DISKUSE: Angelika 21. století - Tania

Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 84 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Autor Zpráva
Tania
Předmět příspěvku: DISKUSE: Angelika 21. století - Tania
Napsal: 28 dub 2014, 09:57
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
4poziom.slask.pl
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dasha píše:
jeanne píše:
Proč Tania posílá svou fikci soukromě jen tobě, když tady by si ji tolik lidí rádo přečetlo!? :roll:
Myslím, že to bylo hlavně proto, že ta fikce bezprostředně nenavazovala a Tania mi jí nabídla na zapracování do budoucího děje - který se ovšem, jak je vidět, dodnes nekoná :oops: . Ale už tehdy jsem jí vyzývala, ať jí uveřejní samostatně a pod svým jménem. V současnosti by navíc mohla fungovat i jako inspirační zdroj pro další pisatelky... :D
A jé jé. Zaspala jsem. Pane jo, ale to už je dávno a asi jsem si netroufala s tím vyjít na světlo.
Ok. Zkusím to někde mezi papírama do školy vyhrabat a přečíst si to, jestli je to vůbec k publikování.
Kdybys to, Dashenko, měla uložené v lepším stavu než já, byla bych Ti za poslání vděčná.


Problém s Angelikou ve 21. století mám takový, že si nejsem úplně jistá tím, jak by mohl či nemohl Joffrey zůstat více či méně "čistý". On sice žádný daňový apod. svatoušek nebyl, ale mám pocit, že oproti dnešním "podnikatelům" je to ještě takové "vořezávátko". A mám trošku problém s tím, se vůbec do těchto kalných vod pouštět.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 19:55
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:

Problém s Angelikou ve 21. století mám takový, že si nejsem úplně jistá tím, jak by mohl či nemohl Joffrey zůstat více či méně "čistý". On sice žádný daňový apod. svatoušek nebyl, ale mám pocit, že oproti dnešním "podnikatelům" je to ještě takové "vořezávátko". A mám trošku problém s tím, se vůbec do těchto kalných vod pouštět.
HA-HA :mrgreen: :mrgreen: Akurat som docitala Angelikin prvy den v praci! Super :D
Este stale sa rehocem na tom mene!!!! Konecne ten Peyrac 21 storocia dostal poriadne meno!!!!
:twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:03
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Zabudla som sa opytat co sa skryva v tome mene za pismenom J. ????? :shock: :shock:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:05
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
Tania píše:

Problém s Angelikou ve 21. století mám takový, že si nejsem úplně jistá tím, jak by mohl či nemohl Joffrey zůstat více či méně "čistý". On sice žádný daňový apod. svatoušek nebyl, ale mám pocit, že oproti dnešním "podnikatelům" je to ještě takové "vořezávátko". A mám trošku problém s tím, se vůbec do těchto kalných vod pouštět.
HA-HA :mrgreen: :mrgreen: Akurat som docitala Angelikin prvy den v praci! Super :D
Este stale sa rehocem na tom mene!!!! Konecne ten Peyrac 21 storocia dostal poriadne meno!!!!
:twisted: :twisted:



Bylo to těžké :x . Koneckonců - Jiří neprošel. Z Jaroslava lze udělat Járu (Cimrmana) nebo Slávka, z Jaromíra - Jára, Mirek (Dušín :wink: ). Josef - to je prostě Pepan. Nešlo to.

Alexandr znamená podle "Osud podle jména" - Tento muž je silných kvalit a má tendenci spět kupředu. Chce svět pokořit svým přístupem a má mnoho tendencí ho změnit. Nechápe, že se vše může spolčit proti němu, a že on se může tím vším zničit. Měl by se věnovat vědám a také studiu teologie, k čemuž má značné nadání.

Docela trefné i na Joffreye, že?


Od P se také zrovna moc nic nenabízelo.

Tak jsem hledala silné příjmení v Čechách - Černý mi přišlo docela ďábelské. A pak jsem si vzpomněla, že mám spolužáka Rytíře (zní to jako titul ). A bylo to :D :wink:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:11
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
meno alexander sa mi vzdy pacilo, ma vsebe neico honosne. Ale s tym J. ?? :shock: Co takto pohrabat sa v staroslovanskych a staroceskych menach...raz sme sa v tom zo synom hrabali a plakali sme pri tom od smiechu...boli tam mena ako: spitihlav, spitihnev a podobne, ale boli tam aj velmi honosne a uslachtile mena......


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Haha, to jméno mě taky slušně rozesmálo, ale neměla být fanoušek Angeliky sama slečna Sedmá? Už teď je mi líto Tamary, že svého šéfa nedostane. :(

PS: Táni, nechceš jednotlivé části tvých vyprávění dávat do jednoho svého vlákna, prosím? :oops:
Dobry napad. Akorat, jestli by to slo (jestli ne, nevadi), jako adresar? Nevim, jestli nepribydou pokracovani tak, aby to nebylo na preskacku. Lip jsem to zatim nevymyslela :?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:37
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No tak lahko sa z toho uz nevymotas zlaticko!
Teraz nam jednoznacne dlhujes tu napinavu fazu ako sa dali dokopy! :twisted: :twisted:
PS: Uz sa na to tesim. :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:42
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
No tak lahko sa z toho uz nevymotas zlaticko!
Teraz nam jednoznacne dlhujes tu napinavu fazu ako sa dali dokopy! :twisted: :twisted:
PS: Uz sa na to tesim. :mrgreen:
A svadbu a svadobnú noc :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 20:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Katra píše:
moirra píše:
No tak lahko sa z toho uz nevymotas zlaticko!
Teraz nam jednoznacne dlhujes tu napinavu fazu ako sa dali dokopy! :twisted: :twisted:
PS: Uz sa na to tesim. :mrgreen:
A svadbu a svadobnú noc :D
Jo, no, teda, ehm, jaksi - nebylo by lepsi tohle nechat na Jeanne? Zatim jsem z Jeanniny verze 2:0 zvladla jen prvni noc, ale je to ponekud jine cist to od autorky, kterou znam. Ani nevim, jestli jsem se u toho cervenala nebo ne. Libilo se mi to - to ano! Ale zvlastni to je. Takove az duverne.

Proste bych se z toho rada vykroutila :D . Co kdyby z toho pak vylezla komedie?
:wink: :roll:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Komedie
Napsal: 28 dub 2014, 21:06
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No to by nevadilo, ja som tu s tym "starozitnickym" stylom, dauphine s tym mladickym odusevnelym, dasha s tym mysterioznym, jeanne s tym pikantnym tak preco nie aj komedialny styl? ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Komedie
Napsal: 28 dub 2014, 21:26
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
No to by nevadilo, ja som tu s tym "starozitnickym" stylom, dauphine s tym mladickym odusevnelym, dasha s tym mysterioznym, jeanne s tym pikantnym tak preco nie aj komedialny styl? ;-) :D
Haha :D . Už my začínají před očima běhat všechny ty trapné okamžiky ze všech možných komediálních filmů, včetně jejich hlavních hrdinů v podobě všech možných, jen ne zrovna překrásných herců, jejichž jmenování zde by nám všem přineslo jen infarktové stavy, nikoliv nepodobné pokusu o mdloby okorzetovaných dam - to bych asi nepřenesla přes srdce :/ . Já, která "miluju" romantického Edwarda (to ještě nevíš, ale určitě brzo zjistíš :wink: ). Já, která si užívám nedokončený okamžik před prvním polibkem mezi Jakobem a Bellou... a do toho ukopnutý palec o nohu postele, do které se tak neelegantně sklátili při pokusu o romantické uložení na lože.

Některé věci, zdá se, je snad asi lepší nepitvat :shock:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 dub 2014, 23:03
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
To není tím, co píšeš, ale že jsi to ty :) . Je to úplně nový pocit. Nelze od toho poodstoupit, jako u neznámých autorů. Je to intenzívnější, jako bych tam byla. Ale to je úžasné. Prostě něco nového. Podle mě to je asi největší poklona, kterou může čtenář spisovateli napsat - už si nemusí představovat, protože už tam prostě je. Hlavně nic neopravuj :) (ani ty čárky, teď už nemusíš vědět, proč je máš tam, kde jsou).

Takže palec rozhodně nahoru :) .


Jsem cool :shock: , super :P .
To byl prostě jen vtípek - nemohla jsem tomu odolat, abych tam ty fanynky nedala, když se to úplně nabízelo :D

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 dub 2014, 11:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Táni, za 100 bodov! Čo za sto, tisíc!!! Tá meta-fiction (ako to označila Jeanne) ma rozosmiala - úžasný nápad! To si priam žiada pokračovanie! Aj tie ďalšie, v podstate fanfiction na Dashinu fanfiction :P sa mi veľmi páčili!

A takto verejne vám všetkým, čo píšete fanúšikovskú fikciu, vyjadrujem obdiv a skláňam sa pred vami. Každá máte iný štýl, ale všetko sa mi páči a všetky máte niečo spoločné: máte nápad a viete písať. A som nesmierne rada, že sa môžem kamarátiť s takto talentovanou skupinou žien. Verte mi, vy by ste sa ako spisovateľky určite uživili!

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 dub 2014, 12:00
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Děkuji Kristínko :) .
Už včera jsem se chtěla o nějaké pokračování pokusit, ale musím přiznat, že mě docela rozhodila ta sebevražda Ivety Bartošové (a to jsem Ivetu nikterak nesledovala). Její videoklip a píseň Děkuju vám andělové jsou opravdu hodně silné - viděla jsem to poprvé a v souvislosti s tím, co se stalo, mi to připadalo více než výmluvné.

Dneska se chystám poprvé v životě na Beltaine - tak snad to vyjde. Ale slibuju, že budu pokračovat jen jak mi to čas dovolí :) .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 dub 2014, 18:42
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
to sú skvelé správy, Tánička! Nech len múza kope, budeme sa tešiť!

PS: Beltaine je nejaký írsky/druidský obrad, sviatok? O čo ide?

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 kvě 2014, 20:18
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
/trochu opožděně ale přece/ Moc pěkná fikce Tanio! Pobavila jsem se! Nejvíc mě rozesmály detaily, které máš úžasně propracované - třeba jak jsi rozlouskla ten problém s Joffreyovým jménem, vidím jasně před sebou ten jeho obličej, když pozoruje jak jsou ostatní v rozpacích, když ho oslovují pane Černý-Rytíři :lol: :lol: nebo to zapojení tohohle webu :D geniální, fakt jsem se prohýbala :lol: budu se moc těšit na pokračování, nechtěla bys tam nějak zapracovat ty odpůrce Angeliky, kteří by zemřeli trapnou smrtí jak tu někde nadhodila Jeanne?? To jsem se taky řehnila při té představě :lol:

Jinak jak jsi psala že si nejsi jistá jak by měl Joffrey jak by Joffrey podnikal v dnešní době. Já si ho představuju tak, že sice nějaké drobné nezákonné čachry provozuje ovšem takové, že stát příliš nepoškodí a jemu prospějí, jsou v celku neškodné, v účetnictví to má všechno bezchybně ošetřené a tyhlety čachry vyvažuje tím že jinak poctivě odvádí poměrně vysoké daně. Jinak samozřejmě, že má známé i v podsvětí nebo alespoň mezi ostatními ne příliš počestnými podnikateli, moc se s nimi ale "nepřátelí" spíše žijí v symbioze, prostě se umí s každým domluvit tak, aby si nevadili. No a ještě něco jsem k tomu chtěla napsat, ale to si teď nevzpomenu tak třeba ještě později :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 kvě 2014, 20:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tani, bomba! Zasa som sa super pobavila!
Najviac som sa rozosmiala pri :
....kdy v něm vidí toho zatraceného Joffreye, kterého mu byl čert dlužen. :mrgreen: :mrgreen:

Peyrac ktory sa hned prvy den naleje a pozna len filmy & Angelika ktora nikdy poriadne necitala Angeliku!

Uz sa neviem dockat pokracovania! :D :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 12:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dauphine píše:
/t nechtěla bys tam nějak zapracovat ty odpůrce Angeliky, kteří by zemřeli trapnou smrtí jak tu někde nadhodila Jeanne?? To jsem se taky řehnila při té představě :lol:

Jinak jak jsi psala že si nejsi jistá jak by měl Joffrey jak by Joffrey podnikal v dnešní době. Já si ho představuju tak, že sice nějaké drobné nezákonné čachry provozuje ovšem takové, že stát příliš nepoškodí a jemu prospějí, jsou v celku neškodné, v účetnictví to má všechno bezchybně ošetřené a tyhlety čachry vyvažuje tím že jinak poctivě odvádí poměrně vysoké daně. Jinak samozřejmě, že má známé i v podsvětí nebo alespoň mezi ostatními ne příliš počestnými podnikateli, moc se s nimi ale "nepřátelí" spíše žijí v symbioze, prostě se umí s každým domluvit tak, aby si nevadili. No a ještě něco jsem k tomu chtěla napsat, ale to si teď nevzpomenu tak třeba ještě později :D
Píšu si poznámky - odpůrci - trapná smrt :)

Ale díky tvému nápadu ohledně Joffreyově příjmu mě už něco napadlo. Máš pravdu, nemusím zabředávat do politiky nebo jiných špinavých a nebezpečných míst. Koneckonců, nejlepší se držet toho, co člověk alespoň trošku zná. A tvoje vysvětlení mi k Joffreyovi sedí líp. Docela se mi ulevilo. Tohle půjde. Už mě snad i něco napadlo :wink:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 12:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jeanne


Sama jsem zvědavá co se mi z Alexandra vyklube - jisté je už teď, že Pan dokonalý to rozhodně nebude. Ale nějaký nápad už mám.

Fanynka Alexandra - no to mě nenapadlo, ale to nás pak asi bude víc :wink:

Tamara - to je hrozně těžké. Vysvětlení by odkrylo příliš mnoho a ještě by mě dost omezilo ve vymýšlení jejích rozkošných šíleností. Já jsem osobně tam vždycky chtěla mít i nějakou zajímavou ženskou hrdinku, kromě Angeliky samotné. Mužských hrdinů má Anne požehnaně, přičemž vede samozřejmě Desgres. Už se těším na Desgrese :) !

Carmencita - ano, takhle daleko jsem ještě nedošla, ale bude to logicky navazovat na vysvětlení Joffreyova příjmu (z toho mám ohromnou radost :shock: ) - takže, píšu si poznámky.

Bydlení Angeliky - víš, že už mě napadlo, že číslovat dni v práci a pak přijde víkend? Co bude dělat o víkendu bez Alexandra? Takže bydlení a volný čas musím ještě promyslet. Zatím Angelika dojíždí, ale kdo ví?

Určtiě abych potřebovala pohlídat návaznosti a nelogičnosti, protože už ráno jsem si jednu uvědomila a musím jí dopracovat.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 12:41
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
to sú skvelé správy, Tánička! Nech len múza kope, budeme sa tešiť!

PS: Beltaine je nejaký írsky/druidský obrad, sviatok? O čo ide?

Beltain - keltský

Spojila jsem dohromady víc věcí, když jsem tam šla, které jsem chtěla udělat - pracovních i soukromých.

Ale co se týká té jedné soukromé - jsem prostě hrozný zbabělec. Měla jsem možnost se seznámit se svým jedním více než pravděpodobným příbuzným - ověřit příbuznost a zjistit víc o svých předcích, ale neudělala jsem to. Měla jsem pocit, že se to nehodí a, že to nepřijme - koneckonců - nečekaných příbuzných, kteří něco chtějí je v příbězích mnoho. A vysvětlujte, že to není můj případ. A nějak jsem si nedovedla představit, že k němu přijdu a řeknu: "Ahoj, Petře, já jsem zcela určitě tvoje příbuzná, protože máme stejné příjmení (rodné) a pocházíme ze stejné oblasti (a to naše příjmení je zrovna docela ojedinělé, prostě dalo by se říct "jistota")." Možná jen příliš řeším, jak by se cítila druhá strana. A tak jsem přemýšlela, čeho bych litovala víc - neúspěšné mise nebo neproběhlé mise? Každopádně, nehážu tím flintu do žita, jen doufám, že příště to vyjde lépe.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 12:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
Tani, bomba! Zasa som sa super pobavila!
Najviac som sa rozosmiala pri :
....kdy v něm vidí toho zatraceného Joffreye, kterého mu byl čert dlužen. :mrgreen: :mrgreen:

Peyrac ktory sa hned prvy den naleje a pozna len filmy & Angelika ktora nikdy poriadne necitala Angeliku!

Uz sa neviem dockat pokracovania! :D :roll:

Peyrac se hned první večer naleje - tak teď smíchy nemůžu já :lol: , moc pěkné přirovnání.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 14:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
"Ale co si tak Alexander matně pamatoval z filmů, (...) jejich společná budoucnost nevypadala zrovna idylicky."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Presne!!!! Aj na tomto som sa rehotala ako blazon.

Tanicka nesklamala si! Dobre si povedala ze ta tvoja fikcia bude komedia!

Samozrejme ze asi romanticka tragi-komedia!
Naozaj sa tesim ako Angelika a jej Cerny-Rytir bude pokracovat !!!! ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 19:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
jeanne píše:
"Ale co si tak Alexander matně pamatoval z filmů, (...) jejich společná budoucnost nevypadala zrovna idylicky."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Presne!!!! Aj na tomto som sa rehotala ako blazon.

Tanicka nesklamala si! Dobre si povedala ze ta tvoja fikcia bude komedia!

Samozrejme ze asi romanticka tragi-komedia!
Naozaj sa tesim ako Angelika a jej Cerny-Rytir bude pokracovat !!!! ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Ale ono mi to tak nevyznívalo, dokud jsem si to tady v komentech nepřečetla :shock: Evidentně mi ten suchý humor jde natolik, že už ho ani nevnímám :wink: :lol: :lol: :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 19:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Teda, já mám zase resty ve fikcích. Vůbec nestíhám číst, a když, tak jen zběžně a rychle - a přitom bych si to tak ráda vychutnala!
Ale po opravách slohovek, kdy mám průměrnou známku na třídu 3,8 si asi budu muset spravit náladu něčím kvalitnějším!!!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 17:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Teda Táni, ty ses rozjela! Tohle už Dasha nikdy nedožene. ;)

Tentokrát ve mě tvé vyprávění nejen vzbudilo tradiční myšlenky, co všechno by se dál mohlo stát, ale ještě mi vnuklo nápad do mé fikce, takže už asi budu fikcí na všechny ostatní přítomné. :D
No jo, jenže teď už tím pádem nestíhám číst vaše fikce, takže jsem v pořádném skluzu. Jenže já na to potřebuju klid, abych si je pěkně užila, nejlépe bez dětského přerušování. Ale večer si dám vanu a jdu na to! Protože, Jeanne, tu tvojí fikci si nemůžu číst jen tak někde, to bych z toho nic neměla. A Moiřřiny Joffreyovi dopisy si určitě také vyžádají mojí celou pozornost :D

Vytištěno mám už všechno a je toho už docela dost slušný balík! Do knih se to nevleze, ale zakládám každé spisovatelce vlastní šanon. Takže děvčata, do toho :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 19:10
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No však si mohla rodinu zapojiť do toho písania ... každý by pridal svoju trošku a bol by ďalší diel fikcie na svete :D :wink: :wink: :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 20:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
:lol: :lol: :lol:

Zacni s tim grilovanym veprovym a dostanu hlad :wink:


Dalsi dil uz skoro je, ale to bych vas moc rozmazlovala :wink:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 23:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, naprosto dokonalý!! marně se tu snažím zadržovat výbuchy smíchu před spolubydlící :D Jak se Angelika zbaběle rozhodla pro krátké vydání... :lol: miluju intrikánku Tamaru a miluju Alexandra prostě kvůli každýmu detailu co dělá :D a nejlepší jsou ty narážky na jejich "katastrofickou" budoucnost :lol: Chtěla jsem se tě původně zeptat, jestli plánuješ vnést do moderní verze taky Desgreze, když se ho tu všude tak dožaduješ, ale koukám, že jsi to už nakousla, takže se těším, co se z něj vyklube... :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 23:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dauphine píše:
Chtěla jsem se tě původně zeptat, jestli plánuješ vnést do moderní verze taky Desgreze, když se ho tu všude tak dožaduješ, ale koukám, že jsi to už nakousla, takže se těším, co se z něj vyklube... :D
Tak to jsme dve :wink:

A co se tyka Tamary, tak ta jeste prekvapi, slovu intrikanka da mozna uplne jiny nadech :wink:
Protoze, jak uz to trefne poznamenala Jeanne, mozna je nami vsemi dohromady. Ale jak je to presne, to sama take nevim. Nejak si to zije vlastnim zivotem :?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 kvě 2014, 13:53
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Ale jak je to presne, to sama take nevim. Nejak si to zije vlastnim zivotem :?
"zije si to vlastnym zivotom"
To je ten zaujimavy ukaz, ktory spominal uz kdejaky slavny spisovatel, ze niekedy ani ten co pise nevie co budu jeho postavy vyvadzat, a z napätim sam caka co sa bude diat. Az ked zobere do ruky pero/sadne si ku klavesnici postavy oziju a zacnu konat. ;-) :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 kvě 2014, 20:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Pokračuj, Tánička, bavím sa skvele! :D

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 kvě 2014, 21:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Vážně je to tak normální? :shock: To jsem netušila, ale oddechla jsem si. Jsem měla výčitky, že k tomu přistupuju nezodpovědně, když dost neplánuju a nechávám "to žít vlastním životem". :lol:
Vždycky jsem psala jen odborné nebo odborně popularizační texty, kde to bez plánu nejde, takže jsem teď překvapená, že jiný typ psaní je hra! :twisted:
Mne se tohle osvedcilo uz asi v 17., kdyz jsem veršovala ;) . Cokoliv, co bylo na dane tema - dobry, no. Ale to, co vzniklo samo, bez cile a bez dopredu znameho vysledku me stale neprestava udivovat, a jeste k tomu mam pocit, jako bych to doopravdy pochopila az ted. Ja to mam tak, ze pisu, co me tak napadne a jak pribeh plyne, tak se dej vyviji. U Angeliky bych se mela drzet nejake dejove linky, tak uvidime, jak se to podari :wink:

Odborne prace jsou v tomhle hrozne tezke. Musis najit odborniky, ktere bys mohla citovat, ale stejne nikdy nevis, kdy ti to jaka komise strha, protoze ty odborniky nebude treba povazovat za odborniky. Nebo, nedejboze, vymyslis uplne vlastni zavery - coz se snadno muze stat neprijatelne. A nejlepsi na tom je, ze to, co ti vyctou se ve skutecnosti stejne delalo uz davno :shock: . Ne, dekuji.

Ja ted mam v planu popsat vyznam zlatokorunske rozety (ale ted zrovinka nejak nemam cas :wink: , fikce je snazsi). Jenze, kdyz uz jsem si myslela, ze mam zacatek vyznamoveho ramce objeveny (v ramci moznosti), tak se objevilo neco noveho a naprosto sokujiciho, co meni muj pohled na historii. Takze ted toho mam v hlave hodne, ale napsat z toho neco, co ma hlavu a patu a ctenar by to pochopil - to bude na hodne dlouho. Ne, nastesti to odborna prace nebude a ani by to neslo. Odborne prace, kdyz to chces poradne, jsou fakt tezke :lol: a nekdy primo nemozne.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 kvě 2014, 21:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
Tania píše:
Ale jak je to presne, to sama take nevim. Nejak si to zije vlastnim zivotem :?
"zije si to vlastnym zivotom"
To je ten zaujimavy ukaz, ktory spominal uz kdejaky slavny spisovatel, ze niekedy ani ten co pise nevie co budu jeho postavy vyvadzat, a z napätim sam caka co sa bude diat. Az ked zobere do ruky pero/sadne si ku klavesnici postavy oziju a zacnu konat. ;-) :mrgreen: :mrgreen:
Jo, to je napeti i pro me :lol: :lol: :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 09 kvě 2014, 22:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ono to asi bude tak, ze clovek samozrejme potrebuje daky koncept. Povedzme clovek vie ze hrdinov teraz posle do zahrady/ kupelne/ starej zrucaniny/ alebo ako ja na lod ci do Montpellieru.
Ale co tam zacnu tie postavy vyvadzat, sa v podstate dozvie az ked to zacne pisat. no nieje to fenomen? :roll: :lol:

PS: Ako pani AG vedela uz na zaciatku prveho dielu ze Angelika jedneho dna pojde do Ameriky, ale co tam bude vyvadzat asi vtedy este vobec netusila ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Nova tema Rod Joffreya de Peyrac
Napsal: 26 kvě 2014, 20:04
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Otvorila som teda novu temu, rod Joffreya de Peyrac! ;-)

v Postavach :roll: :idea:

Presuvam tam nase prispevky na tuto temu ;-)


Doktor-Doktor Cerny-Rytir???? :D

Tania, mas pravdu! Nahody neexistuju, a vsetky cesty nevedu do Rima ale k Angelike!
:twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 18:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tanio, ty tvoje detaily mě vždycky spolehlivě odrovnaj :D :D A Tamara začíná být mojí nejoblíbenější postavou je to dokonalá intrikánka/manažerka a přitom rozkošně "prdlá" Angelikou :D už vidím jak si zařídila hotel inspirovaný Angelikou, ještě by mohli dát nějaký welness víkendy na Slevomat a jela bych tam hned! :D

...jak rázně Angeliku uklidila do kumbálu k občanskému zákoníku... haha :D
...a Alexandr se zavřel s Palečkem do pokoje s dostatečnou žásobou lihovin... :D dokonalý, Alexandr by si měl dávat pozor na množství vypitého alkoholu, začíná to s ním být trochu nebezpečný :D no nic jdu se zas učit... ale nevim jestli to po tomhle ještě zvládnu... :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Ahoj Táni, díky za další díl. Je opravdu legrace, jak se nám ve fikcích rozmáhá to popíjení. Jen u Dauphine a Moirry (ve fikci) se aktuálně nikdo neopíjí. :D

Ale dnes bych si zasloužila mnohem delší kus fikce, než zase skončit tak napínavě, tak to prosím brzy dopiš.
Kdybyste viděli, co jsem dnes v práci všechno kvůli Anglice podstoupila... kam se na mě hrabe Tamara. :oops:

Ta první část z dneška je upravená a doplněná, takže je delší! Druhá už je přidaná a na třetí se chystám.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:28
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Kdybyste viděli, co jsem dnes v práci všechno kvůli Anglice podstoupila... kam se na mě hrabe Tamara. :oops:
Prosíme popísať čo sa dialo v práci (pokiaľ sa dá) :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:37
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Ahoj Táni, díky za další díl. Je opravdu legrace, jak se nám ve fikcích rozmáhá to popíjení. Jen u Dauphine a Moirry (ve fikci) se aktuálně nikdo neopíjí. :D

:oops:
Coze? :shock: Uz sme zabudli ze v poslednej casti stastne a nestastne Angelika po plese vravela
Joffreyovi ze ta podlaha sa jej zda zradnejsia ako na lodi? :lol: ;-)

PS: A myslim ze po dalsej casti veru aj moj Peyrac bude mat chut "naliat" ;-) :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:39
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
jeanne píše:
Kdybyste viděli, co jsem dnes v práci všechno kvůli Anglice podstoupila... kam se na mě hrabe Tamara. :oops:
Prosíme popísať čo sa dialo v práci (pokiaľ sa dá) :)
Ano prosim, ak sa da napis nam! :D
To bude potom nieco"big Brother" Fikcia! ??? !! :shock: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:39
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To vravela Joffreyovi iba preto aby ju podopieral :P


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Paleckuv prijezd
Napsal: 03 čer 2014, 19:45
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj Tania, zas som sa raz dobre pobavila! :D

No ten Paleckuv prijezd a do toho este aj Carmencita-Karolina, tak to teda hej! :lol: :lol:

Pan Cerny-Rytir na kolenach a Angelika place na lavicke! No pekne! :twisted: :twisted:

Toto asi moze zachranit uz len Tamara! (mam tu potvorku velmi rada)
A to sa pri tom i ona istotne poriadne zapoti :roll: :idea:

PS: Ked bude Alexander takto pokracovat, budes ho v dalsej casti fikcie musiet poslat na protialkoholicke! :roll: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslím, že můj Joffrey ještě chvíli zůstane, u svých doutníků/dýmek/stočených listů tabáku - i bez alkoholu nám tam dělají pěknou paseku :twisted:

Další kus fikce je zas super, jsem zvědavá jestli se Alexandr zachová jako Joffrey a půjde si to k Angelice vyžehlit s kytarou (nebo s flaškou vína?! :twisted: :D) Je vtipný, jak Angelika hledá v knížkách o Angelice rady pro svůj milostný život :D :D

Jeanne, jsi mučedník pro Angeliku, pověz nám svůj příběh ať tě můžem pořádně politovat :)


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 19:47
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Už sa teším na to čo bude v altánku :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:16
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Chudáčku! Tomu se říká trpět za správnou věc, jsi hrdina měsíce!!! Škoda že pro tebe nemají kolegové takové pochopení jako ti pro Tamaru...


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:21
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Katra píše:
jeanne píše:
Kdybyste viděli, co jsem dnes v práci všechno kvůli Anglice podstoupila... kam se na mě hrabe Tamara. :oops:
Prosíme popísať čo sa dialo v práci (pokiaľ sa dá) :)

Souhlasím, také žádám :!:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
jeanne píše:
Ahoj Táni, díky za další díl. Je opravdu legrace, jak se nám ve fikcích rozmáhá to popíjení. Jen u Dauphine a Moirry (ve fikci) se aktuálně nikdo neopíjí. :D

:oops:
Coze? :shock: Uz sme zabudli ze v poslednej casti stastne a nestastne Angelika po plese vravela
Joffreyovi ze ta podlaha sa jej zda zradnejsia ako na lodi? :lol: ;-)

PS: A myslim ze po dalsej casti veru aj moj Peyrac bude mat chut "naliat" ;-) :mrgreen: :mrgreen:

Těším se, že nebudu pana Božského opíjet jenom já :lol: :lol: :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dauphine píše:
Chudáčku! Tomu se říká trpět za správnou věc, jsi hrdina měsíce!!! Škoda že pro tebe nemají kolegové takové pochopení jako ti pro Tamaru...
Souhlasím. Jenže Jeanne to má těžší, nemůže jim velet jako Tamara :?

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Nebyla jsem si jistá, že budu mít sílu zítra ve své výpravě za úspěšně rozšířeným webem pokračovat, ale teď když jsem si přečetla vaše další díly... a k tomu máme slíbený ten další. ;) A poučení je, tentokrát sebou lahev, zdá se, že šaty bez podprsenky jsou mezi vědci k ničemu. :twisted:
Aaaaah! ked uz nestaci ani super postava, zelene oci a saty bez podprsenky, tak by som
ti mala poslat karton Slovenskej Borovicky :twisted:
nech potom aspon vedia z coho ich boli hlava! :evil: 8)

A dufam ze vsetkych tych kolegov, co ti odmietli pomoct zvecnis v buducich fikciach
z ich najhorsimi vlastnostami ako hosti v Skole lasky ;-)

PS: Ale mozno ti odmietli pomoct lebo sa uz v opise tych smiesnych vedcov co si dala do tvojej fikcie
uz spoznali ???? :shock: :roll: :idea:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 čer 2014, 20:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
jeanne píše:
Nebyla jsem si jistá, že budu mít sílu zítra ve své výpravě za úspěšně rozšířeným webem pokračovat, ale teď když jsem si přečetla vaše další díly... a k tomu máme slíbený ten další. ;) A poučení je, tentokrát sebou lahev, zdá se, že šaty bez podprsenky jsou mezi vědci k ničemu. :twisted:
Aaaaah! ked uz nestaci ani super postava, zelene oci a saty bez podprsenky, tak by som
ti mala poslat karton slovenksej Borovicky :twisted:
nech potom aspon vedia z coho ich boli hlava! :evil: 8)

A dufam ze vsetkych tych kolegov, co ti odmietli pomoct zvecnis vo buducich fikciach
z ich najhorsimi vlastnostami ako hosti v Skole lasky ;-)

PS: Ale mozno ti odmietli pomoct lebo sa uz v opise tych smiecnych vedcov spoznali ???? :shock: :roll: :idea:

:lol: Báječný nápad, šup s nima do fikce, když s nima není řeč! :evil:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 2  [ 84 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů