DISKUSE: Škola lásky 1657: Pod toulouským nebem

Odpovědět   Stránka 1 z 4  [ 175 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: DISKUSE: Škola lásky 1657: Pod toulouským nebem
Napsal: 15 dub 2014, 22:17
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Moirro, jsem si jistá, že ve třetí části v noci přijde něco napínavého... možná strašidlo, takže to tentokrát nenechávám na náhodě a odpovídám vlastní fikcí na tvou fikci. :D
A jestli to tak s tvým vyprávěním půjde dál, na každé z nich bude následovat alternativní fikce! :lol: Možná zpětně jedna přibude i na hvězdárnu. :twisted:

Nedokážu se držet stylu AG tolik jako ty, takže jsem se snažila o kombinaci moderního stylu se stylem AG, tj. být detailní, ale ne přespříliš doslovná a nerozptylovat tajemnou atmosféru explicitními výrazy a biologií. :)
Fikcia je super, z potesenim som si ju precitala, a mozno si ju precitam este raz..pred spanim ;-) :twisted: :D tvoja Angelika je menej hambliva ako ta moja...asi nepochadza z 17 storocia a dokonca ju podozrievam ze to predsa len uz z Nicolasom skusala ;-) mala by si otvorit vlastnu rubriku na tieto tvoje fikcie aby sa tu nestratili v komentaroch. V skutku by som bola zvedava ako to s nimi dvomi dopadne u teba v tej hvezdarni. ja sa budem, ako stara skola, drzat toho co uz mam napisane, a ak ty tomu budes dodavat korenie alternativnymi fikciami pre pokrocilych tak si tu kazdy "citatel" takpovediac pride na svoje :)
PS: Tvoj styl sa mi celkom pozdava.


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 dub 2014, 18:18
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, tvoja fikcia na fikciu je super. šteklivé čítanie na krásne večery :) neprispievaš náhodou potajomky do nejakej červenej knižnice ? Ale čo sa týka Angeliky ako takej, mňa práveže baví to naťahovanie. to jemné šteklenie a iskrenie medzi nimi, mimika, gestá, nedopovedané slová, bojazlivé dotyky. ja si to tak strašne rada vychutnávam. ja by som práve že chcela poprosiť Moirru, aby to "skutočné milovanie" oddialila čím najviac. V tomto prípade sa mi zdá príťažlivejšia tá CESTA ako samotný CIEĽ. :)


Nahoru
Profil Citovat
Abulienka
Předmět příspěvku:
Napsal: 16 dub 2014, 22:48
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 89
Registrován: 20 lis 2012, 17:55
Bydliště: Brezno, Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Tak nevim, jestli to prirovnani k cervene kniznici znamena dobre nebo spatne. Proste nechci psat ve stylu jako jsou treba romany Candace Bushnel, par jsem jich precetla (tedy v AJ) a do vlaku jsou fajn, ale nejsou ani trochu pro ztotoznen ctenare,, odtazite popisy. Asi aby se odlisila od te cervene knihovny.
Jinak jsem myslela, ze mi psani zjednodusil nastaveny kontext tech nekonecnych rozhovoru a popisu od moirry, ale kdyz jsem si dnes cestou strukturovala schema dalsiho dne vypraveni, zjistila jsem, ze to mam taky tendenci natahovat. Nezvladam nacpat tam standard cca 7 akci za den v novem vztahu. Byt tak trochu realisticka v prvni nejake bezne akci je snadne, ale drzet se stejne realistocly toho, co bychom cekali potom, je tezsi. Takze jestli napisu pokracovani, dojde na sex hadam tak maximalne trikrat v jednom dnu. Uz je to tak, chudak Angelika. :D :D
Červená knižnica bola myslená v dobrom zmysle, týkala sa len tých dráždivých scén, nie duchaplnosti textu a dialógov :) a myslím, že by Angelike sex trikrát za deň stačil :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 dub 2014, 12:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Takze jestli napisu pokracovani, dojde na sex hadam tak maximalne trikrat v jednom dnu. Uz je to tak, chudak Angelika. :D :D
Aj umna si este pridu na svoje. :twisted: :oops:

Tvoj Joffrey sa sice dopracoval k sexu rychlejsie ako ten moj, ale nezda sa mi ze Angelika prisla za nim sama. Takze stavku prehral.

Mojemu to tvrdohlavost a hrdost nedovoli. ;-) :D A to iste nedovoluje Angelike aby sa mu vrhla okolo krku. Aspon zatial este nie.

Ale nastastie tu mame tvoju fikciu, pre citatelov ktrore by to moje napinanie uz nevydrzali :D :D a mozu sa teda alternativne ukojit :twisted: :twisted: kym sa ti moji dvaja zadubenci konecne daju dokopy (u AG to trvalo viac ako pol roka! )


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Hortenzie
Napsal: 17 dub 2014, 21:02
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Hallo Jeanne!
HA HA HA :lol: :lol: :lol: zboznujem ten vyraz "jako typ extrémně upjatých Hortenzií"
Uz si to viem predstavit ako nadavku "to je ale Hortenzie!"
urcite uz kdekto mal aspon raz za zivot taku sefku ktoru by tak bez prehanania mohol pomenovat.....
A myslim ze kazda väcsia rodina aspon jednu taku ma. Boh do zadeluje spravodlivo ;-)
Ale myslim ze ti co Angeliku necitali, by tu prezyvku nepochopili.....

Nasa Angelika samozrejme nieje Hortenzia, ale nezabudajme ze zije v 17 storoci a medzi osobnostami toho Pazata a Joffreya su nieze svety, ale cele galaxie, tak su od seba vzdialene ;-) :D

Ano je to tu zabava, a dufam ze sa dozijeme aj od teba dalsieho dielu pre pokrocilych. (Napadlo ma ze snad nakoniec nazves moje fikcie "Hortenziovske" ak ti moji hrdinovia budu dalej taki "upejpavi" ha ha :D :D

PS 2: No ak sa ty omluvas za chyby, to by som sa ja teda musela duplovane. Ale ved tu nepiseme diplomovky, alebo vedecke studie? Alebo? A okrem toho kazdy spisovatel ma lektorov a jazykovedcov, ja nemam, a keby som sa snazila pisat z dlznami a mäkcenami radsej by som sa na to vykaslala. Uz tak jednoducho neviem pisat a ani na to nemam klavesnicu.


Nahoru
Profil Citovat
gab
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 dub 2014, 21:43
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 dub 2014, 23:07
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne, krasny pikantny pribeh, skutocne by si mohla prispievat do cervenej kniznice ako napisala abulienka,


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 dub 2014, 16:39
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Nadávka do Hortenzie: To byla přesná poznámka o jejich výskytu mezi šéfkami (říká se pak o nich, že jsou extrémně nesnesitelné, protože je nikdo ne...), ale radši nebudu konkrétnější, protože jeden nikdy neví, kde všude jsou :D
veru nie aby sa ta tvoja este nahodou zjavila tu nafore, lebo ked si precita tvoju verziu 2.0 bude vediet o co prichadza, abude este neznesitelnejsia :twisted: :lol:

K verzii 2.0: To si teda teraz dobre vymyslela, teraz musime cakat kym Joffrey vlezie za Angelikou do vane ????

:D :D

PS: Mozno sa dozijem aj tej hvezdarne ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 dub 2014, 11:15
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Měla jsem to už vymyšlené, ale zkrátka přítel přišel brzy z práce a skončilo jen u tohoto úvodu. :)

Ale vlastně buďme rádi, že to dnes nedopíšu, protože s mojí hodně nepříjemnou náladou v předsoutěžní dietě by za ní sám rozhodně nepřišel a měla by smůlu. Dokud mam spatnou naladu, nikdo si uzivat nebude. :twisted: :lol: :lol:
1. Chapem spravne, isla si do vane z priatelom a preto si tam zabudla poslat Joffreya? ;-)

2. Si ako Angelika, ci nevravela ze ak je hladna stava sa neznesitelna?

:twisted: :twisted: :D :D

PS: Dobre ma na tvojej fikcii pobavilo ze tvoj Joffrey dal svojej este nedotknutej zene vykachlickovat kupelnu vyjavmi z kamasutry (alebo niecim podobnym) ha ha :D :D To je fakt doslova diabolska zlomyselnost!

PS 2: No neviem ci si ti moji uziju skor ako tvoji. Bola som vcera na koncerte, a asi som o trosku prehnala z vinom. Takze teraz som aj ja neznesitelna a zrejme sa z toho teraz budem dva dni liecit. ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Angelikina Izba
Napsal: 19 dub 2014, 13:44
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nuz moj Joffrey aj ten AG je absolutny puntickar, a kedze Molines mu uz Angeliku par rockou pripravoval na zjedenie a pozoroval podla slov AG ako "melon dozrievajuci pod sklenenym zvonom" samozrejme ze nechal spravit celkom nove komnaty. Tak ako jej vravel ze uz len tym ak je manzelka potomka Toulouskych grofov, musi byt najkrajsia, najlepsie oblecena a mat tie najdrahsie sperky. Oh nie! Ziadna izba po byvalej milenke !
Mala by si sa naozaj najest zlaticko! ha ha :twisted: :twisted: :lol: :lol:

PS: Ides k nam do Viedne na sutaz?

PS: Prosim ta nepis tu verziu 2.0 hviezdneho neba hladna!!!! :evil:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Zraz
Napsal: 23 dub 2014, 20:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Mimochodem, myslím, že zábava na některý příští sraz je jistá - kdo ještě rozezná, co je v originálním díle a co ve fikcích? :twisted: Uvědomila jsem si, že ve své snaze napsat ješte kousek, neustále navazuju jen na nové místní fikce a vůbec ne na původní dílo (aniž bych za každou cenu chtěla dělat tu meta fikci). :shock:
Nuz veru, budem aj ja musiet davat pekelny pozor, pri pisani posledneho dielu, aby som este rozlisovala co bolo v knihach pani AG a co niekde inde! :twisted: :shock:

Dalsi zraz by mal byt vo Viedni, ve ci Viedensky Schönbrunn a Belvedere niesu takou miniaturou Versailles ??? :mrgreen:
Bola by to v kazdom pripade vynikajuca kulisa ;-)

:mrgreen: :P


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Po kupeli
Napsal: 23 dub 2014, 22:14
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Hallo Jeanne, dobre som sa pobavila na pokracovani Verzie 2.0. pre pokrocilych

Aspon je tu nieco na citanie na dobru noc. V kazdom pripadesom sa dobre pobavila, pretoze som sa pristihla ze sa nahlas smejem :D :D bude to asi tym ze mam prilis zivu fantaziu, a hned som si podla tvojho scenaru pustila film ;-)

Najskor som to asi zle pochopila, lebo sa mi zdalo ze Joffrey vliezol za Angelikou do vane v satoch

Najviac zo vsetkeho sa mi pacilo ze za nou vliezol cez okno a ze Angelika vyhlasila ze sa rad hraje na trubadura (co sa jej samozrejme, presne tak ako nam istotne pozdava) :mrgreen: :mrgreen:

Nuz ale na prekvapenia si dobra aj ty, namiesto aby skusali tie polohy z tych kachliciek, na ktorych je v tvojej fikcii kamasutra (na co pan domu asi medzicasom zabudol) zacnu konverzaciu o knihach a historiu & teoriu sexu :D :D

PS: nerob si somna nic, som ako Joffrey, vzdy si musim zo vsetkeho utahovat. aj zo samej seba ;-)

:oops: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 dub 2014, 22:45
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

PS: Odstavec o cestě trubadúra oknem přece začíná "Sledovala, jak se rychle svléká..." a u toho byl ten rozhovor. Prostě sis v tom filmu jen udělala špatný střih. ;)
Uz som ako ariel zeitoun, robim spatne strihy vo filmoch lebo som poriadne neprecitala predlohu ;-) :D
:roll: :roll:

PS: ja uz som ho mala vo vani hned ked ju prvy krat pobozkal ;-) teda davno predtym ako prisiel odstavec trubadura


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 24 dub 2014, 14:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak jsem konečně dočetla tvojí fikci na fikci Jeanne. Taková perlička - tu peprnou část s Angelikou v lázni jsem četla dnes na půdě katolické teologické fakulty, kam chodím na přednášky z historie, juj kdyby ti lidé tam jen tušili co si to vlastně čtu... :twisted: :twisted: :lol:

Moc se mi líbí styl tvého psaní, je to zas něco úplně jiného, než na co jsme tu zvyklé. Určitě se budu moc těšit na tvá další pokračování. Na můj vkus jsou tam teda až moc bez obalu vylíčené sexuální hrádky Joffreye a Angeliky. (Ale to vlastně koresponduje právě s tvým moderním stylem psaní takže proč ne). A nepochybuju že takhle nějak to asi opravdu bylo :twisted: Jediné, čeho bych se děsila by bylo, kdyby tahle fikce padla do rukou někomu kdo zná Angeliku jen z filmů protože by ho pak utvrzovala v jeho názoru že Angelika = ku**a :lol:

Taky se mi hrozně se mi líbila část, kde spolu Joffrey a Angelika konverzují, opravdu dokonalá - jak z preciózních salónů. Nechtěla bys nám někdy napsat fikci o Škole lásky v Trubadúrském paláci?? Jsem přesvědčená že všechny ty sofistikované debaty by ti šly strašně dobře!!!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Skola lasky
Napsal: 24 dub 2014, 15:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Genialny napad, Dauphine!
Jeanne by naozaj mala napisat pikantnu fikciu o skole lasky, uz si viem predstavit ako bude Carmencita obtazovat chudaka Andijosa ked sa jej uz nepodari znovu dopracovat k Joffreyovi :mrgreen:

Moja predstava o Andijosovi je ze bol strasne prelietavy, kazdych par tyzdnov sa "smrtelne zalubil" ale prave tak rychlo potom aj odlubil ;-)

A samozrejme uz si viem aj predstavit ze vo verzii 2.0 buede Joffrey robit v skole lasky uplne inu prednasku ako robil v knihe od pani AG :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Teologia
Napsal: 24 dub 2014, 17:44
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Tak jsem konečně dočetla tvojí fikci na fikci Jeanne. Taková perlička - tu peprnou část s Angelikou v lázni jsem četla dnes na půdě katolické teologické fakulty, kam chodím na přednášky z historie, juj kdyby ti lidé tam jen tušili co si to vlastně čtu... :twisted: :twisted: :lol:
ha ha ha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Davaj pozor aby ti za chrbtom nesedel daky novodoby Conan Becher a nespionoval co citas, lebo ta z tych prednasok "exkomunikuju" ;-)

PS: Joffrey by ta za to celkom urcite pochvalil. ;-)


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 25 dub 2014, 10:15
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Wow tak ten obrázek Jeanne mě dostal, ale vlastně to zas až tak nepochopitelné není, doba 17. a 18. století byla sexu dost otevřená, alespoň já mám z toho takový pocit.

Doufám, že z mého předchozího komentáře nevyplynulo, že jsem nějaká svatouškovská nebo prudérní, tvá fikce pohlíží na Angeliku zas z trochu jiného/modernějšího úhlu pohledu, což vůbec nevadí, je to fajn oživení a má to své výhody jak jsi už psala.
A ještě k těm katolíkům, mě naopak překvapilo že jsem se na té fakultě zatím nesetkala s nikým, kdo by mi nutil své názory a odsuzoval ty moje. Možná to v nich je, ale už se naučili za ty století dost ovládat. Když dojde na náboženství, snaží se nás ateisty (kterých tam je kupodivu většina) spíš seznámit s tím, jak ho vnímají oni (což koneckonců je jen rozšíření obecného přehledu) ne nám vnucovat své názory. To mě docela mile překvapilo protože jsem na začátku měla stejnou averzi třeba vůbec k tomu tam jen vkročit.

/klidně pak tenhle komentář vymaž, k Angelice se to nehodí, je to jen zpětná vazba na vaše komentáře/


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Skola lasky
Napsal: 25 dub 2014, 19:33
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Právě jsem si pro jistotu přečetla originální kapitolu školy lásky a nemyslím, že by ji bylo potřeba vylepšovat - je tam řečeno úplně všechno. :oops: Snad jen něco tam doplnit, ale rozhodně si neumím představit, že by ji šlo úplně změnit k lepšímu.
Takze z Andijosa ktore ho prenasleduje zufala Carmencita nic nebude? :roll: ;-)

Podla mna by sa tomu co sa dialo v palaci veseleho poznania pocas skoly lasky napisat cela extra kniha :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 dub 2014, 16:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
tak človek sem pár týždňov nepríde a TOTO sa tu deje?! Viete, čo robia tieto vaše príbehy, milé dámy, so mnou? So závislákom na fan fiction? :twisted:

Ináč Jeanne, mohla si dať varovanie, že Tvoja verzia je nsfw. Skoro mi zabehlo, keď som sa dostala k erotickej scéne - čítam to totiž počas prestávky v práci :lol: :lol: :lol:

Klobúk dolu, moirra aj Jeanne! Teším sa na ďalšie pokračovanie!


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 dub 2014, 20:59
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Daska, prosim urob to! Myslim napis to pokracovanie. Slubujem, ze zajtra skusim natiahnut moj pribeh ;-)

Jeanne, plany su skvele! Budes mat na to cas? Urcite to bude makacka... A dakujem za varovanie, odteraz budem vediet, ze tvoja fanfic sa radi medzi tie, ktore sa citaju len na mobile :P Inac ta obdivujem, ze si to dokazala napisat. Ja som sa raz pokusala napisat vasnivu bozkavaciu scenu a ked som si to po sebe precitala, nevedela som, ci sa mam smiat alebo plakat. Btw, ked sme uz pri tej erotike, nenapisala by si explicitnu verziu ich prvej noci? Nieco, co by zodpovedalo originalu a Angelikinej plachosti a neskusenosti, decentne, ale sexy? 8)


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 kvě 2014, 21:46
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Moirra: Ach. Nikdy jsem si to neuvědomila, až s Tvou fikcí: Tahle část jejich společného života si opravdu zasloužila rozšířit!
Být něčí vdanou ženou, a přitom se postupně zamilovávat do téhož muže, zažívat "motýly v břiše", a dokonce i to žárlení na každou potenciální sokyni, to je opravdu rafinované :lol: .
A oni si POVÍDAJÍ! Všimly jste si, že v knihách je mnohem častější jejich vnitřní monolog (her/his POV), než skutečné dialogy? Možná i proto se mi Jofffrey jeví mnohem otevřenější, laskavější a méně démonický než ten "opravdový" - i když se v tom, co je realita a co fikce, začínám postupně a zvolna ztrácet :wink: .... a je to docela příjemný schizofrenní úlet :twisted:

Jeanne: Erotická disputace je naprosto skvělá. Mimochodem, nevím jak vy, ale já mám pocit, jako by upadalo umění "small talku" obecně. A to zdaleka ani nemyslím na takhle sofistikovanou debatu na jakékoli téma :wink: . Mám jen zkušenost, že pokud je nucená spolu konverzovat skupina lidí, která se zná málo nebo vůbec, dopadá to mizerně - pokud mezi nimi není nějaký ten "Joffrey", a těch je sakra málo :roll: .
Hostina v paláci Trubadůrské poezie mě nadchla hlavně díky trojlístku kolem d'Andijose, kterého už si dovedu díky Jeanne přesně zařadit. A parádní je, že se odkrývají i další vztahy - pamatujete, jak Sabine v Quebeku říkala Angelice, že musely při jejím příjezdu stát špalír? Takže v Toulouse byla početná družina (nechci říct "fraucimor") dívek a dam, a my jsme se, kromě Carmencity, o žádné další ženě nedočetly!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 kvě 2014, 23:08
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
jeste uvazuju, jak pouzit Sabine, aniz by si ji Angelika mohla zapamatovat... vymyslet takhle za pochodu zapletky je bizarni ukol, ale kdyz uz se to stalo, je treba tu hru hrat. :D
No podla mna Sabine bola vtedy este skoro dieta, takze jednoducho bola pre Angeliku nenapadna a nezaujimava, v porovnani zo zenami typu Carmencita & Co ktorych bolo urcite okolo pana dokonaleho neurekom, a pri ktorych sa Angelika podla pani AG citila ako polny kvietok ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 11:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Doufám, že se vám u pana dokonalého bude líbit. ;) Tak moc jsem si to místo detailně představila, že až se mě jednou zeptáte, jak je u AG popsán pokoj hraběte de Peyrac, s přesvědčením, že to tak vážně "je", vám detailně popíšu, jak jsem si ho vymyslela já. :lol:
Preco mam ten pocit ze v tych izbach si musela byt osobne ??? V kazdom pripade si ich predstavujeme podobne, ale tvoja verzia je este ovela, ovela lepsia ako moja.!!! ;-)

PS: Samozrejme ze z citanim som nevydrzala cakat do vecera. :twisted: :mrgreen:

________________

Jeanne: Ohromne som sa pobavila ze Andijos si uz renovuje "svoju" izbu, ale ucet za to dostane istotne Joffrey, ved ci angelike nevravel ze je chudobny ako kostolna mys? doma ma palac na spadnutie, a ten holubnik :D :mrgreen:

Paci sa mi aj ze Angelika a Joffrey sa snazia, ak som to spravne pochopila, ukradnut chvilku spolu, co v palaci plnom hosti ako sa zda nieje take lahke. Napokon sa budu musiet schovat dakde v kuchyni pod stol, alebo do pivnice, aby si ukradli chvilu aspon na jeden bozk. (spominam si ze na kralovskej svadbe sa milovali kdesi na schodisti vo vyklenku, lebo tiez mali plny dom) Tesim sa uz co vymyslis, a aj ako pomoze Angelika tej zalubenej madam dostat muza svojho srdca. :twisted: :twisted: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 kvě 2014, 22:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:lol: :lol: :lol: bože! Joffrey & Kulový blesk, jsem málem vyprskla čaj na obrazovku, to je dokonalý!! :D Btw měly byste někdo nechat Joffreye dosyta užít laboratoře v Toulouse protože v Beautreillis jí nebude moci mít. Někde jsem četla, že společně s aférou s jedy byly zakázány laboratoře nebo alespoň ty soukromé nevím, každopádně by to byla provokace kdyby jí měl :( chudák bude muset místo toho skládat sonety s dámami... :D

A ten trubadúrský palác musel být tak úchvatné místo!! Vždycky mě mrzelo, že ho AG v knize moc nepopsala, teď už ho znám téměř celý, kdybych si někdy měla založit vlastní mind palace jako měl Sherlock tak by to byl Palác trubadúrské poezie! Díky za úchvatnou prohlídku, protože si po přečtení vážně připadám že jsem tam byla. Teď mě jen ještě víc mrzí, že o ten palác přišli, asi by se tam měli podívat v Království Francie... a těším se na konfrontaci Joffreyových pokojů v Toulouse a v Beautreillis :wink: .
A mám dotaz má Joffrey ve své koupelně také malované kachličky jako Angelika?? :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 12:09
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Teď mě jen ještě víc mrzí, že o ten palác přišli, asi by se tam měli podívat v Království Francie... a těším se na konfrontaci Joffreyových pokojů v Toulouse a v Beautreillis
Obavam sa ze sa tam uz podivat nemozu, lebo pani AG pisala v knihach ze Toulousky diabolsky palac zrovnali zo zemou.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 kvě 2014, 22:04
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jeanne, nevim kam patri prispevek k tvoji fikci, pripadne, prosim, presun. Diky

Tak jsem to zvladla a jeste jsem se vratila k prvnimu prispevku. Bajecne a uplne tak akorat :D . Tesim se na dalsi lekce :wink: doufam, ze budou pokracovat, protoze takhle budeme mit Angeliku krasne kompletni, a budeme si vzdycky moct vybrat prave to, na co mame zrovna chut.

Libi se mi, jak nespechaji, jak si uzivaji jeden druheho i pri duchaplnych rozhovorech a my se dozvime neco noveho :) .

A ted jsem navic rada, ze nepopisuju detaily interieru ve svoji fikci a drzim se jen nejasne predstavy, ktera muze akorat tak vzbuzovat zvedavost. Takze, kdyz si holky prectou tvuj dokonaly popis a pokusi se to napasovat do meho nepopsaneho interieru, tak maji o zabavu postarano :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 kvě 2014, 15:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, bravo! Popis Joffreyových izieb je úplne dokonalý - videla som ich pred očami, ako keby som tam bola! Ďalej sa mi veľmi páčili odkazy na kánon, to vždy poteší. Len tak ďalej!

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 kvě 2014, 20:46
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Jeanne, bajecne! A ti vedci :lol: s tim Čechem pripominajicim sve postaveni :lol:
Tu Angelicinu lazen s lazebniky bych si, prosim, take nechala libit.

Hodne detailu a podrobnosti - coz neni jednoduche - moc se mi to libi.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Danubius
Napsal: 12 kvě 2014, 08:57
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No potom budeme moct napisat fikciu "Blaznive a sialene Viedenske casy"

Socha sa vola Albrechtsbrunnen - Albrechtova studna ale Viedencania ju volaju Danubiova studna. (Danubiusbrunnen)
Socha neznazornuje Neptuna ale su to „Danubius und Vindobona“. Danubius-Boh Dunaja a Vindobona-Bohyna Viedne.

http://de.wikipedia.org/wiki/Albrechtsbrunnen ;-) :D

PS: Idem prave citat tvoje nove pokracovanie verzie 2.00
:twisted:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Statne Toulouske casy Verzia 2.0.0
Napsal: 12 kvě 2014, 09:52
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, nesklamala si! Super!

"To dokáže jen on! Nechat mi pár řádek, které mě donutí současně se rozčílit, červenat a ještě se dojmout,“
Ano, ano! To to je Peyrac! :twisted:

Dobre som sa na poslednom pokracovani pobavila! :mrgreen: :mrgreen:

Ha ha vystredny Cech profesor Bota!....."male schopnosti v obore ktory ani neexistoval"....stavim sa ze si mala/mas takeho kolegu….HA HA!! :roll: :shock:

Damske exkurzie v Andijosovom apartmane….to je jasne ako facka… :D dufam ze si vo verzii 2.0 uzijeme ako ich tam bude vodit!
A Carmencita u Joffreya....super..i ked som myslela ze bude trochu drzejsia a vystrednejsia..ale stavim sa ze ta sialena zena sa este nevzdava!
A “Nevycválané čuně” Germontaz je to proste nadhera!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: Statne Toulouske casy Verzia 2.0.0
Napsal: 12 kvě 2014, 10:21
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
Jeanne, nesklamala si! Super!

"To dokáže jen on! Nechat mi pár řádek, které mě donutí současně se rozčílit, červenat a ještě se dojmout,“
Ano, ano! To to je Peyrac! :twisted:

Dobre som sa na poslednom pokracovani pobavila! :mrgreen: :mrgreen:

Ha ha vystredny Cech profesor Bota!....."male schopnosti v obore ktory ani neexistoval"....stavim sa ze si mala/mas takeho kolegu….HA HA!! :roll: :shock:

Damske exkurzie v Andijosovom apartmane….to je jasne ako facka… :D dufam ze si vo verzii 2.0 uzijeme ako ich tam bude vodit!
A Carmencita u Joffreya....super..i ked som myslela ze bude trochu drzejsia a vystrednejsia..ale stavim sa ze ta sialena zena sa este nevzdava!
A “Nevycválané čuně” Germontaz je to proste nadhera!

Přesně tak, jak Moirra píše :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 11:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Netušila jsem, že se vám výstřední figurky budou tolik líbit. :shock: :D

Carmencita? Vždyť teprve přijela. I když máš pravdu, asi se mohla rovnou svlékat, vlastně obě mohly a každá se usadit v jedné místnosti, aniž by o sobě věděly, ale tu už by byla hodně šílená komedie, a ne že by si ji pan dokonalý nezasloužil. Chcete verzi 3.0? ;) :D

Už to vidím - teď velice přeháním, protože mě okamžitě napadla Sandra Pogodová. Asi jí mám spojenou s komediálními rolemi :wink:
http://www.dama.cz/celebrity/sandra-pog ... lapa-11348 - akorát nevím, jestli by hrála Angeliku nebo Carmencitu

I když, máme tu jednu krásnou komediální herečku - Marii Doležalovou
http://www.denik.cz/divadlo/eva-tropi-h ... 40224.html
http://www.fidlovacka.cz/umelci/marie-dolezalova
http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a- ... dolezalova

Takže Maruška jako Angelika a Sandra jako Carmencita (jasně, že obarvená). Už to vidím před očima :lol:


V sobotu jdeme na Eva tropí hlouposti. Máme dámskou jízdu a už se vážně těším :) .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 12:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

Carmencita? Vždyť teprve přijela. I když máš pravdu, asi se mohla rovnou svlékat, vlastně obě mohly a každá se usadit v jedné místnosti, aniž by o sobě věděly, ale tu už by byla hodně šílená komedie, a ne že by si ji pan dokonalý nezasloužil. Chcete verzi 3.0? ;) :D
Ten napad by veru stal za tu verziu 3.0! To by pan dokonaly uz tak lahko nerozchodil. :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 13:40
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
[
Předpokládám, že by Carmencita zůstala rovnou v přepokoji, takže by o ní Angelika (pravděpodobně až v ložnici) nevěděla, dokud by nepřišel Peyrac a neslyšela rozhovor/hádku. Pak by pravděpodobně víc než zoufalá, byla spíš hodně rozčílená. Ostatně pan hrabě by se musel mnohem víc snažit, aby se zbavil první dámy. A když už by chtěl mít klid, za dveřmi by čekala další rozčílená dáma...
:
ANO! ANO! To bude perfektna verzia 3.0 ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 15:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
moirra píše:
jeanne píše:
[
Předpokládám, že by Carmencita zůstala rovnou v přepokoji, takže by o ní Angelika (pravděpodobně až v ložnici) nevěděla, dokud by nepřišel Peyrac a neslyšela rozhovor/hádku. Pak by pravděpodobně víc než zoufalá, byla spíš hodně rozčílená. Ostatně pan hrabě by se musel mnohem víc snažit, aby se zbavil první dámy. A když už by chtěl mít klid, za dveřmi by čekala další rozčílená dáma...
:
ANO! ANO! To bude perfektna verzia 3.0 ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:
To zni vazne skvele :lol: Mozna by se to dalo vlozit jako ta nejtragictejsi predstava, ktera by mu jako vzpominka probehla "pred smrti" pred ocima :wink: Pak by se tedy vzpamatoval - a my bychom meli obe varianty v jedne :wink:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 17:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Citovat:
To zni vazne skvele :lol: Mozna by se to dalo vlozit jako ta nejtragictejsi predstava, ktera by mu jako vzpominka probehla "pred smrti" pred ocima :wink: Pak by se tedy vzpamatoval - a my bychom meli obe varianty v jedne :wink:
Ve kterém okamžiku přesně bys to viděla? Hned jak uvidí tu první, že by si představil, že jich je víc? :shock: :D

Pravda - spíš zpětně ve snu, kdy by se probudil z noční můry.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 kvě 2014, 18:55
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Možná tedy noční můru :D
Myslím, že v týdnu školy lásky se ještě najde dost bizarních situací, že se jim to ani nebude muset zdát. :D
Už se těším :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 kvě 2014, 00:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Holky, já už vždycky nevím co vám sem mám psát :D vždycky si přečtu fikci, hrozně se mi líbí, a pak říjde další, a ta je opět úžasná, takže bych se tu asi neustále opakovla v achichách :D takže když budu mlčet, berte to tak, že jsem tak unešená, že nemůžu ani psát obdivné komentáře :D. Taky chci vždycky vypsat všechny momenty který se mi nejvíce líbily, ale po chvíli vzdám, protože tam jsou všechny momenty nejlepší!! Jeanne miluju tvé fikce!
Ty peprné rozhovory Peyrakových přátel jsou boží, stejně tak d'Andijosova rekonstrukce pokojů mě naprosto odrovnala až jsem smíchy slzela, naprosto dokonalý; pan Bota - nejlepší a Carmencitu která je dramatická jak Rescator v Orientu nejde nemilovat doufám že jí tam bude víc...

Už se moc těším na pokračování až si užijem školu lásky a taky další chvíle v Joffreyových pokojích. Kde bereš ty výroky od Chapelaina?? Máš francouzské vydání??
A taky bych brala fikci 3.0 ta představa je super. Výborně se tu bavím nad vaší diskuzí.
Taky je vtipný jak se tu každý snaží odbožštit našeho Pana Božského :D

A jeden malý postřech - je vtipné, že když my Češi si dáme do fikce nějakého krajana, tak je to většinou blbec, vsadím se že kdyby psal fikci z českého prostředí Francouz a vložil by tam nějakého svého krajana, tak by ho vykreslil jako nějkoho naprosto božího :lol:


Jinak sextant... jo taky už jsem na to koukala ale není možný že by Joffrey měl nějaké mega vymoženosti? Třeba něco existovalo...

A ta Marie Angelika vždyť je o ní zmínka v knihách! A já jí rozhodně plánuju ve své fikci Království Francie, dvě Angeliky a jedna Anděla to bude mela... :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 21:03
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, jestli máš vymyšlený děj školy lásky na 7 dní tak seš fakt dobrá, pěkně to dopiš, i tak toho bude dost a třeba tě při psaní napadne jak to dál rozvinout nebo to pak napadne někoho z nás až to budem číst... nebo se někde můžeš jen zmínit jak dlouho to trvalo. Mě je jen prostě strašně líto těch lidí, kteří se budou do Toulouse sjíždět z kdoví jakého prdelákova vzdálenýho několik dní cesty po těch strašnejch prašnejch cestách plých lapků v rozkodrcaným kočáře a pak by na takové slavnosti měli strávit jen pár dní?! Chudáčkové, celý rok maj nudu a žijou pro jeden jediný týden v roce! :D A jinak díky za starost, já se tím zkouškovým nějak prokoušu :D ale Angeliky se nejsem schopná vzát přece jen už jsme ve vztahu několik let než abych jí teď dokázala podvádět se zkouškovým :D ale omezila jsem se na to, že budu pokračovat v Rochatovi & Rescatorovi a na Francouzské Královstí kde je potřeba důkladná příprava si udělám čas v červenci.

A jinak je to neskutečný ale to s tím vkládáním obrázků, hudby... to mě taky napadlo :D Tak co to vkládat sem do diskuze?


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 kvě 2014, 15:23
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne,
Som rada ze tvoja fikcia konecne dostala svoj vlastny nazov, pretoze to co si nazaciatku
zacala pisat len zo srandy, sa rozvinulo na super story,
ktorej pokracovanie vsetci netrpezlivo ocakavame! :D :D

Dufam ze si nasi hrdinovia aj ich hostia tu povestnu ♥ SKOLU LASKY ♥ poriadne uziju

:twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2014, 21:33
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, nechápu, že ti ten tvůj majstrštyk dneska ještě nikdo neokomentoval... musím to rychle zachránit :D

Opět dokonalost, překonala ses! Já vím, že už to ode mě zní jako klišé ale vždycky to myslím upřímně :) Pořád jsem se u toho hihňala blahem.
Takhle to určitě nějak vypadalo. Vlastně jsem si nikdy do detailů školu lásky nepředstavovala, a teď mě naopak napadá hned několik témat, co by se mohlo dít v dalších dnech a ať tam bude cokoliv jsem natěšená a napjatá jak struna.

Zas sis úžasně pohrála s detaily - velice zajímavá je Angeličina nečekaná proměna na ples, Carmencita je úžasná, jak si chudák myslela že na to parukou vyzraje a nechala se napálit, Joffrey jí úžasně setřel :D, chudák Andijos jí spadl do sítí, jsem na oba zvědavá (teda na každého zvlášť) :D nebo jak si vymyslela zajímavý styl oděvů, které se na tuhle slavnost nosily - velmi nápadité a samozřejmně popis pokojů, a vykreslení dráždivé atmosféry v anonymitě masek (jsem totiž fetišista na Joffreyovu masku :D takže jsem si užila.. :D :D. A musím si pustit tu hudbu cos psala... A smekám, že sis dala takovou práci a nechalas postavy i básnit, jestli si TOHLE dokázala vymyslet když jsi zaneprázdněná stěhováním, co zvládneš až budeš mít volno?! :twisted:

PS. mám chuť na čaj s limetkou :D
PS2. úplně jsem to dneska cítila v kostech že sem hodíš tu školu lásky :D


Nahoru
Profil Citovat
Elaine
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2014, 22:22
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 99
Registrován: 08 úno 2014, 14:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Takový majstrštyk je třeba číst hezky o samotě a hlavně v klidu. Úplně mě to vnitřně uspokojilo a nadchlo! :-)
To je hrozná výstřednost, nohy!! A tak krásně popsané. Vlastně všechny tyto drobné detaily.

(Neumím psát komentáře, shrnula bych to do "Ááách", a to asi není to pravé ořechové.)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2014, 22:30
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Víš, Jeanne, ono se těžko něco píše, když člověk nemá slov. Protože co fikce, tak to skvost. To nejde komentovat, to si prostě člověk může jen a jen nádherně užívat. :P :P A to platí pro všechny fikce, které tu teď jsou a jejichž dokonalost mě nepřestává fascinovat. :wink:


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2014, 22:47
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No, to se ti lehko řekne, ale já mám problém napsat jen krátký komentář, natož dát dohromady něco konstruktivního a ještě ke všemu tak půvabného :lol: :lol: Než bych sesmolila alespoň jednu stránku nějakého děje, tak by byla doba Krále Slunce dávno v zapomnění :roll: :roll: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 kvě 2014, 23:13
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
áno, áno, áno, áno ... geniálne geniálne.... super jeanne... takto mala vyzerať škola lásky, záhadná, elegantná, noblesná, pikatná, šteklivá....
a popis Angelikinho kostýmu... :P dokonalé.... mám ho pred očami, Joffrey myslel na všetko... :twisted: diabolsky vyriešil, ako obliecť svoju ženu aby si ju nepomýlil :D :D ... myslím, že aj tak by ju bol poznal podľa postavy a chôdze nech by si obliekla niečo iné :wink: ...
tá scéna z veršovania mi pripomenula film Nebezpečná krása (tiež jeden dobrý filmový skvost)....
skláňam sa nad tvojou fantáziou a to ako si si dala námahu s veršovaním...
určite sa teším na ďaľšie pokračovania...

s tým D'Andijosom ma napadá jedine, žeby už tušil, pochopil alebo presne vedel, že predsa len došlo k naplneniu manželského zväzku a de Peyrac s Angelikou su až "po uši" namočení v osídlach lásky?? :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2014, 08:22
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Podľa mňa si d'Andijos myslí, že má Angelika milenca ... Joffreyovi odopiera to na čo má ako manžel nárok a užíva si s niekým iným ... :o


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2014, 08:50
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

A jestli s tím markýzem d'Andijos uvažuješ skoro směrem... uvidíš - už příště. :twisted:
ešte je možnosť, že d'Andijos videl Angeliku ako sa polorozcuchaná, ledabolo oblečená vracia v ranných hodinách do svojich komnát , tak ju podozrieva, že má milenca :twisted: a nevie ako sa má zachovať, ak sa mu Joffrey zatiaľ ešte nepochválil so svojim víťazstvom :wink:
Katra píše:
Podľa mňa si d'Andijos myslí, že má Angelika milenca ... Joffreyovi odopiera to na čo má ako manžel nárok a užíva si s niekým iným ... :o
práve pozerám, že uvažujeme rovnakým smerom :D


Nahoru
Profil Citovat
Katra
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2014, 08:58
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 370
Registrován: 08 úno 2008, 05:03
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ako dlhoročný kamarát Joffreya nevie či mu to má alebo nemá povedať ... tak je z toho celý nesvoj ...

Podľa pani AG mala Margot osobitný vyhranený názor na ľúbostný život A. a J. ale aký to tam nebolo napísané. Fakt by ma zaujímalo čo si myslela ... :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Nadherna pikantna skola lasky
Napsal: 20 kvě 2014, 11:05
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dobre som sa v tvojej fikcii porochnila:
Uzasne! Vedela som ze nesklames ♥
;-) Presne ako som si to predstavovala! A to som este len v polovici lebo si to chcem vychutnat!

Samozrejme Joffrey ani nemohol byt utajeny-prezradilo by ho krivanie ;-)

Prebasnila som hned Angelike jeden vers, dufam ze sa neurazis ;-) ved ona mala dilemu *vzdat sa ci nevzdat sa* svojmu diabolskemu panovi.

Přiznávám svoji dilemu,
patřím ti a ne jinému.
:twisted: :twisted: :twisted:

PS: Mala si Zetounovi pisat scenar na skolu lasky! Aku ubohu skolu lasky, ako vystrihnutu z hlupej tureckej telenovely, kde zbohatlik Mustafa ma doma harem, do toho filmu dal! Scenare ku kniham by mali pisat iba zanieteni fanusikovia!

----------------------------

No uz som docitala, ale som sa v tom vyrochnila :shock: :P

Napadlo ma ze aj Angeliku predsa kazdy kto ju pozna musi spoznat, ak sa pozrie zblyzka na jej nezvycajne smaragdove zrenicky presvitajuce skarami masky....

Fantasticke opisy masiek a odevov, ale od teba som samozrejme nic ineho neocakavala.
A ze naozaj vystredne a nevsedne krasne topanky predsa nemozu pochadzat odinakial ako z Talianska je predsa nad slnko jasnejsie, aj to ze pan dokonaly nikdy na nic nezabudne ha-ha ani na ten najmensi detail
:twisted: :twisted: :mrgreen:

99% viem komu sa podarilo zviest pani de Morniere i ked bola zamilovana do ineho...
Niekto kto je skoro taky isty sikovny a skuseny zvodca ako samotny diabolsky pan domu.

PS:; Cesky velmi volny preklad „Palac Trubadurskej poezie“
sa mi paci ako nazov palaca este lepsie ako
„Palac veseleho poznania“ ktory na rozdiel od sialeneho Anglickeho „Palace of Gay learning“ co by v cestine skor vyznelo na "palac teplousu" vystihuje perfektne preklad „Le palais du Gai Savoir!“


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2014, 11:45
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Katra píše:
Ako dlhoročný kamarát Joffreya nevie či mu to má alebo nemá povedať ... tak je z toho celý nesvoj ...

Podľa pani AG mala Margot osobitný vyhranený názor na ľúbostný život A. a J. ale aký to tam nebolo napísané. Fakt by ma zaujímalo čo si myslela ... :D
No aj ja si myslim ze Andijos si mysli ze Angelika Joffreya podvadza.

Margot bolo jasne ze hoci uz presli mesiace od svadby, manzelia nemaju ziadny sexualny styk..ziadne krvave skvrny na plachtach vo svadobnu noc, pan sa zrejme priskoro vratil do palaca...atd atd

Joffreyovej sukojenke, ktorej oku, podobne ako oku jej pana, nikdy nic neuslo, bolo nad slnko jasnejsie ze tuto nieje nieco z kostolnym poriadkom...
a zrejme kedze Peyraca poznala od malicka, vedela velmi dobre ze je do svojej zeny zalubeny.....


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 20 kvě 2014, 11:51
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6881
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

PS: Až to dočteš, tak by mě zajímalo, jestli z tohoto dílu vyznělo, že to tentokrát nemá být jen oslava pana dokonalého, ale že se Angelika konečně mohla projevit, zářit, být vtipná... :twisted:
Samozrejme! :mrgreen: :mrgreen:
A dufam ze dostane este viacej prilezitosti ....... Joffrey bude nadseny! ved keby boal byvala Angelika "iba" krasna nebola by ho tak ocarila.

PS: takze v cestine sa na dilema rymuje "nicema" ha ha

ano toto je len v slovencine spravne
priznavam svoju dilemu,
patrim tebe a nie inemu..

tuto by som prehodila slovosled ay sa to rymovalo:
Jsme mladí, zdatní, mili, krásní,
zůstaňme ještě dlouho šťastní.

A kvoli rovnakemu "rytmu" pridala slovo mili

Vzdy som rada "basnila" takze mozno ti par basniciek mozem navrhnut,
ale musim sa pri tom naozja "prepnut" do cestiny ;-)


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 4  [ 175 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 4 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů