Kterou Angeliku máte nejraději?

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 24 příspěvků ]
Kterou Angeliku máte nejraději?
Mladou hraběnku de Peyrac?
  
22% [ 7 ]
Markýzu Andělů v pařížském podsvětí?
  
9% [ 3 ]
Dámu velkého světa na dvoře Ludvíka XIV?
  
13% [ 4 ]
Vzdorující otrokyni marockého sultána?
  
9% [ 3 ]
Buřičku z Poitou?
  
0% [ 0 ]
Služtičku v hugenotské rodině pana Berna?
  
0% [ 0 ]
Zralou ženu doprovázející manžela při osídlování Nového světa?
  
47% [ 15 ]
Celkem hlasů: 32
Autor Zpráva
Angie
Předmět příspěvku: Kterou Angeliku máte nejraději?
Napsal: 12 lis 2007, 23:10
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
4poziom.slask.pl
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Kterou Angeličinu roli ve společnosti máte nejraději a případně proč?

A já bych toto téma ještě rozšířila na diskusi, co byste byly ještě schopny udělat jako Angelika a co už ne?


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 07:46
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Já jí mám ráda pořád, ať je v jakémkoliv "stádiu", ale ta poslední možnost je mi asi nejbližší... :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Dana
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 11:03
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 276
Registrován: 17 zář 2007, 10:45
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mě se Angelika líbila ve všech stádiích. Nejméně asi jako Buřička z Poitou. Nejvíce jako otrokyně u sultána. A samozřejmě i to, jak se z pařížského podsvětí propracuje až ke králi. V Americe jako zralá je také perfektní, ale přijde mi, že tam už trochu "odpočívá". Tedy pokud nebojuje s hladem o holý život v přítomnosti otce d´Orgeval.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 16:52
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já to taky nedokážu přesně říct, ale mám hrozně ráda období u pana Bourjuse a čokoládové období, tam mi připadá přesně jako ta květina co vstává po dešti :) Nejméně ji mám ráda v La Rochelle jako služku u Berna.


Nahoru
Profil Citovat
daruna
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 17:39
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 50
Registrován: 16 zář 2007, 17:44
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ve všech podobách ji mám ráda, ale cesta z podsvětí až navrchol společenského žebříčku je podle mne důkaz, že se umí poprat s každou životní situací.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 18:00
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
daruna píše:
Ve všech podobách ji mám ráda, ale cesta z podsvětí až navrchol společenského žebříčku je podle mne důkaz, že se umí poprat s každou životní situací.
No, člověk ji opravdu nemůže upřít podnikavost. Ale až nahoru, až nahoru se dostala sňatkem, a v tom bych ji tedy nechtěla následovat :-)


Nahoru
Profil Citovat
daruna
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 21:42
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 50
Registrován: 16 zář 2007, 17:44
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Myslím si, že z její strany nebyl sňatek s Filipem jenom z vypočítavosti, aby se dostala nahoru.


Nahoru
Profil Citovat
Angie
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 lis 2007, 22:32
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 245
Registrován: 07 říj 2007, 16:53
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Ano, já jen že tam byl i ten záměr.


Nahoru
Profil Citovat
dana.k.scully
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 pro 2007, 15:50
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 22
Registrován: 04 lis 2007, 10:33
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Kromě toho, on se jí přece coby mladé dívce posmíval a dával jí přezdívky Markýza smutně oděná atd., takže možná chtěla dokázat sobě i jemu, že od té doby ušla dlouhou cestu a že už není chudinka z polorozpadlého zámku. Takový jakýsi nevyrovnaný účet s ním, nebo jak to líp napsat...

_________________

Nothing is over, unless you let it go from your heart...


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 pro 2007, 10:56
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Angelika je uzasna vzdycky a kazde to stadium na nejaky vyznam a ma neco do sebe.

Nejvice se mi ale libila v Nezkrotne Angelice, at v haremu, nebo potom pri te drsne ceste zpatky....tenhle dil mam asi uplne nejradeji, i kdyz je to tezke takhle rict :-) Ale rekla bych, ze tam se hodne zmenila, dospela a libil se mi ten zvrat, po navratu, ze uz se nemohla vratit ke dvoru, ke krali do te pretvarky. Po tom co zazila...to bylo uzasne.

Nejmene....tezko rict, po prvnim precteni knih bych rekla asi buricku, ale kdyz jsem to cetla po druhe, uz jsem se na to zase divala jinak. I u Berna nebyla jen sluzkou, porad se snazila branit lidi okolo sebe

A v cem bych nechtela byt jako ona.....jednoznacne je to ten vztah s Fiolipem, tolik ponizeni a krutosti co od nej musela snaset ... tak jsem ji chvilema nepoznavala


Nahoru
Profil Citovat
anndrra
Předmět příspěvku:
Napsal: 28 srp 2008, 18:54
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 47
Registrován: 15 zář 2007, 19:05
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Angelika je úžasná pořád,protože zůstává Angelikou.Na začátku zná i přes svoji nevinnost a nezkrotnost povinnosti k rodině a vdá se za hraběte,který ji děsí,to jak objevuje svět a sama sebe je skvělý.Pak se nenechá zlomit,chrání svoje děti a znovu vstává z prachu.Nejvíc se mi líbilo,že se vzdala všeho přepychu a šla hledat Joffreye,přesto,že měla celkem chabý důkaz o tom,že pořád žije.Akorát mě zamrzelo,že tak trochu opustila Florimonda.Já bych asi dítě neopustila.A stejně tak se mi moc nelíbila jako služka u Berna a asi nejvíc mě naštvala,když podvedla v Americe Joffreye.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 zář 2008, 16:31
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeee, tak v psychotestu jakou Angelikou byste mohli být? mi vyšla Madame Chocolat :D . Takže je úplně jasné, proč mám nejradši právě Angeliku v tomhle období a proč mě nejvíc baví :D .


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 zář 2008, 16:49
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Tak mně v psychotestu vyšlo napůl Madame Chocolate a napůl Zálesačka v Kanadě :lol: No, nevím jestli to jde dohromady :P


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 zář 2008, 17:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Tak mně v psychotestu vyšlo napůl Madame Chocolate a napůl Zálesačka v Kanadě :lol: No, nevím jestli to jde dohromady :P
Naopak, Alex, to je přímo ideální - bude se Ti líbit i na mateřské a až Ti skončí, půjdeš budovat kariéru a budeš zvládat práci i rodinu.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 zář 2008, 18:32
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dasha píše:
Alex píše:
Tak mně v psychotestu vyšlo napůl Madame Chocolate a napůl Zálesačka v Kanadě :lol: No, nevím jestli to jde dohromady :P
Naopak, Alex, to je přímo ideální - bude se Ti líbit i na mateřské a až Ti skončí, půjdeš budovat kariéru a budeš zvládat práci i rodinu.
Mně zase vyšla napůl Madame Chocolate a Francouzska se zelenýma očima. Tak to teda fakt nevím, kde skončím :?
Zvlášť, když se mi nejvíc zamlouvala v Quebecu...


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 zář 2008, 20:25
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Mě vyšla králova favoritka...huhu, ale jen o fous :shock: ......já a králova favoritka, hi to by měl opravdu divný vkus :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 zář 2008, 11:50
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
koukám, že jste se všechny dokázaly vejít do jednoho až dvou typů. Já se umístila rovnoměrně mezi první tři (tj. jen zálesačka se neprojevila) až jsem Dáši musela vznést pochybnost o jeho funkčnosti :)
Já jsem se také projevila jako stylově nevyhraněná.. myslím, že to není na závadu, každá můžeme mít v sobě více ideálních osobností a v průběhu života převažuje ta či ona.. Isabel je dnes Králova favoritka, pak nastoupí do práce, stane se z níc ctižádostivá mme Morens, pak vydělá spustu peněz, pojede na cestu kolem světa, tam potká toho pravého, atd, atd.. Bon voyage :lol: :lol:
.. a kromě toho neztrácejme ze zřetele, že testy tohoto typu jsou opravdu spíš pro zábavu, než pro ponaučení :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 zář 2008, 13:34
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
koukám, že jste se všechny dokázaly vejít do jednoho až dvou typů. Já se umístila rovnoměrně mezi první tři (tj. jen zálesačka se neprojevila) až jsem Dáši musela vznést pochybnost o jeho funkčnosti :)
nie si jediná, Jeanne. Mne iba o jedno naviac vyšla kanadská zálesáčka, čo teda by som si netrúfla ani náhodou :shock:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 zář 2008, 14:45
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious, ber to tak, že zálesačka je v tomto případě synonymum pro spokojenou matku a hospodyňku!
Neměla jsem odvahu udělat více možností než ty 4 :oops:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 13 zář 2008, 09:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
aj tak si myslím, Dasha, že je to skvelý psychotest! Už len koľko času si mu venovala a vymyslieť všetky tie odpovede, aby dávali zmysle a ešte aj boli vtipné... :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Richenza
Předmět příspěvku:
Napsal: 26 zář 2008, 22:32
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 zář 2008, 22:10
Bydliště: Hodonínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já mám Angeliku ráda v těch přelomových fázích, kdy budovala, takže se mi líbí čokoládové období - tradičně 8) a pak v těch klidnějších dobách, kdy projevovala spíš šťastné emoce.


Nahoru
Profil Citovat
Lucielle
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 pro 2011, 21:21
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 41
Registrován: 30 lis 2011, 17:55
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
aj tak si myslím, Dasha, že je to skvelý psychotest! Už len koľko času si mu venovala a vymyslieť všetky tie odpovede, aby dávali zmysle a ešte aj boli vtipné... :wink:
Souhlas, ten testík se vážně povedl...klobouk dolů, Dasho :D Jinak mě vyšla Francouzka se zelenýma očima (sedí :) ) a pak zbytek odpovědí shodně mezi královu favoritku a mme chocolate. Možná mi trošku chyběla odpověd pro některé z jejích hodně mladých období, kdy je mi, možná je to dáno i věkem, nejsympatičtější :D


Nahoru
Profil Citovat
Maira
Předmět příspěvku: Re: Kterou Angeliku máte nejraději?
Napsal: 13 říj 2017, 15:10
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 183
Registrován: 17 srp 2010, 14:19
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mne je Angelika najbližšia v posledných častiach, ale páčila sa mi aj ako slúžka u Berna či v druhej časti, keď sa snažila dostať nahor.


Nahoru
Profil Citovat
Lole
Předmět příspěvku: Re: Kterou Angeliku máte nejraději?
Napsal: 28 kvě 2023, 15:01
Baroni
Offline
 
Příspěvky: 133
Registrován: 31 bře 2023, 09:29
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jako by Angelika je dost specifická hrdinka. V počátku je pro mě víc vzdálená ale začíná se mi líbit, když opouští dvůr a jede hledat Jofreye do Středomoří. V Angelika se bouří naprosto miluju, jak dává najevo svou tvrdost vůči tlaku krále. Děje se tam teda dost temných částí, ale mě toto velmi baví a jelikož miluju Kanadskou část, tak tam je mi asi nejsympatičtější. :)


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 24 příspěvků ]
Zpět na „Postavy v Angelice“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Clara a 6 hostů
cron