Online dialogy postav

Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 3 příspěvky ]
Autor Zpráva
moirra
Předmět příspěvku: Re: Online dialogy postav
Napsal: 15 led 2021, 22:39
Moderátor
Uživatelský avatar
Online
 
Příspěvky: 6882
4poziom.slask.pl
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
HA! :la-polak-fun:

Tu máš k tým rozhovorom aj súkromné Versailles 21 Storočia :

https://www.youtube.com/watch?v=AvstcGFeeu4

Bolo to na predaj, ale asi si to už zmeškala. V každom prípade by tam bolo dosť miesta na Angelikologické zrazy. :mrgreen:

Mne sa síce viacej páči tamten - ale možno by sa tebe páčil tento?

https://www.youtube.com/watch?v=FVmMnYD1ZAo


Nahoru
Profil Citovat
PenelopaW
Předmět příspěvku: Re: Online dialogy postav
Napsal: 17 led 2021, 19:26
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 3225
Registrován: 14 říj 2016, 19:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Já jen měla chuť maličko rozvést situace, které tahle komunikace vytváří..., kdy Athenais radí Louise jak získat zpátky Ludvíka a gratuluje Angelice k večeři s králem za zády přítelkyně... a nakonec se Louisa nejvíc spřátelí se Sabine. Ninon má online meetingy s Rescatorem a paní de La Fayette radí Angelice sdílet fotku z večeře s Ludvíkem, že pak už Rescator odepíše...
Jupí!!! Já si od okamžiku publikace lámala hlavu s identitou těch dotyčných dam. Oslnivou jsem totiž nejprve tipovala na Angeliku, ale vůbec mi její rétorika neseděla k této postavě. Nakonec jsem dedukcí dospěla k tomu, že jde o madame de Montespan :). A i ostatní mne pěkně potrápily :mrgreen: . Jsem si říkala, že nebudu reagovat, abych se k této neznalosti nepřiznala a nesklidila výsměch :) .

Nicméně mne to přimělo k zamyšlení, jak by asi vypadal výbor z "dopisů" madame de Sévigné v dnešní době. Děti dostaly knihu Svět emoji, kde obdivují hlavně obrázky, mne ovšem dostává příběh jednotlivých emotikonů (např. jak se Hovínko na emojibooku snaží změnit svoji značku, aby bylo oblíbené a ostatní emoji lajkovaly jeho selfíčko), zejména ilustrace, kde jsou napsané posty jednotlivých postav. Okořenit to trochou intrik a reáliemi 17. století... :lol:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: Online dialogy postav
Napsal: 17 led 2021, 20:36
Moderátor
Uživatelský avatar
Online
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

Haha. Americký "vkus" dokáže být nepřekonatelný. Nedávno jsem viděla podobné neprodejné "dílko", kdy museli prodat šílený hrad jen za cenu pozemku. A ještě se jim to povedlo jen shodou šťastných náhod, že si to koupil nějaký náctiletý blogger co miuje draky a rytíře. :lol:
haha náctiletý bloger z dračím hradom pobavil ... :ok: :slzici:

no ja som im "paláce" vybrala podľa úrovne konverzácie :twisted:

samozrejme s vínimkou niektorých dám ako napríklad Nina a pani spisovateľka - ktoré by takýmto niečim pohrdli

ale ani ja, podobne ako Penelopa, som nevedela všetky dámy zaradiť ...

PS: mňa typicky Polčkovsky napadlo: načo by mi bola taká barabizňa? :la-polak-fun:

a potom si vravím: no keby som mala pár milionov, pardoń nie iba pár ale mnoho, spravila by som s toho Angelikoland© po vzoru Disneylandu s Kabinetom voskových Figúr a v obrovskom bazéne by bola miniatúrna lodná flotila, po vzore Ludvíka XIV :sailor: :slzici:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 1  [ 3 příspěvky ]
Zpět na „Zábava“
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů