DISKUSE: Vyprávění Dauphine

Odpovědět   Stránka 2 z 4  [ 169 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
errnie
Předmět příspěvku: Re: Rescator v Cadizu
Napsal: 03 čer 2014, 20:42
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
4poziom.slask.pl
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:

PS2: Uz boli Havanske cigary ??? :shock:
dauphine píše:
Havanské doutníky! Ha teď jsi mě dostala! Jestli v té době nebyli, přišla bych o svou čest na poli Angeliky stejně jako Vatel na poli gastronomie! :D Ale vůbec mě nenapadlo že nemohli být, v knihách je několikrát zmínka že v Karibiku se pěstuje tabák a Havana je tím proslulá, takže bych řekla že v té době už tam doutníky byly, ale ruku za ohně za to nedám... budu to muset někdy prozkoumat... :oops:
Presný historický ani zemepisný pôvod cigary vraj nie je úplne známy. Predpokladá sa však, že v Južnej Amerike sa po tisíce rokov fajčil tabak nielen z fajok ale aj iných tvarov. Niektoré domorodé národy používajú v posvätných rituáloch cigary (aby mohli prísť do styku s kňazmi s bohmi).
Základná zložka cigár - tabak - sa dostal do Európy z amerického kontinentu. Na jeho objaviteľa Krištofa Kolumba ( 15.-16. storočí )neurobilo fajčenie tabakových listov nejaký veľký dojem, ale pre španielskych a portugalských námorníkov sa tento zvyk stal obľúbenou kratochvíľou.
Za vynález tabakového odvetvia možno ďakovať práve Španielom, ktorí vo svojej novej kolónii, rozprestierajúcej sa na území dnešnej Kuby, začali vyrábať prvé cigary.
Okolo San Antonio de los Baños v provincii Havana je vinárska oblasť Partido. Táto oblasť bola objavená na začiatku 17. storočia aj pre pestovanie tabaku.

Po krajinách Pyrenejského polostrova sa fajčenie tabakových listov dostalo do aj Francúzska vďaka vyslancovi v Portugalsku Jeanovi Nicotovi. V Európe sa cigary začali vyrábať od roku 1717 v španielskej Seville. :wink:

Prvý továreň na cigary otvorili v Havane , ktorá je spravovaná mestom " Casa de Beneficiencia " , otvorili v roku 1799. Tento dátum označuje zrod kubánskej cigary, ktorá si potom pod názvom " Havana " získala svetovú slávu. :roll:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:50
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Super zresersovene Errnie!
:D
ked sa v Europe zacali vyrabat 1717, urcite sa uz vyrabali v Amerike v dobe ked tam bol Joffrey ;-)

Nuz, viem ze v kanone pani AG sa kdesi pise ze v tom uz v tom case vraj boli totalne zacmudene krcmy. ;-)

PS: No o par rokov neskor by Joffrey stihol managovat a j tovaren na cigary.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Díky Errnie ;) a souhlasím s Jeanne, že bys své rešerše měla spíš uplatnit ve vlastní fikci, tady je jich škoda, i když nám pěkně pomáhají to zas ne že ne ;)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A teď si ale vzpomínám že v některé knize určitě bylo že Joffrey kouřil cigáro...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:58
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
A teď si ale vzpomínám že v některé knize určitě bylo že Joffrey kouřil cigáro...
ano aj mna to napadlo, ako Errnie zistila ze prva fabrika na vyrobu cigar bola uz v roku 1717 v Europe,
tak v Amerike istotne uz bola, a kde inde ako na Kube? ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 22:40
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Ach, tak romantické. 8)
Zase si připadal jako nějaký trubadúr... a musel rovnou pořídit pár dámských šatů. Pro jistotu. :twisted:
No to som sa vždy divila ... že Rescator má v truhlici dámske šaty v zásobe :o


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 22:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Ten Rochat je ale rozkošný! Báječné, nádherné - přesně tohle v knížce chybí. Přečetla jsem to jedním dechem.

Úplně vidím před očima zoufalého Rochata a Rescatora s nepřítomným pohledem, jak mu přesvědčivě přikyvuje :) (dovedu si dost dobře představit sama sebe na jeho místě :oops: )

Ale vyděsil mě Joffrey na začátku tou svou temností. Mám občas tendenci z něj až dělat člověka, proto je možná můj Alexander víc takový lidský. Nějak do něj tu hrozbu nedokážu dostat. Opravdu se Joffrey ovládá vždy a za každé situace? Proč jen já ze všeho chci dělat komedii :?

Teď mi na mysl přišel Harry Potter, ten profesor Snipe je také takový temný. Všeovládající se.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 22:47
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
. Opravdu se Joffrey ovládá vždy a za každé situace?

Keď Angelike jednu struhol vtedy sa neovládol :cry: :cry: :cry:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 23:20
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Katra píše:
Tania píše:
. Opravdu se Joffrey ovládá vždy a za každé situace?

Keď Angelike jednu struhol vtedy sa neovládol :cry: :cry: :cry:
Děkuji za připomenutí. Aspoň někdy. I když, to si zrovna nevybral tu nejlepší věc :/ .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 23:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, jsem moc ráda že se ti fikce líbila, děkuji za milou reakci :)

Váš lidštější Joffrey je super, je to osvěžující. Já si ale strašně ráda hraju s jeho tajemností - jako Rescator má být orientálně přehnanej :D hodně teatrální, on tohleto působení na lidi hrozně rád využíval vlastně v každém životním období a je to jedna z jeho charakterových rysů ze kterých jdu vždy do kolen :D takže jestli se mi to trošku povedlo nastínit tak jsem moc ráda ;)

Myslím, že Joffrey se neovládá pouze když jde o Angeliku :D dokonce jedná proti své povaze - viz plavba na Gouldsboru kde jí ponižoval atd. ach ta láska jak by řekl markýz de Villedavray ;)

Snape je taky tak tajemný (proto ho mám ráda :D) ale není dramatický a ani tak vřelý, Joffrey je oproti němu velmi veselý a přátelský (když mu zrovna Angelika neláme srdce :D)


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 čer 2014, 08:42
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Katra píše:
jeanne píše:
Ach, tak romantické. 8)
Zase si připadal jako nějaký trubadúr... a musel rovnou pořídit pár dámských šatů. Pro jistotu. :twisted:
No to som sa vždy divila ... že Rescator má v truhlici dámske šaty v zásobe :o
a ja chci verit teto verzi, ne ze tam zbyly po jine navsteve. :)

A Dauphine, jen ho nechej pekne temneho, tohle si moc uzivam. ;)
No jedine takto :!: Žiadne šaty po dákej "nešťastnici" :)


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 čer 2014, 09:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dauphine píše:
Tanio, jsem moc ráda že se ti fikce líbila, děkuji za milou reakci :)

Váš lidštější Joffrey je super, je to osvěžující. Já si ale strašně ráda hraju s jeho tajemností - jako Rescator má být orientálně přehnanej :D hodně teatrální, on tohleto působení na lidi hrozně rád využíval vlastně v každém životním období a je to jedna z jeho charakterových rysů ze kterých jdu vždy do kolen :D takže jestli se mi to trošku povedlo nastínit tak jsem moc ráda ;)

Myslím, že Joffrey se neovládá pouze když jde o Angeliku :D dokonce jedná proti své povaze - viz plavba na Gouldsboru kde jí ponižoval atd. ach ta láska jak by řekl markýz de Villedavray ;)

Snape je taky tak tajemný (proto ho mám ráda :D) ale není dramatický a ani tak vřelý, Joffrey je oproti němu velmi veselý a přátelský (když mu zrovna Angelika neláme srdce :D)
To se mi líbí. Prosím, drž se toho. Nutí mě to se víc zamýšlet, prociťovat - možná se i bát? Nevím. Je to úžasné - nevědět. Je to napínavé a já se nemůžu dočkat, jak to bude pokračovat. Ta moje reakce je jen, jako taková snaha o pochopení mého odlišného přístupu. Jako ve smyslu, proč to tak mám já, když Joffrey je spíš jako ten tvůj? Úžasné :) . Nemůžu to tak přesně popsat, aby z toho nebyly litanie :? . A měla bych se zamyslet nad Alexandrem - jenže, ono to tak plyne samo. Jedna myšlenka navazuje na druhou. Jako bych stále nemohla Alexandra pořádně uchopit a tak ho stále držím v lihu? Co to svědčí o mně? Bojím se do toho chlapa ponořit? Zkusím se držet tvého příkladu, snad to pomůže :D

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 čer 2014, 20:32
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Táni, nic si z toho nedělej, taky bych chtěla dosáhnout podobně temnějšího vyznění, jako se to daří Dauphine, ale není to tak lehké... prostě je tu odbornice na duši pana dokonalého. :)
Naprosto souhlasim :D

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 čer 2014, 09:01
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
Super zresersovene Errnie!
:D
ked sa v Europe zacali vyrabat 1717, urcite sa uz vyrabali v Amerike v dobe ked tam bol Joffrey ;-)

Nuz, viem ze v kanone pani AG sa kdesi pise ze v tom uz v tom case vraj boli totalne zacmudene krcmy. ;-)

PS: No o par rokov neskor by Joffrey stihol managovat a j tovaren na cigary.
no však keď mal sextant tak čoby nemohol mať aj doutník no nie??? :twisted: :D :D :D :D
dauphine píše:
Díky Errnie ;) a souhlasím s Jeanne, že bys své rešerše měla spíš uplatnit ve vlastní fikci, tady je jich škoda, i když nám pěkně pomáhají to zas ne že ne ;)


:wink: :P :P :P :P :P


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 čer 2014, 10:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:oops: :oops: :oops: tolik chvály :shock: mě ti vaši Joffreyové teda baví moc a neřekla bych, že je mezi našima fikcema tak zásadní rozdíl... koneckonců každá se věnujem jinému období a proto i Joffrey musí být trochu jiný ne :)

Jeanne, dost že překvapuje že zrovna ty nezastáváš variantu - šaty měl na Gouldsboru po nějaké jiné ženské :D Ale nejpekelnější varianta je podle mě ta, že Joffrey šaty opravdu počestně koupil pro všechny případy a Angelika si pak samozřejmě byla stoprocentně jistá, že jsou po jiné ženě a zlobila se kvůli tomu na něj... :twisted:

Errnie, co znamenají tvoje smajlíky...? Doufám, že pouze a jedině to, že na něčem pracuješ... :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 čer 2014, 10:32
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:

Jeanne, dost že překvapuje že zrovna ty nezastáváš variantu - šaty měl na Gouldsboru po nějaké jiné ženské :D Ale nejpekelnější varianta je podle mě ta, že Joffrey šaty opravdu počestně koupil pro všechny případy a Angelika si pak samozřejmě byla stoprocentně jistá, že jsou po jiné ženě a zlobila se kvůli tomu na něj... :twisted:
Ked kupoval kozusiny, medzi ktorymi si ju predstavoval, preco nie saty?

Neda mi necitovat z Angelika a jej Laska, pan dokonaly na svoju zenu myslel,
i ked si nebol isty ze ju este niekedy uvidi:

Zachvěla se blahem, když jí ovinul paži kolem ramen.
„Neodvažuji se doufat,“ šeptal jí, „že byste se zajímala o kožešiny té velké postele. Přestože
jsou velice vzácné a vybral jsem je s představou, jak mezi nimi budete krásná.“
„Myslel jste na mě?“
„Bohužel.“

♥ Aaaaaaah.... :roll: :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Artemiss
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 14:27
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 14
Registrován: 09 čer 2014, 22:37
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak teď jsem se opravdu smála snad celou dobu, co jsem to četla :D perfektní :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 14:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Artemiss, Jeanne, díky za milé reakce, jsem ráda, že vás to pobavilo :D

Jeanne, pan dokonalý má přece tendenci všechno zlehčovat takže si v kostele pochopitelně nepřizná, že udělal něco víc, než ukradl polibek své žene :D Jinak jsem myslela, že tohle kázání bude v půlce školy lásky, přece ta jeho slavnost na kterou se sjíždějí lidé z celého Languedoku nemůže skočit temným kázáním o mukách pekelných :D myslela jsem, a samozřejmě si to pak uprav podle své představy, že by neděle jakožto den odpočinku mohla být pojatá volněji čili - pohoda, klídeček, siesta, každý bude dělat to co ho baví - odpočívat, jíst, číst si, povídat si, chodit na procházky... a Joffrey bude obcovat s hydrogensíranem sodným :D Jestli jsem se netrefila do tvého harmonogramu tak to prosím přejdi ;)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 15:07
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Je mi naprosto jasný jak to dopadne :D :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 16:38
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ha ha :D
Prave som prisla z roboty a zacala citat tvoju fikciu na fikciu na fikciu
Dauphine....
no a uz pri tretej vete som sa tak rozrehotala ze som nevidela viacej na obrazovku
lebo placem od smiechu..nikdy som o tom svätcovi este nepocula....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kde si nato prisla??? :shock:
"světce, který zkrotil ďábla a donutil ho orat" proste spravil z diabla uzitkovy dobytok ha ha :lol: :lol:
no co uz s nim ked ma tie rohy.....

Dauphine, ty si naozaj expertka na obliekanie pana dokonaleho! :mrgreen:

"Na ramenou měl ležérně přehozený kratší, bohatě nařasený plášť podšitý rudým saténem, takže při každém pohybu vrhal nebezpečné odlesky připomínající plameny ohně.Červené podrážky bot, lesknoucí se v letním slunci celkový dojem pekelníka umocňovaly, vypadalo to, jako by se jejímu manželovi každou chvíli pod nohami měl vznítit oheň odnášející ho domů – do pekla."

Dokonaly outfit na nedelnu omsu :mrgreen: :twisted:

"Ona vedle něj bude vypadat jako poslušná chovanka penzionátu" ha ha :lol: :lol:
aka dokonala dvojica

„Drahoušku, mám takový dojem, že dnešní kázání bude mimořádně dlouhé, je proto třeba čelit mu v plné zbroji,“ spiklenecky na ní mrkl a pomohl jí nastoupit do kočáru. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ubohy Arcibiskup! ha ha :lol: :lol:
Pokud jde o ďábelského hraběte, o kterém se dnes dozvěděl, že ve volných chvílích nosí rohy,
"přijít na mši svatou v obleku ďábla, to je vrchol, příště si vezme i ty rohy! "

DOKONALE! dobre som sa narehotala...

PS: tak trochu som ocakavala ze si Arcibiskup predstavil ako sa kajucny Joffrey sam zapriahne
do pluhu a bude orat polia okolo Toulouse, kym ho on bude pohanat bicikom.... :twisted: :mrgreen:

ale mozno sa mu to bude v noci snivat :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 17:16
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Mimochodem, psát takhle společně na pokračování je nejlepší zábava, myslím, že bychom v tom měly pokračovat... (a mj. napsat několika-tisíc-stránkové Království Francie).

Jdu přemýšlet o pokračování na to odpoledne a večer po mši... :mrgreen:
Joffrey poobede - vecer - mozno do noci v labaku a nafucana Angelika sama vo svojej velkej posteli :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 17:34
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
jeanne píše:
Mimochodem, psát takhle společně na pokračování je nejlepší zábava, myslím, že bychom v tom měly pokračovat... (a mj. napsat několika-tisíc-stránkové Království Francie).

Jdu přemýšlet o pokračování na to odpoledne a večer po mši... :mrgreen:
Joffrey poobede - vecer - mozno do noci v labaku a nafucana Angelika sama vo svojej velkej posteli :?: :?: :?:
O nie! Joffrey pocas skoly lasky do labaku ani nepachol, ale hned prvy den po tom ako sa skoncila
sa tam odrana zavrel ha ha :lol: :lol: :lol:

Pamätam si ze ked sa potom nadranom hrabal k nej do postele, nadurdena Angelika mu odporucala aby
uspesnu noc ukoncil vo svojich apartmanoch pritiskajuc si na srdce poriadne velku bruchatu krivulu :D :twisted: (z ceskeho skla :twisted: )


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 17:45
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirra, mas pravdu bolo to az po skole lasky ... inak ta predstava Joffreya s bruchatou krivulou v posteli nema chybu :lol: :lol: :lol: :lol: asi tak fungoval kym este A. s nim nechcela ... : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 18:17
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Moirra, mas pravdu bolo to az po skole lasky ... inak ta predstava Joffreya s bruchatou krivulou v posteli nema chybu :lol: :lol: :lol: :lol: asi tak fungoval kym este A. s nim nechcela ... : :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak toto je až příliš! :-D

Dauphine, skvěle napsané, řehtala jsem se od začátku do konce! Obcování s hydrogenuhličitanem... no tak to bude následovat buď skutečné chování chovanky penzionátu, nebo masakr křivulí :-D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 18:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Děvčata, jsem ráda že jsem vás pobavila, děkuji za reakce :oops: :oops:

Moirro, přišlo mi vhodnější psát o nějakém konkrétním světci, takže jsem si je trošku proklepla a vylezl z toho vítězně sv. Prokop, bohužel žádného patrona špiónů a tajných agentů jsem nenašla - to byl totiž původní plán :D Tím jak si arcibiskup bude představovat Joffreye=dábla zapřaženého do pluhu orající brázdy okolo Toulouse, si mě dostala :D myslím, že až ho Joffrey příště něčím naštve, arcibiskup nebude počítat do desíti ale bude počítat kola která s Joffreyem vyorají, aby se uklidnil :twisted: :lol: měla bys tenhle nápad strčit do nějaké fikce, je super, popřípadě se s námi pak poděl o své divoké sny na toto téma :D

Jeanne, souhlasím, psaní fikcí stylem každý kousek je super :D A faktem, že Joffrey chtěl odpoledne strávit v laborce se přece řídit nemusíš, jen mi přišlo vtipný to, že mu arcibiskup svým otravným kázáním překopal plán pracovat na výrobě hydrogensíranu :D takže to klidně nepoužívej. Jasně že do laborky se zavřel až po ukončení školy lásky, v tu neděli se tam plánoval zavřít jen na pár hodin na odpoledne a večer už by zas byl plně k dispozici hostům a své ženušce, ale vzhledem k tomu že arcibiskup kázání povážlivě protáhl, čas který si vyhradil na vědecké pokusy se mu tím zkrátil. Navíc Angelika přece není žádná nymfomanka aby nevydržela den bez sexu :D


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 18:44
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Navíc Angelika přece není žádná nymfomanka aby nevydržela den bez sexu :D
:lol: :lol: :lol: No Angelika by aj vydrzala ... len vsak viete kto nevydrzi ... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 18:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Joffrey že by nevydržel jo? Řekla bych že Joffrey by vydržel snad dýl než Angelika :D vždyť i AG píše že si dokázal odpírat požitky a nebyl na ničem závislý, ale už konec, diskuze nám sklouzává do rovin, ve kterých se nemá pohybovat nebo alespoň ne v diskuzi na mé romantické fikce :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 19:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, jsem zvědavá co nám ve své fikci připravíš k diskutování :)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 19:35
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dauphine, také se přidám k velké gratulaci a obdivu :wink: Moc podařená fikce na fikci :), fakt jsem se neskutečně pobavila :D A pak mě ještě dorazíte touhle diskuzí :!: :lol: :lol:
No, mám pocit dámy, že se z Vás stává neuvěřitelně dokonale sehrané TRIO :!: Já jen doufám, že ty Vaše fikce jednoho dne vydáte knižně včetně fanouškovských komentářů :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 20:47
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Moirro, přišlo mi vhodnější psát o nějakém konkrétním světci, takže jsem si je trošku proklepla a vylezl z toho vítězně sv. Prokop,

:D Tím jak si arcibiskup bude představovat Joffreye=dábla zapřaženého do pluhu orající brázdy okolo Toulouse, si mě dostala :D myslím, že až ho Joffrey příště něčím naštve, arcibiskup nebude počítat do desíti ale bude počítat kola která s Joffreyem vyorají, aby se uklidnil :twisted:

......plán pracovat na výrobě hydrogensíranu :D
ha ha ha :lol: :lol: :lol: "počítat kola která s Joffreyem vyorají" to je genialne!!! mozno ze ak Arcibiskup zo zurivosti nebude moct zaspat bude to mat namiesto pocitania oveciek....

co sa tyka toho "hydrogensíranu" tajne dufam ze ked Arcibiskup nabuduce prikvitne do palaca veseleho poznania
Joffrey v chvate zabudne zavriet dvere na laboratoriu a zahasit ohen pod skumavkou a kym sa bude zo svatym
muzom zhovarat chodbami palaca sa bude plyzit dym smrdiaci sirou a peklom :twisted: :mrgreen:
uz vidim Arcibiskupa ako sa prezehnava a trasuc sa hrozou prasi prec z palaca ha ha :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 20:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Uvádí se, že Twilight série se prodalo 120 milionů a fan fiction na ni se už prodalo něco přes 100 milionů (po novém filmu to nejspíš ještě stoupne). U Angeliky se s tou spoustou nelegálních vydání špatně počítají prodané výtisky, ale že by to fikce nepřekonaly? :twisted: :lol: :lol: :lol:
Citala som o tom a zda sa mi len spravodlive ze aj povodny autor dostava svoj podiel zo ziskov na fikciiach,
pretoze bez neho by tieto nemohli existovat. :roll: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 21:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:lol: :lol: :lol: JO! Moirro prosím pokračuj, chci se dočíst jak byly všechny závěsy v paláci i Joffreyovy šaty byly cítit pekelnou sírou namísto fialek, možná by mohla i arcibiskupovi načichnout sutana :twisted: co by mu asi na to řekl ctihodný Becher :lol: :lol: A počítat vyoraná kola před spaním začínám společně s arcibiskupem taky počítat!!!!! :lol: ty mi dáváš... :D

No nevím, jestli by tyhle výtvory široká veřejnost ocenila, nejdřív musím Angeliku procpat mezi širší veřejnost na fb. Prázdninový úkol č. 1!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 21:47
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
jinak ty právní vztahy mezi originály a vydanými fikcemi nebývají tak hladké... Ale hlavním účelem fan fictions bývá zábava fanoušků než touha vydělávat na cizím nápadu.
Nuz fanusici to samozrejme robia zo zapalu ale VYDAVATELSTVA, ktore sa snazia spenazit vsetko co sa da, samozrejme pre peniaze!!!!! :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 23 čer 2014, 22:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Samozřejmě ti Fantino, moc děkuji za milý komentář, nějak se v tom tady ztrácím vzhledem k tomu že ještě vedle srovnávám středověkou architekturu ze všech koutů Evropy :D jsem moc ráda, že ses pobavila!

Nojo nojo, Jeanne, já vim :roll: začínám mít pocit, že těch prázdninových úkolů č. 1 je nějak moc :D


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 24 čer 2014, 22:01
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
óóóóóó, dauphine, tak toto je svetové, :lol:
"Na chvíli si představil bezbožného hraběte de Peyrac jako kajícníka, zbaveného svých bludů, v žíněném rouchu s tvrdým karabáčem, kterým by umrtvoval své hříšné tělo." - vieš si to predstaviť, ja teda nie, pán dokonalý - to nie :lol: :twisted:
"Vypadá tak neškodně, pomyslela si, kdyby neměl ten oblek připomínající ďábla, byl by dnes zbožnost sama." - a toto si zas predstaviť viem :lol:
tak výstižne napísané, že až sem som počula, ako škrípe arcibiskupove brko po papieroch :twisted: :twisted: :twisted: , zas mu len ten gróf nedá spávať :twisted: :twisted:
a ako si vystihla myšlienky AJ počas kázne arcibiskupa, proste niečo dokonalé :twisted:
raz bude z teba veľká spisovateľka :P


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 24 čer 2014, 22:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:oops: :oops: :oops: drahá Errnie, děkuji za tak milá slova :) Joffreye si jako dobrovolného kajícníka představit nejde, samozřejmně :D s tím spaním, Moirra nám chce napsat mini fikci "arcibiskupove radostne vizie pred spanim" žřejmě o tom jak s Joffreyem ořou záhony růží okolo Toulouse ne? :lol: :lol: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 15:41
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Že by arcibiskup pred spaním myslel na Joffreya :lol: :roll: 8) :roll: 8) :roll: :?: :?: :?:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 19:03
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Že by arcibiskup pred spaním myslel na Joffreya :lol: :roll:
Az si precitas moju fikciu mozno aj pochopis preco! :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 22:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dakujem Jeanne! :evil: :D
Som rada ze si sa pobavila. Vedela som ze si snad budete mysliet ze Joffrey sa zblaznil, a hadala som kedy asi zistite ze toto sa mu moze jedine len snivat....
ale teraz ked si niekto najskor precita komentare nebude to uz take zaujimave ;-)

PS: Errnie nam nakreslila Cantora!


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 22:22
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil: :evil: :evil:
teda moirra, to bolo óóóóóóóó ... skoro sa mi nedostalo dychu od smiechu....
pomsta najviac bolí toho, kto sa chce pomstiť :!: :twisted:
hlavne A&J v prvej rade tak to musel byť pohľad..... :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 22:46
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirro, ty mi dáváš :D

O spasu jeho duse? Sväty muzicek sa rychlostou blesku posadil na posteli a dosiroka otvoril oci.
Pustite ho dnu, a usadte ho zatial v spovednici. len co sa trochu upravim hned som tam!
- haha jak byl arcibiskup hned na nohách a vůbec se s ním nemazal rovnou toho zkaženého bezbožníka šoupl do zpovědnice geniální postup :D A Joffrey prostě ví, jak na arcibiskupa :D :D i když to byl jen sen.

Nie! Nemozem vam dat iba tak rozhresenie! Vase hriechy su pritazke Joffrey de Peyrac! Obcovanie z diablom, vyroba zlata za pomoci necistych sil, zhmotnovanie drakov,vysmech bohu a jeho sluzobnikom....a mnoho dalsich ...Ak chcete aby vasa dusa bola spasena, musite sa kajat verejne! - jak si ho vychutnává :D :D :D

Přiznám se, že mi opravdu nejde si představit Joffreye jako kajícníka :D přesto je tohle úžaný jak má arcibiskup nepředstíranou radost :D :D
Potom sa nechal sa zapriahnut do pluhu a za asistencie svojho arcibiskupa zacal orat brazdy v poliach na predmesti Toulouse. Sväty muzicek pre väcsi efekt sem tam slahol bicikom po chrbte kajucnika a zhovievavo sa usmieval: Ked to tu cele poorieme, zasadime tu ruze, vela ruzi! Este jedno kolecko za vase hriechy pri zmyselnom obcovani z nymfami. Este jedno za spolcenie z diablom! Boh vidi vasu snahu synak! Povzbudoval ho spasitel dobromyselne. Este jedno za tie hromady diabolskeho zlata! u tohohle jsem fakt umírala :D :D :D bože to je hrozný ale strašně vtipný :D A pak jak si arcibiskup představuje svojí slávu :D haha, no to ti tu začínám vypisovat celou fikci...

a závěrem si to úplně dorazila :D bezva fikce pěkně mě bolej břišáky, ještě několik podobných fikcí a budu mít dokonale vypracovanej six pack ;) :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 23:27
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Moirro, ty mi dáváš :D


Potom sa nechal sa zapriahnut do pluhu a za asistencie svojho arcibiskupa zacal orat brazdy v poliach na predmesti Toulouse. Sväty muzicek pre väcsi efekt sem tam slahol bicikom po chrbte kajucnika a zhovievavo sa usmieval: Ked to tu cele poorieme, zasadime tu ruze, vela ruzi! Este jedno kolecko za vase hriechy pri zmyselnom obcovani z nymfami. Este jedno za spolcenie z diablom! Boh vidi vasu snahu synak! Povzbudoval ho spasitel dobromyselne. Este jedno za tie hromady diabolskeho zlata! u tohohle jsem fakt umírala :D :D :D bože to je hrozný ale strašně vtipný :D A pak jak si arcibiskup představuje svojí slávu
Zda sa ze medzi casom si takmer uplne zabudla ze toho svätca si nasla ty, ty si tvrdila ze je arcibickupovym vzorom a
kolecka a oranie brazd na sadenie ruzi pochadzaju tiez o teba. A ten vyraz "velka oranica" pochadza tiez od teba :roll: :lol:

Takze nie ze "ty mi davas" ale sama si si (aj Joffreyovi a Arcibiskupovi) poriadne dala :mrgreen: :twisted:
ja som to len zaznamenala ako daky poctivy kronikar ;-)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 23:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No jo ale právě ono je taky dost důležité JAK se to sepíše a ta velká oranice sepsaná tvými slovy nemá chybu :D možná bychom měly začínat dávat citáty měsíce z fikcí :twisted: :twisted:

PS. světce který přinutil orat dábla jsem sice našla ale s tím, že by se to dalo aplikovat na Joffreye jsi, pokud si dobře vzpomínám, přišla ty :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 25 čer 2014, 23:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A docela by mě zajímalo, co by si o těhlech fikcích - arcibiskup vs. Joffrey myslela paní AG :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 26 čer 2014, 00:20
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Len poznamka na okraj: Kto by si to z kanonu pani AG nepamätal, mali "dracikovia" ktorych videl arcibiskup v laboratoriu
boli dvaja cinsky mloci, ktorych si Joffrey choval v laboratoriu pre vlastne potesenie :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 26 čer 2014, 07:44
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No ja som vždy bola v tom, že to boli nejakí malinkí v akvárku ... ale teraz pozerám, že mlok čínsky má tak niečo vyše metra ... no zaujímavé :o :) :o :) :o :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 27 čer 2014, 20:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
S jesterkami se neda souperit. Ale myslim, ze pan dokonaly tuhle vedecko-zviratkovaci strategii tak casto nepouzival a na laborator ukecal jen Angeliku. :D :D :D
Nuz veru, nekonvencna Angelika napokon Joffreya prekvapila svojim zaujmom o jeho vedecke snazenia.
S tym ze sa niektore zeny daju zvadzat aj matematikou, chemiou a fyzikou,
veru nepocital ani slavny predseda skoly lasky. :mrgreen: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 02 črc 2014, 20:57
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jsem tu ve správném fóru, kde můžu Dauphine pogratulovat k brilantní fikci s arcibiskupem?? :D :lol:
Když jsem si myslela, že si to "prostě jen tak dočtu", byla jsem vedle jak ta jedle - ony ty modré pasáže jsou fikcí ve fikci!!
Arcibiskup ujíždějící na svatém Prokopu, co se málem zamotá do sutany, aby stihnul dát na papír kázání o obcování s ďáblem.. tentokrát mi naskočil starosta z filmu Čokoláda, jak dopisuje knězi kázání - znáte? :wink:
Ještě jednou, klobouk dolů, velmi vtipné a inspirativní!!!
Já vím, teď jdu hledat Moiřinu fikci, která Tě inspirovala... Vy mi dáváte, holky!!!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 02 črc 2014, 21:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Já vím, teď jdu hledat Moiřinu fikci, která Tě inspirovala... Vy mi dáváte, holky!!!
Dasha presunula som toho Arcibiskupa do "Moirrine sialene Fantazmagorie" to vsetko vzniklo
povodne tak ze mi jeanne na zelanie zhmotnila vo fikcii moju predstavu o tom ako si to
A&J rozdavaju na terase pri soche boha pana. lenze Jeanne prisla z genialnou myslienkou ako
nasadit Joffreyovi este aj rohy a to tak aby na to existoval rozumne vysvetlitelny dovod
!!!!! :roll: :twisted: :lol: :lol: :lol:
A to mi nedalo aby som si nepredstavila Arcibiskupa ako ich "nahodou" pozoruje dalekohladom.
Dauphine ma naviedla abysom to napisala ako mini fikciu. A potom ona zasa napisala fikciu na
moju minifikciu, ktora ma viedla k fikcii na fikciu na minifikciu ktora bola povodne doplnkom Jeanninej
fikcie. :twisted: :twisted: :mrgreen:

jednym slovom ak si sa z tohoto mojho vysvetlovania, do ktoreho som sa poriadne zamotala
este nezblaznila...tak to najdes v mojich fantazmagoriach :wink: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE: Fan fictions - dauphine
Napsal: 02 črc 2014, 22:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dasho, děkuji za tak milá slova, od "své učitelky" si toho zvláště vážím ;) Přiznám, že začínám nacházet svůj styl a nejvíc mě asi baví tyhle vtipné lehce ironické kousky, tak trochu se snažím přiblížit stylu Isabel Allende, ten je mi bytostně velmi blízký...

Jinak jste to schéma, dámy, napsaly velice přehledně, prostě taková normální fikce na fikci na fikci na fikci... a stejně nenapadá mě lepší ztracenost než ztrácet se v Angelika fikcích ;) Určitě můžem založit samostatné vlákno věnované arcibiskupovi, jak říká Jeanne, je třeba k tomu svatému muži přistupovat seriózně.

PS. těším se Dasho, jestli nám napíšeš nějakou fikci nebo třeba fikci na fikci nebo i fikci na fikci na fikci ;) :D


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 4  [ 169 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2 3 4 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů