Joffrey de Peyrac

Odpovědět   Stránka 1 z 5  [ 221 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 4 5 »
Autor Zpráva
Precious
Předmět příspěvku: Joffrey de Peyrac
Napsal: 30 led 2008, 11:24
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
4poziom.slask.pl
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Už keď sme tohto pána vyobracali pri iných postavách, hádam by si zaslúžil aj vlastnú tému, no nie?

Takže píšte, dámy, píšte. Čo na ňom máte najradšej, čo vám vadí či lezie na nervy, kedy ho žeriete a kedy nemusíte atď. Ja by som si osobne rada s vami vydiskutovala niekoľko situácií, kedy mi jeho správanie prišlo nelogické či premrštené. Niežeby som ho nemala rad, to nie, je to taký ideál, na ktorý žiadny živý muž zrejme nemá :) , ale tiež má pár múch...

S tou Sabine sme to už prebrali, ale čo poviete na toto: vyšle po piatich rokoch posla, aby zistil, ako sa Angelika má. Vieme, že nežil životom svätca, pokiaľ ide o ženy. A keď sa dozvie, že ona sa vydala (legálny sex :P ), tak ho to vytočí, že by ju najradšej zabil ("stlačil ruky okolo Angelikinho bieleho hrdla"). PO PIATICH ROKOCH!!! ČO ČAKAL? Aj keby ho milovala až za hrob - čo ho aj - bude žiť ako vdova do smrti, keď má 25 či 26 rokov? A zvlášť v jej postavení?


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 12:16
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já si právě myslím, že ho na tom štvalo nejvíc to, že se tím sňatkem hrnula ke dvoku krále, který ho odsoudil.Myslím, že neočekával, že posel přijde se zprávami tipu: je osamělá vdova zavřená v klášteře... apod. Nemohl snést, že chce být v králově přítomnosti a jak to vypadalo - a i posel mu to potvrdil - v jeho posteli. Spíš ho asi fakt štvalo tohle.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 13:03
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Také očekával, že se Angelika vrátí s dětmi do Monteloupu a tam se o ně postará Molines, jak s ním měl domluveno a přišlo mu to jako jediné řešení, i když pak zpětně uznal, že to od něj bylo naivní, aby se zavřela na venkově... byl to pro něj takový šok.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 14:29
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No jako tímhle mě vytočil. Víte jak tam říká, že si vzpomněl, že Filipa Angelika vlastně milovala už jako malá, tak bůh ví, co se jí honilo hlavou už tehdy na královské svatbě!!! To jako je děsná drzost. Ješitnej chlap no. Pak mě teda taky rozčiloval, jak jí vyčítal, že zapomněla na děti. Přitom ona pro ně podstoupila hodně a to, že něměli úplně standartní dětství její chyba nebyla z většiny. On prostě tu situaci viděl děsně jednoduše, myslel si asi, že se jí jeho smrt zas tak nedotkne, že bude žít normálně a v pohodě. No jinak já už názor na něj projevila no. Mám ho ráda jako Rescatora. To úplně nejvíc, to znamená jejich setkání v batistanu a pak celý díl Angelika a její láska, to je nejlepší Joffrey.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 14:40
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
áno, Andrej, aj to s tými deťmi sa mi zdá dosť čudné: žeby Cantor nič nespomenul? A Florimond detto? Žeby mu nepovedal, že matka sa vrátila zo Stredomoria, kde bola hľadať JEHO? Že ju na zámku strážili vojaci, že bola prakticky väzňom? A ako si Angelika povedala: on mi ide niečo vyčítať, keď zasýpal cudzie ženské darmi a ja, matka jeho synov som biedila? :evil:
A čo sa mi ešte väčšmi nezdá: ten večer, čo ju kúpil v Kandii. Žeby sa môj manžel hneď nepriznal kto je, keby ma stretol po takmer desiatich či koľkých rokoch? Áno, neskôr to zdôvodnil, že bol rovnako zmätený a nevedal, ako Angelika zareaguje a ja viem, že to by sa celá kniha hneď zvrtla iným smerom, ale aj tak sa mi to zdá trochu nelogické :?:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 17:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Citovat:
Andrej, zdal sa Ti Joffrey až taký dokonalý? Mne prišiel občas poriadne tvrdý a chvíľami aj panovačný. Až taký PÁN NEOMYLNÝ. Ale aj jeho postava prechádza vývojom, napr. v prvom dieli vôbec nepoznáme jeho vnútorný svet, jeho myšlienky. Do nich nazrieme až v šestke a potom to tak ostáva až dokonca, čo je fajn. Dovtedy je de Peyrac viac-menej záhadou. Možno bude takýto hlbší pohľad do Filipovho vnútra aj rozšírenej verzii.


To je těžký říct... Já spíš myslím ten Angeličin vztah k němu, takové to totální zbožňování, to mě občas hrozně nebavilo. Je pravda, že Joffrey má záchvaty panovačnosti a někdy až krutosti, ale to právě má zvlášť v těch dílech, co jsem vyjmenovala, tam se chová prostě jako člověk, se kterým cloumají emoce. Jinak mi přijde vždycky vyrovnaný a klidný a prostě pan Dokonalý co všechno ví, což mě úplně nebaví .




Jak jste psaly dříve, že vám Joffrey připadá až příliš dokonalý, mě naopak přijde někdy až příliš ješitný a sebevědomý. Dokonalý se může zdát právě proto, že se o něm dozvídáme většinou jen zkrz Angeličino nazírání, a tam je opravdu to nekritické zbožňování, jak tu již také padlo.
S těmi dětmi bych to "nehrotila", tehdy byla přece jiná doba - děti urozených se nejdříve posílaly někam kojným a pak se jich ujímali vychovatelé, rodiče s nimi tedy byli ve styku minimálně... Spousta dětí navíc umíralo, prostě "Bůh dal, Bůh vzal", takže Angelika se jim tedy věnovala nadstandardně... Ale jemu asi spíš vadilo to, že je odhodila ne kvůli nim, ale jako vzpomínku na něj.
A to, že si chtěl sám sobě namluvit, že Angelika již na králově svatbě kula pikle, je tak absurdní, že tomu ani on sám nemohl věřit - chtěl si ji asi co nejvíce očernit, aby neměl více důvod ji milovat.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 18:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Teda, ženy a dívky, to jste ho pěkně rozebraly :lol: , ale je fakt, že některé věci, které dělal jsou fakt podivné.
A že se o Angeliku a děti opravdu pořádně nepostaral (po své údajné smrti a pak po svém vyléčení ) je také pravda.
Stejně jako jeho výčitky jsou opravdu na ránu pěstí :twisted: .
Jelikož víme (a opravdu to v knihách bylo), že nežil "po smrti" cudným životem (samozřejmě hlavně ve středomí),
a tak si opravdu nemají co vyčítat.

Souhlasím s názorem, že se Angelice opravdu neměl právo co divit, že se provdala. Vždyť byla "vdova" :!:

Ale, na druhou stranu, asi se opravdu málo znali. Koneckonců, nebyli spolu tak dlouho.
Jinak by Joffrey nemohl o Angelice tolik pochybovat. Ovšem byl starší, měl mnohem víc zkušeností se ženami.
Je tedy hlavně jeho chybou, že jí neznal a ještě o ní pochyboval.

Že Angelika byla ve svém věku mladá a zamilovaná, a tudíž by spíše ona měla pochybovat, tak na rozdíl od něj nikdy nepřestala věřit, že žije. A on jí ani neujistil, že přežil a že jí stále miluje! :twisted:

Teda, teď mám obavy, že jsem splácala páté přes deváté, a že vůbec nebudete tušit o čem mluvím :?
Věřím :lol: , že to zvádnete :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 19:13
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já to zvládla a souhlasím :).


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 20:47
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Také jsem porozuměla a souhlasím se vším. Jeho výtky vůči Angelice, jak se chovala po jeho "smrti" - to by fakt zasloužil pár facek. Kdyby se hodně snažil, mohl ji přece kontaktovat už po procesu. Jasně, že kniha by se odvíjela jinak, ale jde mi o to, že ji neustále nečím napadá - druhý sňatek, nezájem o děti, jiné milence atak - a sám moc věcí neudělal, aby se o ni postaral. raději by měl držet pusu. a propo:Také vám tak trne u srdce, když ji vykoupil v Kandii a drží ji za ruce? A pak mu zdrhne....? To si vždycky říkám: holka pitomá, proč jsi utíkala?

Jestli ještě chvíli budem takto Joffreye rozebírat, asi ho přestanu mít ráda.... dochází mi o něm moc věcí. Stejně nejvíc miluji Desgreze.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 20:53
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jéžiš, já vím, ona je prostě někdy děsně poplašená.. já zas nesnáším to, jak kvůli ní zabil v harému Colin Osmana Feradži, když už si tam pro ni Peyrak jel... musím říct, že kniha opravdu dává spoustu podnětů k přemýšlení "Co by, kdyby..." neprchala by s Colinem pouští... nevzbouřila by se proti králi... potkali by se pak s Colinem v Americe?, ALe to už patří do čtenářské fikce.
Někde ji zase ta její ukvapenost, nebo živelnost, chcete-li, zachránila.. třeba jak začala pracovat zničehonic u pana Bornjuse, nebo jak ji chtěli v Louvru zavraždit.. nebo.. já ani nevím.
Jestli vyhlásíme soutěž o nejzmatenější příspěvek, myslím, že Tania - viz hore - nebude nejžhavější kandidát!


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:16
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Smrt osmana? Ani mi nemluv. To jí snad také neodpustím.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:17
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
To se mi ulevilo :lol: .

A vidím, že to chápeme všechny stejně :o :wink:
Dano, máš pravdu v tom, že jestli budeme Joffreye ještě chvíli rozebírat, tak ho budeme za chvíli nesnášet :? :roll:
Ale snad to v té americe napravil. I když musím si přečíst poslední díly, nějak si je nepamatuji, protože začnu a skončím u Angeliky a Nového světa :( :roll:

Potřebujeme povzbudit :!: Jestli si některá pamatujete víc než já, napište mi, prosím, jestli se opravdu polepšil :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:20
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já teď dočetla Cestu naděje. Je tam, jak běžel pro Ruth a Naomi, aby zahránily angeliku a jeho dvojčátka. Tam mu musím dát velíkánské plus, páč "před králem se neuklonil a tyhle dvě prosil na kolenou".


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Dana píše:
Já teď dočetla Cestu naděje. Je tam, jak běžel pro Ruth a Naomi, aby zahránily angeliku a jeho dvojčátka. Tam mu musím dát velíkánské plus, páč "před králem se neuklonil a tyhle dvě prosil na kolenou".
Jak jsem si jen na tohle nemohla vzpomenout?
Miluje jí, jen občas pochybuje. To jsou ti chlapi, jakoby neměli nic lepšího na práci :lol:
Ale ženský to dělají také - a pak si takhle krásně všichni komplikujeme život :wink: :roll: :(


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:25
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
btw, vy vsechny pisete Naomi, ale ona je Nomie, ne?


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:28
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
yenn píše:
btw, vy vsechny pisete Naomi, ale ona je Nomie, ne?
Ano, samozřejmě. Chybička se vloudila.


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:30
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Miluje jí, jen občas pochybuje. To jsou ti chlapi, jakoby neměli nic lepšího na práci :lol:
Ale ženský to dělají také - a pak si takhle krásně všichni komplikujeme život :wink: :roll: :([/quote]

OH, mluvíš mi z duše.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 led 2008, 21:45
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jo, v Americe se zlepšil, i když pro ně navždy jeho nejlepší podoba bude obávaný Rescator, to jsem úplně milovala, jak se na tý lodi snažil tvářit drsně a nad věcí a byl úplně mimo :). Ale v tý Americe má taky silný soky co se týče našich sympatií. Za A. je tam Colin a já zjistila, že Pokušení patří k mým nejoblíbenějším dílům a že on pro mě v tý Americe dostal úplně jiný rozměr a teď po dalším přečtení Vítězství jsem nějak víc vnímala Sebastiena a zjistila jsem, že je úžasnej! No a to nemluvím o Loméniem dokud se nepomát. Prostě paní Golon umí krásné mužské postavy, to se musí nechat.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 07:14
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Andrej píše:
Jo, v Americe se zlepšil, i když pro ně navždy jeho nejlepší podoba bude obávaný Rescator, to jsem úplně milovala, jak se na tý lodi snažil tvářit drsně a nad věcí a byl úplně mimo :).
:lol: :lol: :lol:
Andrej píše:
Ale v tý Americe má taky silný soky co se týče našich sympatií. Za A. je tam Colin a já zjistila, že Pokušení patří k mým nejoblíbenějším dílům a že on pro mě v tý Americe dostal úplně jiný rozměr a teď po dalším přečtení Vítězství jsem nějak víc vnímala Sebastiena a zjistila jsem, že je úžasnej! No a to nemluvím o Loméniem dokud se nepomát. Prostě paní Golon umí krásné mužské postavy, to se musí nechat.
Rozhodně souhlasím, jako bys mi mluvila z duše :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 14:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania, s Tvojím "zmäteným" príspevkom úplne súhlasím!!!
Aj s tým názorom, že jej vyčítal nezáujem o deti ani nie tak kvôli deťom, ako kvôli tomu, že boli jeho a boli spomienkou na neho :cry:

toho Osmana mi bolo vždy ľúto, hlavne keď mal povedať už len slovo "manžel". Pamätáte si na tú scénu? Osman vraví: "Prestaň hútať, Firuzé, lebo hviezdy neklamali. ten muž ti kedysi bol ..." Jedno slovo!!!! (A toto si pamätám odslova doslova, no nie som šibnutá?
:D )


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 14:47
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
co je to Hutat? :shock: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 16:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
Tania, s Tvojím "zmäteným" príspevkom úplne súhlasím!!!
Aj s tým názorom, že jej vyčítal nezáujem o deti ani nie tak kvôli deťom, ako kvôli tomu, že boli jeho a boli spomienkou na neho :cry:

toho Osmana mi bolo vždy ľúto, hlavne keď mal povedať už len slovo "manžel". Pamätáte si na tú scénu? Osman vraví: "Prestaň hútať, Firuzé, lebo hviezdy neklamali. ten muž ti kedysi bol ..." Jedno slovo!!!! (A toto si pamätám odslova doslova, no nie som šibnutá?
:D )
No....přesně tak! :!: :twisted:
A pak ještě Osmana zabili! No, a neplačte potom pro něj :oops: :cry:

Jo, aby to nevyznívalo špatně - šibnutá nejsi, horní můj komentář je k nevyslovení slova "manžel"! :D


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 18:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Yenn, "hútať" znamená niečo ako "premýšľať, priveľa rozmýšľať". Voľne preložené: "Firuzé, už sa na to vykašli, lebo hviezdy neklamali!" :D


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 led 2008, 19:42
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
Yenn, "hútať" znamená niečo ako "premýšľať, priveľa rozmýšľať". Voľne preložené: "Firuzé, už sa na to vykašli, lebo hviezdy neklamali!" :D
To sem také netušila :? . Vypadá to, že tady, ke své radosti, pochytím i něco slovensky :!: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 01 úno 2008, 12:45
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
rada poskytnem bezplatné lekcie v rámci budovania česko-slovenského priateľstva, aj na zraze :P


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 17:59
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak ma dnes napadlo, keďže mám stále poruke knihu Angelika a jej láska: páči sa vám scéna, keď urodzený pán de Peyrac dostane zaucho? To je fajné, no nie? Len prečo sa potom Angelika cítila previnilo? Veď áno, v 17. storočí by si dačo také žena k manželovi či k hocijakému chlapovi nebola dovolila, ale ona je predsa moderná, či nie? :)


Nahoru
Profil Citovat
peggy.kaja
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 18:25
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2007, 11:39
Bydliště: takové menší městečko u Pardubic...
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Precious píše:
Tak ma dnes napadlo, keďže mám stále poruke knihu Angelika a jej láska: páči sa vám scéna, keď urodzený pán de Peyrac dostane zaucho? To je fajné, no nie? Len prečo sa potom Angelika cítila previnilo? Veď áno, v 17. storočí by si dačo také žena k manželovi či k hocijakému chlapovi nebola dovolila, ale ona je predsa moderná, či nie? :)
já si nemůžu pomoct, já při tom dycky dostanu výtlem.. :D :D :D


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 18:37
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tu scénu mám fakt ráda - konečně na něj taky jednou došlo :wink:


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 18:51
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Taky musím přiznat, že tahle scéna na mě hodně zapůsobila (mimochodem jsem se o ní zmiňovala už na předcházejícím webu). Po těch výčitkách, přestože věděl, že oba synové jsou v pořádku, si ani nic jiného nezasloužil, to by mu jednu natáhla každá (urozený pán neurozený pán). Ale nadruhou stranu se mi strašně líbí její odvaha - to by si v té době hned tak někdo nedovolil. Dovolit si dát hraběti / Rescatorovi facku, to smekám.


Nahoru
Profil Citovat
peggy.kaja
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 19:13
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 146
Registrován: 21 říj 2007, 11:39
Bydliště: takové menší městečko u Pardubic...
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
hele, mel joffrey tetovani????


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 19:26
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ne, neměl ne?


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 04 úno 2008, 19:33
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
rekla bych ze o tetovani neni zadna zminka


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 10:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
peggy.kaja, čo je to "výtlem"? :shock:

n.i.r.a.k., máš pravdu, Rescatorovi by asi nikto si nedovolil dať facku, ale keďže Angelika ho poznala aj z inej stránky a vedela, že to nie je len obávaný pirát, ale aj normálny muž so všetkými slabosťami svojho pohlavia ako sú domýšľavosť a namyslenosť :D , mohla si to dovoliť.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 12:41
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Precious píše:
peggy.kaja, čo je to "výtlem"? :shock:
Výtlem znamená nezadržitelný výbuch smíchu :wink: (jestli to chceš přiblížit nějak hlouběji neboj se zeptat - v rámci mezinárodního porozumění :lol: )
Precious píše:
n.i.r.a.k., máš pravdu, Rescatorovi by asi nikto si nedovolil dať facku, ale keďže Angelika ho poznala aj z inej stránky a vedela, že to nie je len obávaný pirát, ale aj normálny muž so všetkými slabosťami svojho pohlavia ako sú domýšľavosť a namyslenosť :D , mohla si to dovoliť.
Přesně tak - to cos řekla ty Precious i ty n.i.r.ak. je naprostá pravda 8)


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 12:43
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak tak. Já bych se také neudržela a jednu mu vlepila... Skvělá scéna.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 17:42
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Tak jsem sem konečně nakoukla a smíchy nemůžu.
Ale ať tak či onak, nedovedu si to představit :?
Dát Joffreovi facku ! To je nemyslitelné ! :shock:

Ale vzhledem k tomu, že tu Joffrey už stejně dostal na frak - chudák, kdyby to věděl :(
Takový idol žen! A ženy mají raději Desgreze ....

Kdyby byl býval žil, tak bych mu byla bývala řekla, ať se nad sebou hluboce zamyslí :wink:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 17:44
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já se ho musím trochu zastat.. dávám mu kladné body za to, že se kvůli tomu vůbec neurazil :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 17:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dasha píše:
Já se ho musím trochu zastat.. dávám mu kladné body za to, že se kvůli tomu vůbec neurazil :lol:
No, však, vždyť je to miláček :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 18:21
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Vážně? Tak to je úžasné :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 18:38
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Už se moc těším, třeba potom předčí i Desgreze :wink: .
Protože, jak příhodně připomenula Jeanne, na jeho pocity jsem si musely počkat až na Angeliku a její lásku.
A to je potom opravdu hodně znát :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 úno 2008, 21:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, to je skvelé! Skutočne sme jeho pocity spoznali až v šestke, takže si myslím, že nás čaká z Toulouskej svadby nový zážitok! A kľudne keď vyzdravieš, tak pospoileruj, myslím, že nás len viac "nažhavíš". :wink:

A aby som nebola na toho Joffreya taká zlá: mám jednu takú obľúbenú miniscénu. Odohráva sa to myslím v Tadoussacu, keď podaruje Angelike len tak, z ničoho nič, hodinky. Také laskyplné a romantické gesto ... Keby dačo také niekedy spravil môj manžel :evil:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 10:09
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
:D :D :D
N tu scénu si také vzpomínám, jen vím, že mě tam zarazila jedna věc:
Je tam napsáno, že jí daroval hodinky, které MU visely na krku (až budu mít čas, najdu i stranu.)
Je to tiskařský šotek, nebo se nakonec Joffreyovi tak zalíbily, že je raději nosil sám?? :lol: :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 12:09
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já myslím, že podobných scén je tam vícero. Což takhle nové snubní prsteny? Krásné! Jasně tím dává najevo, že Angelika k němu patří. A rozhodně se těším na Toulouskou svatbu. Já si myslela, že tam se o něm ještě mnohé dovíme...


Nahoru
Profil Citovat
daruna
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 18:53
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 50
Registrován: 16 zář 2007, 17:44
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přispěji taky trochu k tématu Joffrey. Mě teda vytočil nejvíce, když Angeliku uhodil. Bylo to, teď přesně nevím v kterém díle, ale důvodem políčku měla být údajná nevěra Angeliky s Colinem na lodi, kterou zhlédl mám dojem, že to byl nějaký švýcar ve službách Joffreye. To bych od takového gentlemana jakým Joffrey byl nečekala. Hodně dlouho jsem pak k němu hledala cestu. Co vy na to?


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 19:00
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
No, je pravda, že mě hodně překvapilo, jak se neovládl. Udělat to kdokoliv jiný, tak to snad i pochopím, ale Joffrey?
:shock:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 19:38
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No tady zase konečně projevil emoce, což se mi líbilo.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 20:25
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Nezbývá mi než souhlasit, hlavně proto, že jsem ten "únik emocí" neschytala já :shock:


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 úno 2008, 21:26
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Také souhlasm, že konečně projevil nějaké city. Však to tak pochopila i Angelika a vůbec mu to neměla za zlé - pokud se nepletu HI HI HI.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 úno 2008, 10:01
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Andrej píše:
No tady zase konečně projevil emoce, což se mi líbilo.
Moje řeč... :wink: - bylo to od něj sice ošklivý, ale zase se přestal chovat jako kus ledu a taky se trochu projevil. A jak říká jeanne: nikdo jiný by mu za takovou "nepříjemnost" nestál :lol: (takže je to vlastně dobře, že to udělal :P )


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 úno 2008, 13:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
tá facka od Joffreya bola fakt brutálna, ale Pokušenie malo aj jej zásluhou poriadnu iskru :P
Angelika to možno ani tak nebrala, veď uvažovala, že si to zaslúžila, a muži vtedy zrejme tĺkli svoje manželky ako na bežiacom páse.


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 5  [ 221 příspěvků ]
Zpět na „Postavy v Angelice“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 4 5 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostů
cron