VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014

Odpovědět   Stránka 1 z 3  [ 134 příspěvků ]
Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 »
Autor Zpráva
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 11:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
4poziom.slask.pl
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jé tak já jsem pro Vídeň :) a jsem od července dál volná, teprv si budu program zařizovat, takže zatím můžu kdykoliv.

Jinak s tím forem jsem to myslela tak, že v současné době asi neexistuje nějaké zahraniční fórum, které by bylo aktivnější?? Teda alespoň já jsem na nic jsem nenarazila, tak mě napadlo že se vás zeptám, jestli třeba vůbec nějaké fórum existuje třeba v angličtině a jestli tam nejsou nějaký fikce :wink:


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 13:28
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No ja myslim ze s tou Viednou by to bolo pekne, lebo tu mame aj Schönbrunn, napodobneninu Versailles a jeho zmenseninu Belvedere. A mozem samozrejme aj posluzit ako sprievodkyna.
Z Ciech aj zo Slovenska existuju zlacnene spiatocne listky na vlak, ktore platia viacero dni, myslim ze dokonca dva tyzdne (aspon z Bratislavy je to 14 dni)
Byvam pri hlavnej stanici, takze mozem spravit privitacie komando ;-)
Co sa tyka ubytovania vo Viedni sa da zohnat aj velmi lacne, kedze som tu viacej ako 20 rokov, mozem poradit a pomoct.

A najlepsie by to bolo v lete, cez prazniny, aby sme si mohli obliect ako
spravne Angeliky pekne romanticke letne saty, aby boli pekne fotecky :D :D

:mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 14:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Téda, vy jste naprosto úžasný!! Obdivuju vás! Stydím se za svou neučesanou angličtinu, která se nevypilovala ani po 3/4 roce stráveném v Londýně :cry: ale kdybyste potřebovaly pomoci ještě nějak jinak než překladem (protože to by to někdo musel hoodně učesat) jsem k dispozici.

PS. Já bych se chtěla oblíct jako Joffrey! :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 15:24
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Jé tak já jsem pro Vídeň :) a jsem od července dál volná, teprv si budu program zařizovat, takže zatím můžu kdykoliv.

Jinak s tím forem jsem to myslela tak, že v současné době asi neexistuje nějaké zahraniční fórum, které by bylo aktivnější?? Teda alespoň já jsem na nic jsem nenarazila, tak mě napadlo že se vás zeptám, jestli třeba vůbec nějaké fórum existuje třeba v angličtině a jestli tam nejsou nějaký fikce :wink:
Souhlasím s Vídní, ideálně v srpnu. Doufám, že se nás sejde co nejvíce a jsem nadšená z toho, že zas budeme trochu víc "mezinárodní."

Dauphine, podle mých zkušeností neznají Angeliku v UK vůbec. Několika lidí jsem se na to ptala a dokonce v jazykovce psala i esej - bez odezvy. Takže jestli tam knížky vyšly, vešly do známost zřejmě jen okrajově.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 17 kvě 2014, 15:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Angláni nevěděj o co přicházej... to je jako s tím jejich jídlem... :lol: :lol:


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku:
Napsal: 21 kvě 2014, 14:06
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
program na leto máme zatiaľ len veľmi orientačný, takže sa nechcem vyjadriť ku konkrétnemu termínu, ale ak by sa dalo, prijala by som niekedy v druhej polovici mesiaca, buď júl alebo august. To by som si mohla "uliať" aj viac dní, resp. predĺžený víkend.

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku:
Napsal: 26 kvě 2014, 13:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Precious píše:
program na leto máme zatiaľ len veľmi orientačný, takže sa nechcem vyjadriť ku konkrétnemu termínu, ale ak by sa dalo, prijala by som niekedy v druhej polovici mesiaca, buď júl alebo august. To by som si mohla "uliať" aj viac dní, resp. predĺžený víkend.
Jak tak koukam do kalendare, tak se mnou je to bida. Muzes-li Kristi az v druhych pulkach mesicu, tak bych zvladla pouze vikend 16./17. srpna/augusta.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku:
Napsal: 05 čer 2014, 19:22
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dámy, sice vůbec nestíhám číst vaše fikce, natož nějaké psát :shock: , ale vzhledem k tomu, že bych vás v létě ráda viděla, bych potřebovala, pokud bychom mohly co nejdříve naplánovat datum srazu - kdyby to mohlo být 2., nebo 3. víkend v srpnu, bylo by to super! Poslední srpnový týden nemůžu vůbec.
Jelikož bude Moirra zřejmě hlavní organizátorka, napišme všechny, kdo vážně uvažují, že se zúčastní, vhodné termíny a zkusme najít nějaký čas uspokojivý pro všechny. Moirra by měla přinejhorším právo veta, kdybychom se neshodly.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 čer 2014, 16:49
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Já jsem klidně pro, možná by mi více vyhovoval ten další víkend, ale podřídím se :)


Nahoru
Profil Citovat
errnie
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 čer 2014, 18:46
Vévodové
Offline
 
Příspěvky: 741
Registrován: 22 dub 2014, 10:28
Kontaktovat uživatele: SZ
 
deň s dátumom 16.8. mi vyhovuje aj ten ďaľší víkend....


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku:
Napsal: 06 čer 2014, 20:50
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
ja sa budem ako sprievodca snazit prisposobit na akykolvek datum ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Hotel & Vlak
Napsal: 07 čer 2014, 09:59
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ake prakticke ze byvam 10 minut od hlavnej stanice, kam chodia vlaky z Ciech a Slovenska.
Takze mozem sluzit na stanici ako uvitacie komando ;-) :mrgreen: :mrgreen:
Ti co idu z Bratislavy maju vlaky v hodinovom takte, a v podstate z BA a Brna by sem dosli pomaly
aj peso.
Hlavne cez leto byvaju akcie na spiatocne cestovne listky za vyhodne ceny.
Mam sa poobzerat po hoteli? Ak by to bolo viacej izieb, da sa ako pre skupinu vzdy vytlct daka zlava.

Jedna sa o novu Hlavnu stanicu Viedne, ktora je zasa len 5 minut od nadherneho Belvedere
(ma zadarmo vstup do fantastickej Botanickej zahrady ktora patri Univerzite)
ktory je mestkou miniaturou zamku Schönbrunn, ktory je zasa napodobneninou Versailles. ;-)

Tuto napriklad moje Belvedere fotecky na FB (casto tam chodim relaxovat)
https://www.facebook.com/miriam.hessik/ ... 350&type=3

Inak kto s vas chce, nech si ma da do priatelov na FB ;-)

A moj Album z Botanickej zahrady Belvedere na Flickr:
https://www.flickr.com/photos/90236063@ ... 449458431/

Takte, dokodnite sa Angeliky, a ja sa prisposobim ;-)

A este neptunova Fontana v parku zamku Schönnbrun ;-)

:mrgreen:

https://www.facebook.com/miriam.hessik/ ... 350&type=3


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku:
Napsal: 08 čer 2014, 22:56
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ahoj :) já se asi nejlépe do Vídně dopravím busem od student agency z Prahy. Přidá se někdo? Jinak ten bus jede na U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse, takže bych se pak někam přiblížila.

PS. Belvedere si přeju navštívit už několik let, takže jestli tam zajdem budu nejvíc happy :D


Nahoru
Profil Citovat
Precious
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň 2014
Napsal: 19 čer 2014, 09:33
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1491
Registrován: 17 říj 2007, 15:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
prosím mne sa neprispôsobujte, ja stále neviem, kedy a kde vôbec toto leto pôjdeme :( ak budem môcť, prídem - hotel mi nemusíte rezervovať. Keď sa dohodnete na termíne, dajte všetko na web a ja sa určite ozvem, či áno alebo nie.

_________________

“We're fickle, stupid beings with poor memories and a great gift for self destruction.” Suzanne Collins, Mockingjay.


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň 2014
Napsal: 19 čer 2014, 09:42
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
Ahojky děvčátka moje,

no jako já nestačím zírat. Přiznám se, že jak se všechna aktivita přesunula na facebook, tak jsem přestala asi loni stránky sledovat, protože se nic nedělo. Nějak mi to úplně vypadlo z té každodenní rutiny, kdy jsem si pročítala fórum. Já se teď momentálně hrozně stydím a celý víkend hodlám strávit načítáním toho, co jsem zanedbala. Doufám, že mi holky odpustíte a mohu se stále počítat do naší nové party.

Co se týče srazu, vím, že byl ten další na mě. Upřímně to mám v hlavě od našeho posledního setkání "na faře". Jsem teď zpátky v Budějovicích a pracující, takže jsem chtěla zorganizovat další sraz tady. Staví nám ve vesnici hospůdku a snad by tam mohlo být i ubytování, takže jsem chtěla počkat až jak to dopadne, než bych začala s hledáním nějakého ubytování poblíž. TAkže nebojte, nezapomněla jsem na svou "povinnost". Na jaře jsem potkala u nádraží Táňu, taky jsem se jí o tom zmiňovala. Takže po Vídni rozhodně Budějovice :-)

Co se týče Vídně, jsem rozhodně pro!! Nemám problém ani s víkendem 16.8., ani s tím potom. Takže se mnou počítejte, hrozně se na vás na všechny těším :-)

Vaše Annie :-)

PS: Jani, ten hromadnej e-mail byl výbornej nápad. Díky za něj, jinak bych o všechno přišla :-)


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 19 čer 2014, 11:32
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Takže já taky potvrzuji svoji účast - polovina srpna je pro mě ideální. Ještě nevím, jak pojedu - jestli s Dauphine autobusem nebo s někým z vás vlakem z jiného města. Autem se můžu dopravit na jakékoliv nádraží v ČR a samozřejmě i s sebou někoho vzít - jako "svoz fanynek". Na to je ale ještě čas, zatím budu studovat jízdní řády :lol:

PS: Annie, taky jsem moc ráda, že jsi zpátky, a taky se připojuju k chvále na Jeanne, že měla tak skvělý nápad s hromadným e-mailem.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 19 čer 2014, 14:36
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Imperial Riding School Renaissance Vienna Hotel je pekny hotel Blyzko Belvedere a hlavnej Viedenskej
stanice..ale 70 Euro na osobu je uz velmi mastna cena. :shock:
To naozaj chcete vyvalit tolko penazi za hotel v ktorom snad len prespite?

Ale pokial chcete dat tolko penazi z tych troch hotelov jednoznacne ten Riding School. ;-)

Takmer vsetky hotely co sa nachadzaju vo vnutornom Viedenskom ringu (vsetky co si vybrala)
su ovela drahsie ako mimo neho. Naozaj vam tak velmi zalezi na luxuse, aby ste dali na noc
dvojnasobnu cenu ako by to bolo mozno v inom hoteli? :roll:
Ak chcete mozem sa pozriet na alternativu, trosku mam s tym skusenost, lebo kazdy rok
sem lietaju fanusikovia skupiny mojho neboheho priatelia z celej Europy, a vzdy si beru hotel
asi tak 70-80 Euro za dvojpostelovu na noc.

PS: Dauphine, ziadne starosti, tam kde vystupis z autobusu je metro U2. Budes mat jeden prestup
na U1 ale to ti vcas vsetko napisem a hned aj poslem mapku metra vo Viedni. Ak by si dorazila
skor ako ostatni, mozno ta pridem vyzdvihnut. ;-) Ale to sa este vsetko dohodneme ked uz budeme
vediet presne co kedy ako. :mrgreen:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 19 čer 2014, 22:51
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Mě teda ten tip na hotel od Jeanne příjde jako dobrá cena, myslela jsem, že to bude ještě dražší, ale jestli existuje něco levnějšího bez štěnic a s ramínkama jak to bylo ve Třech veteránech tak sem s tím! Budu jedině ráda. Myslím, že nám Moirro, klidně můžeš nějaký vybrat :)

Ve Vídni jsem byla teď v lednu, cestování metrem bylo v pohodě, a nezapomínejte že jsem z Londýna :D, takže se dopravím kam mi poručíte jen se musíme domluvit na orientačním čase příjezdu, abych pak mohla booknout jízdenku která by časově odpovídala.

Annie, jsem moc ráda, že se nám o tebe řady opět rozrostly, takže ten hromadný email nebyl tak zoufalý jak mi Jeanne psala... :/ :D doufám, že tě naše fikce a plodné diskuze s nimi spojené budou bavit! Těšíme se na tvoje komentáře - očekáváme jich samozřemě ke každému tématu několik (ne kecam, ale budem za ně rády, když budou :D). Když budeš mít nutkání se připojit se svou vlastní fikcí, tak budem taky úplně nejšťastnější :D


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 10:23
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
PS: Ale do hostelu, kde si sama povléknu patrovou postel a v noci budou kolem mě přicházet cizí lidé, nejedu. :) Možná jsem náročná, ale plánuju klidnější víkend s Angelikou.
Tak teď jsi mě děsně rozesmála :lol: To je ale představa! To bych pak už radši spala pod mostem, tam by byl určitě větší klid a soukromí :mrgreen:
Taky jsem spíš pro hezčí prostředí, i když doufám, že celý víkend neproprší. Ve Vídni jsem nikdy nebyla, i když rodina z otcovy strany od tamtud pochází, a tak bych si ji ráda prohlídla.


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 10:45
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Já se chystám vlakem.
Vystoupit můžu buď na Wien Heiligenstadt nebo na Wien Franz-Josefs-Bahnhof.

Jízdenka EURegio Rakousko

České Budějovice- Wien FJBJ a zpět
990 Kč (dle kursu k EUR)
platí tam i zpět
platí 4 dny

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 10:51
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
jeanne píše:
fantina píše:
jeanne píše:
PS: Ale do hostelu, kde si sama povléknu patrovou postel a v noci budou kolem mě přicházet cizí lidé, nejedu. :) Možná jsem náročná, ale plánuju klidnější víkend s Angelikou.
Tak teď jsi mě děsně rozesmála :lol: To je ale představa! To bych pak už radši spala pod mostem, tam by byl určitě větší klid a soukromí :mrgreen:
Taky jsem spíš pro hezčí prostředí, i když doufám, že celý víkend neproprší. Ve Vídni jsem nikdy nebyla, i když rodina z otcovy strany od tamtud pochází, a tak bych si ji ráda prohlídla.
I to už jsem bohužel kdysi dávno zažila. :) Takže jsme domluvené, jestli si ostatní budou chtít drsně táborničit, jdeme spolu do falešného povrchního luxusu. :lol: :lol: :lol:
Chci také ten povrchní luxus :)

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 19:40
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Celkom urcite som vas nemala v plane ubytovat v nejakej hromadnej ubytovni, ja som
len myslela ze 140 euro za dvojpostelovku je tak trochu vela na slovensku/cesku penazenku
ani bezni zapadniari si take drahe izby neberu a chcela som vam usetrit trochu penazi ;-)

PS: Dauphine Londynske metro mi ani nespominaj! :shock: :roll: Aj to Parizske je vesele.
Nuz my tu vo Viedni zme zrejme tak trochu rozmaznani! :idea:

Dasha: Lepsie Heiligenstadt, lebo tam mas Metro, na Franz-Josefs nemas, a musela by si sa
motat elektrickami a ak sa tu dobre nevyznas je Metro to najjednoduchsie..


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 20:13
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Ale víš, že to bylo zobrazené za dvě noci, takže jsme na tom běžném průměru 70 eur? :wink:

PS: Já na pařížské a londýnské metro nedám dopustit, protože se tam orientuju jen podle zastávek, kde co je, a ztrácím se jen v newyorském a pražském, ty ostatní, jako Milano, Berlin, LA, Singapore atd. jsou pro mou orientaci běžný průměr :)
Som ja ale blba! Samozrejme to je potom dobra cena!
To je 35 € na osobu/noc
Takze moje odporucanie by bolo:
Imperial Riding School Renaissance Vienna Hotel
blyzko Belvedere a hlavnej Viedenskej
stanice :D :D ten si nasla dobre!


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 20 čer 2014, 22:39
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Aj Errnie vravela ze by prisla, musim sa jej spytat.


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 21 čer 2014, 09:14
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Ještě jsme se včera s dashou bavily, že bychom potřebovaly vědět, alespoň orientačně, kdy byste/bysme chtěly přijet a odjet. Já bych nejraději třeba v pátek dopoledne/poledne příjezd a neděle odpoledne/večer odjezd. Ale záleží spíš na ostatních jak to budou zvládat z okolních měst, já jedu z Prahy takže nemám problém přijet na jakýkoliv čas, jen potřebuju vědět kvůli zabookování jízdenky a abychom se mohly kdyžtak s Dashou nějak synchronizovat. Taky asi záleží na čase kdy v hotelech nastěhovávají a vystěhovávají...


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 21 čer 2014, 09:47
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Ještě jsme se včera s dashou bavily, že bychom potřebovaly vědět, alespoň orientačně, kdy byste/bysme chtěly přijet a odjet. Já bych nejraději třeba v pátek dopoledne/poledne příjezd a neděle odpoledne/večer odjezd. Ale záleží spíš na ostatních jak to budou zvládat z okolních měst, já jedu z Prahy takže nemám problém přijet na jakýkoliv čas, jen potřebuju vědět kvůli zabookování jízdenky a abychom se mohly kdyžtak s Dashou nějak synchronizovat. Taky asi záleží na čase kdy v hotelech nastěhovávají a vystěhovávají...
Hotely nastahovavaju najneskorsie do 13-14:00 /vystahovavaju do 11-12:00, avsak kazdy hotel ochotne odlozi
kufre aj pred nastahovanim/po vystahovani kym si ich clovek nevyzdvihne
cize ckovek moze priniest batozinu a ist si posvojom aj keby hned dorazil skoro rano, ci dokonca den pred tym (ja som sa uz byvala v tolkych hoteloch ze by som o tom mohla napisat prirucku) ;-) :D
Ak spite dve na izbe nemusite sa pristahovat v rovnakom case, ak uvediete dve mena, daju kazdej extra
kartu od izby....

PS: Ak by si prisla skorej ako ostatne mozem ta prist zobrat ;-) :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 21 čer 2014, 11:30
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Super! Ráda přijedu co nejdřív, tak se ještě domluvím s Dashou jak by to viděla ona :) Díky!

PS. londýnské metro je nejlepší na světě!!


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 19:37
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
dauphine píše:
Super! Ráda přijedu co nejdřív, tak se ještě domluvím s Dashou jak by to viděla ona
Dauphine, jako oficiální prostředník severočeské větve. :)
Zdá se mi to, nebo tatáž Dasha, která sem skoro jediná pravidelně chodila v mrtvých dobách a navzdory všemu myslela na pravidelné citáty měsíce a ankety, sem přestala chodit ve chvíli, kdy vše nadmíru ožilo? Každopádně ji pozdravuj. ;)

Jeanne, neboj, nepřestala jsem chodit úplně, ale beznadějně nestíhám :( Když si občas vyšetřím chvíli, stejně nestíhám projít všechny nové příspěvky, natož fikce! Nejzásadnější informace tak dostávám zprostředkovaně od Dauphine, za což jí tímto děkuji :lol:

Cose týká srazu, tak jsem úplně nepochopila, kdy je oficiální "zahájení" a taktéž "ukončení?" Je mi jasné, že se budeme sjíždět postupně, každý podle svvýh možností, ale hlavní program by mohl být např. v sobotu?


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 19:47
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
dasha píše:
Jeanne, neboj, nepřestala jsem chodit úplně, ale beznadějně nestíhám :( Když si občas vyšetřím chvíli, stejně nestíhám projít všechny nové příspěvky, natož fikce! Nejzásadnější informace tak dostávám zprostředkovaně od Dauphine, za což jí tímto děkuji :lol:
Možná bychom loajálně k Dashe měly zpomalit s fikcemi....? Přečíst si to vcelku a nemoct diskusně zasáhnout do vývoje je nuda. :roll:
To není vůbec nutné, od pátku už to bude dobré a pak se těšte :wink:

Teď jsem zpětně dočetla diskuzi ohledně ubytování a koukám, že by to chtělo co nejrychleji zabookovat, abychom pak nemusely platit stejný, nebo i vyšší peníz za nějaký méně povrchní luxus, což by mě mrzelo :lol:
Poměrně zajímavá mi připadá možnost jet nočním vlakem z Prahy - v tom případě by mi to vyhovovalo tak, jak píšeš - sraz v pátek večer, v sobotu denní program a zpět buď opět nočním vlakem v sobotu na noc, nebo pak v něděli ráno. Ale obávám se že Dauphine se nebude chtít nechat připravit o tu druhou noc v povrchním luxusu, tak uvidíme...


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 20:02
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Jsou ještě v nabídce v té ceně 3 pokoje? Jsem to pak přestala řešit. Jak tedy nejlépe na to, uděláme si rezervace po nějakých dvojicích? Kdyby se pak rozhodl ještě někdo další musel by heldat jinde nebo tamtéž v jiné ceně, což je taky blbé...
Pojďme si tedy stanovit nějakou deadline, případně lze oslovit všechny potenciální přišedší (wtf?! :roll: ) emailem nebo sz, a řekněme v polovině týdne se udělají rezervace - každý si do té doby může vyřešit dopravu.


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 20:49
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
pošlu cokoliv komukoli na jakejkoli účet, hlavně abych se nemusela nikudy proklikávat :-D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 21:18
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:

PS: Jestli ty zprostředkované informace nevypadají jako hesla "Vídeň - arcibiskup - odcházíme do kláštěra, to je všechno." :lol:
HA-HA-HA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lepsie ked Dasha nevie co som spravila z panom dokonalym.. :roll:

PS: V piatok 15.08. je vo Viedni sviatok, a dufam ze sa nemusite ponahlat naspät a ostanete aspon do nedele
poobedia. Ved ucitelky, profesorky a studentky maju predsa prazdniny, ci nie ???? :twisted:


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 21:28
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Ahoj Jeanne,

příkaz na peníze zadán :) .

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 21:29
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
moirra píše:
jeanne píše:

PS: Jestli ty zprostředkované informace nevypadají jako hesla "Vídeň - arcibiskup - odcházíme do kláštěra, to je všechno." :lol:
HA-HA-HA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lepsie ked Dasha nevie co som spravila z panom dokonalym.. :roll:

Ved ucitelky, profesorky a studentky maju predsa prazdniny, ci nie ???? :twisted:
Naposledy jsem četla, jak byli A+J spolu na lodi, takže přiipouštím jisté mezery, ale do srazu to určitě doženu!
Moirro, máš samozřejmě pravdu, akorát ty děti se samy nepohlídají :?


Nahoru
Profil Citovat
fantina
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 22:00
Administrátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 688
Registrován: 28 zář 2012, 20:16
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dasha píše:
Naposledy jsem četla, jak byli A+J spolu na lodi, takže připouštím jisté mezery, ale do srazu to určitě doženu!
No, jestli máš za sebou kurz rychločtení, tak to určitě zvládneš :lol: Tyhle příliš talentované autorky to sem hrnou, až mi z toho jde hlava kolem :mrgreen: Ale jsou úžasný :!:
jeanne píše:
Ok, asi se to samo neudělá, takže ..
Příkaz k úhradě zadán :D


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 22:59
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Jeanne, peníze odeslány a moc ti děkujem, že ses toho ujala. Haha zrovna jsem dneska Dashu nabádala, ať si určitě přečte tu masakrózní fikci od Moirry, ale Dasha je samozřejmně disciplinovaná takže nepřeskakuje a přečte si jí až na tu fikci dojde řada :D


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 23:07
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
dauphine píše:
Haha zrovna jsem dneska Dashu nabádala, ať si určitě přečte tu masakrózní fikci od Moirry, ale Dasha je samozřejmně disciplinovaná takže nepřeskakuje a přečte si jí až na tu fikci dojde řada :D
Dauphine ! :roll: :roll:
Ved potom by vobec nechapala suvislosti, ved od plavby na lodi sa tolko toho medzi Angelikou a Joffreyom
udialo! To by bolo to iste ako ked v knihe preskocis 3 kapitoly! :evil:


Nahoru
Profil Citovat
dauphine
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 22 čer 2014, 23:12
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1232
Registrován: 06 lis 2011, 19:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: SZ
 
No promiň :o byla jsem nadšená, tak jsem se o to chtěla podělit, nechtěla jsem snížit kvalitu tvého díla, už mlčím... :)


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 16:11
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Mimochodem, nikdo nakonec nepojede přes Prahu či Brno vlakem? Tak to zase asi pojedu sama se svou fikcí... :roll:
Jinak můj čas pak může být uzpůsoben docela snadno, protože z Brna do Vídně toho jezdí pořád dost.
Platba za hotel poslána, původně jsem vlak plánovala, ale nečekaně vychází nejlevnější varianta - zpáteční se skupinovou slevou - pořád 2x dráž než vlak :(


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 16:25
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dasha,
Ako je to mozne z tym vlakom, ze by bol zrazu taky drahy? :shock:
Ved vzdy byvaju tie takzvane zlacnene spiatocne turisticke,
z Ciech a Slovenska do Rakuska a opacne. :shock: :roll:

Aha, u nas to uz trosku zdrazili ako sa divam, spiatocny do Prahy 29 €
do Brna 19 € tie by mali byt od vas sem lacnejsie, ci nie ??? :?: :idea:
Ved ja uz som sa trepala z Viedne naschval namiesto lietadlom vlakom az do Drazdan (chcela som vydiet Polabie)
a bolo to dost lacne...
z Bratislavy stoji do Viedne spatocny 13 €...ale zo Slovenska ajtak tentoraz nikto nepride...
iba ak Errnie ak bude vsetko u nej z malym ok...ale ta je tu za necelu hodinku ako na koni... :wink: :D


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 17:01
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
jeanne píše:
Já mám Brno-Wien za 250 Kč, ale je fakt, že jezdím na In-Kartu.
Děčín - Vídeň 2 osoby zpáteční 3900 kč s In-kartou :oops: (a další příplatek za lůžko, pokud by to byl noční vlak).


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 17:10
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
dasha píše:
jeanne píše:
Já mám Brno-Wien za 250 Kč, ale je fakt, že jezdím na In-Kartu.
Děčín - Vídeň 2 osoby zpáteční 3900 kč s In-kartou :oops: (a další příplatek za lůžko, pokud by to byl noční vlak).

To je nejak moc. Zkus se poptat na EURegio Rakousko. Po vnitru bys mohla mit vnitrostatni a pak to EURegio. Jak jsem uz psala C. Budejovice -Wien zpatecni - platnost 4 dny je za 990 kc.

http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/ ... mp=zahrvim

Jsou tam i dalsi smery. Koukni na to. Vic ti reknou v pokladne.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 17:29
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
To je nejake moc moc moc drahe Dasha!

Ano treba sa pozriet aky vnutrostatny mas lacnejsi ci
do Ceskych Budejovic alebo do Brna.

A skombinovat ho z Euro Regio.
Ja ked som isla do Drazdan mala som Euro regio, vnutrostatny a
este potom nejaky zlacneny vyletny pohranicny cesky do Drazdan.
(Ja milujem vlaky :D ) ;-)


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 17:31
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Tania píše:
To je nejak moc. Zkus se poptat na EURegio Rakousko. Po vnitru bys mohla mit vnitrostatni a pak to EURegio. Jak jsem uz psala C. Budejovice -Wien zpatecni - platnost 4 dny je za 990 kc.

http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/ ... mp=zahrvim

Jsou tam i dalsi smery. Koukni na to. Vic ti reknou v pokladne.
Táni, jenže my jsme Euroregion Nisa :(
Tu cenu mi řekli přímo na infolince ČD. A cestovat nejprve na jih a odsud dalším vlakem, to mi připadá zbytečně komplikované. Jen do Tábora to mám 3,5 hod - když navazují spoje.


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 17:41
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Dasha A cez Brno?
ja som tak isla do Drazdan....

Vidim ze do Brna to mas z Decina 4 hodiny,
a odtiach chodi vlak za Vlakom
do Viedne,
spiatocny za 19 Euro na osobu.

Cena: 477 Kč / In Card 50 - 239 Kč / In Card 25 - 358 Kč Decin - Brno
neviem co stoji spiatocny

Za dvoch 3900 korun to jest 140 Euro je nenormalana cena, ja som letela
za 70 € do Liverpoolu a naspät z Bratislavy!


Nahoru
Profil Citovat
Tania
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 19:35
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 940
Registrován: 26 lis 2007, 08:50
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele: SZ, WWW
 
Dashi,

zkusím příklad, ju?

(Nevím, jak to máš do Prahy, takže to beru z Prahy.)

Praha hl. n. odjezd 8:39 - EC 75 Franz Schubert
Brno příjezd 11:19
bez přestupu
Brno odjezd 11:22 - (stále EC 75 F. S.)
Wien Simmering příjezd v 13:02

přestup
Wien Simmering odjezd 13:27 - R 2571 (tenhle R jede normálně v So a Ne, ale navíc jede i v 15. VIII. a 8. XII.)
Wien Hbf příjezd 13:35


Jednosměrná jízdenka Praha-Brno bez průkazu 190 Kč (včasná jízdenka je za 160 Kč)

Brno hl. n. - Wien Hbf - EURegio 583 Kč (přepočet z pevné ceny v EUR 20.90, mění se dle kurzu) - ale tahle je zpáteční s platností 4 dny.


Zpátky třeba v neděli
Wien Hbf odjezd 12:30 - S 25030
Wien Simmering příjezd v 12:35

přestup
Wien Simmering odjezd 12:53 - EC 70 Gustav Mahler
Praha hl. n. příjezd 17:21



Takže pro úsek Praha hl.n. - Wien bys to měla mít za:

Praha-Brno 190
Brno-Praha 190

Brno-Wien a zpět 583

Což je dohromady za 963.

Plus, samozřejmě, přičíst cestu z domova do Prahy hl. n. a zpět domů.


Snad jsem to někde "nezvencla" a je ten můj výpočet správný.

Kamarádka chtěla do Berlína a taky jí nejdřív po telefonu řekli šílenou cenu.
Tak se byla zeptat přímo v mezinárodní pokladně a ukázalo se, že zrovna je v nabídce i akční cena - dost velký rozdíl.

To, co jsem našla není ani akční cena, ale normální nabídka. Nejlepší prostě je, koupit si po českém území tu nejlevnější jízdenku co nejdál to jde. V tomhle případě je i v nabídce dobrá mezinárodní jízdenka z Brna. Takže to dohromady není tak tragické.

_________________

Tania T. Morgain / www.taniassecret.cz


Nahoru
Profil Citovat
dasha
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 19:43
Královská rodina
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 1316
Registrován: 17 zář 2007, 10:38
Bydliště: Českolipsko
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Holky, díky, že jste si daly takovou práci! Vůbec mě nenapadlo, že různé vlaky na stejné trase budou stát různě. Určitě to teď s Dauphine zodpovědně zvážíme :)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 20:11
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
Este chcem doplnit ze Simmering to je "za rohom" od Belvederu, pretoze je to 11 Viedensky obvod
susediaci z 3 tim obvodom kde mate hotel (Vieden ma 23 obvodov)
takze tam by som skor uz zobrala Metro (U3) alebo Elektricku a nie dalsi vlak na hlavnu stanicu
poklial budete v tom hoteli...i ked zo Simmeringu na hlavnu stanicu je to vlakom ani nie 5 minut
(jazdia tade aj vlaky z Bratislavy do Viedne)

ale toto budem s vami riesit az ked budem vediet ktora kedy a cim
sem dorazi...potom to tu vsetko naplanujeme :wink: :mrgreen:

Potom vas budem vsetky navigovat, popripade pridem vyzdvihnut ;-)


Nahoru
Profil Citovat
moirra
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 23 čer 2014, 20:31
Moderátor
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 6882
Registrován: 09 lis 2008, 00:00
Bydliště: Wien
Kontaktovat uživatele: SZ
 
[quote="Tania"]

Brno hl. n. - Wien Hbf - EURegio 583 Kč (přepočet z pevné ceny v EUR 20.90, mění se dle kurzu) - ale tahle je zpáteční s platností 4 dny.

Kamarádka chtěla do Berlína a taky jí nejdřív po telefonu řekli šílenou cenu.
Tak se byla zeptat přímo v mezinárodní pokladně a ukázalo se, že zrovna je v nabídce i akční cena - dost velký rozdíl.

[quote]

Presne tak, treba pozriet vsetky mozne kombinacie. Normalna cena ide podla kilometrov, a je doslova sialena
ak sa jedna napriklad o trasu Berlin - Vieden. Ja uz som mala listok za 29 Euro!

Alebo Mnichov, som tiez jazdila za 28 Euro, i ked normalne to stoji cez 100.
Takze: Hladat, porovnavat, kombinovat, spekulovat.....mam s tym nsepocet skusenosti

A este nieco je uplne JEDNO na ktorej Viedenskej STANICI vystupite....mame jednu z najlepsich
ak nie najlepsiu hromadnu mestku dopravu v Europe....
jednoduchy listok jednym smerom plati na vsetky dopravne prostriedky aj na mestke vlaky :-)


Nahoru
Profil Citovat
Annie
Předmět příspěvku: Re: VI. Setkání čtenářů Vídeň (víkend 15.-17.8.) 2014
Napsal: 24 čer 2014, 07:09
Hrabata
Uživatelský avatar
Offline
 
Příspěvky: 281
Registrován: 14 úno 2008, 21:08
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: SZ, ICQ
 
penízky odeslány. omlouvám se, nějak jsem to vypustila. :roll:


Nahoru
Profil Citovat
Zobrazit: Seřadit podle: Směr:
Odpovědět   Stránka 1 z 3  [ 134 příspěvků ]
Zpět na „Volná diskuse“ | Klikněte pro přechod na stránku… 1 2 3 »
Přejít na:

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů