DISKUSE : Čtyři ženy

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 52 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
Precious
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE : Čtyři ženy
Napsal: 09 srp 2021, 13:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nádherné. Jednoducho dokonalé. :ach: :ach: :ach: Romantické, ale zároveň trochu melancholické. A pre mňa určite príbeh s najväčším erotickým nábojom, aký som čítala vo fanfiction o Angelike. To napätie je priam hmatateľné. Mohla by si napísať, čo by sa dialo v alternatívnej verzii, kedy by sa príjemný priateľský rozhovor skončil napríklad vášnivým bozkom. Aspoň dačo by som tomu ťažko skúšanému Joffreyovi dopriala :) :love:

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Tereza
Předmět příspěvku: Re: DISKUSE : Čtyři ženy
Napsal: 09 srp 2021, 22:22
Královská rodina
Offline
 
Příspěvky: 1383
Registrován: 29 črc 2014, 21:17
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak taková pochvala od nové čtenářky mě opravdu moc těší. Ten první rok, kdy byla Angelika v Toulouse, byl v knize zobrazený jen pár událostmi a to vždycky pro mě u čtení knih znamená pootevřená vrátka pro fantazii- jak třeba oslavili Vánoce, narozeniny, večery s přáteli či v soukromí.
Napsat variantu s polibkem nemohu- nešlo by mi to. Příběhy vkládám tak, abych v zásadě neměnila to, co je v knize. A to v tomto případě znamená, že po tom prvním polibku v letohrádku si Angelika musela počkat na ten druhý až do prvního dne Školy lásky. A taky nevím, jak by takovou situaci ustál hrabě- normální chlap by to už asi nedal.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 52 příspěvků ]
Zpět na „Čtenářské sny: diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů