DISKUSE: Vyprávění Annie

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 9 příspěvků ]
Autor Zpráva
Annie
Předmět příspěvku: DISKUSE: Vyprávění Annie
Napsal: 29 črc 2014, 14:49
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
4poziom.slask.pl
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
holky, doufám že jsem to všechno udělala dle pravidel fóra, už se v tom nevyznám :-)

No, takže já, chorobnej nepsavec jsem včera sklapla Nezkrotnou a prostě jsem nějak nemohla spát...tak jsem zapla notebook a psala. Řekla jsem si, že musím taky něčím přispět, abych mohla být pokládána za tu správnou Angelikoložku...:-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 14:56
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Aaach Annie! nadhera! :roll: :oops:

U mna si udrela na tu spravnu strunu!

Ja uz dlho cakam na pokracovanie Dashinej Fikcie zo stredomoria, ktora vlastne nastartovala mna a ja potom Jeanne a ta zasa Dauphine a tak dalej a tak dalej! ... :twisted:

Takze velmi dufam ze na pokracovanie tejto tvojej nebudem musiet cakat tak dlho.... :mrgreen:

PS: Dasha, to samozrejme neznamena ze ta to ospraedlnuje z pisania pokracovania....
Ja este stale cakam..a ona nechodi..stale nechodi....


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 15:55
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie, nádhera! Krásná fikce :P A opravdu, chce to honem rychle pokračování. Moc by mě zajímalo, k čemu se přikloníš ... jestli k velkému šoku, k výčitkám, k lítosti nebo radosti a tak :)

PS. Myslím, že na správnou strunu jsi udeřila u většiny z nás :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
mimi
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 17:02
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 2148
Registrován: 19 čer 2014, 20:21
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie, moc hezká fikce. Doufám, že bude brzy pokračování.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 17:33
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Annie, myslím, že tvojí fikci nelze nemilovat ;) je super, že jsi se k nám připojila!! Také jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, jak psala Fantina - jestli to bude šok, radost, výčitky... zatím to nelze odhadnout, to je fikaný :D.

PS. Moirro a ostatní, musím na Dashu prásknout, že náhodou píše pokračování... takže budeme mít minimálně dvě verze ze Středomoří ;) juchůů


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 18:07
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
oooooo, annie, to zaváňa romantikou... už napäto budeme čakať, ako to pokračuje... som zvedavá, čo vymyslia tvoji hrdinovia :wink: .. to chce pokračovanie..


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 18:49
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jestli ani jedna z vas nedojde k verzi "radosti", tak se do toho asi vlozim i ja. :twisted:
:mrgreen: :mrgreen: No jasně, jeanne, nejdřív erotika, pak nějaké dialogy :!: :twisted: Jé, to se už těším zase na fikci na fikci :mrgreen: :mrgreen:

Ale máš pravdu, vždyť i vlastně sám Peyrac říká v knize A. a její láska, když se konečně po patnácti letech chystá s Angelikou strávit noc: "Tím jsme měli začít, když jste za mnou poprvé přišla v La Rochelle. Neměl jsem se s vámi vůbec bavit... Jen jsme ztráceli drahocenný čas, který jsme mohli mnohem lépe využít... nemyslíte?"

Takže proč ne? Nejdřív ji svést, pak teprve řešit nějakou minulost, o které stejně ví jen z druhé ruky :lol: :lol:
dauphine píše:
PS. Moirro a ostatní, musím na Dashu prásknout, že náhodou píše pokračování... takže budeme mít minimálně dvě verze ze Středomoří ;) juchůů
Juchůůů :!: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 19:29
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A sakra, tady člověk dva tři roky nenapíše pokračování, a hned to udělá někdo za něj :evil: :roll:
Annie, oficiálně Tě vítám mezi Angelikoložkami - grafomankami :wink: ,jsem ráda, že nejsem jediná, koho oslovil přesně tenhle moment a jsem zvědavá, jak to pojmeš! Je pravda, že jsem se konečně rozhoupala, ale podle dosavadních zkušeností to spíš vypadá, že čím víc lidí najednou píše jednu fikci, tím dokonalejší fikce, beta fikce a fikce fikcí na fikce vznikají, takže se budu snažit připojit první díl co nejdříve!


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: DISKUZE: Fikce - annie
Napsal: 29 črc 2014, 23:12
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Všechny příspěvky ohledně rozdílného českého a slovenského překladu jsem přesunula do fóra Knihy Angelika, téma Překlady.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 9 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů