Letní cestování

Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 88 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Autor Zpráva
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 29 črc 2008, 19:46
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
4poziom.slask.pl
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem jela do Chorvatska, přes Rakousko, Slovinkou a velkou část Chorvatska. A řeknu Vám, že chtějí hrozně moc peněž na přechodech. Ve Slovinsku jsme si na pár km museli koupit dálniční známku skoro za 900kč. Hrouná zlodějna. Byly strašně velké kolony až 30km, ale těm jsme se vyhnuli, naštěstí. V Chorvatsku bylo krásně, doporučuji jet do Puly.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 črc 2008, 09:13
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
Do Chorvatska se vyplatí jezdit mimo dálnice, ale je to pomalejší :? . Kromě Puly a toho nádherného kolosea, co tam je (och!!!), bych ještě doporučila návštěvu Rovnije, když už tam budete :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 črc 2008, 10:27
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Alex píše:
Do Chorvatska se vyplatí jezdit mimo dálnice, ale je to pomalejší :? . Kromě Puly a toho nádherného kolosea, co tam je (och!!!), bych ještě doporučila návštěvu Rovnije, když už tam budete :wink:
hééj, Rovinj je nádherný, veľmi pripomína Benátky. Normálne som tam hľadala kanály :)
ja som bola dvakrát vo Vrsare (tesne nad Rovinjom), úžasné mestečko!


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 črc 2008, 13:42
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Do Chorvatska se určitě vyplatí nejezdit přes dálnice, ale je fakt, že i přes ty dálnice je to jen skoro 13hodin jízdy, a to jsme jeli letos do města a přístavu v Severní Dalmácii, 28 km jihovýchodně od Zadaru do města Biograd na moru. Bylo tam fakt krásně. Ty zmrzliny tam jsou parádní, i pizza s mořskými plody je taky výborná. A co mě překvapilo, že se tam moc nekrade. Okna a dvěře měli jen takový lehký zámeček, který se dá otevřít i rukou.


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 črc 2008, 13:37
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ty 3hodiny musely stát za to. Taky bych chtěla někam jet jen pár hodin a maximálně si to tam užít. Můj sen je se podívat do Skotska a Francie. Byla jste tam už některá ve Skotsku??? V Paříži to také musí být paráda.


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 črc 2008, 16:04
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Iweesz87 máme stejný sen, já Skotskem momentálně žiji-čtu o něm vše-průvodce, romány,dělám seminárku.....poslouchám hudbu..a jet tam je můj nej nej sen. Bohužel finančně náročný sen :cry:


Nahoru
Profil Citovat
AjA
Předmět příspěvku: Skotsko
Napsal: 31 črc 2008, 16:30
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 46
Registrován: 21 dub 2008, 22:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem byla ve Skotsku- půl roku. Dodnes na to vzpoímám. Tehdy jsem chtěla do Irska, ale to nevyšlo, tak jsem řekla Skotsko, protože je dost podobné. Nechtěla jsem do Anglie, a už vůbec ne do Londýna.


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 črc 2008, 19:23
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia tak to já mám také podobné, ale všechno zase o Francii, miluji francouzké filmy, knihy, písně, a chtěla bych se naučit francouzky. A každopádně se tam taky podívat. Do Skotka jsem vždycky chtěla už jako malá. Nosila jsem podobné sukně jako skoti. A je to můj dětský sen, už od 11let tam chci jet.


Nahoru
Profil Citovat
AjA
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 črc 2008, 20:38
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 46
Registrován: 21 dub 2008, 22:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tož to já si skotskou sukni samo taky přivezla. Dokonce jsem ji tu i nosila :o) Je to nádherná země. To já mám zase nedostatky s Francií. Vždycky jsem tíhla k anglicky mluvícím zemím, tak jsem Francii zanedbala. O to víc bych ji teď chtěla vidět, a poznat místa, kde "žila" Angelika.


Nahoru
Profil Citovat
Iweesz87
Předmět příspěvku:
Napsal: 31 črc 2008, 20:43
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 61
Registrován: 07 kvě 2008, 18:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Přesně, chtěla bych se podívat tam kde žila Angelika, tam kde je to popsané ve filmu, knihách, ale i tam kde to popisuje sama M.M. ve knize ,,Nejsem andělská Angelika,,.


Nahoru
Profil Citovat
Simonamafia
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 srp 2008, 20:13
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 404
Registrován: 25 pro 2007, 17:28
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Nějaká agentura by mohla udělat poznávací zájezd nazvaný "Po stopách Angeliky" :P


Nahoru
Profil Citovat
yenn
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 srp 2008, 21:39
Vévodové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 569
Registrován: 13 pro 2007, 22:24
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
to by byl zajezd na mesic....francie od poitou pres pariz, toulouse az do St. Jean de Luz, stredomori, kreta, maroko a pak Maine a Kanada :)


Nahoru
Profil Citovat
AjA
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 srp 2008, 22:20
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 46
Registrován: 21 dub 2008, 22:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ježiš, ale nápad je to skvělej. Mám kamarádku v cestovce, já jí to navrhnu... :P


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 02 srp 2008, 23:52
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj holky, tak jsem zpátky...a vůbec se mi zpátky nechtělo. Tu Itálii prostě miluju, to je moje země. Ti lidi, jejich nátura, žádný spěch, ta energie tam...no prostě hned bych se tam vrátila, ale zas žít tam by nebylo dobré. Itálie je na tom ěnjak čím dál hůř, ceny jdou nahoru, koukali jsme na zprávy, inflace jak blázen, ve velkých městech těžké problémy s kriminalitou a na pobřeží s nelegálními přistěhovalci. Sama jsem viděla jak městská policie chytá přistěhovalce, kteří nelegálně pracují na plážích. Ono na té dovolené vše vypadá ideálně, ale doopravdy to tak nebude. Annie tu zmínila Neapol, o ní jsem v týdnu viděla reportáž a tam mají taky co dělat. Ale přesto - Itálie je pro mě ta nej země.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 srp 2008, 11:36
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Simonamafia píše:
Nějaká agentura by mohla udělat poznávací zájezd nazvaný "Po stopách Angeliky" :P
tiež si myslím, že je to SKVELÝ nápad! Len by to museli robiť prinajmenšom štýlom: Angelika - Francúzsko, Angelika - Stredomorie, Angelika - Amerika. Veď keď už cestovky robia zájazdy "po stopách Dana Browna" v Ríme, Paríži a Londýne, prečo nie...


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 03 srp 2008, 18:07
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahojky, tak jsem se dneska vrátila. Paříž je nádherná, počasí bylo sice skoro tropické (i když jednou jsme byli lehce pokropeni), ale i tak to bylo super. Škoda, že to bylo tak krátké. 4 dny jsme běhali od památky k památce, a než jsem stačila Paříž poznat trošičku blíže, tak jsme zase odjížděli. Tak snad někdy příště ...


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 srp 2008, 10:15
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, a navštívila si aj mme Golon?


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 srp 2008, 19:13
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Všimla jsem si, že jsi Jeanne nahradila ty ikonky od Ivy Garo, zřejmě to souvisí s tím, co naznačuješ v předchozím příspěvku?


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 srp 2008, 09:52
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
přesně tak. :evil: a proto budou časem nové i weby Archange Intl. a Editions du Refuge
asi by som sa mala opýtať v téme Anne Golon, ale už keď sme to načali tu ... Môžeš povedať bližšie niečo k tomu, prečo sa Iva Garo a Golonky nepohodli?


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 srp 2008, 20:26
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
Detaily bych nerozmazávala, jak indiskrétně děsivá to je historka, ale šlo jak jinak, než o moc nad Angelikou. Nápad některých osob v čele s IG, hodný Ambroisine, se chtěl jednoduše zbavit Nadji a stát se sami předsedou společnosti, změnit právníka, zatrhnout připravovaný film, muzikál atd. a vzít to do vlastních rukou bez Goloubinoffových. Už podruhé tak rodina málem ztratila Angeliku... Nakonec má opět AG, Nadja a její sestra většinový podíl...
Tohle mě dovede opravdu rozčílit :twisted: . Jakým právem? Někteří lidé vážně nemají žádné meze ....


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 07 srp 2008, 20:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
Tohle mě dovede opravdu rozčílit :twisted: . Jakým právem? Někteří lidé vážně nemají žádné meze ....
A je to tím horší, že to byla rodinná přítelkyně...
Některé pohnutky vůbec nedokážu pochopit, zřejmě půjde jako vždy o peníze.


Nahoru
Profil Citovat
Alex
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 srp 2008, 09:51
Markýzové
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 417
Registrován: 30 zář 2007, 15:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ, WWW
 
No, to se občas nakupí problémů :?. To IG mě tedy opravdu nepříjemně překvapilo :evil:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 srp 2008, 20:08
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Nirak: budu hádat, že máš tu novou fotku ze stejného místa jako já tu!? :wink:
Asi bychom si je měli pořídit všichni, namísto stejnokrojů :)))
A k tomu ještě nazrzlé přelivy, jak mě můj - teď již manžel - již dlouho škodolibě ujišťuje :?

(Jako pomstu jsem podrobila jeho kamarády - bývalé spolužáky při návštěvě u nás obsáhlé přednášce na téma: Angelika a mýtus kolem ní, osobnost autorky a jejího manžela, problematika autorských práv, pokračování Angeliky a nové nezkrácené vydání.
Dále jsem zodpověděla dotazy typu:
- Proč Angelika spala s jinými muži, když přece hledala Joffreye?
- Proč ho nepoznala?
- Proč Peyrak kulhal?
- Co se stalo s jejich dětmi?
atd.
Kamarádi vypadali spokojeně, že jsem zaplnila jejich "informační prázdno." :D )


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 11 srp 2008, 21:58
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To je vážně dobrý Dasho! Mně se u mých nejbližších kamarádů už podařilo dosáhnout jakéhosi respektu konečně a už velmi dobře vědí, že kniha není totéž, co film, ba naopak. Nedávno jak dávali Angeliku v TV to dokonce zcela s pochopením přepli s tím, s ironickou poznámkou, že tohle je můj oblíbený film :D . Posunujeme se pomalu, ale jistě :) .


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 12 srp 2008, 12:21
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Nirak: budu hádat, že máš tu novou fotku ze stejného místa jako já tu!? :wink:
Asi bychom si je měli pořídit všichni, namísto stejnokrojů :)))
To je výborný nápad, uděláme skupinový výlet a rovnou bychom mohly udělat i skupinovou fotku.
Jeanne: Promiň, ale ty zahrady jsou tak nádherné, že jsem neodolala a tu fotečku jsem tu dát musela (a to jich mám ještě několik).


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 19 srp 2008, 08:56
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
milé moje Angeliky,

na takmer dva týždne budete mať odo mňa pokoj, konečne odchádzam na dovolenku (Pirovac, Chorvátsko), takže s hádaním citátu sa poponáhľajte do obeda :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 črc 2009, 21:32
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak zas tu máme léto! Takže kam se která z vás chystáte tentokrát a co budete podnikat? Já mám před sebou můj milovaný Berlín, takže se těším moc!!! Jedu na koncert U2, pokračuju tak ve svých hudebních prázdninách, před týdnem jsem byla na Rock for People v Hradci. Ale snad se víc než na ty U2 těším na Berlín :D .


Nahoru
Profil Citovat
AjA
Předmět příspěvku:
Napsal: 14 črc 2009, 21:50
Rytíři
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 46
Registrován: 21 dub 2008, 22:44
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele: SZ
 
A me zitra ceka Pariz, a Versailles. Bohuzel, mame na to jen 2,5 dne cca, ale i tak to urcite bude stat za to. Ze se tak rychle dostanu do Francie, to jsem sama necekala.


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 črc 2009, 12:57
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej píše:
Tak zas tu máme léto! Takže kam se která z vás chystáte tentokrát a co budete podnikat? Já mám před sebou můj milovaný Berlín, takže se těším moc!!! Jedu na koncert U2, pokračuju tak ve svých hudebních prázdninách, před týdnem jsem byla na Rock for People v Hradci. Ale snad se víc než na ty U2 těším na Berlín :D .
ideš na U2 do Berlína? Mňa to čaká v pondelok v Amsterdame :wink: Ešte som však vôbec nepočula ich posledný album, skúsim to nejak dohnať.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 15 črc 2009, 17:18
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Precious píše:
Andrej píše:
Tak zas tu máme léto! Takže kam se která z vás chystáte tentokrát a co budete podnikat? Já mám před sebou můj milovaný Berlín, takže se těším moc!!! Jedu na koncert U2, pokračuju tak ve svých hudebních prázdninách, před týdnem jsem byla na Rock for People v Hradci. Ale snad se víc než na ty U2 těším na Berlín :D .
ideš na U2 do Berlína? Mňa to čaká v pondelok v Amsterdame :wink: Ešte som však vôbec nepočula ich posledný album, skúsim to nejak dohnať.
No vida! :D No já ho také poslechnuté nemám, asi si ho vezmu do autobusu na cestu :) .


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 črc 2009, 16:12
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tak co Precious, jaké jsou dojmy z U2? :)


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 črc 2009, 12:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Andrej píše:
Tak co Precious, jaké jsou dojmy z U2? :)
ako spieva Bono myslím v "City of blinding lights": "The more you see, the less you feel". Isteže boli dobrí, v ich veku hrať s takým nasadením a spievať dve hodiny vkuse chce odvahu, disciplínu, talent a neviem čo ešte. Páči sa mi, že hrali čisto (aj keď pri "One" som mala dojem, že The Edge hral v inej stupnici :P ) a mali dobrú svetelnú šou. Ale už ma tie koncerty tak nedokážu oslniť ako kedysi. Možno to bolo v tom, že U2 je obľúbená skupina môjho muža, ja poznám skôr tie staršie a hitovejšie veci, nový album som ešte nepočula - a z toho dôvodu mi prvé tri pesničky úplne splynuli, pripadali mi nemelodické a na jedno kopyto. Na pódium som kvôli svojej výške nevidela, ešteže sú tie veľké obrazovky :) Čo ma irituje na zahraničných koncertoch je, že je dovolené fajčiť. Smrdela som ako po diskotéke :twisted: :evil: Ale zasa organizácia bola dobrá, ukočírovať 50 tisícový dav v hale plus zvládnuť metro a cesty, klobúk dolu.

Ktorá skladba sa Ti najviac páčila? Mne asi "Vertigo", malo to riadny "drajv". A Ty máš aký názor na celý koncert?

Ale Amsterdam celkovo som si bohovsky užila :wink:


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 črc 2009, 14:24
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No já musím přiznat, že taky nejsem úplně ten zarytý fanda U2, takže třeba tu novou desku taky neznám a ty písničky se mi až na jednu nelíbily. No hráli taky asi jen 4, čímž trošku přiznali, že to album není žádná sláva. Jinak v Berlíně bylo 100 tisíc lidí, což jsem nikdy nezažila. To byl pro mě ohromný zážitek, baví mě síla davu a davová psychoza jako taková, takže mi celou dobu běhal mráz po zádech. Atmosféra byla úžasná už před koncertem, mexické vlny asi hodinu v kuse, kdy si dav vzájemně tleskal pokud se povedla a naopak bučel, pokud ne, to byla bomba. Měla jsem trošku strach, protože my měly sezení na tribuně, v kotli bychom neviděly nic, a vím, že u nás, když se sedí, tak se sedí, lidé jsou tu v Čechách v tomhle hrozně neakční, takže jsem se trošku bála, že to bude také tak, ale vůbec ne. Začal koncert, všichni si stoupli a tančili a atmosféra byla skvělá, což bylo super. U2 jako takoví předvedli to, co jsem čekala, byla jsem na tom 3D koncertě v Imaxu, takže jsem měla očekávání, které splnili. Bono jen hlasově občas trošku ujel, ale minimálně. Musím říct, že světelná show byla ohromná, to jsem ještě neviděla naživo. No a nejvíc se mi líbila asi Stay, ale tu nevím, jestli v Amsterdamu hráli, v Berlíně ji hráli prý poprvé po 8 letech živě, věnovali ji Berlínu, protože tam natočili album Achtung Baby. Pak určitě I still havent found what Im looking for, to byla moc silná věc, u ní asi lidi nejvíc zpívali, je to na youtube a je to vážně úžasné, Sunday Bloody Sunday, to je moje oblíbená a Angel of Harlem, ale ne kvůli těm Čechům, co tam hráli s nima, to jsme ani nezaregistrovaly :D


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 črc 2009, 14:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1488
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
v Amsterdame bolo tiež 100 000 ľudí, mali totiž koncerty dva. Mne sa tiež páči, keď je také davové nadšenie, na I still haven´t found to bolo vidieť, tiež všetci spievali, ale na predchádzajúcich koncertoch, čo som bola (napr. Coldplay, Bryan Adams) sa mi zdal ten feedback väčší. Ani akustika nebola 100 percentná. Tiež nemám rada slovenské publikum, vždy sa rozhýbe až na konci a ja mám chuť sa baviť od začiatku, hlavne keď idem na svojich miláčikov ako bol Bryan :wink: Ale ten bol dobrý, aj slovenské konzervatívne publikum mu kričalo "bravo" a dalo "standing ovations". To bol môj prvý koncert veľkej hviezdy a z neho som bola nadšená ešte mesiac. Preto som písala o tom pocite, že čím viac vidím, tým som otrlejšia a už ma hocičo tak nerozpáli. Na U2 sme boli v kotli asi kvôli cene lístkov, ja keď chodím na svojich obľúbencov, čo prídu na Slovensko, vždy si kupujem na sedenie. Boli sme partia dva manželské páry a zhodli sme sa, že štvorhodinové státie zanechalo na nás následky a už to nie je vhodné pre náš vek :wink: Alebo si to radšej pozrieť na DVD v pohodlí a relatívnom tichu domova. Ináč Stay nehrali.


Nahoru
Profil Citovat
Andrej
Předmět příspěvku:
Napsal: 23 črc 2009, 15:54
Markýzové
Offline
 
Příspěvky: 497
Registrován: 18 říj 2007, 12:13
Bydliště: Jablonec nad Nisou/Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
U Stay je škoda, že ji nehrají, je to krásná věc...je tam ta pasáž, kde jmenují města a mezi nimi i Berlín, takže to byla úplná bouře :D . No je pravda, že člověk už je zvyklejší. Já byla na The Cure, Gwen Stefani a Placebo ze zahraničních, ale tady u nás to samozřejmě není tak velké, 100 tisíc lidí se k nám nevejde nikam. Musím říct, že velký zážitek je samotný Olympijský stadion v Berlíně. Je na něm tolik vidět, v jaké éře byl postavený, že je to až fascinující. No a jinak pobyt v Berlíně jsem si též užila, já ho miluju, byla jsem tam potřetí a vracela bych se pořád :D .


Nahoru
Profil Citovat
n.i.r.a.k
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 srp 2009, 22:35
Baroni
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 188
Registrován: 15 zář 2007, 18:15
Bydliště: Hlučínsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu po Podkarpatské Rusi (dnes Zakarpatské Ukrajiny). Sice jsem původně měla strach, co mě tam čeká, ale byla jsem velmi přímějmně překvapená. Je to země velkých rozdílů a s nadsázkou se dá říct, že tam je možné všechno, ale tak nádherná příroda se hned tak nevidí.


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 18 srp 2009, 12:23
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
n.i.r.a.k píše:
Právě jsem se vrátila z poznávacího zájezdu po Podkarpatské Rusi (dnes Zakarpatské Ukrajiny). Sice jsem původně měla strach, co mě tam čeká, ale byla jsem velmi přímějmně překvapená. Je to země velkých rozdílů a s nadsázkou se dá říct, že tam je možné všechno, ale tak nádherná příroda se hned tak nevidí.
Taky jsem slyšela, škoda, že už netvoříme jeden státní celek :lol:


Nahoru
Profil Citovat
KarolinaSt
Předmět příspěvku:
Napsal: 30 lis 2011, 03:07
Rytíři
Offline
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 lis 2011, 06:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj, já se chystám v létě do Chorvatska autem, moc mě to teda neláká, ale chtěla bych se zeptat, jestli nemáte nějaká osvědčená místa, kde je to pěkné? Není tam moc lidí a podobně.??

_________________

Outlet


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 2 z 2  [ 88 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… « 1 2
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 3 hosti