom momente som si povedala ze toto by sa snad Andijos neodvazil...ale zrazu sa mi zjavilo pred ocami
scena od pani AG kde si Andijos tiez pustil hubu na prechadzku:

Vy máte strach?“ opakoval. „Ale z čehopak, srdíčko?“
Markýz byl zcela vyvedený z míry. Pln dobré vůle se domníval, že se ozvala její cudnost.
„Nebojte se, ptáče moje,“ řekl žoviálně. „Všechny ženy všech dob to musely podstoupit. Ta záležitost sice stojí za malý výkřik, ale brzy se rozezní jiný nápěv. A hrabě, váš ženich, je mistr v poskytování rozkoše. Věřte mi, že v toulouském hrabství dnes bude plakat mnoho krásných černých očí a mnohé další vás budou pronásledovat žárlivými pohledy.“

:D :D :roll: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 14:02
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
No já myslím, že na lodi Joffrey sám nevěděl co se sebou, tušil, že ho Angelika jela hledat ale nechtěl si to přiznat protože kvůli ní příliš trpěl. Myslím, že některá ta slova mu vyletěla z úst aniž je v hloubi duše myslel opravdově, prostě byl tak nějak zmatený a rozbolavělý tím vším...
Ano, chapem ho. Aj mojej Angelike z ust vyleteli slova ktore vopred poriadne nepremyslela lebo sa
citila podvedena, ponizena a velmi zranena....a potom presne tak Joffrey odpovedal bez velkeho
rozmyslania slovami, ktore by inak snad nikdy nahlas nevyslovil....

proste ked cloveka ovladnu hlboke emocie...... :roll: :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 14:27
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
jeanne píše:

PS: Omouvám se, že ti z vážného tématu dělám zase komedii, ale nemůžu si pomoct. Tak se mi zdá, tenhle rozhovor je nějaký nedokončený. :mrgreen:

- A ja vam mozem slubit, ze toho celkom iste neolutujete.
"A to víte jak?" zakoulela očima Angelika.
"Rozhodně ne tak, jak si myslíte," rozesmál se markýz d'Andijos, "ale je fakt, že jsme už oba měli tu čest, setkat se s těmitéž dámami. A řekněme, že jsem se pak setkal s jejich docela vysokými nároky...," tentokrát nad sebou obrátil oči v sloup sám d'Andijos a Angelika se navzdory situaci rozesmála.

:twisted:
V prvom momente som si povedala ze toto by sa snad Andijos neodvazil...ale zrazu sa mi zjavilo pred ocami
scena od pani AG kde si Andijos tiez pustil hubu na prechadzku:

Vy máte strach?“ opakoval. „Ale z čehopak, srdíčko?“
Markýz byl zcela vyvedený z míry. Pln dobré vůle se domníval, že se ozvala její cudnost.
„Nebojte se, ptáče moje,“ řekl žoviálně. „Všechny ženy všech dob to musely podstoupit. Ta záležitost sice stojí za malý výkřik, ale brzy se rozezní jiný nápěv. A hrabě, váš ženich, je mistr v poskytování rozkoše. Věřte mi, že v toulouském hrabství dnes bude plakat mnoho krásných černých očí a mnohé další vás budou pronásledovat žárlivými pohledy.“

:D :D :roll: :twisted:
Ja presne na to isté som myslela ... veľmi bol vtedy Andijos zlatý ... otvorený ... snažil sa ju upokojiť ako najlepšie vedel :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 21 čer 2014, 17:30
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Katra píše:
Ja presne na to isté som myslela ... veľmi bol vtedy Andijos zlatý ... otvorený ... snažil sa ju upokojiť ako najlepšie vedel :D
Tak na tohle jsem si ani nevzpomněla a přitom tehdy plácal o dost víc, než v mém provedení. :oops:
Zrejme niekedy vsetky zabudame ze pani Golonova ma na programe vsetky verzie, od tej najjemnejsej
romantiky, cez srcervuce dramy, pikantne sceny az po verziu 3.0 ++, sceny ako z Molierovej komedie a samozrejme jej hrdinovia sem tam placaju neuveritelne rozkosne nezmysly :wink: :lol:

ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: Andijos "Pln dobré vůle " pani golonova, zboznujem vas......


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 18:01
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Napokon som sa rozhodla rozdelit dalsiu cast na dve polovice, aby to nebolo prilis vela blaznivych
emocii naraz, tak ako naposledy :roll: :twisted:

Takze, tu je prva polovica:
prijemne citanie :D

...........✿•*¨`*•. (¯`v´¯) (¯`v´¯) .•*¨`*•✿............


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 19:45
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirra, nadheraaaaaaa .... uplne super :) :) :) ani som nedychala ked som to citala :) :) :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 19:51
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dakujem Katra ♥
takejto pochvale sa vzdy potesi "spisovatelovo" srdiecko :oops: :D


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 19:56
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ach můj Bože, to je tak krásný :!: Nádherná něžná romantika spojená s úžasně příjemným humorem, to se Ti opravdu povedlo, Moirro :!:
To konstatování o zbytečnosti nápoje lásky nebo dotaz, jestli si Angelika myslí, že je Joffrey z kamene a spousta další vtipných narážek v rozhovorech mě moc hezky pobavily :mrgreen:
Opravdu moc příjemné čtení ... a kdy že bude ten druhý díl???

PS: Mám pocit, že nás schválně trápíš a napínáš víc, než Angelika Joffreye :evil: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 20:10
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dakujem Fantina ♥ :oops: :D
ked ma clovek radost z pisania a najde k tomu este aj vdacnych citatelov, co viacej
si "spisovatelovo" srdiecko moze priat ? :roll:

ta dalsia cast bude coskoro ;-) ved uz je napisana :mrgreen:

PS: nenapinam vas zamerne, ale niekedy si to zacne zit vlastnym zivotom a moji hrdinovia mi prekazia
plany lebo zasa nieco vyvedu daco co do toho este musim dopisat....ach jaj :shock:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 20:28
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
a najde k tomu este aj vdacnych citatelov
:D No to si piš, že máš dostatek vděčných čtenářů :!: Skutečně jsem vděčná, že jsi začala své fikce zveřejňovat :) Vždyť přesně tyhle příběhy většina z nás v knihách postrádala, já osobně jsem se při úplně prvním čtení prvního dílu Angeliky cítila strašně ochuzená a měla jsem dojem, že tam toho strašně moc chybí. A Ty jsi s úžasnou bravurností dokázala ty představy o tom, co se asi tak ještě mohlo v jejich společném životě v Toulouse odehrávat, zhmotnit svými fikcemi na těchto stránkách. Prostě to nemá chybu a já se nemůžu dočkat pokračování ... no tak těm svým hrdinům řekni, ať si dají chvíli pauzu, že teď je čas na zveřejnění, ne? :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 20:39
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:


PS: Mám pocit, že nás schválně trápíš a napínáš víc, než Angelika Joffreye :evil: :lol: :lol:
Aspon vieme ake to je :D nahodou mna to celkom bavi ... byt takto trapena a napinana :D ani nechcite vediet kolko krat za den sem vleziem aby som zistila ci daco nove nepribudlo :D :D :D


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 20:46
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Aspon vieme ake to je :D nahodou mna to celkom bavi ... byt takto trapena a napinana :D ani nechcite vediet kolko krat za den sem vleziem aby som zistila ci daco nove nepribudlo :D :D :D
Tak to máš naprostou pravdu, málo kdy člověk zažije tolik napětí a očekávání :lol: :lol: A jsme na tom stejně, asi jsme moc náruživé a náročně čtenářky :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 21:33
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Joffrey ma konecne vyzlecenu Angeliku v posteli a podari sa mu zaspat :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 21:34
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

Super-trubadúrské... ve stylu "odcházíme do kláštěra"

Ďábelsky humorné, jak Angelika provokovala svými poznámkami a soukromým striptýzem pro manžela, ketrý se nesmí hýbat. :twisted:

A pak přijde okamžik, kdy už i v tvé originál fikci slzíme smíchem! To se ti stalo do doby, co jsi začala psát o arcibiskupovi!

PS: Skoro myslím, že si zasloužíš taky přečíst nějakou novou fikci. Ale všechno teď zůstane ve stínu téhle. ;)
Dakujem Jeanne ♥ :oops: :D
Inak ved ja som sa nikdy tym netajila ze moje fikcie budu "trubadurske" :P

Za ten sukromny striptiz si Joffrey moze sam! On prehovoril Angeliku aby neposielala po nocnu koselu. Ale ma stastie ze tu fikciu som pisala ja, ty by si to celkom urcite nevydrzala a nechala ho hybat sa. A uz by bolo po nom :shock: a to by sme teprve isli vsetky do klastora :twisted:

No ano, aj ja som si vsimla ze ten Arcibiskup ma namna akysi cudny vplyv :roll: :mrgreen:

Nemyslim si ze by moja fikcia dajako zatienovala tvoje pokracovanie. Ved kazda piseme inym stylom. Uz o nu tri dni modlikam a naozaj by som si ju zasluzila 8)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 21:37
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Joffrey ma konecne vyzlecenu Angeliku v posteli a podari sa mu zaspat :?: :?: :?:
Keby nebol taky zoslabnuty a Angelika predtym donho nebola naliala ten bylinkovy "vitriol" celkom urcite by sa mu to nepodarilo. :wink: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 21:47
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
... no tak těm svým hrdinům řekni, ať si dají chvíli pauzu, že teď je čas na zveřejnění, ne? :mrgreen: :mrgreen:
Niekedy si myslim ze moji hrdinovia si so mna utahuju. Hlavne Joffrey. Ked sa isla Angelika okupat a obliect, mal ju povodne cakat tam kde ho nechala. Pokracovalo to potom neskorsie. Ale ked som upravovala text ze to zverejnim, zrazu som zistila ze Joffrey z tej hostovskej izby zmizol. :shock: :roll: A ver mi ze som z toho bola rovnako vyvalena ako samotna Angelika. :mrgreen: :twisted:

A este jedna informacia:
Podobnost Joffreyovych komnat s tymi z Jeanninej fikcie nieje ani nahodou cisto nahodna. Dovolila mi aby som ju pouzila. Vymyslela to totizto tak dokonale, ze by bolo celkom zbytocne vymyslat inu verziu. Iba ak podoplnovat este viacej diabolsky milych detailov. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 22:09
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

Nebylo by po něm, u mě by si jistě nějak poradili. ;)
Nuz ja si myslim ze prave to "nejak si poradili" moj Joffrey ani sam nechcel. Zrejme chce aby ich
prvy krat bolo nieco mimoriadne, co im navzdy ostane v pamäti. A preto radsej pocka kym bude naozaj
znovu celkom v kondicii.

Ach jaj, ten moj Joffrey je vskutku beznadejny trubadur! :oops: :D

PS:Ale kludne by som si precitala fikciu na fikciu ako by si boli poradili.
Ved vies ze aj tu na zamocku milujem! aaah...:roll: :oops:

PS2:Mozno raz budu vychadzat moderne interaktivne knihy kde si citatel bude moc vybrat z viacerych moznosti ako pribeh bude pokracovat. Ze by sme tu my ako prve uz takuto pisali?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 22:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
moirra píše:
jak by to možná bývalo bylo, kdyby byl pan dokonalý v té chvíli ve formě... Ačkoli je tu samozřejmě stále omezován svojí zoufalou autorkou, která to v jednom díle víckát nezvládá, zatímco pan dokonalý jistě ano. :twisted:
Davaj si pozor abysi tvoj pan dokonaly nezacal zit vlastnym zivotom, lebo sa tymi opismi jeho
"viackrat za den" upises k smrti :lol: :lol: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 22:37
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Katra píše:
Joffrey ma konecne vyzlecenu Angeliku v posteli a podari sa mu zaspat :?: :?: :?:
Keby nebol taky zoslabnuty a Angelika predtym donho nebola naliala ten bylinkovy "vitriol" celkom urcite by sa mu to nepodarilo. :wink: :mrgreen:
Tak dufam, ze uz Angelika prestane s tym bylinkovym "vitriolom" .... alebo nech je este chvilu napatie takze nech ho este chvilu podava ... nech sme este napnutejsie :D :!: :!: :!:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 23:23
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Tak dufam, ze uz Angelika prestane s tym bylinkovym "vitriolom" .... alebo nech je este chvilu napatie takze nech ho este chvilu podava ... nech sme este napnutejsie :D :!: :!: :!:
Ako vidim Joffreyove zranenie nebral nikto okrem mna a Angeliky uplne vazne :shock: :roll:
Asi som ho mala Germontazovi dat viacej zmasakrovat aby ste mi uverili :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 23:26
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

No právě, nejen, že ho musím takhle omezovat, ale muísm přestat psát i samé "Ach, Joffrey", protože už tak má tendenci se mi vkrádat do každodenního života :roll: :lol:
Ze by si sa bola pomylila a oslovila tak v intimnej chvili niekoho ineho???
To by bol zrejme prvy "rozvod" v historii
kvoli nevere s fiktivnou osobou! ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 23:37
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
áááááááách, moirra, nádherné, romantické, skoro som ani nedýchala a srdce mi bilo kdesi v krku...
ty ich teda necháš trápiť a nás s nimi :lol: :twisted: , si nemysli, že to čakanie na tvoje fikcie je ľahké :lol: :twisted: cez mobil čítať je príliš neromantické, tak som si to nechala nateraz, na neskorý sobotný večer :oops:

Ja sa z toho vsetkeho snad napokon este zblaznim! Tak dlho som na vas cakal a teraz, konecne ste vedla mna a ja tu mam lezat ako poleno? Zvrastil obocie.
- Ale milacik vari sam nevyucujete v skole lasky ze len tazko ziskana laska ma cenu?

takto ho nechať vytrápiť, teraz keď už konečne "môže", tak vlastne "nemôže" :twisted:


Vidim ze ste privelmi rozrusena. Idem teda pani! Ale vedzte ze dam ohlasit motlidby za JEHO uzdravenie. Ci mi to verite, alebo nie, v skutku si nezelam aby vas manzel umrel.
myslím, že v hĺbke duší sa vlastne tí dvaja mali svojim spôsobom "radi", boli síce nepriatelia, ale mali voči sebe istý zvláštny rešpekt :twisted:

ďakujem za pekný príbeh , už sa teším na pokračovanie


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 28 čer 2014, 23:49
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
errnie píše:
takto ho nechať vytrápiť, teraz keď už konečne "môže", tak vlastne "nemôže" :twisted:

myslím, že v hĺbke duší sa vlastne tí dvaja mali svojim spôsobom "radi", boli síce nepriatelia, ale mali voči sebe istý zvláštny rešpekt :twisted:

ďakujem za pekný príbeh , už sa teším na pokračovanie
Dakujem Errnie ♥ :oops: :D

Nuz Joffrey bol vzdy majster sebaovladania, takze ked uz vydrzal takmer rok, tu chvilocku hadam
este vydrzi :roll:

Nuz co sa tyka Arcibiskupa, urcite mali jeden k druhemu respekt. Aj v kanone od pani AG sa napokon distancoval od Coanana Bechera aj od urcitych obvineni a snazil sa aby sa vsetko vratilo pred cirkevny sud. Ale uz bolo bohuzial neskoro, lebo A&J mali inych, silnych nepriatelov.


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 00:40
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Niekedy si myslim ze moji hrdinovia si so mna utahuju. Hlavne Joffrey. Ked sa isla Angelika okupat a obliect, mal ju povodne cakat tam kde ho nechala. Pokracovalo to potom neskorsie. Ale ked som upravovala text ze to zverejnim, zrazu som zistila ze Joffrey z tej hostovskej izby zmizol. :shock: :roll: A ver mi ze som z toho bola rovnako vyvalena ako samotna Angelika. :mrgreen: :twisted:
Moc krásně jsi to napsala ... já věřím a chápu to, že si hrdinové žijí vlastním životem. Vždyť je to znát ze všech vašich příběhů, díky nimž mám pocit, že ty postavy jsou všechny skutečné a že se to opravdu někde odehrálo nebo odehrává :P
A myslím, že většina z nás by brala Joffreyovo zranění jako velmi vážné .... ale se nediv, když mu do úst vložíš tolik humoru jako je bylinkový vitriol nebo rande s benátskou koupelnou ... to mu pak těžko věříme, že mu je tak zle :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 07:32
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:

Nuz Joffrey bol vzdy majster sebaovladania, takze ked uz vydrzal takmer rok, tu chvilocku hadam
este vydrzi :roll: .
Len doteraz este nemal nahu Angeliku vedla seba v posteli :o :oops: :o :oops: :o :oops: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 08:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
A myslím, že většina z nás by brala Joffreyovo zranění jako velmi vážné .... ale se nediv, když mu do úst vložíš tolik humoru jako je bylinkový vitriol nebo rande s benátskou koupelnou ... to mu pak těžko věříme, že mu je tak zle
Ibaze premna je prave to typicky Joffrey, ledva ujde hrobarovi z lopaty a uz si aj zo vsetkeho,
dokonca aj sam zo seba utahuje :roll: :mrgreen: :twisted:
Ved ci nemal pripravene humorne slova aj chvilu predtym ako polomrtvy odpadol pri v Parizi
pri nohach otca Antoina po tom co sa na uteku po jeho "upaleni" uchylil do klastora lazaritov? :wink:

A okrem toho: Dobre vedel ze Angelika by bola dodrzala to co povedala a keby bol zacal "vyvadzat"
vstala by, obliekla sa a sadla si naspät na stolicku. Ved mu sama povedala ze by jej nevadilo
ani "keby bol nebezpecny" ale prilis sa bala o jeho zivot ktory este dva dni predtym visel doslova navlasku. :wink: :!:

PS: Inak s tym pisanim to nieje take lahke ako sa zda. Najviac prace daju vzdy reserse.
Musela som zresersovat ako to v tej dobe stalo zo
zasivanim ran a co a ake metody sa na to vtedy prave vo Francii na to pouzivali. atd.
Chcem ostat hodnoverna
a nechem si vsetko len ulahcovat nerealistyckymi fantaziami ako v nejakom gycovom romane.
Po takom zraneni muz ako Joffrey sice bol schopny zartovat ale celkom urcite nebol v kondicii
aby zacal z Angelikou "vyvadzat" cosi ine. A ak by sa bol prilis hybal, mohlo ho to vskutku stat zivot.
Ved ci nepisem ze sa snazil pred nou zakryt ze mal bolesti? :roll: :oops:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 15:36
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslim si ze pani AG sa nevracala dozadu. Som stale presvedcena ze ona
uvazovala daleko dopredu. Vyhoda dnesnych spisovatelov je ze na pocitaci
sa da tak lahko vyhladat a zmenit/zmazat :idea: :!:

Samozrejme ze uz nie ked clovek zverejnuje kapitolu po kapitole :wink:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 21:46
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Ibaze premna je prave to typicky Joffrey, ledva ujde hrobarovi z lopaty a uz si aj zo vsetkeho, dokonca aj sam zo seba utahuje :roll: :mrgreen: :twisted:
Po takom zraneni muz ako Joffrey sice bol schopny zartovat ale celkom urcite nebol v kondicii aby zacal z Angelikou "vyvadzat" cosi ine. A ak by sa bol prilis hybal, mohlo ho to vskutku stat zivot. Ved ci nepisem ze sa snazil pred nou zakryt ze mal bolesti? :roll: :oops:
Moirro, to já přece vím, už jsem psala, že úplně přesně vystihuješ jeho povahu a Tvoje fikce jsou nádherné a dokonalé. Opravdu to nemá chybu. To měla být jen taková poklona tomu, jaký úžasný humor jsi použila. Moc se mi to líbilo a když si na ty všechny Joffreyovy žertovné výroky vzpomenu, tak se musím smát (a pak na ulici vypadám jak blbec s nasládlým úsměvem) :wink:

A ano, máte naprostou pravdu, rešeržovat každou maličkost, která je pro nás v současné době naprosto běžná, jestli v 17. století vůbec něco takového bylo možné, je opravdu děsně náročné. Mně bohatě stačí, že si teď vyhledávám některé historické události do časové osy, a než překliknu do tabulky, abych si to zapsala, tak to zapomenu :roll: Čímž chci říct, že moc obdivuju, že dokážete posbírat tyhle informace a ještě je zpracovat do příběhu, který už i tak vypadá jako živý a skutečný.
jeanne píše:
Jednou je pokračování venku a už se k němu nemůžeme vrátit tak, jak by se nám to zrovna hodilo.
Jak to, že ne :wink: Vždyť přeci můžete zase napsat krásnou fikci na fikci, už jste si to vyzkoušely a osvědčilo se to, ne? :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 22:04
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jinak Moiro tvoje fikce o tom, jak Angelika dnem i nocí léčí manžela je nádherná. Taková léčba se jistě nemine účinkem. Je to prostě léčba těla duše. :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 29 čer 2014, 22:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
fantina píše:
To měla být jen taková poklona tomu, jaký úžasný humor jsi použila. Moc se mi to líbilo a když si na ty všechny Joffreyovy žertovné výroky vzpomenu, tak se musím smát (a pak na ulici vypadám jak blbec s nasládlým úsměvem) :wink:
Dakujem Fantina :oops: :D
Aspon teraz uz vies ake je to ked namna ludia pozeraju ako na cvoka ked niekde idem a zjavi sa mi taketo pokracovanie a ja sa usmievam ako slniecko na hnoji :mrgreen: :mrgreen:
Mam pocit ze moji hrdinovia si somna utahuju a naschval vyvadzaju a ja sa to len rychlo snazim zapisovat.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 10:48
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, já jsem při čtení zas málem brečela, tentokrát dojetím. Vždyť i my jsme vlastně několik měsíců čekaly než se Angelika Joffreyovi vysloví - to je mimochodem jedna z výhod psaní fikcí den po dni a uveřejňování týden po týdnu - čtenář ta léta s hrdiny prožívá doopravdy, dlouhodobě tak jak oni sami, neprolítne je za týden jako v klasické knize. Stále více obdivuju AG jak nádhernou trubadúrskou lásku nám vykreslila a přitom ji ponechala dosti reálnou, a obdivuji i tebe, jak jí krásně dokážeš rozšiřovat. Aach...

A co mě v tvé fikci dostalo nejvíc je spojení romantiky s lehkým humorem a rafinovaností hodnou trubadúrů :) Zdá se, že nám ty žertovné fikce s arcibiskupem prospívají :D Všechno tu už zaznělo před mým komentářem, takže dodávám jen, že děkuju za další super fikci a těším se na pokračování :)


Nahoru
Profil Citovat
Jitka
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 12:32
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2014, 11:36
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Katra píše:
Tak dufam, ze uz Angelika prestane s tym bylinkovym "vitriolom" .... alebo nech je este chvilu napatie takze nech ho este chvilu podava ... nech sme este napnutejsie :D :!: :!: :!:
Ako vidim Joffreyove zranenie nebral nikto okrem mna a Angeliky uplne vazne :shock: :roll:
Asi som ho mala Germontazovi dat viacej zmasakrovat aby ste mi uverili :twisted:
Tak to pozor, krásně jsem si poplakala, já to tedy (i když vím jak to dopadne) beru vážně. Moc krásné, tak rychle pokračování, už se nemůžu dočkat.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 17:46
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Vždyť i my jsme vlastně několik měsíců čekaly než se Angelika Joffreyovi vysloví - to je mimochodem jedna z výhod psaní fikcí den po dni a uveřejňování týden po týdnu - čtenář ta léta s hrdiny prožívá doopravdy, dlouhodobě tak jak oni sami, neprolítne je za týden jako v klasické knize. Stále více obdivuju AG jak nádhernou trubadúrskou lásku nám vykreslila ...................
Dauphine dakujem ♥ :oops: :D aspon ty si ma nezvozila ze nebol este ziadny sex :lol: :evil:

Nuz aj ja obdivujem pani AG, ale nechapem preco ach preco.. :roll: :roll: jedno z ich najkrajsich obdobi v zivote
tak odflakala...ved aj na lodi v Angelike a jej Laska alebo neskorsie Angelika a Novy svet isla na to takmer
den po dni.
Je zaujimave ze prave na toto sa stazovali aj Nemecki a ini citatelia...a cakali na to ze to v novych vydaniach napravi..a tiez ze napriklad im nevadilo ze na kralovskej svadbe bolo tolko opisov osob a udalosti ale to ze tam bolo jednoznacne strasne malo Angeliky a Joffreya. (este to aj niekde vypocitali....ze kolko % ha ha :lol: )
Ale berme to pozitivne nechala nam aspon dost "ciernych dier" do ktorych si mozeme doplnat. :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 17:51
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jitka píše:
Ako vidim Joffreyove zranenie nebral nikto okrem mna a Angeliky uplne vazne :shock: :roll:
Asi som ho mala Germontazovi dat viacej zmasakrovat aby ste mi uverili :twisted:
Tak to pozor, krásně jsem si poplakala, já to tedy (i když vím jak to dopadne) beru vážně. Moc krásné, tak rychle pokračování, už se nemůžu dočkat.[/quote]

Dakujem Jitka ♥ :oops: :D

pokracovanie coskoro..nemyslim ze tentoraz bude trvat tyzden kym ho zverejnim...iba ze by moji hrdinovia
zasa nieco neocakavane vyviedli... :shock:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 20:24
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
mimi píše:
Jinak Moiro tvoje fikce o tom, jak Angelika dnem i nocí léčí manžela je nádherná. Taková léčba se jistě nemine účinkem. Je to prostě léčba těla duše. :lol:
Dakujem Mimi ♥ :oops: :D
No veru mozno este jedneho dna Angelika z nostalgiou bude spominat aky bol pan dokonaly
pokorny ako baranok ked bol zraneny :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 30 čer 2014, 21:35
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pre istotu si Angelika pripraví uspávací "vitriol" do zásoby a v prípade potreby ... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 00:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, mě se právě líbí jak to jejich společné poprvé oddaluješ, bude to pro ně něco mimořádně mimořádného :) dávám přednost tomu očekávání a příjde mi že je to v duchu trubadúrské filozofie ze které vlastně toulouská láska vychází, čili pro mě je to takhle naprosto ideální, a pro trubadúry také...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 08:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine dakujem za povzbudenie ♥ :D

nuz ja si snazim drzat pred ocami ze sa nachadzame v 17 storoci, kedy sa este stale
romantickymi trubadurskymi a rytierskymi idealmi tak trochu zilo... :oops:

ved ci tych, co sa dvorili preciozkam nevolali "umierajuci" ????? :roll: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 08:21
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Dauphine dakujem za povzbudenie ♥ :D

nuz ja si snazim drzat pred ocami ze sa nachadzame v 17 storoci, kedy sa este stale
romantickymi trubadurskymi a rytierskymi idealmi tak trochu zilo... :oops:

ved ci tych, co sa dvorili preciozkam nevolali "umierajuci" ????? :roll: :mrgreen:
No áno na jednej strane trubadúrske a rytierske ideály a na druhej sa dvaja páni - kamaráti delia o spoločnú milenku :roll:
:twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 09:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katro, přesně! To je ta nádherná dvojakost, na jedné straně strašně romantické a na druhé vlastně naprosto realistické a stále aktuální :D A přesně, v té době byly v módě preciózky čili se nám trubadúřina do poloviny 17. století naprosto hodí ;)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 10:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:

No áno na jednej strane trubadúrske a rytierske ideály a na druhej sa dvaja páni - kamaráti delia o spoločnú milenku :roll:
:twisted: :twisted: :twisted:
Nuz v starej verzii je napisane nieco ine. Je tam ze Joffery poprosil akusi zo svojich byvalych mileniek
aby Lauzona ako mlade ucho zaucila. takze ju zdielali posebe a nie naraz. :roll:

A Joffrey sam o sebe tiez tvrdil nieco ine. Takze kazdy si
moze najst svoju verziu.
Pan dokonaly v mojej verzii nieje puritan ale je prilis priebercivy a dava prednost kvalite pred kvantitou,
a skutocnycm hlobokym prezitkom & pozitkom, dusevnym a telesnym pred nejakym grupensexom.
(sam to aj o sebe v kanone AG hovori)

Takze pre kazdeho verzia podla vlastnej chuti :D :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 17:43
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nuz ano, ktovie ake skusenosti na svojich cestach pozbieral.
Ved sam o sebe Angelike vravi ze uz mal zeny biele,
zlte, cierne aj cervene :mrgreen: :twisted: (A vsetky prisli samy ) :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Stastne a nestastne Toulouske casy - moirra
Napsal: 01 črc 2014, 18:17
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Nuz ano, ktovie ake skusenosti na svojich cestach pozbieral.
Ved sam o sebe Angelike vravi ze uz mal zeny biele,
zlte, cierne aj cervene :mrgreen: :twisted: (A vsetky prisli samy ) :roll:
:roll: No to si mohol odpustit :!: a este ku vsetkemu vo svadobnu noc :twisted:

chcela by som vidiet ako by sa zatvaril keby mu nieco podobne povedala A. :P :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 5 z 9  [ 436 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 13 4 5 6 79 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů
cron